Автор Тема: Да си спомним за Игор Кислов  (Прочетена 2329 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Pycku

• Напредващ
  • Публикации: 703
  • Одобрение: +11/-2
    • Профил
Да си спомним за Игор Кислов
« -: 01 Ноември, 2011, 18:20 »
Здравейте! Отдавна не съм писал, а и все по-малко време имам да следя "Дунав", но нямаше как да прескоча тази статия. Моите първи спомени са от "Дунав" на Барбуков, където Игор Кислов имаше основна заслуга. По едно или друго стечение на обстоятелствата може би тримата най-добри украинци, играли в България (Моргун, Кислов и Немодруг) са свързани с нашия клуб.
 Макар и Кислов да бе един от най-качествените чужденци, той отдавна е забравен от повечето в България. Аз лично преди 1-2 години се позаинтересувах от неговата съдба и тази на Олег Моргун, та ми отне сигурно 2 часа ровене в интернет, за да открия информация за двамата в настоящето.
 Добре би било скоро да се организира един бенефис с участие на споменатите играчи, защото когато Кислов играеше при нас Русе имаше 3 отбора в професионалния футбол - Дунав, Корабостроител (Локомотив) и Раковски. Вярно, че това бяха едни смътни години, но вярно е и че година след това имахме за последно русенски тим в "А" група. Ето я статията:

http://http://football.sportal.bg/news.php?news=332884&c=842

ПС: Надявам се скоро отново да си върнем позициите, защото силно вярвам, че където е текло - пак ще тече!  А и куцо, кьораво и сакато вече обявяват проекти за стадиони, обещават се милиони, а някъде не само се обещава, ами и се върши работа (справки - 60 км от нас). Ето - имаме нова управа, дано тя да направи нещо по въпроса, макар че всички ние трябва да правим по нещо. Защото от времето на Кислов и компания управниците на Русе раздадоха под една или друга форма обекти, с които сигурно Шампионската лига би била постижима, а резултатите - всички  ги знаем...

ППС Не знам дали тук е мястото на тази тема, така че ако модераторите преценят - нека я преместят.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
ДУНАВ е един, от ДУНАВ ти бъди!

4I4O MUREY

• Фен
  • Публикации: 1024
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Да си спомним за Игор Кислов
« Отговор #1 -: 06 Ноември, 2011, 10:21 »
Приветствам Руския за тази тема. Предлагам обаче да прерастне в "ДА СИ СПОМНИМ ЗА ТЯХ" и в нея да коментираме къде са сега и с какво се занимават бивши играчи на Дунав оставили трайна следа в близкото и по-далечно минало на отбора, но останали встрани от медийната шумотевица днес. От доста време например се питам къде е сега  и  какво прави Пламен Петков-Пачо? Младежки национал играл на финали на световно първенство!

Ivaka

• Напредващ
  • Публикации: 465
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
« Отговор #2 -: 06 Ноември, 2011, 16:54 »
Боби Георгиев го видях преди седмица.Приличаше на клошар.

joro3v1

• Напредващ
  • Публикации: 143
  • Одобрение: +9/-1
    • Профил
« Отговор #3 -: 06 Ноември, 2011, 18:42 »
Цитат на: "DEMONS_EYE"
Боби Георгиев го видях преди седмица.Приличаше на клошар.
комара не прощава на никого!

heavy metal

• Напредващ
  • Публикации: 435
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
« Отговор #4 -: 07 Ноември, 2011, 22:14 »
Немодруг е Молдовец.Само за уточнение.

Pycku