Автор Тема: ФК Дунав - ръководство и организационни въпроси  (Прочетена 77924 пъти)

blue river, Pettt и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1660
  • Одобрение: +39/-31
    • Профил
Re: ФК Дунав - ръководство и организационни въпроси
« Отговор #1275 -: 18 Септември, 2019, 07:30 »
  Хайде сега, малко се престараваме и изпадаме в крайности. Сега излиза, че по-добре да сме по селата във В-група, ама да не беше идвал Симеонов.
 Или че Дунав така разцъфнал, дошъл алчният Симеонов,  изгонил публиката и съсипал всичко.
 Всичко хубаво последните 5 г. се е случило от самосебеси напук на Доктора, а всичко лошо благодарение на него.

12-минутното интервю по Дарик

« Последна редакция: 18 Септември, 2019, 07:43 от tipin »

joro3v1

• Напредващ
  • Публикации: 141
  • Одобрение: +9/-1
    • Профил
« Отговор #1276 -: 18 Септември, 2019, 07:30 »
доктор Симеонов,няма такъв палячо!

joro3v1

• Напредващ
  • Публикации: 141
  • Одобрение: +9/-1
    • Профил
« Отговор #1277 -: 18 Септември, 2019, 07:33 »
Типин,всичко хубаво което се случи с Дунав е въпреки доктора,проумей го!

MIMO74

• Нов
  • *
  • Публикации: 6
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #1278 -: 18 Септември, 2019, 10:03 »
Явно, че дейността на клуба вече се осъществява през новото ЕАД, в което Община Русе не участва. За юни 2019 г. в сдружението има 1 осигурено лице, а в АД-то са 54, т.е. договорите на футболистите са сключени с ЕАД-то. В сдружението също са настъпили промени през юни месец и от Управителния съвет са освободени Ивайло Петков и Иван Григоров. Всичко изглежда като подготовка за прехвърляне на клуба, явно нещо се е объркало с прехвърлянето.

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 723
  • Одобрение: +24/-7
    • Профил
« Отговор #1279 -: 18 Септември, 2019, 10:35 »
И лицензът за участие в Тото-лигата е на новото ЕАД, публикувах връзка в предишен пост. Сдружението се е превърнало в куха опаковка, а съдържанието тихомълком е източено в посока ЕАД - то, което е с капитал 50000 лв., еднолична собственост на доктора. Всичко това се е случило през последните 4 месеца при пълно информационно затъмнение за обществеността.

tipin

• Фен
    • Профил
« Отговор #1280 -: 18 Септември, 2019, 10:50 »
 Чак пък затъмнение.. 
 Още при първата истерия с клермонците, обявиха че се трансформираме юридически в акционерно дружество с цел прехвърляне на собствеността.

wehrmacht

• Напредващ
  • Публикации: 326
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
« Отговор #1281 -: 18 Септември, 2019, 12:21 »
ихтамнет

tipin

• Фен
    • Профил
« Отговор #1282 -: 18 Септември, 2019, 12:28 »
 Въобще не се занимавайте с този сайт.  При тях е важно колко трафик ще си докарат.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5611
  • Одобрение: +73/-9
    • Профил
« Отговор #1283 -: 18 Септември, 2019, 13:08 »
Ръководството си продължава да работи. Търсят се спонсори. Клубът няма да бъде оставен в безтегловност.

само дунав

• Напредващ
  • Публикации: 151
  • Одобрение: +8/-4
    • Профил
« Отговор #1284 -: 18 Септември, 2019, 13:10 »
Очаквам седмицата преди изборите  да се появи новият благодетел

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
« Отговор #1285 -: 18 Септември, 2019, 14:00 »
Каквото и да стане, аз благодаря на доктора за времето му, усилията му и визиите му около Дунав.

Но... не му благодаря за начина, по който го направи и пося ветрове. Като ръководител на любимия клуб той беше високо в очите ми до нелепото и недостойно освобождаване и изпращане на Великов, след поредица още събития след това от един момент нататък ми падна много в очите. Вярвам, че това е и гледната точка на мнозинството привърженици на нашия отбор. Нито някой индивидуално, нито обществеността като цяло биха приели подобна грозна самонадеяност, стигаща до чиста арогантност. Езикът му към феновете, към града, към всички в Русе дори в момента само още повече го дискредитират в очите на обществото и както се вика - той сам си пречи. Грозно е, просто не му прави чест да хвърля вината върху хората, които той сам дистанцира и изолира от клуба с целия този словоред, разминавания между обещания и дела, вземане на непрозрачни решения и загуба след загуба след загуба толкова дълго време. Абе на кой свят живеете вие, да не би 7000 мазохисти средно да искате на мач, хаха? И тъкмо отборът взе да тръгва и да се сглобява за бюджета ни нещо що-годе читаво с явни признаци на плавно завръщане на хората, и пак драма, гарнирана с безпочвени обвинения към най-невиновните - феновете на Дунав. Ами ето това отвръщава и тясната фенска общност, и широката спортна общественост. А именно широката спортна общественост се отдръпна лека-полека, доста обидена и нежелаеща да плаща да гледа нелепи резили, особено в ерата на Малинката, а и да я плюят на всичкото отгоре. И всичко това заради липса на диалог, липса на маркетингови инициативи навреме и стил селско говорене и организация. Една декларация дори е пропита от това. Всичко вече е един гротесктен театър с предизвестен край с крайно прозираща вече истина за един изцяло политически зависим от кмета и местните партийни велможи доктор. Няма какво да се лъжем, той си беше част от екипа на Стоилов. Всичко останало, каквото ви обяснява по медиите, е тинтири-минтири и мижи да те лажем. Видно е, уплашил се е здраво човекът, че Стоилов е неподкрепен за изборите от ГЕРБ и си плюе на петите, дотук беше с любовта към Дунав. Няма ли подкрепа от ГЕРБ в България, нищо не вирее. Тъжен факт.  :( Друг е въпросът, че ако ГЕРБ продължават така и не вземат скоро мерки, са на прав път да си вкарат фамозен автогол в петия по големина град в държавата.
« Последна редакция: 18 Септември, 2019, 14:03 от FCD »

Ивайло

• Напредващ
  • Публикации: 137
  • Одобрение: +8/-5
    • Профил
« Отговор #1286 -: 18 Септември, 2019, 15:25 »
Клубът няма да бъде оставен в безтегловност.

Безсмислено е! Виж им коментарите на "поддръжниците" на този клуб! Искат отбора да го НЯМА, искат да ходят по селата да гледат футбол. В целия град се намери един единствен глупак, който дава пари за футбол от джоба си, а те го псуват ден и нощ! Един единствен глупак който реши че трябва да бъдат вложени среда в базата, а те само търсят под вола теле.
Не заслужават този отбор. Мразят Дунав и единственото което обичат, е шибания треньор на Кариана Ерден!

rusensko_vareno

• Напредващ
  • Публикации: 532
  • Одобрение: +11/-0
    • Профил
« Отговор #1287 -: 18 Септември, 2019, 16:23 »
Клубът няма да бъде оставен в безтегловност.

Безсмислено е! Виж им коментарите на "поддръжниците" на този клуб! Искат отбора да го НЯМА, искат да ходят по селата да гледат футбол. В целия град се намери един единствен глупак, който дава пари за футбол от джоба си, а те го псуват ден и нощ! Един единствен глупак който реши че трябва да бъдат вложени среда в базата, а те само търсят под вола теле.
Не заслужават този отбор. Мразят Дунав и единственото което обичат, е шибания треньор на Кариана Ерден!

докторе, успокой се. Пий хапчета някакви там, като лекар поне имаш достъп до такива.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
« Отговор #1288 -: 18 Септември, 2019, 16:41 »
Ивайло, то ако и аз съм човек на кмета и получавам добри субсидии и обществени поръчки от общината и партията, и аз мога да ги давам "от джоба си" и да бъда "глупак". Всеки може. Истината е, че ги е извадил главно от моя и на всеки от джоба от данъците ни. При всички положения в личен план той не е на загуба. Доктора не е някакъв световно-известен кардиолог например, че да вади милиони само от джоба си. Смешно е. Да, може да е дал нещо от него, но всички сме пределно наясно, че Голямата субсидия идва от другаде. Доктора служи само за гара разпределителна, а друг кара влака. И защо пък да не обичаме Великов? Под негово спортно ръководство отборът постигна най-големите си исторически успехи, хубав-лош, факт. Кого да обичам? Малинчо ли? Честно казано доктора нито го обичам, нито го мразя. Безразличен ми е, щото съм сигурен, че и аз съм му безразличен, въпреки че на всеки мач давам по 5-8-10 лв от джоба си, не ми плаща той на мене. Не съм чул никой да го псува в допълнение, но лично чух как той заплашва фенове, които единствено искаха да поговори с тях какво смята да прави с треньора.

iliobg

• Напредващ
  • Публикации: 586
  • Одобрение: +5/-5
    • Профил
« Отговор #1289 -: 18 Септември, 2019, 17:22 »
Ивайло, то ако и аз съм човек на кмета и получавам добри субсидии и обществени поръчки от общината и партията, и аз мога да ги давам "от джоба си" и да бъда "глупак". Всеки може. Истината е, че ги е извадил главно от моя и на всеки от джоба от данъците ни. При всички положения в личен план той не е на загуба. Доктора не е някакъв световно-известен кардиолог например, че да вади милиони само от джоба си. Смешно е. Да, може да е дал нещо от него, но всички сме пределно наясно, че Голямата субсидия идва от другаде. Доктора служи само за гара разпределителна, а друг кара влака. И защо пък да не обичаме Великов? Под негово спортно ръководство отборът постигна най-големите си исторически успехи, хубав-лош, факт. Кого да обичам? Малинчо ли? Честно казано доктора нито го обичам, нито го мразя. Безразличен ми е, щото съм сигурен, че и аз съм му безразличен, въпреки че на всеки мач давам по 5-8-10 лв от джоба си, не ми плаща той на мене. Не съм чул никой да го псува в допълнение, но лично чух как той заплашва фенове, които единствено искаха да поговори с тях какво смята да прави с треньора.
Добре де, като знаеш как става, защо не станеш гара разпределителна и да разпределяш порциите? Всички знаете "как става", ама само на приказки. Всеки иска някой да извади пари, но като обявят цена от 8-10 лв и се вдига врява до небесата.
Слушах му интервюто, в много от нещата е прав човека. Мисля че не е редно да бъде нападан, след всичко което направи последните години.
Сега всички защитавате Великов, но отворете старите теми след 4-5 загуби да си прочетете мненията. Повечето искаха треньорска смяна. Не виждам какъв е проблема, навсякъде по свете треньорите биват освобождавани при слаби резултати, даже на Великов беше даден доста време да оправи нещата. За съжаление проблема беше, поне за мен, че изгубихме инерцията и нямахме пари за надграждане.
За мен доктора трябва да бъде изпратен достойно, колкото можа направи, не мисля че се е облагодетелствал по някакъв начин.