Автор Тема: ФК Дунав - ръководство и организационни въпроси  (Прочетена 71664 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 704
  • Одобрение: +23/-7
    • Профил
СНЦ Футболен клуб Дунав-2010-Русе е сдружение с нестопанска цел. Не е акционерно дружество и няма акции.
Обаче РДС Инвест ЕАД e точно такова и е 100% собственост на доктора. Това акционерно дружество държи концесията върху базата, което е най-ценното нещо около целия клуб. Като изключим договорите с футболистите, Дунав-2010 едва ли притежава други активи.
Така че, най-вероятно доктора иска да си продаде фирмата и да изкара някой лев. Което се и очакваше, след като успяха да пробутат концесията в общинския съвет. А за футболния клуб... не съм оптимист.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1288
  • Одобрение: +48/-11
    • Профил
Понеже се бях отдалечил временно от темата, да попитам. Има ли нещо общо между Ахмед Ахмед и Ахмед Ахмедов ?
Ето кой бил загадъчният Ахмед Ахмед, от който Зевс се интересуваше преди време  :)

tipin

• Фен
  • Публикации: 1612
  • Одобрение: +37/-30
    • Профил
 Ммммм-дааа, Съдбата си знае работата...

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2620
  • Одобрение: +105/-18
    • Профил
Ами дано се случи нещо най-после. Само с д-р Симеонов Дунав няма бъдеще!!! Така в съдружие с клермонците белким потръгнат нещата. Не, че съм голям оптимист, но пък сега в това състояние само оцеляваме и мъка, мъка...Абе май по-зле няма накъде :-\

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3516
  • Одобрение: +118/-24
    • Профил
Не ги знам какви са тия клермонци, но в българския футбол нещата не работят както на Запад. Или са наивници, които си мислят, че ще имат някаква полза от цялата работа, или са перачи на пари. И в двата случая съм песимист за съдбата на клуба.

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 704
  • Одобрение: +23/-7
    • Профил
Спомняте ли си това:
https://www.sportal.bg/news.php?news=50245
После това:
https://topsport.bg/b-group/beton-intelekt-stava-generalen-sponsor-na-dunav.html
И това:
https://sport.burgas24.bg/48643.html
http://old.segabg.com/article.php?id=373171
Накрая това:
https://sport.ruse24.bg/183135.html
И логичния край:
https://www.blitz.bg/sport/bg-futbol/ofitsialno-dunav-falira-shefovete-razpusnakha-otbora_84821.html
В края на тази сага, в спортен комплекс Ялта, общината остана без около 1/4 от площта му - колодрума.
Е, сега общината вече няма  и спортен комплекс Дунав поне за следващите 35г.
Всеки път ни лъжат по един и същи начин и всеки път се хващаме.

skrzzz

• Напредващ
  • Публикации: 460
  • Одобрение: +4/-3
    • Профил
Според мен слуховете за идването на тези чуждесранни "инвеститори" бележат началото на края на ФК Дунав 2010.
Това, което очаквам е да се повтори историята на другите родни клубове с такива чуждестранни инвеститори - ЦСКА с Прамод Митал, Ботев от времето на италианците, Етър начело с някакви турци (предния им престой в А група) и Ботев Враца имаше някакви италианци по едно време. Общо взето това доведе до фалитите им и започването им на чисто под нова юридическа форма.
« Последна редакция: 21 Март, 2019, 15:11 от skrzzz »

AleeeHop

• Напредващ
  • Публикации: 129
  • Одобрение: +15/-4
    • Профил
Май май намирисва на схема работата,казах ви че проблема не е основно тренера ,а тея над него.Няма никой да тръгне да налива пари от чужбина тук ,ако няма далавера.
2012 нали и при нас дойде един "Ахмед Ахмед" като бяхме в първа лига ,накрая премести отбора да домакинства в Сливен и само излъгани чужденци идваха като тея от Верея и пари не се видяха ,накрая се фалира  дружеството и се направи нов отбор ,но базите(не че имаме) и стадиона  са си общински .Явно и със базите има далавера жалко ,че такива безсрамнници са начело на града ви и нямат страх от нищо и си гледат само джоба ,нито стадиона се направи като хората  и как даваш всичко на някаква фирма за 35 години ,защо не си стои общинско. Крадат на поразия от проекти и квото могат и нямат наяждане ,това прави безаконнието ,нашият бифш кмет направи милиони от схеми със строежи и кво ли не ,уж го осъдиха защото направо се оля и нямаше как вече ,ама дали влезе изобщо в затвора(и той беше доктор :D).Така е то хващат златната кокошка и не я пускат докато могат.Футбола не е с нищо по различно ,ако я няма схемата няма да се занимават.Вижте колко очевидно се спускат собственници от правителството във всеки по-голям отбор е така ,иначе няма кой да ги дава тея пари в нищото ,да не мислите ,че им се занимава да дават пари на тея и милеят за футбола и спорта.Не казвам ,че навсякъде е така ,но то се усеща и вижда  когато се прави с кеф и с желание ,а не насила и в търсене на изгода или защото шефа е казал.Дано се спасите и на лято доктор ли е професор ли е отивате и си говорите едно хубаво с него ,да не се повтарят тея изпълнения от последните 2 сезона и да дигне инвестицията. :D ,хубава европейска агитка(възпитана) сте с латино чар (с тоя тромпет) ама като си прекалено благ ти се качват на главата.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2012
  • Одобрение: +62/-3
    • Профил
Според мен слуховете за идването на тези чуждесранни "инвеститори" бележи началото на края на ФК Дунав 2010.
Това, което очаквам е да се повтори историята на другите родни клубове с такива чуждестранни инвеститори - ЦСКА с Прамод Митал, Ботев от времето на италианците, Етър начело с някакви турци (предния им престой в А група) и Ботев Враца имаше някакви италианци по едно време. Общо взето това доведе до фалитите им и започването им на чисто под нова юридическа форма.
+1...Точно казано...Това е началото на ...края на Дунав 2010
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

tipin

• Фен
    • Профил
 Ами ако е така няма да е особена драма - сега всеки плюе срещу ръководство, треньори и състезатели, че имам чувството че ако го няма Дунав, всички ще са спокойни и щастливи.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1333
  • Одобрение: +59/-31
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Аз съм оптимист, човек с фамилията Тулум звучи авторитетно, значи тежи на мястото си, нЕма начин да не се оправим ;)

Пък ако Дунав ще играе всяка година баражи за оцеляване, хайде мерси от такъв клуб, няма да съм щастлив, но и няма да си сложа траур, ако го няма!
По-голямата част от живота ми мина в ядове с разни мошеници - собственици, ръководители и пишман ритнитопковци, нямам намерение да прекарам и остатъка от него със същото занимание!

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1288
  • Одобрение: +48/-11
    • Профил
Тулум ли е, Тулуп ли е не знам, само дано не са онези същите от Дубай дето Крюшо ги гласеше за Локо Пд, защото ако въобще съществуват като видят, че почти нищо не е останало за крадене, много бързо ще си тръгнат. Просто звучи много обнадеждаващо, за да е истина и едва ли някои от нас вярва на тези врели-некипели. И сега между другото пред очите ми е пияната физиономия на онзи руснак от 2010. Гнусотия!

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1123
  • Одобрение: +29/-15
    • Профил
И един мармот увива шоколада в станиол .... :P

Нови инвеститори ?
Вярвате ли още в Дядо Коледа, елфи и вълшебници ...??? >:( :(

tipin

• Фен
    • Профил
Малка глътка въздух - 270 хилки от общината

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2012
  • Одобрение: +62/-3
    • Профил
Тулум ли е, Тулуп ли е не знам, само дано не са онези същите от Дубай дето Крюшо ги гласеше за Локо Пд, защото ако въобще съществуват като видят, че почти нищо не е останало за крадене, много бързо ще си тръгнат. Просто звучи много обнадеждаващо, за да е истина и едва ли някои от нас вярва на тези врели-некипели. И сега между другото пред очите ми е пияната физиономия на онзи руснак от 2010. Гнусо

Аахаха...пияният руснак,по къси гащи,чехли,мръсна  фланелка и шише в ръката...Човекът в изблик на любов към Дунав си остави Мерцедеса за продан ,че да се платят заплатите....
Ами помните ли след това дойде  един президент Стойне.....и тогава към Дунав тръгна....арабски шейх...емен емен  братчед на шейх  Мансур....сериозна работа...
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ