Автор Тема: Заседание на УС на ФК ДУНАВ [24.11.2010]  (Прочетена 12686 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dunavrs

• Напредващ
  • Публикации: 750
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Заседание на УС на ФК ДУНАВ [24.11.2010]
« Отговор #30 -: 23 Ноември, 2010, 21:35 »
Slex,дай да изчакаме до утре,нали знаеш,че утрото е по-мъдро от вечерта...Аз пък съм сигурен,че ще има коренни промени в начина на управление...
П.С. Ще помоля колегата dunavфен да не коментира моите прогнози...Само времето ще покаже дали съм прав...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

dunavфен

• Напредващ
  • Публикации: 685
  • Одобрение: +7/-5
    • Профил
« Отговор #31 -: 23 Ноември, 2010, 23:12 »
Естествено, че само времето ще покаже. Малко тъпо ти се получава, защото времето веднъж вече ти ги показа :lol: , а и не виждам проблем да си кажа и аз мнението.

Valentin

• Напредващ
  • Публикации: 914
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
« Отговор #32 -: 24 Ноември, 2010, 12:47 »
Цитат на: "dunavrs"
Slex,дай да изчакаме до утре,нали знаеш,че утрото е по-мъдро от вечерта...Аз пък съм сигурен,че ще има коренни промени в начина на управление...
П.С. Ще помоля колегата dunavфен да не коментира моите прогнози...Само времето ще покаже дали съм прав...
Момче, ти като писа толкова защо днеска не дойде?
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

4I4O MUREY

• Фен
  • Публикации: 1024
    • Профил
« Отговор #33 -: 24 Ноември, 2010, 13:00 »
ДОБРИ НОВИНИ от събранието! Новият шеф в Дунав се казва Стойнев. Миронов е присъствал и е останал много доволен и излязъл оптимистично настроен за бъдещето на отбора. Готви се мащабна селекция - 6 играчи от А група и 4 други. Мисли се за сериозна подготовка през зимата. Напролет ще се атакува поне второто място в групата. И на нашата улица най-после ще изгрее слънце изглежда. Чакайте още подробности от DUNAV-RUSE. firstprize.gif  firstprize.gif  firstprize.gif  :beer:  :beer:  :clap  :clap  :clap
« Последна редакция: 24 Ноември, 2010, 14:08 от 4I4O MUREY »

gat3way

• Напредващ
  • Публикации: 484
    • Профил
« Отговор #34 -: 24 Ноември, 2010, 13:01 »
Имената на хората, които ще вземат решения за бъдещето на Сдружение ФК "Дунав" днес, тънат в пълна мъгла. Както писа "Утро", закритото общо събрани еще се проведе днес от 10 часа в един от салоните на хотел "Ана Палас". Шефът на областния футболен съвет Димитър Димитров например не е сред поканените на сбирката.- А той все пак е представител на институция. Старши треньорът Мирослав миронов също няма да е на форума при закрити врати. Той нито отрече, нито потвърди, че ще присъства. "И да не съм там, няма да е проблем. Важното е да се вземат полезни решения", каза лаконично Миронов пред 4Утро". Засега не е ясно дали медиите ще имат достъп до залата. И да нямат, ние ще бъдем там. Още повече, че "Утро" се добра до много интересни факти за досегашното съществуване на Сдружение ФК "Дунав". Какво сме научили за периода от 2007 до 2010 година четете утре. Първо ще чакаме отговори на въпроси. /в. "Утро"/

Хохохо ще става голяма забава :)

djani

• Напредващ
  • Публикации: 194
    • Профил
« Отговор #35 -: 24 Ноември, 2010, 13:43 »
Непознати лица в новата управа на ФК „Дунав“
Русенски новини Стойне Стойнев е новият председател на Управителния съвет на ФК „Дунав“ в Русе.

Почти непознатия във футболните среди строителен предприемач, бивша „барета“ и настоящ собственик на фирма „Екострой“, беше избран начело на футболния клуб на провелото се днес в х. „Ана Палас“ събрание на професионалния футболен клуб. В работата си Стойнев ще бъде подпомаган от още двама, също малко познати русенци – икономистът Йордан Ангелов и Мирослав Нанков, секретар на Строителната камара в Русе. Те ще ръководят клуба през следващите две години. От досегашните седем, числения състав на управата се свива до трима души, беше решено на събранието. Другата новост е, че членският внос скача от 1 на 10 лева. Бюджетът на клуба трябва да бъде около 1 млн.лв., стана ясно още по време на събранието. Новата управа обяви, че се водят преговори с фирма, чието име не бе съобщено, която да поеме част от разходите в качеството си на основен спонсор, както и че през зимния трансферен прозорец ще се търсят 4-5 нови попълнения в тима.

Valentin

• Напредващ
  • Публикации: 914
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
« Отговор #36 -: 24 Ноември, 2010, 14:11 »
Значи Бати Вальо ще остане в Дунав, но не се знае новия му пост какъв ще е... Кулеманса и кмета бяха там, както и Г-н Миронов! Бяха допуснати журналисти... Сега се мисли за подготовка през паузата, за няколко нови попълнения и до колкото стана ясно за подобряване на терените на ДЮШ, стадион Дунав и Градски стадион, но за него няма кой знае какво да се прави сега на преден план... Новите хора в клуба до колкото ми стана ясно имат пари и цели... Категорично е било заявено, че отбора ще се бори за предни места! Подробности очаквайте после!

ПС: Разбрах, че стадион Дунав може и пластмасови седалки да сложат...
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

DunaF

• Напредващ
  • Публикации: 209
    • Профил
« Отговор #37 -: 24 Ноември, 2010, 14:20 »
:?:  :!:  :?:  :!:  :?:
[sign]ДУНАВ  РУСЕ[/sign]
А сега накъде? В група  А или Ве?

dunavrs

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #38 -: 24 Ноември, 2010, 14:54 »
Аз ви казах да не бъдете чак такива големи песимисти  :lol:  :lol:  :lol:  "Където е текло, пак ще тече" точно така...Надявам се тази година да се подобри базата,да се направи лагер някъде на топло и лятото да празнуваме завръщането на "драконите" в елита след 20 годишно отсъствие :) :) :)

^LEBEDA^

• Напредващ
  • Публикации: 171
    • Профил
    • http://fcdunav.com/
« Отговор #39 -: 24 Ноември, 2010, 15:24 »
ехххх момчета, момчета
колко лесно се доверявате на всичко само  :shock:
ВЕДНЪЖ ДРАКОН - ЗАВИНАГИ ДРАКОН !!! ДУНАВ ЗАВИНАГИ !!!  http://www.fcdunav.com/ !!!

ДУНАВ

• Напредващ
  • Публикации: 522
    • Профил
« Отговор #40 -: 24 Ноември, 2010, 15:30 »
Аз не съм се доверил на нищо.Дидо ми звънна днес по телефона да ми каже всичко,но сега като прочитам нещата на кратко.....КАК ТАКА ВАЛЕНТИН ХРИСТОВ ЩЕ ОСТАВА НА НЯКАКВА ДЛЪЖНОСТ ВЕ ???????????????? СЪЩИТЕ БОКЛУЦИ ЩЕ БЪДАТ,ЧЕ 2 ПЪТИ ПО-ЗЛЕ !  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif

СЕДАЛКИ НА СТАДИОН ДУНАВ,ЕКСКУРЗИИ......СЕ МИ Е НА УМА,ЧЕ ЩЕ СТАНЕ НЕЩО ТАКОВА,КОГАТО ВАЛЕНТИН ИМА ОЩЕ ДЛЪЖНОСТ В ДУНАВ.

dunavrs

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #41 -: 24 Ноември, 2010, 15:32 »
Е не...Хайде оставете ги да поработят хората,Валентин Христов ще му сложат някаква не значителна длъжност предполагам...

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #42 -: 24 Ноември, 2010, 16:01 »
Прочели сте вече решенията на Общото събрание, разбрали сте ,че членовете стават 3-ма.Някакви хора влизаха вътре, които никой, повтарям НИКОЙ не ги е виждал последните години на мачове.Те били 26 човека с право на глас в Общото събрание.Феновете бяхме до хотел "Ана Палас" и чакахме да видим какво ще стане.Общото събрание приключи за малко повече от час.Първо говорихме с Жоро Христов от "Утро", разбрахме че всичко е прието единодушно с един въздържал се, нещо като на пленум в Северна Корея е било  :lol: След малко излезе и Андрей Кючуков от в-к "Бряг", от журналистите разбрахме, кой са новите лица, обещания за предно класиране, намирането на няколко добри футболиста, лагер за отбора и задълбочените преговори с чуждестранна фирма с минимално българско участистие в нея за основен спонсор.Плануваният бюджет за отбора бил 1 млн. лева (предполагам това е за календарната 2011г.).Една новина не се хареса на всички фенове, че е предложено на Вальо Христов да е "близко до отбора".По късно се появи и Кмета, той сподели ,че е оптимист, заяви че е много важно да се заздрави ДЮШ и,че не е възможно от град с 170 хилядно население , да не се намерят 22-25 кадърни момчета.Божидар Йотов каза, че се оттегля от управлението на ФК Дунав , но щял да помага на отбора.Миро Миронов все пак присъства на събранието, дойде и каза ,че в петъка има среща с новата управа на Дунав и тогава щял да бъде по наясно, но тренерът заяви ,че е оптимист за бъдещето на Дунав.Носеше се мълва, че новото ръководство желае да намали възнагражденията на футболистите, което едва ли ще се хареса на играчите.Кулеманс и той дойде при нас и заяви ,че директно е попитал новите лица "пари имате ли", било му заявено че имат...ами това е като че ли засега.

ДУНАВ

• Напредващ
  • Публикации: 522
    • Профил
« Отговор #43 -: 24 Ноември, 2010, 16:17 »
Името Валентин Христов щом е в сметките,значи си представяте за какво си говорим и какви ще са тея.

The Major

• Напредващ
  • Публикации: 979
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
« Отговор #44 -: 24 Ноември, 2010, 16:17 »
Цитат на: "DUNAW"
Аз не съм се доверил на нищо.Дидо ми звънна днес по телефона да ми каже всичко,но сега като прочитам нещата на кратко.....КАК ТАКА ВАЛЕНТИН ХРИСТОВ ЩЕ ОСТАВА НА НЯКАКВА ДЛЪЖНОСТ ВЕ ???????????????? СЪЩИТЕ БОКЛУЦИ ЩЕ БЪДАТ,ЧЕ 2 ПЪТИ ПО-ЗЛЕ !  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif

СЕДАЛКИ НА СТАДИОН ДУНАВ,ЕКСКУРЗИИ......СЕ МИ Е НА УМА,ЧЕ ЩЕ СТАНЕ НЕЩО ТАКОВА,КОГАТО ВАЛЕНТИН ИМА ОЩЕ ДЛЪЖНОСТ В ДУНАВ.
На Дидо преди 1 час му казах какво е станало пред Ана Палас, така че недейте от 1-2 подхвърлени новини да мислите за бюджет 1 млн. Нови стадиони, евротурнири и по една свирка за всеки верен фен.
Петък има среща между Миронов и хората които искат да дават пари за Дунав тогава ще се разбере какво ще става с отбора. Иначе нещата вървят към подобрение, но ще трябва още малко търпение от наша страна докато разберем всичко.