Автор Тема: Любимец 2007 (Любимец) - Дунав (Русе) 2:0  (Прочетена 10920 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Valentin

• Напредващ
  • Публикации: 914
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
Re: Любимец 2007 (Любимец) - Дунав (Русе) 2:0
« Отговор #45 -: 18 Септември, 2010, 20:49 »
С този колектив момчетата това направиха! 15 човека, от които 4-5 резерви... Какво искаш, а и са играли първото полувреме добре и към края разбрах, че има изгонен играч от наще... Карък, карък... Всеки сезон... Какво да се прави! Нищо не е загубено! За мача с Доростол искам сектор А да е пълен, а и не само него! Ще има шоу, това е гарантирано  :beer:

А и Кулинов, Новия ни нападател и кой още беше контузен ще са на линия!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10523
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
« Отговор #46 -: 18 Септември, 2010, 20:53 »
Е, аз да съм нещо за загубата и мача въобще?
Разбира се, че нищо кой знае какво не се случило...

П.С. И друго забелязвам. Миналия сезон помните какви локумени теми правехме за мачовете си, сега отборът се спаси и всички се изнесоха от тук. Не че не беше очаквано пак да си пишем 4-5 човека тук, ама все пак...Така е и на стадиона.
Only the dead fish follow the stream

spurs

• Напредващ
  • Публикации: 280
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #47 -: 18 Септември, 2010, 23:53 »
Нека да са спокойни момчетата и всички други....Тук сме , на стадиона сме,но на всички ни е много болно...трудно е да си активен и да ти е до писане в такива моменти...Все пак сме на стадиона...УСПЕХ!
Live And Let Die Tonight!!!Every Night!!!

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #48 -: 18 Септември, 2010, 23:59 »
Но точно моменти като този са много важни и понеже досега не е имало голяма активност, се получаваха тези катаклизми. С поуките от оная среща във фенклуба в петъка след 'закриването' на клуба, мисля че нещата ще започнат да се променят като начин на мислене на всички фенове. Сега имаме още една важна задача, но за нея когато му дойде времето (т.е. в близките седмици).
 Ето мачът с Добруджа го доказа - само подкрепа, без псувни към играчите, философите на стадиона, дето се вживяваха като наставници ги нямаше.
Призовавам всички, които четат сайта и форума в събота ако имат тази възможност отново да подкрепят единствения отбор на Русе.
След последния сезон знам колко е трудно. Самите играчи имаха също немалка вина за случващото се сега, но всичко това са минали вече неща. Трябва да гледаме напред към бъдещето, и на всяка цена старите грешки да не се повтарят.

АЙ, ДРАКОНИИИИИИИИИИИ  :clap  firstprize.gif

spurs

• Напредващ
  • Публикации: 280
    • Профил
« Отговор #49 -: 19 Септември, 2010, 01:39 »
Само с едно уточнение....Да играят така както с Добрич...Нека и да паднат....Но да играят.....За това целия стадион е с тях....Нека забравят домакинствата от миналия полусезон когато просто не искаха....Не сме от вчера на стадиона и всичко се усеща....Жалкото е , че когато можехме , не искахме ..... Сега и да искаме , не можем...Разултатът е един и в двата варианта....
Live And Let Die Tonight!!!Every Night!!!

Valentin

• Напредващ
  • Публикации: 914
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
« Отговор #50 -: 19 Септември, 2010, 02:46 »
Момчетата играят! Имам източник, който ми каза, че вчера са играли на 100%, както се казва, но просто шанс... Виж ми по-горния коментар и сам си направи изводи за краен резултат! Просто се иска средства и възможности, но да видим до зимата как ще се развият нещата!

СЪБОТА , 17:00 ВСИЧКИ, КОИТО ОБИЧАТ ДУНАВ ЩЕ ДОЙДАТ ;)  :beer:
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #51 -: 19 Септември, 2010, 07:28 »
Разбира се, че има огромна разлика между позорните игри миналия сезон и сега. Всяка една загуба, случила се след борба и себераздаване е напълно допустима и приемлива. Това е спорт, има и по-слаби моменти, не може винаги да се печели. А и ние си имаме обективни причини за тези по-посредствени резултати в последните 3 кръга.
Все пак обаче да се надяваме, че скоро въпреки всичко ще почнем и да печелим поне домакинските мачове (скоро означава още следващата седмица). Иначе за това дали в Дунав ще започне генерална промяна в положителен аспект, ще разберем в близките две седмици. Като тази задача даже е по-важна от всякакви други мачове. Нека никой не си въобразява, че това положение, което е сега да събираме едва 11 играчи и да приемаме абсолютно всякакви резултати за допустими, ще продължи по-дълго от края на полусезона. Хората, които докараха Дунав до тази позорна ситуация просто трябва да поемат отговорността за случилото се и да се започне генерална промяна в клуба още с новия УС и да продължи зимата с конкретни действия. Всичко друго ще означава запазване на досегашното статукво и маниер на управление т.е. след няколко месеца пак ще чакаме някой месия да 'спасява' клуба.
Засега съм повече оптимист, отколкото песимист, но да видим...

dunav4ever

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 44
    • Профил
« Отговор #52 -: 19 Септември, 2010, 09:14 »
СЪБОТА , 17:00 ВСИЧКИ, КОИТО ОБИЧАТ ДУНАВ ЩЕ ДОЙДАТ ;)  :beer:[/quote]

Аз съм един от младите фенове на Дунав (на 14 год. съм), но все пак мога да кажа, че от 2 години не съм прпускал домакински мач на Дунав и не смятам да спирам сега   :dunav:  :dunav:
РУСЕ ОБИЧА САМО ДУНАВ!!!

Dunavstar S

• Нов
  • *
  • Публикации: 10
    • Профил
« Отговор #53 -: 19 Септември, 2010, 11:03 »
Дааа... Това е самата истина.Но сами видяхте,че целия стадион ги аплодира накрая.Мисля,че ще има доста хора.Русенският фен на футбола е зажаднял за футбол,а не за цирк.Е и за победи разбира се.Но мисля,че дори и в тази ситуация в отбора но с това желание нещата ще потръгнат.Просто ние трябва да сме там.Ние ще бъдем там. ДУНАВ НАПРЕД---ДУНАВ ЗАВИНАГИ :clap

FCDunavRuse1949

• Напредващ
  • Публикации: 288
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
« Отговор #54 -: 19 Септември, 2010, 11:06 »
За съжаление не вярвам да има повече от 1000 човека...
Аз естествено съм там, но това не важи за много, много, много други хора, които ще се откажат да дойдат, заради последните резултати...дано съм лош пророк все пак.

Dunavstar S

• Нов
  • *
    • Профил
« Отговор #55 -: 19 Септември, 2010, 11:14 »
Знаеш ли? Лично аз познавам доста хора които бяха лъгани и предавани през тези 20 години.Те се чувстват     огорчени и не искат пак да преживеят това. Спом ни си трибуните при Ферарио например.

ДУНАВ

• Напредващ
  • Публикации: 522
    • Профил
« Отговор #56 -: 19 Септември, 2010, 11:42 »
Няма какво да си спомнямаме.Всичко лошо е назад! Гледаме напред и в събота здраво на стадиона! firstprize.gif

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #57 -: 19 Септември, 2010, 12:00 »
Цитат на: "Dunavstar S"
Знаеш ли? Лично аз познавам доста хора които бяха лъгани и предавани през тези 20 години.Те се чувстват     огорчени и не искат пак да преживеят това. Спом ни си трибуните при Ферарио например.

Ето това е големият проблем в нашия манталитет. Като ни мачкат дай да се крием в миша дупка. От неприсъствието на стадиона няма никакъв ефект, освен да се гаврят по-лесно с нас. Щото утре като направим квото трябва ще ни кажат: ама вие сте 50 човека, за къде сте тръгнали. И биха били прави. И аз още получавам нервна криза като се сетя какво стана миналата година, но проблемите на Дунав, а и на всичко друго в нашето общество не се решават с АПАТИЯ. Набийте си го в главите най-сетне. Набийте го и на другите.
Затова в събота хората ТРЯБВА да дойдат. Ако не заради играчите, то заради клуба като цяло и неговото бъдеще. А и все пак регионално дерби, а-у...абе важен мач.

Dunavstar S

• Нов
  • *
    • Профил
« Отговор #58 -: 19 Септември, 2010, 13:07 »
:clap2 ДУНАВ НАПРЕД---ДУНАВ ЗАВИНАГИ