Автор Тема: Черноморец (Поморие) - Дунав (Русе) 2:2  (Прочетена 44993 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10523
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
Черноморец (Поморие) - Дунав (Русе)

дата: 25.04
час:   11:00
TV: Ring.Bg

тема за мача
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Only the dead fish follow the stream

tisho_rs

• Фен
  • Публикации: 1159
  • Одобрение: +9/-10
    • Профил
мача на истината за Дунав.
Или  . . или  . . .

vzlatev

• Напредващ
  • Публикации: 230
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
    • http://ruse.start.bg
ами какво да кажа освен, че това е мача на последните 20г за Дунав. вземем ли го знаете какво става!

затова всеки който има възможност да иде и да подкрепи отбора.

само дунав! firstprize.gif  firstprize.gif  firstprize.gif
Да живее Дунав-Русе!

dunavфен

• Напредващ
  • Публикации: 685
  • Одобрение: +7/-5
    • Профил
Бием ли ги тия и при евентуална още една издънка на Кралиака последните мачове на Дунав на градския стадион ще са пред многохилядна публика. Успех момчета!  firstprize.gif

rado9106

• Напредващ
  • Публикации: 269
  • Одобрение: +7/-2
    • Профил
Съкзи в очите ми  :cry:  от радост дано успеем  :D

spurs

• Напредващ
  • Публикации: 280
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Само да кажa , че този и предният мач няма да си приличат с нищо...Поморие имат мач за купата(да отбележа само ,че именно те ни отстраниха) и все пак единственото интерсно мнение от мача с тях зимата :

Цитат
Аз бях на мача в Поморие. Нашите започнаха с голямо разиграване в нашето поле и около центъра, после до 10 мин имахме два добри изтрела и Джуджето едно излизане сам срещу вратаря им, но не стреля... След това , след техната първа атака и изтрел ни вкараха гол. И толкова ни беше играта. За цел мач немахме един изтрел в очертанията на вратата им... А вратарчето ни е пълна нула, вторият гол му измъкнаха топката от ръцете, имам много снимки, ще ги покажа. Личеше си, че нашите момчета не искат да стрелят във вратат им, стигахме до стрелкови позиции, особо след 60 минута, но не им се продължаваше в този турнир... Така си личеще!!! Пуснаха Кулинов накрая, но нямаш, както и всичко друго. Хубчев се заяждаше с нашите футболисти, педала!!! Мръсно копеленце е той де.
Толкова за мача-младите момченца от Бургас ни сцепиха, много бягат тези младоци бре!!!
Live And Let Die Tonight!!!Every Night!!!

Slex

• Фен
  • Публикации: 1255
  • Одобрение: +25/-6
    • Профил
Поморие приема Калиакра за купата три дни, след като играе с нас. С оглед домакинството, имат реални шансове да са на финал. Според мен е по-логично да разпределят силите си, така че да са по-свежи в мача за купата и ние трябва да се възползваме от това. Освен това Шумен им натикаха 5 гола, така че нека не ги надценяваме. Мачът няма да бъде лесен, но е напълно по силите ни да вземем три точки при пределна мобилизация.

lamaandy

• Напредващ
  • Публикации: 120
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
Дано да бием Поморие и на мача с Любимец да се съберат пак  5 - 6 хиляди.Хората ще се върнат на стадиона , поне така се надявам , а това че Калиакра имат мач по-малко нищо не означава .Ако се играе най - много до равен да издрапат , което пак ни устройва.

Русе1988

• Нов
  • *
  • Публикации: 15
    • Профил
Не искам да прозвуча скептично настроен, напротив аз уважавам и вярвам в Дунав. Но щом веднъж сме се подали на мириса на парите, без съмнение ще го направим отново. Силно се надявам да греша!!!

ivo_dunav

• Напредващ
  • Публикации: 563
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
След като и Калиакра се издъниха вкъщи с Брестник ,значи не са чак толкова слаб отбор ,така че не се знае.Аз лично ще изчакам да свърши сезона и тогава ще си правя изводи.Дано успеем!

4I4O MUREY

• Фен
  • Публикации: 1024
    • Профил
Цитат на: "Slex"
Поморие приема Калиакра за купата три дни, след като играе с нас. С оглед домакинството, имат реални шансове да са на финал. Според мен е по-логично да разпределят силите си, така че да са по-свежи в мача за купата и ние трябва да се възползваме от това. Освен това Шумен им натикаха 5 гола, така че нека не ги надценяваме. Мачът няма да бъде лесен, но е напълно по силите ни да вземем три точки при пределна мобилизация.
И аз съм на същото мнение, но наистина при пределна мобилизация и оптимално нареден състав от Миро!!! Иначе Поморие и с резервите ще ни бият.

Ultra_Dunav

• Напредващ
  • Публикации: 237
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
хехе и с резервите ще ни бият  :roll:  ! Труден мач ще е ако сами си го направим такъв , иначе набутаме ли 2-3  гола в началото айде нека ни бият с резервите :) !
ОТБОР ЛЮБИМ, ОТБОР НЕПОБЕДИМ! ДУНАВ РУСЕ!

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
ПОМОРИЕ ще ни скочат ,те са отбор в сферата на влияние на Черноморец Бс и Несебър ,Събев не би имал нищо против ,Несебър да влезе в А група!

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
    • Профил
Мда, става интересно по оста Източна Б група, Цонко-Несебър, тъй като Поморие ще играе за Купата с Калиакра. Ако Несебър и бургазлии искат да го натръкат на Цоньо и да му запушат устата това е идеално за тях, а защо не и да легнат на Дунав...и накрая Дунав и Несебър да са на първите две места за сметка на Каляри.
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

Slex

• Фен
  • Публикации: 1255
  • Одобрение: +25/-6
    • Профил
Не знам какво може да предложи някой от конкурентите на Дунав за промоция на Поморие, че да звучи по-привлекателно от финал за купата. А ако те се хвърлят здраво срещу нас, рискуват да не са възстановени в сряда.