Автор Тема: Несебър (Несебър) - Дунав (Русе) 2:0  (Прочетена 22653 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

C.Chivu

• Напредващ
  • Публикации: 212
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
  :clap
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
С Дунав завинаги!!!

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
Ей,Павка страшен си  :beer:

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
Цитат
Треньорът на един от най-силните отбори в Източната "Б" група Несебър Георги Василев - Гочето се съгласи да говори пред Football24.bg за вчерашния мач на неговия тим с Волов (Шумен), за мача между Дунав и Калиакра, както и за следващите два отбора на своя тим, които са точно срещу последните два тима.

В момента Несебър заема 2-ото място в Източната "Б" група с актив от 41 точки, на шест от лидера Дунав. Трети е Калиакра с 40 точки.

Ето какво сподели Гочето пред F24.

ЗА МАЧА С ВОЛОВ

Отборът на Волов се стремеше да играе футбол и това на нас ни допада. Не се беше затворил отзад, а играеше футбол. Мисля, че се получи един добър мач, доста напрегнат двубой беше. Наистина в резултат 4:1 звучи доста изразително, но не ни бе никак лесно. Имахме малко късмет да обърнем резултата. В крайна сметка всичко за нас завърши добре и взехме важни три точки от двубоя.

ЗА МАЧОВЕТЕ С ДУНАВ И КАЛИАКРА

Видях как Дунав бият Калиакра. Наистина много хубав мач.  Във футбола има някои неписани закони. Калиакра имаше тежък мач с Черно море за Купата на България и това съвсем логично даде някакво отражение, говоря за умората най-вече. Отборът на Дунав пък показа класа и съвсем заслужено победи. Русенци заслужено водят в класирането, този отбор играе със стил и класа. Ще ни бъде трудно срещу тях, но мисля, че имаме сили да ги победим. Ние си имаме готов отбор, но има някои неща, които ни липсват. Предстоят ни два мача с Дунав и Калиакра и трябва да ги спечелим, ако искаме да се доближим до първото място в групата. Наистина ще се надявам това да стане. Иначе имам кадрови проблеми, които са свързани с Рибарски, който ще бъде наказан за мача с Дунав заради натрупани жълти картони, пет на брой. Николай Костов пък получи тежка травма на глезена във вчерашния мач и се наложи спешно да отиде в болницата, закараха го до там. За наше щастие не е счупване, но все още е рано да кажем колко време ще отсъства от терените. Ще бъде много некомпетентно от моята уста да говоря за травмата му, преди да се усведомя. Вели имаше също проблем с глезена, но вече е значително по-добре.

Халфче на Несебър:Бием Дунав с 3:0

Халфът на втория в Източната "Б" група Несебър Гюрсел Вели сподели пред Football24.bg, че е оптимист за предстоящия мач с Дунав  (Русе).

Лидерът в групата победи вчера Калиакра (Каварна) с 3;1 и ако вземе дербито с Несебър, то тогава ще е с единия крак в елита.

От Несебър обаче няма да допуснат това, тъй като отборът също има големи шансове за "А" група, но те минават през победа над русенци.

"Ще бием Дунав с 3:0, това е моята прогноза. Ще се подготвим много добре за този мач и ще го вземем. Колкото до мача ни с Калиакра, нека мине този с Дунав и тогава ще даваме прогнози за него", заяви Вели.

Бившият футболист на Локо (Пд) страдаше от травма в глезена, която му попречи да играе цял мач срещу Волов, но ще е на линия за двубоя с Дунав.

Tsonev

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 90
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
    • http://www.arsenal.com
Трябва отбора да се стегне и да ги бием, тъй като после гледам Несебър и Калиакра имат пряк мач и да се избиват помежду си и да ни дишат прахта до края на първенството вече.
Но все пак напоследък вдигнахме летвата с добрите резултати и аз лично и на едно Х-че ще съм доволен. firstprize.gif

nikodim

• Нов
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
трябва да се има в предвид ,че селяните от несеброто  им дадохме шанс като бихме Калиакра и сега ще се опитат да го използват ,ННО САМО ДУНАВ

4I4O MUREY

• Фен
  • Публикации: 1024
    • Профил
Ей, добре, че Рибарски е наказан! Нали тоя извади бъбрека на Иван от Спартак Варна?! :mrgreen:  :box:  chair.gif

4I4O MUREY

• Фен
  • Публикации: 1024
    • Профил
Хитрата лисица Гочето Василев ни четка по косъма , така, леко - класа, стил и прочие , но какъв ли капан ни гласи? Ние обаче да не сме вчерашни? Като започнем едно сигурно разиграване и като им се закучи играта на морските, ще се изнервят и ще оплетат конците. И идва второто полувреме и особено след 70-тата минута и познайте тогава какво става? Ах само как ми се иска този сценарий да проработи! Щастлив съм, че трети мач на Дунав ще се предава по TV !Това никога досега не се е случвало в рамките на 1 полусезон! И това Велито дето го разправя и децата в Несебър не го вярват. Кой е вкарал на Дунав тази пролет 3 гола и то безответни, а? Аз и на равен кандисвам. Стратегическо е, пък и без рискове. Ще си запазим комфортната преднина и ще си доиграем сезона без много напрежение. :wink:  :beer:

BeCkSa

• Напредващ
  • Публикации: 449
  • Одобрение: +7/-1
    • Профил
Несебър вече почна със задкулисните игри мача в Шумен 100% е купен Шумен какъв отпор даде и на нас и на Калиакра ся няма се очудя да бият Калиакра.Цонко се гласи купата на България да вземе и мисля че си е направил сметката че не е толкова на дневен ред да се влиза.Колкото и смешно да звучи Калиакра да вземе Купата на България но погледнато реално ако изтеглят Етрополе или Поморие и са домакини вземат мача а пък Берое във всички случей гостува щото е отбор от А група.Така че мисля тоя мач е по важен от мача в Каварна щото тия използват всички средства купуват здраво все пак 1.5 милиона бюджет.Дано им вземем нещичко аз ще съм много доволен щото след това уния ще купуват наред докрая и Любимец и Раднево ще им легнат въпреки че там трудно се вземат точки.

siso93

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 53
    • Профил
Цитат на: "BeCkSa"
Несебър вече почна със задкулисните игри мача в Шумен 100% е купен Шумен какъв отпор даде и на нас и на Калиакра ся няма се очудя да бият Калиакра.Цонко се гласи купата на България да вземе и мисля че си е направил сметката че не е толкова на дневен ред да се влиза.Колкото и смешно да звучи Калиакра да вземе Купата на България но погледнато реално ако изтеглят Етрополе или Поморие и са домакини вземат мача а пък Берое във всички случей гостува щото е отбор от А група.Така че мисля тоя мач е по важен от мача в Каварна щото тия използват всички средства купуват здраво все пак 1.5 милиона бюджет.Дано им вземем нещичко аз ще съм много доволен щото след това уния ще купуват наред докрая и Любимец и Раднево ще им легнат въпреки че там трудно се вземат точки.

според мене Калиакра няма да легне на Несебър защото ако има амбиции да влизат в 'А' група тази година е вазможноста не само за нас е това че който иска да влезе от трите отбора в 'А' група тази година е вазмойноста защото догодина в нашата група ще са отбори като Ботев, Нефтохимик, може и Сливен. А това са тимове с минало с история и ще е много трудно да се влиза в 'А' група

dunavfc

• Фен
    • Профил
Ботев,ако не повързат да си оправят документите,ще играят в "В" група,Нефтохимик няма как да спечели промоция този сезон,а Сливен,докато Лечков е там,няма как да изпаднат,така че не се притеснявайте,а и си мисля,че това съвсем скоро никак няма да ни интересува :)

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10523
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
Ботев ПД изпуснаха крайния срок за подаване на документи и НЕ подналежат на лицензиране за професионалния футбол  :wink:
Only the dead fish follow the stream

Persona Non Grata

• Напредващ
  • Публикации: 678
  • Одобрение: +0/-2
    • Профил
А нали се сещате,че има отбори в "Б" група,които могат да се обединят с тях  :wink:

Едни и същи боклуци
От различни села
Едните от Лефски
Другите от ЦС*КА

millwall_fan

• Фен
    • Профил
Единствено може да вземат лиценза на Брестник или на някой друг отбор,но много ме съмнява това.
Догодина виждам как Спартак Варна и Ботев играят в А окръжна или В група.

millwall_fan

• Фен
    • Профил
Цитат
Несебър бие по пари Берое

Борещият се за влизане в "А" група Несебър има годишен бюджет, по-голям дори от някои отбори в елита, разкри главният мениджър на клуба Андрей Желязков. Издръжката на общинския тим възлиза на 1,5 милиона лева годишно. За сравнение полуфиналистът за Купата на България Берое има бюджет от 1,2 млн. лв.
- Стремим се да направим Несебър сериозен футболен център - заяви Желязков. - Имаме амбиции не само да играем в "А" група, но и да развиваме детско-юношеската школа. Готови сме да инвестираме и в стадиона. Ще положим тревна настилка, отговаряща на изискванията за "А" група. Искаме и да издигнем трибуна с 2000 седящи места. Не е много, но ще е качествено. Несебър не е голям град и интересът към футбола е скромен. Така че по-добре малък, но пълен стадион, отколкото голям и празен.
След победата на Несебър в Шумен с 4:1 сред феновете плъзна мълвата, че мачът е уреден и тимът на треньора Георги Василев се бори с нефутболни средства да влезе в елита.
- Бях на мач с Волов, не съм чул нищо. Честно казано, не ме интересуват подобни безпочвени изказвания. Досега, като падахме, сигурно сме продавали мачовете, сега бихме и изведнъж започнахме да ги купуваме. Това е несериозно - коментира слуховете Желязков.

Иван Николов
Ебал съм ги в мамата,не всичко е бюджет и пари.Реал Мадрид ,най-добре се убедиха  :4iki

dunavfc

• Фен
    • Профил
Явно в тази община,става дума за големи далаваери,нямам друго обяснение на това,че даваш 1.5 мил. на отбор от който нито се интересува някой в града,нито има някакъв начин тези хвърлени пари да имат някаква минимална възращаемост  :4iki Отгоре на всичко,шансовете им за елита намаляват доста от кръг на кръг,единственото за което бих им казал евала е,ако наистина поне привлекат децата да тренират футбол там.