Автор Тема: Черноморец (Балчик) - Дунав (Русе) 2:0  (Прочетена 10669 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10525
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
Re: [06.11.2010 14:30] Черноморец (Балчик) - Дунав (Русе)
« Отговор #15 -: 31 Октомври, 2010, 12:45 »
Цитат на: "bobbi_Mk"
Искам да попитам, много ли е наивно да мисля ...
Какво ще стане ако направят Дунав АД. И пуснат акциите за продажба. Членски внос - както Ботев Пловдив ... 250 лева на година...
Що не стане това нещо?
Тогава феновете ще имат глас...
Със сигурност по някоя друга вноска ще направят и русенските Бизнеси...

Няма нужда от АД и акции, а достатъчен е просто нов устав на сегашното сдружение, който да регламентира какви са ролите на отделните субекти техните права, задължения, вноски и т.н..
Всичко това може спокойно да се направи в рамките на сегашното Сдружение "Футболен клуб Дунав-Русе" (стига да има воля за това, разбира се).

Цитат на: "DR.KUCHO"
Цитат на: "ДУНАВ"
Цитат на: "SKCH"
Аки айде тогава да вземем да направим нещо по въпроса. Докога ще ревем, че ни цакат и ще гледаме отстрани. И тоя мач нищо няма да се случи и всеки следващ докато не проумеем, че само с оплакване няма да стане. Дано все пак кризата  да се е отразила и на Балчик, ама малко вероятно е.

Всичко ще свърши на 24.11.10 ,10 часа.

Ще свърши мъката и разрухата създадена от в.х и б.х ,или ще се закрие отбора ?

Ако беше второто, то няма нужда от общо събрание с дневен ред, включващ избиране на нови членове, освобождаване на старите, приемане на нов устав и т.н.  :wink:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Only the dead fish follow the stream

rado9106

• Напредващ
  • Публикации: 269
  • Одобрение: +7/-2
    • Профил
« Отговор #16 -: 31 Октомври, 2010, 17:17 »
Абе имам чуството че след всеки мач вместо да играем по-добре играем по-лошо  :4iki
За тоя мач ако на Балчик им се играе ние пак за "Х" ще се борим :)
Аз обаче така стоя  и си мисля аджаба кой от наща група ще влезе в "А" защото невиждам достоен орбор в смисъл като начин на игра пък и от друга страна финансово ,то е голяма комедия това първенство този сезон целата ще е Кой кого да натика в "А" група и някой ще влезе без да иска  :wink:

Vancho

• Напредващ
  • Публикации: 595
  • Одобрение: +14/-5
    • Профил
« Отговор #17 -: 31 Октомври, 2010, 17:29 »
Поморие ги гледам играят вкъщи, навън падат от кого ли не  :mrgreen:  Все пак са сателит на Балъков и едва ли ще се натискат. В Спартак Пд вечно се говори как ще се борят за влизане и т.н., но все се появяват финансови проблеми или някакви други глупости се пишат относно тях. Не ми пука кой ще влиза само да не е Лудогорец, защото ако успеят, ще е с бивши кадри на Дунав  :evil:
"Ако от лъжите порастваха коси - Боби Михайлов щеше да е Фелайни ! ''

dunavrs

• Напредващ
  • Публикации: 750
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #18 -: 31 Октомври, 2010, 17:51 »
Накрая ще вземем ние да влезем :D

vzlatev

• Напредващ
  • Публикации: 230
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
    • http://ruse.start.bg
« Отговор #19 -: 31 Октомври, 2010, 20:55 »
Цитат на: "bobbi_Mk"
Искам да попитам, много ли е наивно да мисля ...
Какво ще стане ако направят Дунав АД. И пуснат акциите за продажба. Членски внос - както Ботев Пловдив ... 250 лева на година...
Що не стане това нещо?
Тогава феновете ще имат глас...
Със сигурност по някоя друга вноска ще направят и русенските Бизнеси...

пич ти шегуваш ли се...тук не сме в Пловдив...повечето хора се чудят как да спестят левче от билет ти ми говориш да дават по 250лв... :clap няма да забравя преди 5-6г., като играхме с Ботев агитката им дойде с 30-40 таксита.

русенски бизнеси почти не останаха...повечето фирми работещи тук са с управления в големите градове и са тук единствено за да използват ниско платена работна ръка...на тях отбори не им трябват :!:
Да живее Дунав-Русе!

4I4O MUREY

• Фен
  • Публикации: 1024
    • Профил
« Отговор #20 -: 01 Ноември, 2010, 09:00 »
"русенски бизнеси почти не останаха...повечето фирми работещи тук са с управления в големите градове и са тук единствено за да използват ниско платена работна ръка...на тях отбори не им трябват :!:"[/quote]Това е горчивата истина! Затова и само на общината се разчита. И при нейната немощ и нежелание да се раздава в посока футбол, се получава това което сме в момента. Аз не виждам какво толкова ще се промени на 24.11. Дано се промени нещо де... :? Но този сезон е нулев.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #21 -: 01 Ноември, 2010, 09:18 »
Не може да се нарече една община немощна, която дори в момент на криза има бюджет 2 пъти по-голям от бюджети й през 2005-та.
Проблемите на Дунав са чисто организационни, защото няма човек, който да канализира средствата, няма воля да се изгради ясна и прозрачна структура, затова и се получават дупки в бюджета. Иначе когато трябва (сиреч стане много, много напечено), се намират пари, но това е работа на парче и без перспектива.

Проблемите на Дунав не са от финансов характер и никога не са били в смисъла на генерална липса на пари и желаещи да дават. Финансовите проблеми идват чак като следствие на тежките организационни проблеми, липсата на адекватна структура, която да може да харчи тези пари, липсата на прозрачност и най-вече липсата на желание. Няколко години просто се отбиваше номера и се караше по най-малкото съпротивление, но за тази работа се изисква доста тичане. Аз се надявам и вярвам, че на 24-ти може да задуха някакъв вятър на промяната, но това ще го видим след 23 дни.

4I4O MUREY

• Фен
    • Профил
« Отговор #22 -: 01 Ноември, 2010, 09:19 »
Без Иво в Балчик и нулево реми не можем да устискаме. Не виждам Миронов с какъв състав ще играе? Кой ще вързва играта в средата на терена? То просто 11 годни играчи няма! Аз много се надявах още миналата седмица да картотекираме поне двама нови, но явно такова чудо нямя да се случи до края на годината. Иначе на Черноморец сега ако им замажат очите с половин заплата, ще ни отупат като едното нищо. А ако са решили да ги закриват, защо се бавят не знам. Да питат Вальо как стават тия работи. :wink:

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #23 -: 01 Ноември, 2010, 09:22 »
Ами освен Миро и Шивача да се самокартотекират, друг вариант за нови играчи до общото събрание не виждам  :D  :)

4I4O MUREY

• Фен
    • Профил
« Отговор #24 -: 01 Ноември, 2010, 10:33 »
Абе не знам Миро и Шивача стават ли още, но някой от ДУНАВ 2(на ветераните) може да свърши работа. Например Мариян Тодоров едно полувреме може да изкара прилично.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #25 -: 01 Ноември, 2010, 10:42 »
Шивача играе на двустранните игри понякога и се справя добре. Може да играе още 15-20 минутки на добро ниво без проблем  :)
А попринцип в защита нямаме много нужда от нови - може би само един ляв бек и още един защитник за повече конкуренция, иначе от защитниците не виждам какво може да сме недовлни. Гаргата  :D  (Стоян Георгиев), Джарналиев и Цирков се справят добре, а като пред тях е и Божо Георгиев, нещата стават съвсем добре отзад. И в последния мач нямаше кой знае какви опасности пред Антонов, а и като вратарчето ни си го бива, нещата са ок там - не перфектни, ама достатъчно добре.
Обаче в халфовата линия и нападението сме безобразно зле. Дефанзивни халфове и централни защитници трябва да ни организират играта, Хубенов пък е зает да помага на Емил Иванов в защитен план да няма много гафове. Когато сме без хлафова линия само се рита напред и толкоз, а и много по-лесно ни пробиват през средата и защитата е много по-натоварена.
Иначе състава за Балчик не трябва да си спец, че да го познаеш. Без Иво Кирилов Божидар и Панов пак ще се изявяват като халфове, Пинчера може да го дръпнат по назад, а Сталев и Каптиев ще скучаят напред...
Ако ще си играем за Х, даже няма нужда от нападатели. Мирона да прави схема 5-5-0 и да громим с чутовното 0:0  :clap  :lol:  :)

4I4O MUREY

• Фен
    • Профил
« Отговор #26 -: 01 Ноември, 2010, 10:57 »
При положение, че Балчик не се напъват, най-вероятният резултат е 0:0. Нашата защита, като махнем 3-те служебни гола които ни "вкараха" Поморие е най-добрата в групата заедно с тази на Балчик по 6 допуснати гола. Но нападението ни е най-слабото, само Несебър са вкарали по-малко от нас. Така, че може би, с малко късмет - 0:0.

Valentin

• Напредващ
  • Публикации: 914
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
« Отговор #27 -: 01 Ноември, 2010, 22:09 »
Айде поне 0:1 заради рождения ми ден  :nice  :beer:
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #28 -: 01 Ноември, 2010, 22:12 »
Десислав Русев и Костадин Зеленков са освободени от Черноморец (Балчик). Причината вероятно се крие във финансовата криза и невъзможността на отбора от Балчик да плаща на играчите си. Вероятно и други играчи ще бъдат освободени. Все по-реална е перспективата Черноморец да напусне шампионата...
Това едва ли ще се случи тази седмица, но е факт, че гостуваме на отбор с проблеми, сходни на нашите, че и по-зле. При нас в момента поне заплатите не закъснявали уж...

4I4O MUREY

• Фен
    • Профил
« Отговор #29 -: 02 Ноември, 2010, 08:23 »
Кметът на Балчик обещава да осигури средства така, че отбора да завършел нормално първенството. А Русев и Зеленков вероятно са с най-високите заплати и затова са се оттървали от тях. Още повече, че Русев не оправда надеждите им. Иначе беше много добър нападател, ама всичко е до време. А пък Зеленков мина и през Дунав преди 5-6 години мисля, когато треньор беше Благой от Плевен. Ако Кирилов и Киров бяха в състава щях да съм спокоен за този мач, но сега...Междувпрочем мисля, че Киров не постъпи много почтено спрямо Дунав. При второто му завръщане от Родопа беше казал: "...идвам в Дунав да поритам малко". То така и стана. Дунав го създаде като футболист но той не даде на Дунав всичко което можеше да даде. Да беше почакал поне още месец, пък тогава да напуска. Знам , че такива разсъждения звучат малко инфантилно ,но сега като гледам как се мъчим с отбор от 10-11 човека и ме хваща яд и за такива работи. :?