Автор Тема: Дунав (Русе) - Светкавица (Търговище) 1:1  (Прочетена 26174 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
за мен човек който псува собствените си футболисти не е истински фен...тва се едно да псуваш емблемата, просто явно някой не стават...но да псуваш и храниш емблемата която твърдиш че обичаш-просто не върви...ако гинев, пинчера и каптиев са слаби, да ок няма проблем живи и здрави да са, дано си намерят други отбори където да покажат "потенциала" си....не са виновни те, че са ги докарали в русе
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10483
  • Одобрение: +160/-49
    • Профил
Ама чакайте малко. Разбира се, че "А" група е даденост и този клуб не може да има друга цел...
Това си е повече от ясно, Дунав да не ви е Вихър (Калище), че да се задоволява с това. Много, ама много пъти въртим една и съща плоча тук. Всъщност, проблемът дори не е, че не сме в "А" група. Оставете това. Проблемът е, че всичко в този отбор е скрито-покрито, проблемът е, че не се управлява с ясна визия, проблемът е, че ръководството няма никаква стратегия, а само си живуркаме ден да мине, друг да дойде. Ето това е големият проблем. Никой нормален бизнесмен няма да инвестира в нещо, чиито управници ти казват "Дай пари, аз ще ги управлявам". После тези били единствените, неповторимите, а освен евтин PR друго не си правят. Знаете ли, че задълженията към играчите са максимум 50-60 хиляди лева? Помните ли колко отпусна зимата само общинския съвет на Русе за отбора? Защо тогава преди мача тази тема за  неплатени пари се обсъжда, а Христов заявява, че ако имало пари в касата, нямало да бъдат задържани. Каква е причината да няма пари в касата?
Колко пъти сте видяли някакъв отчет на ФК Дунав подробен, с разходите по пера, с приходите от спонсори, билети и т.н.? Нали сме общински клуб?
Only the dead fish follow the stream

SKCH

• Напредващ
  • Публикации: 461
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
То че е тъпо да се спуват футболистите, тъпо е, ама нека като фенове да поискаме отчет от ръководството, да стане ясно кой и колко е крал, къде отиват парите на русенци и защо се проваляме за н-ти пореден път! ДОЛУ МРЪСНИТЕ КОМУНЯГИ, САМО ДУНАВ!!!

ДУНАВ

• Напредващ
  • Публикации: 522
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Дунав-Гръмотевица
« Отговор #33 -: 02 Май, 2010, 12:26 »
Цитат на: "blue1990"
Цитат на: "Дунав-"
Не разсъждавам като индианец,а като реалист.На мен не ми ли е тежко,но въпреки това мога накрая да им пляскам и да отида и да кажа на някои играчи като Марто,че са направили всичко по силите си.Аз не искам от тях много,но просто,които наистина им е тежко да приемат загубата с вдигната глава.

Знам,че те не са виновни,но ако отида и му кажа на Вальо Христов,че е боклук и не става,какво ще се промени?Най-много да останем вече без отбор това ще стане,щото няма други хора,които явно да им дреме.

НЕ,НЕ,НЕ,НЕ МОЛЯ ТЕ,САМО НЕ КАЗВАЙ,ЧЕ НА В.ХРИСТОВ МУ ДРЕМЕ ЗА ОТБОРА !!!! :0001:

Ми убеден съм,че му дреме повече отколкото на теб  :4iki  chair.gif

Само ще ти кажа по-спокойно с тоя коментар последния.От къде знаеш? Дори не ме познаваш :) ?

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
момчета не е необходимо да се правите един на друг и то у форума...всички искаме едно и само едно...Дунав  в А група....незнам, аз не помня това ръководство да е направило нещо за фенклуба специално...помня преди севдалин петров рейсове пускаше, много работи се правиха
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10483
  • Одобрение: +160/-49
    • Профил
Оставяме феновете настрана, но то и за играчите, клуба, ДЮШ, толкова прави...
Only the dead fish follow the stream

ДУНАВ

• Напредващ
    • Профил
Сичките ми неща,които съм казал за клуба излязоха верни.Преди около 1 месец казах,че В.Христов е престъпник и тогава си получих хранилката.Сега излезе така :) !

C.Chivu

• Напредващ
  • Публикации: 212
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
« Отговор #37 -: 02 Май, 2010, 14:35 »
Не разсъждавам като индианец,а като реалист.На мен не ми ли е тежко,но въпреки това мога накрая да им пляскам и да отида и да кажа на някои играчи като Марто,че са направили всичко по силите си.Аз не искам от тях много,но просто,които наистина им е тежко да приемат загубата с вдигната глава.

Знам,че те не са виновни,но ако отида и му кажа на Вальо Христов,че е боклук и не става,какво ще се промени?Най-много да останем вече без отбор това ще стане,щото няма други хора,които явно да им дреме.

НЕ,НЕ,НЕ,НЕ МОЛЯ ТЕ,САМО НЕ КАЗВАЙ,ЧЕ НА В.ХРИСТОВ МУ ДРЕМЕ ЗА ОТБОРА !!!! :0001:

Само ще ти кажа по-спокойно с тоя коментар последния.От къде знаеш? Дори не ме познаваш :) ?

Човек колкото повече пишеш в този форум, толкова повече се убеждавам че се друсаш стабилно! Просто от тъпия ти пост дето съжалява след мача с Брестник, че си си купил шал и си дал 10 лева може да се разбере закакво си говорим!!!
С Дунав завинаги!!!

C.Chivu

• Напредващ
  • Публикации: 212
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
Сичките ми неща,които съм казал за клуба излязоха верни.Преди около 1 месец казах,че В.Христов е престъпник и тогава си получих хранилката.Сега излезе така :) !

Явно не си чувал прословутата фраза отпреди един сезон, която звуча цял мач - "В. Христов, ПЕДЕРАС, ПЕДЕРАС!! "
Този мач е прост и ясен "х". Дано поне го изиграят като за последно!
С Дунав завинаги!!!

vzlatev

• Напредващ
  • Публикации: 230
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
    • http://ruse.start.bg
така е прав си ако едно от тези положения беше влязло какво щяхме да си говорим сега...герои браво и такива неща...нали така.

Но аз се чудя друго какво щеше да стане, ако техните положения също бяха влезли? И те имаха греда и те имаха положения и то доста през целия мач!

Мача го изтървахме още първото полувреме, когато играхме вяло и когато трябваше да си оплетем кошницата с разлика от поне 2 гола! Първото полувреме се видя, че на някой хора просто не им се играе. Според мен Мирона закъсня със смените. Трябваше да са още в 30тата минута.

Публиката се опита да вдигне отбора и за малко да се получи, но уви! Веднага след гола имахме положение на пинчера и шанкула, но.....след изгонването се видя, че любимец стои като равен с равен - не си пролича, че са с човек по-малко и това е нормално с оглед на нашата физическа подготовка и условия за възстановяване. 100% съм сигурен, че организацията в отбора от 8 хилядният град е на много по-високо ниво и условията за тренировка и възстановяване там са на едно добро ниво за разлика от нашите. Затова не се учудвайте, че нашите нямаха сили и умения да вкарат накрая...пробваха, но не стана.

Иска ми се да кажа да това е футбола...каварна отиват в пловдив и там падат, но аз си мисля, че там ще направят Х и в крайна сметка ще сме на 1 точка след тях. Дано не съм прав.
Да живее Дунав-Русе!

Persona Non Grata

• Напредващ
  • Публикации: 678
  • Одобрение: +0/-2
    • Профил
« Отговор #40 -: 02 Май, 2010, 15:52 »

Ма какво ми викаш по-спокойно,не съм те бил познавал.Ако си от агитката кажи може и да те знам,ако не ела и викай с нас,а не да ми говориш глупости по форумите след всеки мач.Вальо Христов може и да не е направил нищо,но е направил нещо повече от теб примерно.Така,че не виждам смисъл да се храни като каруцар хора по форумите.Отиди кажи му го лице в лице да ти олекне и толкова.

Едни и същи боклуци
От различни села
Едните от Лефски
Другите от ЦС*КА

ДУНАВ

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #41 -: 02 Май, 2010, 16:29 »

Ма какво ми викаш по-спокойно,не съм те бил познавал.Ако си от агитката кажи може и да те знам,ако не ела и викай с нас,а не да ми говориш глупости по форумите след всеки мач.Вальо Христов може и да не е направил нищо,но е направил нещо повече от теб примерно.Така,че не виждам смисъл да се храни като каруцар хора по форумите.Отиди кажи му го лице в лице да ти олекне и толкова.

Зад агитката съм винаги не съм с вас ама викам,защото работа там нямам.

http://bg.wikipedia.org/wiki/%E2%80%9E% ... B0_1974/75  :cry:

Valentin

• Напредващ
  • Публикации: 914
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
На мен вече ми изтрещя от тоя форум... Само пишете,пишете и накрая нищо!Отварям скоба(не се отнася за хората от агитката)! Дайте със Светкавица да се мотивираме да сме единни и да съберем много хора и да направим хориография и да стане едно голямо шоу! Като не искате не гледайте играчите, но елате поне за честа на Дунав и да луднем! Да си излеем емоциите от този така изтощителен сезон! Пък после ако искате и ръководството да линчуваме, защото това не е някой село да се гавриш с него, ТОВА Е ДУНАВ ОТ РУСЕ!  :beer:

Нека пак да сме като едн сплотен отбор, но на трибуните! Сещате се за това вече култово Сектор А, Сектор А и знаете какво следва или пък Сектор В, Сектор В.... Сещате се с мачовете с брестник и любимец.. , но този път да го направим още по мощно и с хореография... Това е мое предложение, но според мен след този сезон поне трябва да си направим едно шоу! Мисля да говоря с хора и да видим какво ще стане :) Само трябва желание, за да стане това и вие от публиката да се мотивирате ;)
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2005
  • Одобрение: +34/-3
    • Профил
Разбирам ти ентусиазма, но прекалено много се вживяваш...
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

*BACKO*

• Напредващ
  • Публикации: 459
    • Профил
Едва ли ще може да се организира нещо.... хората тотално загубиха доверие в този отбор. Та кой не изгуби.... Остават надеждите, че Несебър ще вземата поне 1 точка срещу Любимец, а Калиакра ще загубят в Пловдив, но след толкова много подаръци едва ли Калиакра ще си изпуснат мачовете. Въпреки че два равни на Каварненци ни устройва също... Все пак надеждите умират последни.... да видим какво ще сътворят наще мастииииииии  chair.gif