Автор Тема: Дунав (Русе) - Светкавица (Търговище) 1:1  (Прочетена 26175 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Респект Русе

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 28
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Дунав-Гръмотевица
« Отговор #15 -: 01 Май, 2010, 22:13 »
Хора оправете името на Светкавица ,какво са ни виновни хората , че имаме такова смешно ръководство.Съгласен съм , че ако кмета го боли трибуквието за Дунав и за нас  феновете , сега е момента да намери пари да се свърже със Спартак Пловдив и да се опита да ги надъха малко.Това е единствената възможност да се класираме било то дори и до бараж.Може и смешно да ви звучи но ние само знаем да лаем срещу това как Каварна и Несебър си купували мачовете ,защо и ние да не се опитаме да направим нещо подобно... да не сме по глупави от тях?
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10483
  • Одобрение: +160/-49
    • Профил
« Отговор #16 -: 01 Май, 2010, 22:14 »
просто сме продажни
Only the dead fish follow the stream

papimed24

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 39
    • Профил
Най-големият майтап ще бъде, ако Несебър премират яко Спартак Пд да скочат на Краварна, за да може несебърци да се класират директно за А група. При загуба на Каварна, пак ще имаме шанс за бараж. И се чудя дали и в последния кръг ще се издъним, както го правим в последните мачове /изключвам този с Миньор Раднево/.
Нека не бъдем наивни, от Дунав никога няма да дадат премии за такова нещо, ако имахме пари, щяхме да си вземем безпроблемно домакинствата с Брестник и Любимец и сега щеше да се лее шампанско.

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
Всеки има право на мнение,всеки го боли за Дунав и нека сам прецени как да постъпи от сега нататък.Аз винаги съм бил на този принцип,че въпреки голямата болка,мъка и депресията,която ни докарват футболисите ни,те не трябва да бъдат псувани,бити или мразени.Нали в нашите песни се пее,че сме до отбора винаги каквото и да става,така и трябва да мислим за напред,ясно е че догодина ще бъде много тегав сезон в който мисля,че ще сме средняци,но въпреки това,нека да си бъдем зад отбора завинаги !!!

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
Цитат на: "papimed24"
Най-големият майтап ще бъде, ако Несебър премират яко Спартак Пд да скочат на Краварна, за да може несебърци да се класират директно за А група. При загуба на Каварна, пак ще имаме шанс за бараж. И се чудя дали и в последния кръг ще се издъним, както го правим в последните мачове /изключвам този с Миньор Раднево/.
Нека не бъдем наивни, от Дунав никога няма да дадат премии за такова нещо, ако имахме пари, щяхме да си вземем безпроблемно домакинствата с Брестник и Любимец и сега щеше да се лее шампанско.
Тогава наистина ще е голям смях последния мач със Светкавица  :lol:  :lol:  :lol:
Цитат
но въпреки това,нека да си бъдем зад отбора завинаги !!!

Нека сме наясно...това не е отбор!

dunavfc

• Фен
    • Профил
Не съм съгласен,че нашето не е отбор,да нашите са некъдърници,но никой не може да ме убеди,че не дават всичко от себе си,просто истината е толкова проста..слабички сме,видя се,че един среден отбор като Любимец ни смаза насред нашата крепост...А може да е клиширано,но отбоърт не Каптеив,Пинчера или Гинев,отбора е идеята Дунав,дали ще играят 11 супер звезди или 11 супер некъдърници,Дунав е нещото което е част от нашият живот...

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
Хора не видяхте ли ,че нашите тъпаци ,вдигнаха показно нивото в началото на 2-рото за 10-на минутки и вкараха 2 гола?

pACo93

• Напредващ
  • Публикации: 187
    • Профил
Абе кур за мача!

gat3way

• Напредващ
  • Публикации: 484
    • Профил
Казах ви да не се затормозявате, дори краварна да паднат от Спартак, тук ще се погрижат да врътнем хикс със Светкавица.

Разни хора се притесняват сериозно за топлото си място при положение че се класираме за А група. Това е. Жалкото е че след това фиаско дори за Божо ще е по-добре да закрие отбора, така че топлото им място не е толкова топло.

Заслужават бой верно, но още по-добре е да не си трошите нервите за това. Всичко стана ясно още на мача с Брестник, тогава реших айде ще видим в Добрич как ще се развият нещата и просто те потвърдиха каквото си мислех. Сега ми е през оная работа, защото знам че не искат да влизат.

dunavfc

• Фен
    • Профил
Няма човек,който днеска е бил на стадиона и да може да ме убеди,че мача е продаден или нарочно сме легнали,както намеквате..Такива положения,които изтървахме,не могат да се изиграят,гредата на Виера,не може да се прецени,анализира или да се изработи,ако бяхме вкарали това положение биехме 3-2 и какво щяхте да казвате тогава ??? Дори да бяхме победили,аз щях да си запазя мнението,че сме божествено слаби..

Persona Non Grata

• Напредващ
  • Публикации: 678
  • Одобрение: +0/-2
    • Профил
« Отговор #25 -: 02 Май, 2010, 00:22 »
Цитат на: "Дунав-"
Цитат на: "blue1990"
Не разсъждавам като индианец,а като реалист.На мен не ми ли е тежко,но въпреки това мога накрая да им пляскам и да отида и да кажа на някои играчи като Марто,че са направили всичко по силите си.Аз не искам от тях много,но просто,които наистина им е тежко да приемат загубата с вдигната глава.

Знам,че те не са виновни,но ако отида и му кажа на Вальо Христов,че е боклук и не става,какво ще се промени?Най-много да останем вече без отбор това ще стане,щото няма други хора,които явно да им дреме.

НЕ,НЕ,НЕ,НЕ МОЛЯ ТЕ,САМО НЕ КАЗВАЙ,ЧЕ НА В.ХРИСТОВ МУ ДРЕМЕ ЗА ОТБОРА !!!! :0001:

Ми убеден съм,че му дреме повече отколкото на теб  :4iki  chair.gif

Едни и същи боклуци
От различни села
Едните от Лефски
Другите от ЦС*КА

boril

• Нов
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
Грешката ни е, че ПРИЕМАМЕ А ГРУПА ЗА ДАДЕНОСТ, а това, че сме още в Б, за огромен провал. Нека сме реалисти - истината е, че отбора ни е на ниво Б група и самият факт, че сме едни от лидерите, е успех. Любимец, Брестник и Черноморец може да са смешни отбори, сравнени с Байерн и Манчестър Ю, но за Б групите са едни от най-силните, а Черноморец са и на финал за купата.

Въпреки че ме боли от последните 2 равенства, трябва да призная, че мачовете бяха изключително интересни, особено онзи срещу Черноморец. И може да ми се смеете, но ми бяха много по-интересни от онзи "лаком за гол" между Барселона и Интер. И много други мачове от Шампионската лига са скучни - то тактика, то чудо, сякаш гледам шахмат. Признавам английската Premier League, но няма какво да се лъжем - тук такива мачове няма да видим.

Може да сме и в Б група, но сме едни от най-силните там. В Б група също се играе футбол. И ако не тази година, догодина може да влезем в А. Но защитата трябва да се оправи, в А група ще ни попилеят с тази защита. И толкова ли няма някой истински вратар, поне някой, който да не стои 40 метра пред вратата, когато противника атакува.

Както и да е... Срещу Светкавица пак съм на стадиона, но не за да псувам играчите, а ЗА ДА ПОДКРЕПЯ ДУНАВ. Искам и аз да гледам мачове на живо, тук, в Русе, пък макар и в Б група. Пука ми, че не сме в А. Все някога ще влезем, отбора върви все нагоре последните няколко години. Лесно да подкрепяш отбора само когато ще влиза в А група, а после да псуваш, като не стане. На когото наистина му пука за отбора, ще го подкрепя дори и сега.

dunavfc

• Фен
    • Профил
Точно така,трябва да се гледа позитивно,ако не е тая година ще е догодина,ако ли не,когато ни е писано..Има ли смисъл да припомням какви отбори са Ливърпул,Нотингам Форест,Лийдс,Милуол,Борусия Мьонхенгладбах и т.н,там бият ли играчите или да ги псуват или да им палят стадиона или да режат гредите,нека се различаваме от над 90 % от селските агитки в БГ.Та дори уж "великите" агитки на цска и левски им ходят по 1000 човека,ако недай си боже са 2-ри.

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
КАЗАХ ВИ ОЩЕ ПРЕДИ МАЧА С СПАРТАК ПД , че 100 % нямаа да влезнем !!! , ако тогава ми бяхте повярвали , може би сега нямаше да има толкова разочоровани , просто малко забавиха сценария , за да бийме рейтинга от миналите 19 Год на сериала , все пак криза е !
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
ТОМАС ЛАФЧИС ли ще доде , ХУЙ НИКОЙ НЯМА ДА ВЗЕМЕ ТАЗИ ПАСМИНА , АКО Б.Й. и В.Х. СА В УПРАВАТА НА ТОЗИ КЛУБ , а лицето Б.Й. ДОРИ НА ГРАДА , НИКОЙ НЯМА ДА НИ ВЗЕМЕ , УЖ Бил подписан договор с Томас Лафчис в който гласяло че поема отбора и нарежда нови президенти , управници ако отбора влезе в "А" затова на някой хора не им се иска ДУНАВ да влезе там защото ще спре кранчето и ще останат на Сухо
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM