Автор Тема: Септември (Тервел) - Дунав (Русе) 0:2  (Прочетена 15371 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10523
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
Re: Септември (Тервел) - Дунав (Русе) 0:2
« Отговор #90 -: 12 Октомври, 2012, 09:27 »
Цитат на: "dunavfc"
Това са провокации от страна на треньора на Добруджа от типа на Стойчо Младенов с неговите директиви,конспирации и т.н.Целта е ясна,да се набеди "лошият" и "нечестен" Дунав и така,ако случайно Добруджа не завърши на първо място да излезе и гордо да заяви "Ето видяхте ли,ние ги бием 4-0,а те се класираха във "Б" група"

Ние взехме 2-3 мача досега с такава клизма,че е абсурдно да се твърди,че нашият отбор участва в някакви задкулистни игри...

След като съвсем скоро Аристон отмъкне 1 или,защо не 3 точки от Добруджа,сигурно пък ще се заформят грандиозни циркове,как видиш ли те им скочили със зъби и нокти,а на нас ни "пуснали" мача безпроблемнно и естествено,нито един добруджанец не е присъствал на русенското дерби,но все пак от "сигурни" източници,знае много добре кое как е ;)

Ето я - ДИРЕКТИВАТА черно на бяло  :lol:  Вече нищо не може да им кажеш на Цонковците - когато нещо е факт, факт е  :D
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Only the dead fish follow the stream

Тафчо

• Нов
  • *
  • Публикации: 18
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #91 -: 12 Октомври, 2012, 10:27 »
Цитат на: "RIVER"
Цитат на: "dunavfc"
Това са провокации от страна на треньора на Добруджа от типа на Стойчо Младенов с неговите директиви,конспирации и т.н.Целта е ясна,да се набеди "лошият" и "нечестен" Дунав и така,ако случайно Добруджа не завърши на първо място да излезе и гордо да заяви "Ето видяхте ли,ние ги бием 4-0,а те се класираха във "Б" група"

Ние взехме 2-3 мача досега с такава клизма,че е абсурдно да се твърди,че нашият отбор участва в някакви задкулистни игри...

След като съвсем скоро Аристон отмъкне 1 или,защо не 3 точки от Добруджа,сигурно пък ще се заформят грандиозни циркове,как видиш ли те им скочили със зъби и нокти,а на нас ни "пуснали" мача безпроблемнно и естествено,нито един добруджанец не е присъствал на русенското дерби,но все пак от "сигурни" източници,знае много добре кое как е ;)

Ето я - ДИРЕКТИВАТА черно на бяло  :lol:  Вече нищо не може да им кажеш на Цонковците - когато нещо е факт, факт е  :D
Пълен смешник си ти!

Тафчо

• Нов
  • *
    • Профил
« Отговор #92 -: 12 Октомври, 2012, 10:32 »
Много хвърчахте преди мача с нас, после се кротнахте, сега пак се изстрелвате нагоре няма лошо, нормално е да ви се иска отбора да ви е най-добрия.
Нали искате предварителна информация, ето който отиде да гледа мача в Кубрат нека следи внимателно как ще играят домакините...
Само за справка ще ви кажа, че с нас играха на "живот и смърт" както се изразяват някои. Това е!Успех и на пролет ще продължим да анализираме кой е по-добър, след четвъртия кръг  :wink:

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
« Отговор #93 -: 12 Октомври, 2012, 10:36 »
Топчо, кво ся? Ние сме купили 3 мача, така ли? А вие играете по най-честния начин - само на мускули? Айде стига глупости. Момчето от Спартак точно и ясно ви каза как стоят работите в тази група и съм съгласен с него. В тези смешните групи ако извадиш 50-100 лева повече на 3-ма от лидерите на някой отборче, което може да се закучи - ето ти я победата. Не вярвам Доктора да го бъркат 500 лева, или пък ръководството на Добруджа, които са с половин-милионен бюджет... Какво толкова се вживявате?
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #94 -: 12 Октомври, 2012, 10:36 »
Никъде не хвърчим за разлика от вас, които сте отворили огромните усти и изливате лайна по наш адрес за пореден път този сезон и сеете интрижки. Първо беше синьото БФС и заговора срещу Добруджа в Кубрат (където обаче има запис и нищо такова, каквото описвате не се е случило), после бяха думите на Фахрединов, с когото почнахте лична вендета, сега трета част на епоса - Дунав урежда мачове.
За разлика от вас ние си гледаме нашите мачове и не се врем, където не ни е работата.
Айде сега лек завой у лево и довиждане.

Колкото до дали доктора го бъркало 500 лв, ами не знам бърка ли го или не, ама така като гледам не виждам кой мач може да е бил изобщо уреден от нас, при положение, че всички отбори се хвърлят срещу нас като за световно?!

Силистра ли - 2 гола в последната 1/4 на мача и много мъка?
Варненска Бяла ли? Миналият сезон ги бихме 4:1 в Русе.
Русенска Бяла ли? Двама тежко контузени наши играчи там.
Белица ли? Всички помним как беше изкован тоя мач след колко безброя пропуски и мъка до последната минута.
Аристон ли? Повечето бяхме там и видяхме колко "лесно" беше.
Преслав ли? Миналият сезон ги бихме 7:0 в Русе.
А за Тервел вече е съвсем нелепо да се приказва, достатъчно изписахме защо...
Та кажете кой е тоя мач, дето сме го уредили...

Тафчо

• Нов
  • *
    • Профил
« Отговор #95 -: 12 Октомври, 2012, 10:44 »
Цитат на: "Evg0`"
Топчо, кво ся? Ние сме купили 3 мача, така ли? А вие играете по най-честния начин - само на мускули? Айде стига глупости. Момчето от Спартак точно и ясно ви каза как стоят работите в тази група и съм съгласен с него. В тези смешните групи ако извадиш 50-100 лева повече на 3-ма от лидерите на някой отборче, което може да се закучи - ето ти я победата. Не вярвам Доктора да го бъркат 500 лева, или пък ръководството на Добруджа, които са с половин-милионен бюджет... Какво толкова се вживявате?
Аз незнам за три мача, знам за Тервел и Кубрат( дано не съм прав може да биете и без да ви лягат). А ние можем да си бием всеки когато и с колкото поискаме. И пак казвам дори и ние да купим мачове, не ме интересува ако с това ще се върнем в Б група, точно някой от вашите се правят на божи кравички...

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #96 -: 12 Октомври, 2012, 10:48 »
Да, логиката е страшна. Явно мачовете в тази група вървят пакетно. Щом сме "уредили" мача в Тервел, то и другия хан - Кубрат върви в пакета. Поне някакви отстъпки има ли?

Айде вече да ограничиш разпространението на мозъчната си диария, ако обичаш. Ако не обичаш - пак.

C.Chivu

• Напредващ
  • Публикации: 212
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
« Отговор #97 -: 12 Октомври, 2012, 13:59 »
По тая логика нqкои може да каже че Добрич купиха мача с Дунав. Смешно е.
Накрая ще говорим; достатачно ни тупкаха миналата година селските оборчета.

САМО ДУНАВ  :clap  :clap  :clap
С Дунав завинаги!!!

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #98 -: 12 Октомври, 2012, 15:08 »
Голяма дискусия. Вратарят бил купен от нас, вярно е че не можа да овладее топката с крак при 0:1, а защо да се очаква, че вратар от третодивизионен отбор, ще играе добре с крака. Според вас колко такива гола стават на уикенд във всички първенства в Европа? Задайте си този въпрос?? И след като вратарят им е бил купен, защо второто полувреме спаси 3-4 чисти голови положения, а не остави някое...ей така за 0:2 и той да е сигурен човека. Лично аз бях на мача и съм сигурен, че мачът се игра. Не искам да излиза, че съм пристрастен и защитавам Дунав, когато съм гледал театрални мачове на Дунав съм го писал във форума, ама винаги. И след като Варадинов, твърди че Дунав купува мачове, нека отиде в ДАНС(тъкмо разследват сега, колко разследват е друг въпрос) и да каже, че има един отбор от В група, който купува мачове, от къде има тази информация. Но да не стане да го попитат, защо само мачът на неговия отбор е бил изместен за събота и как така в час и дата, когато Добруджа трябва да играе мач, целият отбор на Добруджа барабар с треньорчето е на ливадата в Тервел и стиска палци за Септември.

Ivaylo

• Напредващ
  • Публикации: 142
    • Профил
« Отговор #99 -: 12 Октомври, 2012, 15:48 »
И аз бях там!!! Твърдя,че вратарят им ги спаси от МНОГО повече голове!!! Човекът им извади много чисти наши положения и е смешно да го обвинява който и да било !!! И мисля,че трябва да спрем да коментираме алкохолните прозрения на един човечец....

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2934
  • Одобрение: +125/-20
    • Профил
« Отговор #100 -: 12 Октомври, 2012, 19:07 »
Черно Море са купили мача с Тервел :!: Ей така, за престиж. Зафето е дал 2  солени паламуда и дамаджана варненски димят :wink: А пък Ico като няма ни паламуд, ни калкан, ще гледа догодина Спартак Варна - Дунав в Бгрупа :mrgreen:  :beer:

spurs

• Напредващ
  • Публикации: 280
    • Профил
« Отговор #101 -: 13 Октомври, 2012, 01:37 »
1. Тафчо:Научи се да водиш смислен спор и тогава се прави на много знаещ.
2. Това не е форум на Добрич,нека се вземат мерки и в темите за мачове , да се трият/преместват такива спамове където им е мястото.
3. Към всички , които се опитват да му правят опозиция на този... Факт е , че в групата се "дават" (за това се сетих като най-мек термин) мачове....Било за 2 паламуда,2 кила конски бут или добруджанска луканка (ама ситно нарязана,без бирата).Въпрос на политика и кой-кого ще излъже е , и за това спор няма.Нито Добрич са си дали 30,45% от стохилядния бюджет,нито ние сме инвестирали много от скромните си авоари...Извод:Направете тема Дунав-Добруджа в подфорум НСБОП и там да се лее мъката на всички :)
4.Щом millwall_fan казва,че мача в Тервел се играл,значи е така.
5.Всеки кръг , ще има изкуствени драми, нека се дистанцираме и си гледаме играта на отбора,дано да има такава,защото е факт,че до сега всичко е мъка.Да оставим помитащият всичко по честен път отбор на комбайнерите (хареса ми това) на мира до напролет,когато лично ще им напиша есе на тема колко сме зле,ако изкарат поне равен в Русе.
6. Peace to all :)
Live And Let Die Tonight!!!Every Night!!!

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #102 -: 13 Октомври, 2012, 10:29 »
http://football24.bg/novina/89919-rados ... va-machove

А сега де, кво излезе. Последно купуваме, продаваме ли, какво, що? Каква ще е новата версия...  :D

dunavrs

• Напредващ
  • Публикации: 750
    • Профил
« Отговор #103 -: 13 Октомври, 2012, 10:36 »
Не били компютри, а компоти...  :lol:  :lol:  :lol:

gat3way