Автор Тема: Дунав (Русе) - Светкавица (Търговище) 1:1  (Прочетена 26176 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Bluefighter

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 75
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Светкавица (Търговище) 1:1
« Отговор #330 -: 18 Май, 2010, 09:51 »
Цитат на: "dunavfc"
Добре,никой ли не може да схване,че ако нашите през цялото време са имали намерението да провалят сезона,щяха да го направят още по време на мачовете със Спартак Вн и Калиакра,защо им да дигат очакванията на русенската общественост,като после знаят,че ще бъдат отново критикувани,че са продали мачове  :roll:
Моля те, говориш глупости в момента. Да не са взели целият отбор ??? Как така в последните мачове само защитата ни проваляше, и някой друг от атаката, естествено.Аз ти казвам , че са взимали , ти ако искаш вярвай  :4iki
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
ДУНАВ,ОЛЕ!

Bluefighter

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 75
    • Профил
« Отговор #331 -: 18 Май, 2010, 09:53 »
Пък и има прекалено много напрежение в отбора. Кирилов не понася големия Каптиев,че май и малкия. Знаеш ли как ги псува, особено след мача със Светкавица, колко му се смя за космическото овладяване на топката сам срещу вратаря. Не може така !
ДУНАВ,ОЛЕ!

4I4O MUREY

• Фен
  • Публикации: 1024
    • Профил
« Отговор #332 -: 18 Май, 2010, 11:33 »
Цитат на: "Bluefighter"
Пък и има прекалено много напрежение в отбора. Кирилов не понася големия Каптиев,че май и малкия. Знаеш ли как ги псува, особено след мача със Светкавица, колко му се смя за космическото овладяване на топката сам срещу вратаря. Не може така !
Кое всъщност не може да продължава така - да ги псува или да не могат да овладяват топката?

Slamcho

• Напредващ
  • Публикации: 494
    • Профил
« Отговор #333 -: 18 Май, 2010, 12:13 »
Чао сезон 2009/2010.Здравейте теми с по 20 мнения  :mrgreen:
DUNAV FOREVER !

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10483
  • Одобрение: +160/-49
    • Профил
« Отговор #334 -: 18 Май, 2010, 12:37 »
Спокойно, все ще останем 10 души тук да поддържаме огъня  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :lol:
Only the dead fish follow the stream

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #335 -: 18 Май, 2010, 13:47 »
Нека се самоцитирам ,мнението ми е от Петък 19 Юни 2009!
Цитат
Докато не влезем в "А" Група,няма да си помисля за атака на А група.Дори и 30 кръг да е и да водим с точка на Спартак Варна и да приемаме "приятелския" Светкаваца ,пак ще имам едно наум.
Бях прогнозирал ,че Спартак Варна ще са първи с 10 точки преднина пред втория ,но кризата ги удари много яко.Всъщност си мисля ,че дори Спартак Варна да започнат от В група ,пак по бързо ще влязат от Дунав в А група ,т.е. Ние въобще някога ,ще влезем ли в А група? Опааа ,какво е това ,А група???:4iki  :4iki  :4iki

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10483
  • Одобрение: +160/-49
    • Профил
« Отговор #336 -: 18 Май, 2010, 13:59 »
Спомням си това мнение. Беше май още преди да изтеглят жребия за шампионата....

После наистина се оказа, че последния кръг приемахме Светкавица, само дето за точката преднина не се получи нещо  :D
Only the dead fish follow the stream

C.Chivu

• Напредващ
  • Публикации: 212
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
« Отговор #337 -: 18 Май, 2010, 16:26 »
Цитат на: "Bluefighter"
Цитат на: "dunavfc"
Добре,никой ли не може да схване,че ако нашите през цялото време са имали намерението да провалят сезона,щяха да го направят още по време на мачовете със Спартак Вн и Калиакра,защо им да дигат очакванията на русенската общественост,като после знаят,че ще бъдат отново критикувани,че са продали мачове  :roll:
Моля те, говориш глупости в момента. Да не са взели целият отбор ??? Как така в последните мачове само защитата ни проваляше, и някой друг от атаката, естествено.Аз ти казвам , че са взимали , ти ако искаш вярвай  :4iki

Аз не съм чувал до сега мач да се купува само с защитник(или2ма) :)
Попринцип се купуват чрез подкуп на играч от всяко едно звено.

За терените какво да говорим, да не е само Русе с такъв стадион. Сигурно в някои от по малките градове тренират на Олимпико. Стига глупости каквото е тук такова е и на още много места.
С Дунав завинаги!!!

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
    • Профил
« Отговор #338 -: 18 Май, 2010, 23:37 »
За Спартак Варна с 5 милиона дългове изходът е ясен. И той може да започне дори не от В, а от А регионална. И не се знае в тая криза дали някой скоро ще ги поеме сериозно. И при Ботев положението никак не е ясно. Според мен и догодина положението в нашата Б група няма да е по-различно. Иначе ако няма пари за мъжкия състав не знам какво е оправданието на Общината, че в града няма два нормални терена...
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

4I4O MUREY

• Фен
    • Профил
« Отговор #339 -: 19 Май, 2010, 08:13 »
Няма никакво оправдание за общината, че не си ремонтира спортната база! Градският стадион не е само за футбол. Срамота е за град като Русе да държи стадиона си в състояние по-лошо и от това когато е построен през първата половина на  50-те години на 20 век!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! За 55 години толкова ли не се намериха пари да бъде обновен?

jinga

• Нов
  • *
  • Публикации: 15
    • Профил
« Отговор #340 -: 19 Май, 2010, 09:55 »
Здравейте фенове да Дунав! По принцип рядко пиша във форума, но днес реших да драсна няколко реда. Всички ни боли от това, че ни излъгаха и се подиграха с русенската публика за пореден път. Незнам до колко следите новините от София, но на мен ми се струва доста добре фактът, че Николай Гигов се отказва от Локо София. В този ред на мисли ми хрумна идея. Незнам дали е възможно по принцип, но ако има такава опция, дали е възможно представител от фен клуба да се свърже с нашето ръководство и да им подхвърли идеята да се свържат с Гигов и да започнат преговори с него и ако могат да го убедят да поеме Дунав. Защо не? :)
Дори ако може направо от фен клуба да му пратят едно писмо и да го накарат да помисли малко върху тази идея. :)
Верно, че той още не е обявил дали ще напусне Локо Сф, но все пак нищо няма да загубим ако опитаме нещо такова.
Вие как мислите? :)

4I4O MUREY

• Фен
    • Профил
« Отговор #341 -: 19 Май, 2010, 11:37 »
Да бе, Гигов чака само ние да го поканим. Той ако се откаже от Локо, ще се откаже въобще да налива повече пари във футбола. Поне така се говори за сега.

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #342 -: 19 Май, 2010, 12:00 »
Цитат
...  но ако има такава опция, дали е възможно представител от фен клуба да се свърже с нашето ръководство и да им подхвърли идеята да се свържат с Гигов и да започнат преговори с него и ако могат да го убедят да поеме Дунав. Защо не?  

Дами и Господа ,не разбрахте ли ,че ръководството няма желание за нов собственик на клуба!!!Бате Вальо-Ибальо ,гледа колкото може повече да е "управлява" Дунав!