Автор Тема: Кой от футболистите на Дунав е играч на сезона?  (Прочетена 2666 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

glezlio

• Нов
  • *
  • Публикации: 6
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Здравейте приятели, според вас кой от футболистите на Дунав е играч на сезонa?
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

Samo_Dunav*

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 69
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Сашев :football2:

joro3v1

• Напредващ
  • Публикации: 138
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил
Фернандо Торес

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2380
  • Одобрение: +90/-10
    • Профил
Цитат на: "joro3v1"
Фернандо Торес
Хм...интересно предложение, като се има предвид, че цялото нападение на Дунав 2010 се състои от фернандоторесовци. Т.е. спънати коне, неспособни да вкарат на посредствени селски отборчета. Вижте само колко равенства сме извъртели ... :evil:

joro3v1

• Напредващ
  • Публикации: 138
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил
Чичо Мъри,нито те знам къде живееш и с какво се занимаваш,но като гледам с каква любов пишеш и се интересуваш от Дунав,силно се надявам един ден да поемеш нещата в свои ръце разбира се ако финансовото ти положение го позволява.Тогава мога наистина да си мечтая не само Дунав да е шампион а и да е участник в шампионската лига!!!Ама докато имаме такива представетили на фен клуба като въпросния господин чак не искам да му споменавам името ,че ме е срам така ще си живуркаме за съжаления!!!И като за последно бих казал ай сиктир!

BeCkSa

• Напредващ
  • Публикации: 400
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
!
« Отговор #5 -: 16 Юни, 2012, 20:52 »
Незнам дали четете Две могили се разпада кажи речи новия сезон само с юноши ще играят и половината отбор отива в Аристон през новия сезон и Аристон ли ще бие Дунав това ще е пълен срам ... за играч на сезона Пашата аз друг не виждам ;)

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10483
  • Одобрение: +160/-49
    • Профил
Играчите имаха тук-таме някакви отделни проблясъци миналия сезон, но да се определи футболист на сезона според мен няма как да стане. Никой не показа постоянни игри, че да бъде определен за такъв. Можехме (и все още можем) да направим някаква такава анкета и да ангажираме някакво награждаване, ама е безсмислено. Такава награда трябва да се връчва само ако има заслужили, а не мисля, че има такива....

За тези, които им е интересно и не са могли да следят, ето и пълна разпечатка на live-a вчера:

http://www.fcdunav.com/site/index2.php? ... sk=preview
Only the dead fish follow the stream