Автор Тема: ФК Дунав - ръководство и организационни въпроси  (Прочетена 105814 пъти)

red forman и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

zlatunski

• Напредващ
  • Публикации: 103
  • Одобрение: +5/-4
    • Профил
https://www.24chasa.bg/sport/article/8758500 - Росен Моллов с поредните новини за  Дунав

papimed24

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 67
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
https://shmoko.bg/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%86%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8F-%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B0/?fbclid=IwAR1rkJqd_4sSpVmHo9P1DlUmnadFY8hDp6ay5Kp7xCQ5ePxy9xWEwxKq1qI   Искрено се надявам това да е някакъв колаж, монтаж, фотошоп и т.н., защото ако е действителен документ, жална ни майка с ръководство, което притежава подобен интелектуален капацитет :(
За правната култура на новите шефове е излишно да говорим, щом чакат вписването в ТР за да встъпят във функциите си, значи си нямат хабер от управление на каквото и да е. Новият собственик е станал такъв още с решенията на общото събрание на акционерите, а вписването има значение само по отношение на трети добросъвестни лица. Казано по-просто, ако могат и искат да финансират клуба, те вече можеше да го правят, а не да чакат вписването, че "да бъдат сигурни", както пише в статията на Росен Моллов в "24 часа".

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2134
  • Одобрение: +71/-6
    • Профил
https://novapress.bg/%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%BD%D0%B8%D1%8F%D1%82-%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D1%83%D0%BD%D0%B0%D0%B2-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4-np-%D1%80%D0%B0%D0%B7/

ПЪЛНА ОЛИГОФРЕНИЯ И ИДИОТЩИНА .........ЗНАЧИ,ДА ПЛАТИМ ЗАПЛАТИ НЕ МОЖЕМ ЩОТО ВИДИШ ЛИ ОЩЕ НЯКАКЪВ ПОДПИС ЧАКАМЕ ,ДОКУМЕНТЧЕ НЕКАКВО...АМА ДА УВОЛНИМ ЧОВЕКА ,КОЙТО ВИ КАЗВА ИСТИНАТА В ОЧИТЕ И БЛАГОДАРЕНИЕ НА КОГОТО ДУНАВ ВСЕ ОЩЕ МЪЖДУКА ПОД НЯКАКВА ФОРМА ...ТОВА ГО МОЖЕМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

rusenec65

• Фен
    • Профил
„Извикаха ме снощи и ми казаха да си тръгвам. Днес чакам моя мениджър, за да разтрогна договора си и да си тръгна“, заяви Киров, цитиран от Блиц.

„Да, шокиращото е, че не знам кой ме гони. Аз така наречените нови собственици не съм ги виждал. Има едно подставено лице – Красен Кръстев. Кой обаче стои зад него, нямам представа. Питам аз кои са тези хора, няма адекватен отговор. Всъщност, отговорено ми беше, че в момента били на някакви яхти и щели рано или късно да се появят. Значи хората от яхтите ме уволняват. Ама те какви са – българи ли са, швейцарци ли са, шейхове ли са, от кой край на света са – пълна мистерия! Представяте ли си - уволняват ме, без да знам кои са шефовете ми. Ама аз и не искам да ги знам кои са.

Знаете ли, аз съм щастлив човек в момента! Много щастлив! Благодаря на Господ, че ме отърва от този ад. Защото в „Дунав“ си беше истински ад в последните месеци. Не се издържаше. Футболистите проявиха геройство. Реално наистина съм уволнен от хора, които още не са поели официално властта. И в случая всеки на мое място би потърсил адвокат и би поискал обяснение чисто юридически може ли ей така да се уволнява някого. Но няма да го направя, защото искам час по-скоро да си тръгна!”, завърши Киров.

North

• Нов
  • *
  • Публикации: 13
  • Одобрение: +2/-5
    • Профил
Наистина е шокиращо случващото се в момента! Аз бях твърд песимист към тези нови собственици, но дори и аз съм изненадан колко зле се оказаха. Киров бе единственото хубаво нещо останало и саморъчно държеше отбора да не се разпадне.
Киров е прав и за друго..... отбора агонизира, а на стадиона няма пукнат привърженик! Значи дори не си струва май неговите усилия. Щом на стадиона няма никой, нито от Симеонов, нито от новия имаме право да търсим каквото и да било!
« Последна редакция: 01 Юли, 2020, 17:28 от North »

clone

• Нов
  • *
  • Публикации: 7
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
Енгибар Енгибаров поема отбора до дни.

https://www.bnr.bg/post/101303086

rusenec65

• Фен
    • Профил
Енгибар Енгибаров поема отбора до дни.

https://www.bnr.bg/post/101303086

Кретенията и идиотията продължава с пълна сила...Един уникален смешник и лузър ,който ще се опита с два отбора да изпадне за един  сезон...

SKCH

• Напредващ
  • Публикации: 629
  • Одобрение: +21/-4
    • Профил
На стадиона няма никой,щото това не е Дунав. Това е Доктора ЕАД. Той никога не е харесвал феновете и не ги е искал на стадиона. Винаги е говорил против нас, винаги е водил политики да ни отблъсне. И да си има негово си отборче в което той  да коли и да беси. Като Синабов ли какъв беше там на Аристон. Той поне имаше доблестта да си направи нов отбор, а не да се храни за сметка на нещо, накоето хората държат.
Дунав сега го закриват ГЕРБ. И затова никой не скача. Те са взели решение и ние нищо не можем да направим. Те няма да клекнат, а не им и пука, защото властта в Русе не е у тях. Трябва да правим безредици и тогава евентуално може и да ни обърне някой внимание, но пак няма гаранция. Защото Тиквата не дава на градове, които не са от неговата партия. И така - малко сме обречени в момента.

papimed24

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 67
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
На стадиона няма никой,щото това не е Дунав. Това е Доктора ЕАД. Той никога не е харесвал феновете и не ги е искал на стадиона. Винаги е говорил против нас, винаги е водил политики да ни отблъсне. И да си има негово си отборче в което той  да коли и да беси. Като Синабов ли какъв беше там на Аристон. Той поне имаше доблестта да си направи нов отбор, а не да се храни за сметка на нещо, накоето хората държат.
Дунав сега го закриват ГЕРБ. И затова никой не скача. Те са взели решение и ние нищо не можем да направим. Те няма да клекнат, а не им и пука, защото властта в Русе не е у тях. Трябва да правим безредици и тогава евентуално може и да ни обърне някой внимание, но пак няма гаранция. Защото Тиквата не дава на градове, които не са от неговата партия. И така - малко сме обречени в момента.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3659
  • Одобрение: +124/-25
    • Профил
Изпълнено предизборно обещание от ГЕРБ: "Ако не спечелим, Дунав няма бъдеще!" Тъжно, но факт.

North

• Нов
  • *
    • Профил
Уау, поразително е неразбирането на елементарни проблеми свързани с отбора! Сега пък ГЕРБ виновни. Все едно сме на митинг на БСП. Ами нали кмета сега е червен, нека запретне ръкави, да пусне връзки, да убеди спонсори и да спаси отбора. Ама не му пука на Пенчо.

Другата глупост, феновете ги нямало защото вече бившия президент не ги бил харесвал и бил говорел против тях! Леле леле....
Абе момчета, я не се излагайте, що за бръщолевици са това, вие зрели мъже ли сте или ощипани фусти?

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3659
  • Одобрение: +124/-25
    • Профил
Ни най-малко не адвокатствам на Пенчо, напротив. Никога не съм гласувал за БСП и имам доста критики към настоящия кмет и управление. Факт е обаче грозният предизборен клип с принуденото участие на футболисти и треньори на Дунав, които агитират да се гласува за ГЕРБ, за да го има Дунав. Или и това ще отречете, колега North?

https://www.facebook.com/113372130024827/videos/391153355123490/

SKCH

• Напредващ
  • Публикации: 629
  • Одобрение: +21/-4
    • Профил
Уау, поразително е неразбирането на елементарни проблеми свързани с отбора! Сега пък ГЕРБ виновни. Все едно сме на митинг на БСП. Ами нали кмета сега е червен, нека запретне ръкави, да пусне връзки, да убеди спонсори и да спаси отбора. Ама не му пука на Пенчо.

Другата глупост, феновете ги нямало защото вече бившия президент не ги бил харесвал и бил говорел против тях! Леле леле....
Абе момчета, я не се излагайте, що за бръщолевици са това, вие зрели мъже ли сте или ощипани фусти?

И се регистрира, за да ни кажеш, че Пенчо закрива Дунав, а не Доки и герберския му политически гръб ли? Айде малко по-сериозно. С подобна тактика никога повече беленската мумия няма да е на власт. И така като гледам - по-добре.
Отговарям само веднъж. Първо - месец преди изборите Доки изведнъж реши, че видиш ли вече не му се занимавало. Ама месец след като е почнал сезонът. И супер случайно отборът се появи с клип в подкрепа на оная неизбираемата, дето даже и нейното училище я мразят. И тя стана като манекен от фен-магазина... на 2 преди изборите. Преди и след това - ни вест, ни кост от голямата фенка.
Второ. Доки каза, че се отказва. 10 месеца по-късно нито се е отказал, нито се е отписал от каквито и да било регистри. Няма постъпки да отстъпи нито емблемата (не е негова, лев не е дал за нея и не я заслужава), нито концесията (подарена му съмнително, и включваща като задължения неща, които бяха направени предната година с пари, излезли от касата на клуба!!!). Ще отстъпи един разбит и обезверен отбор. Който ще отпадне и новите собственици ще кажат - ама ние не искаме клуб в Б група, айде чао. И толкова. Ако футболистите не ги провалят преди това като не излязат за мачовете.
Трето. Кризата при Дунав е изкуствено създадена. Доки каза, че не му се занимава и изведнъж в Дунав почна да се говори за забавени заплати. Но бизнесите на Доки до март не пострадаха от нищо. Просто той реши да спре парите. Но не се махна от отбора и от клубната база. Сега не се плащали заплати, много зле били нещата. Но отвори финансовия отчет за 2019 г. и ще видиш, че ЕАД-то завършва на печалба. Демек Доки е спечелил от Дунав. Той не случайно не говори като другите бащици колко пари бил дал лично. Той говори само за време и усилия. Но парите от печалбата ги няма. Няма ги парите от УЕФА, от 60/40. Имахме пари да завършим сезона, ако момчетата се откажат от по половин заплата за 2 месеца, в които не играят. Но не. Доки прибра всичко и каза - пари няма, аз вече не съм мениджър.
Четвърто. Всичко това е подла постановка на Доки и компания, да злепоставят сегашната власт и да кажат - ето, когато БСП управлява, в Русе не може да има футбол. Дали е случайно, че точно така плашеха и седмицата между двата тура? А че беленската мумия не е казал и една дума за Русе, откак загубиха, а само Бяла му е в устата? Или тия неща нямат значение викаш?
И пето - за феновете. Горните неща всички в града ги знаят. Само заблудените и заинтересованите герберчета тролят,че БСП закривали клуба. И понеже всички знаят какво ще стане, не намират стимул да подкрепят Доки ЕАД. Сори, ама как да даря на Доки, като парите няма да стигнат до играчите? Факт е, че нито печалбата я има, нито другите средства. Само парите от общината. За които пък беше едно реване, че даже и последния тъпигьоз трябва да е разбрал, че ГЕРБ-Бяла се опитваха да омаскарят сегашния кмет като го представят като незаинтересован от футбола в града. Еми не- няма как да подкрепяш такива тъпотии. Ние ако искахме това, щяхме да гласуваме за втория избор на Тиквата, както той си определи кандидатката за Русе сам.
Тей че не ми продавай герберски тъпотии. Доки създаде този клуб с политическа подкрепа от ГЕРБ и с нея го закрива. И мнението на феновете няма значение. На тях даже им се иска да има недоволство,за да сочат с пръст новия кмет. 

North

• Нов
  • *
    • Профил
Много преди тези избори имаше не един и два общински съветници от БСП агитиращи да бъдат спрени средствата за Дунав. (Ще потърся видео и ще го постна).  Беше ясно че за отбор като нашия, издържан предимно от общината това би означавало фалит и въпреки това русенци си избраха Пенчо. Аз съм убеден, че никой не е карал насила Ковачев и Димов да правят този призив, просто сами са видели че отбора ще остане без начин да се издържа. Ако има партия отрязала парите и ликвидирала Дунав, то тя е БСП