Автор Тема: Несебър (Несебър) - Дунав (Русе) 2:0  (Прочетена 16270 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

4I4O MUREY

• Фен
  • Публикации: 1024
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Несебър (Несебър) - Дунав (Русе) 2:0
« Отговор #180 -: 12 Април, 2010, 08:30 »
Втора нелепа загуба тази пролет от отбор когото сме надиграли! Да загубиш в последните минути при положение , че противникът въобще не е наясно как може да те бие, това е доста незряло, непрофесионално дори! Наивно!!! А две равенства в тези мачове ни устройваха напълно, не беше необходимо непременно да бием. Ама кой да мисли на терена и на почивката разбира се!? Не бива да виним персонално никого, виновни са всички и треньорите разбира се. Трябва тактически да подхождаме много по-умно, иначе и в Поморие ще ядем дървото, пък и останалите отбори не са склонни да падат ей така, само защото срещу тях е Дунав. Приятно съм изненадан от съдийството, много точно и авторитетно ръководене на мача! Иначе Несебър са по-слаби от Каварна. Но това е на теория, по време на мач всичко е възможно , ако не си концентриран на 100% до 98-та минута!!!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #181 -: 12 Април, 2010, 10:05 »
Нека напиша нещо и аз:
1.Дунав е най-добрия отбор в групата,това е ясно на всички,дори на Цонкию и на (тама)Гочето!
2.Вчера създадохме повече положения от мача в селото на Цонкию ,но за съжаление там вкарахме 3, вчера 0.
3.Съдията, беше перфектен!
4.Недопустимо е една от големите звезди на отбора, да изпсуне 3-4 чисти положения ,в мач,в който можехме ,да си бием печатчето "А група"!
5.Р.Каптиев и Пинчера са в слаба форма и няма нищо по нормално от това с Брестник да седнат малко на скамейката.Дано Миро ,постъпи смело и ги закотви резерви.Има достъчно опции в нападение,а десен външен халф ще играе Влади.

Очаквам след мача в сряда в Каварна,между двата отбора(Несебър и Калиакра) да прелетят иски и в следващите си мачове да стимулират съперниците на  опонентите си с пари.Имаме право на 1 загуба -в Поморие,всичко останало е постижимо и резонно да го спечелим,ако ще и с 300 зора.
В сряда мачът с Брестник е много важен.Убеден съм ,че и Калиакра и Несебър ще изгубят точки ,не само в прекия двубой помежду си!

ПС.Относно Антонов,аз подкрепям тезата, че Димов е по добрият вратар!

4I4O MUREY

• Фен
    • Профил
« Отговор #182 -: 12 Април, 2010, 10:50 »
Милуол-фен, това което пишеш е хубаво и вярно! Не мога да се съглася само с 2 неща:
1. В поморие нямаме право на загуба! Най-много на равен.
2. Антонов и Димов са равностойни. Единият има едни недостатъци, другият - други. На кантар са. За това и Миро ги редува когато сгрешат. Пък и Антонов няма пряка вина за головете в Несебър. Единственият упрек към него може да е, че не е пораснал с още 10 см.

C.Chivu

• Напредващ
  • Публикации: 212
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
« Отговор #183 -: 12 Април, 2010, 11:35 »
Според мен Пантерата е по-добрият. Доказвал го е не веднъж!  :clap
С Дунав завинаги!!!

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
« Отговор #184 -: 12 Април, 2010, 13:20 »
и аз съм съгласен с милуол фен, само 4е и аз за 2 работи си имам мое мнение....първо брестник са много по-добри от несебър и само защото не купуват ма4ове са там...имат добри игра4и и за мен този ма4 ще е адски труден

другото нещо е 4е въобще не може да сравнявате антонов с който и да е вратар...4овека не става, не  е виновен 4е е нисък...все едно мен някой да ме сложи да играя баскетбол...еми кво да напрая като съм 1.77...ако бях 1.87 да, ок можеби, но абсурд....при първия гол тръгна да хваща топката и се спря само защото не можа да я стигне...тая топка я хващаше и томата със 100 % сигурност....както и да е....сигурен съм 4е ако влезем, ще вземем добро вратар4е
пак казвам това си е ли4но мое мнение за антонов, не ме по4вайте сега...гледах го в 4 ма4а, беше ми достатъ4но...един е Хорхе Кампос
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10483
  • Одобрение: +160/-49
    • Профил
« Отговор #185 -: 12 Април, 2010, 13:29 »
Не виждам какво сте се хванали за Антонов, сякаш той изпусна n пъти сам срещу противниковия страж. Грешката при гола беше при защитата. Антонов е в по-добра форма от Димов, в момента варди по-добре. Нормално е Димов като сгафи, да бъде заменен. Не виждам какво сте емнали момчето - добър вратар, въпреки че е малко нисък, но има невероятен рефлекс и отскок. Димов също е много добър, но когато няколко мача подаряваш топката на нападател от притивника, трябва заслужено да си починеш на скамейката. Това, че си вардел в други мачове е супер, но когато вратарят е в лош период, е добре да бъде няколко мача на резервната скамейка. В конкретния мач виновни са само и единствено хората в нападение, които не реализираха ситуациите. Ние да поведем с 0:2 първото полувреме, па после да ги гледаме Несебър какво ще правят. Не е сериозно просто.
Но има друго. Всеки греши, няма безгрешни. Клише е, но е вярно. Сега да се вайкаме няма смисъл, няма да върнем мача назад. Затова трябва да го забравим и да продължим напред.
Нещата са още в нашите ръце, за да почнем да се тръшкаме, че не сме били един мач. Еми голяма работа...в останалите обаче трябва да сме на ниво и да не се повтарят повече същите грешки. Просто играчите ще направят още грешки в останалите мачове ако вземат присърце станалото вчера. А тогава тези грешки вече ще костват много...адски много.
Only the dead fish follow the stream

4I4O MUREY

• Фен
    • Профил
« Отговор #186 -: 12 Април, 2010, 15:08 »
Хубав дебат се получи. Всеки каза по една или друга истина. По-интересно е от тирада от псувни, ругатни и цинизми по адрес на този или онзи. Така трябва да бъде, форумът е място преди всичко за анализи, мнения, критики(но цивилизовани!) и предположения. Заслуга за това има и TV, която предава нашите мачове. Иначе много от нас нямаше да ги видят. Сега напред към мача с Брестник! Победата не подлежи на съмнение. Трудна или лесна! firstprize.gif  :clap  :beer:

C.Chivu

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #187 -: 12 Април, 2010, 16:06 »
Момчета който и да варди, на тези ниви трудно става.
Още нещо - в момента никой не упреква вратаря Станислав Антонов, просто се изяразиха няколко мнения. Силно се надявам да си вземем своето от мача в Сряда. Напред към 3-те точки !!  :clap   :clap    :clap  :dunav:  :dunav:  :dunav:  :dunav:  :dunav:  :dunav:  :dunav:  :dunav:  :dunav:  :dunav:  :dunav:  :dunav:  :dunav:
С Дунав завинаги!!!

HARLEY_

• Напредващ
  • Публикации: 524
    • Профил
« Отговор #188 -: 12 Април, 2010, 16:41 »
За мен Станислав Антонов е по-добър от Димов. Нензам защо го опреквате толкова. Момчето има страшен рефлекс, спаси най-чистото положение на Несебър още 1вото половреме, а и в Каварна спаси не малко положения. Както и да е да не говорим за минали неща. САМО ДУНАВ И НАПРЕ КЪМ ПОБЕДА В СРЯДА !!! :) !!!!

Bashmaistora

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 43
    • Профил
« Отговор #189 -: 13 Април, 2010, 05:45 »
Защо всички мислят че мача в Поморие ще е най-трудния до края? Не би ли трябвало там да е по-лесното от двете ни оставащи гостувания?! Все пак за тях мача срещу нас е без значение а 3 дни по-късно е мача на живота им - полуфинал за купата и е нормално да си запазят играчите за сряда, а в неделя срещу нас да пуснат предимно юноши. Чрез купата имат шанса да спечелят достатъчно пари да си осигурят бюджета за 3 години напред и едва ли ще рискуват да си контузят и морят важните играчи. Аз си мисля че мача в Добрич ще е по-труден ако ги стимулират финансово  :wink:

C.Chivu

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #190 -: 14 Април, 2010, 12:48 »
Защото напрежението ще е най-голямо ако недай си боже се запази интригата в първенството. Второ Поморие ни показаха че не са слаб отбор след като се класираха за купата и правят сравнително добри мачове в първенството. И трето но не последно ако има интрига в първенството ще бъдат ФИНАНСОВО СТИМУЛИРАНИ да не ни дадат 3-те точки !!!
С Дунав завинаги!!!