Автор Тема: ФК Дунав - ръководство и организационни въпроси  (Прочетена 77922 пъти)

Pettt и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1325
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
Re: ФК Дунав - ръководство и организационни въпроси
« Отговор #1350 -: 12 Октомври, 2019, 18:33 »
Росен Колев опериран от менискус, жалко точно беше влязъл във форма, а за следващото домакинство май ще имаме и табло на градския

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5611
  • Одобрение: +73/-9
    • Профил
« Отговор #1351 -: 16 Октомври, 2019, 17:06 »
Стартира обявената от д-р Симеонов кампания "Русенци за Дунав"

Всеки може да преведе желаната от него сума по следната сметка:

IBAN: BG88FINV91501017316209
BIC: FINVBGSF
ПЪРВА ИНВЕСТИЦИОННА БАНКА
ТИТУЛЯР: ПФК ДУНАВ

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 723
  • Одобрение: +24/-7
    • Профил
« Отговор #1352 -: 16 Октомври, 2019, 20:48 »
Стартира обявената от д-р Симеонов кампания "Русенци за Дунав"
Ми да беше пуснал за продан акциите на фирмата-концесионер... Иначе има чувство за хумор, не може да му се отрече.

spurs4o

• Временна
  • Напредващ
  • *
  • Публикации: 195
  • Одобрение: +14/-11
    • Профил
« Отговор #1353 -: 16 Октомври, 2019, 22:39 »
Заявявам най-отговорно, че ще заделя еднакъв процент от месечните си приходи, както следните задължителни дарители: Оргахим, Монтюпе, ТЕЦ Русе, Топлофикация Русе, Приста Ойл, Булмаркет, Мегахим. Дано излезе статистика на дарителите, да мога да помогна и аз.
« Последна редакция: 16 Октомври, 2019, 22:42 от spurs4o »

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3579
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
« Отговор #1354 -: 16 Октомври, 2019, 22:57 »
Заявявам най-отговорно, че ще заделя еднакъв процент от месечните си приходи, както следните задължителни дарители: Оргахим, Монтюпе, ТЕЦ Русе, Топлофикация Русе, Приста Ойл, Булмаркет, Мегахим. Дано излезе статистика на дарителите, да мога да помогна и аз.
Със сигурност ще имаш тази възможност, тъй като "имената на дарителите и размерът на сумата, която са дарили, ще бъдат обявени в рамките на деня, следващ този на вноската". Остава само въпросните икономически субекти да обявяват месечните си приходи, за да може да изчислиш съотношението.
Някак си обаче съм доста скептичен дали горепосочените ще дарят и 1 (един) лев общо, след като не им пука за каквото и да било, освен собствените им печалби.

drak2000

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #1355 -: 16 Октомври, 2019, 23:36 »
Сега по друг въпрос. От няколко дни старото изкуствено игрище на ст. Дунав, се товари на камион и се изнася в неизвества посока. Ще припомня, че през 2015 - та, като го откриваха, обявиха, че струвало 400 000 лева. Които бяха осигурени от общината и от спонсори, не от доктора. Той и тогава нямаше пари.   И не, това изкуствено покритие няма никакво отношение към фирмата концесионер. Поставено е преди концесияна и е собственост на общината. А сега просто изчезва. Сигурно можеше да го продадат на търг и да попомогнат малко на отбора, ама не.  Това е просто още един малък пример, как при тези хора всичко си върви по старо му. Иначе, като ги питаш,  все някой им е длъжен.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1660
  • Одобрение: +39/-31
    • Профил
« Отговор #1356 -: 17 Октомври, 2019, 04:46 »
 Да не би просто да го подменят покритието. Гледам, че един камион със стара настилка разтовариха вчера в детската градина срещу РУ.

Slex

• Фен
  • Публикации: 1171
  • Одобрение: +19/-2
    • Профил
« Отговор #1357 -: 17 Октомври, 2019, 16:00 »
И в двора на училище Братя Миладинови има натрупани едни купчини тип зелен мокет.

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 422
  • Одобрение: +10/-4
    • Профил
« Отговор #1358 -: 17 Октомври, 2019, 17:54 »
Със сигурност ще имаш тази възможност, тъй като "имената на дарителите и размерът на сумата, която са дарили, ще бъдат обявени в рамките на деня, следващ този на вноската". Остава само въпросните икономически субекти да обявяват месечните си приходи, за да може да изчислиш съотношението.
Някак си обаче съм доста скептичен дали горепосочените ще дарят и 1 (един) лев общо, след като не им пука за каквото и да било, освен собствените им печалби.

За съжаление  смятам , че си напълно прав  .  Точно тия и пукнат грош  няма да дадат . Те най- вероятно се "отчитат "  там където трябва .  И всичко друго им  е чак през   оная работа .   :( :( :(

drak2000

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #1359 -: 17 Октомври, 2019, 19:30 »
Да не би просто да го подменят покритието. Гледам, че един камион със стара настилка разтовариха вчера в детската градина срещу РУ.
И в двора на училище Братя Миладинови има натрупани едни купчини тип зелен мокет.
Ясно, разпарчетосали са го. Лошото е, че тази настилка имаше някаква стойност единствено като цял футболен терен.  Дано все пак да успеят от частите да направят поне малки игрища, за да могат децата да ритат. Това ще е малко успокоение.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5611
  • Одобрение: +73/-9
    • Профил
« Отговор #1360 -: 18 Октомври, 2019, 09:46 »
Настилката, както и основата отдолу, не бяха качествени и изкуствената трева се износи бързо. Сега ще се слага ново покритие, каквото е и на новия тренировъчен терен.

Някой от тук преведе ли вече някоя друга символична сума по сметката на ПФК Дунав?

zlatunski

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 89
  • Одобрение: +5/-3
    • Профил
« Отговор #1361 -: 18 Октомври, 2019, 11:06 »
Да. Както се казва скромно , но от сърце ;)

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3579
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
« Отговор #1362 -: 18 Октомври, 2019, 12:35 »
А обявяват ли се някъде сумите, както беше обещано?

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1156
  • Одобрение: +33/-16
    • Профил
« Отговор #1363 -: 19 Октомври, 2019, 11:42 »
Настилката, както и основата отдолу, не бяха качествени и изкуствената трева се износи бързо. Сега ще се слага ново покритие, каквото е и на новия тренировъчен терен.

Някой от тук преведе ли вече някоя друга символична сума по сметката на ПФК Дунав?
Аз все още не съм защото не ми остана време, но ще го направя при първа възможност.
Ако го бяха напривили със СМС-и щеше да ми е много по-лесно.

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 726
  • Одобрение: +19/-6
    • Профил