Автор Тема: Несебър (Несебър) - Дунав (Русе) 2:0  (Прочетена 16876 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
Re: Несебър (Несебър) - Дунав (Русе) 2:0
« Отговор #150 -: 11 Април, 2010, 13:04 »
Много боли,просто много боли,след такъв мач да загубиш...Несебър са трагични,Калиакра ще ги качи на 3+,но ние трябва да вдигнем главата горе и да си вземем следващите три мача,което мисля,че е абсолютно възможно.Като се абстрахираме от загубата,играхме много хубав мач,аз лично съм доста доволен,за жалост много пропуски,но има го и това в Футбола.Трябва изобщо да не си гледал мач на Дунав или да не разбираш от футбол,за да кажеш,че вина има Станислав Антонов,той е с 2 класи над Димов.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

Pycku

• Напредващ
  • Публикации: 703
  • Одобрение: +11/-2
    • Профил
« Отговор #151 -: 11 Април, 2010, 13:06 »
Много тъпо, сега ще треперим до края да не ни посече някой съдия. Нека не забравяме все пак, че Калиакра и Несебър имат директен мач и дано и двата отбора да изгубят точки. Не трябва да се правят трагедии, случва се и това във футбола. Всичко си зависи от нас (т.е. от нашите футболисти) дано това е последната ни грешна стъпка по пътя към елита.
ДУНАВ е един, от ДУНАВ ти бъди!

Ultra_Dunav

• Напредващ
  • Публикации: 237
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
« Отговор #152 -: 11 Април, 2010, 13:07 »
Е случва се ! Като цяло мача не ми хареса.... но все пак играхме що годе добре :) ! Въпреки това ще влезем в А , пък с по-малко разлика в точките повече боли накрая  :twisted:  ! АЙДЕ ДУНАААВ , МАЧКАЙ БРЕСНИК ! И лошо впечатление ми направи онова лайно дето вкара головете за несебър (след първия) ! А съдията малки и дребни фалчета , но изневящи даваше постоянно в тяхна полза , а ние нямахме и един пряк свободен от по-удобна дистанция !
ОТБОР ЛЮБИМ, ОТБОР НЕПОБЕДИМ! ДУНАВ РУСЕ!

BeHuTo

• Напредващ
  • Публикации: 186
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #153 -: 11 Април, 2010, 13:07 »
Трудно е да се говори след такава загуба. Късметът днес не беше с нас. Тези пропуски през първото полувреме дойдоха в повече....не може в мач с такъв заряд 3 пъти да излизаш сам срещу вратаря и да не успееш да го преодолееш! Цял мач се молех за някои фаул в близост до наказателното поле, защото по друг начин не виждах как може да им вкараме. И хикс нямаше да е никак зле, даже супер би било, ноооо това е положението. Битката продължава, вярвам, че това ще ни е последната загуба. Хубаво е, че все още всичко зависи от нас и шансовете са все така големи, защото имаме отбор! Първото полувреме разцъкваха топката много добре....
Надявам се още сряда да закърпим раната от днес с една изразителна победа!

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10488
  • Одобрение: +160/-50
    • Профил
« Отговор #154 -: 11 Април, 2010, 13:11 »
Предлагам да забравим, че днес изобщо сме играли и да насочим вниманието си изцяло върху сряда. Брестник са много коварен отбор. Днес ликвидирахме правото си на грешна стъпка. Затова трябва много внимателно и сериозно да подходим. Калиакра и Несебър да правят каквото си щат, но ние да бием !
Only the dead fish follow the stream

fcdunav

• Напредващ
  • Публикации: 500
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
    • http://www.fcdunav.com/
« Отговор #155 -: 11 Април, 2010, 13:12 »
Ако погледнем реално върху нещата, ще ни е много трудно след тази загуба. Преднината ни е между 1 т. и 2,5 т., зависи от гледната точка (Калиакра са с мач по-малко, на Несебър имаме преднина от 3 т., но пък сме по-зле с преките двубои). Да не забравяме думите на Миронов, че Каварна и Несебър няма да бъркат до края. Ние домакинствата ще си вземем, но на гостуванията в Добрич, и най-вече в Поморие не знам какво ще правим. Луда работа ще е. Дано все пак Калиакра и Несебър завършат при равен резултат, за да ни подпомогнат поне малко.
Brigade Veterans Dunav Rousse Hooligans !

dunavrs

• Напредващ
  • Публикации: 750
    • Профил
« Отговор #156 -: 11 Април, 2010, 13:17 »
Бием навсякъде и влизаме директно!Какво като сме гости на Поморие,това че са били Миньор не значи че са богове! Не мисля че ще имаме проблеми с Добруджа!Накрая имаме домакинство на Светкавица,преди това мач с Любимец(ето тук трябва много да внимаваме) и Брестник като домакин!Просто момчетата трябва да си повярват!Срещу пловдивчаните предричам едно 3:0 или 4:0 поне.

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #157 -: 11 Април, 2010, 13:21 »
Забравих да добавя,съдията беше безупречен  :!:

Vancho

• Напредващ
  • Публикации: 591
  • Одобрение: +14/-5
    • Профил
« Отговор #158 -: 11 Април, 2010, 13:29 »
Неприятна, но логична загуба с оглед на толкова многото пропуски през първата част. Сега не ни остава нищо друго освен победи до края и разбира се най вече да стискаме палци в сряда мача да не е единица  :box:, защото тогава е много вероятно да се окаже, че ще се борим с Несебър за второто място  chair.gif
"Ако от лъжите порастваха коси - Боби Михайлов щеше да е Фелайни ! ''

gat3way

• Напредващ
  • Публикации: 484
    • Профил
« Отговор #159 -: 11 Април, 2010, 13:31 »
Според мен е по-добър вариант Калиакра да бият, отколкото Несебър да бият. Несебър ще си купи всички останали мачове, а и са по-добър отбор. Калиакра обаче все някъде ще се издънят.

ДУНАВ

• Напредващ
  • Публикации: 522
    • Профил
« Отговор #160 -: 11 Април, 2010, 13:31 »
Един гол ни трябваше и бяха клекнали.Съдийството този мач беше на ниво.Успех в сряда.

Vancho

• Напредващ
  • Публикации: 591
  • Одобрение: +14/-5
    • Профил
« Отговор #161 -: 11 Април, 2010, 13:38 »
Добре де, кажете ми кое е хубавото на евентуална победа на Калиакра ? Та те са на 4 точки зад нас, но с мач по малко, ако спечелят срещу Несебър + мача си по малко и ... ко прайм ? Една точка пред нас. Верно е че Несебър са по добрия отбор, а и имат по лесната програма докрая, но видяхме от началото на сезона колко грешни стъпки направиха и двата отбора, даже всеки мач единия прави хикс другия бие /Калиарка и Несебър  :lol: / Това е първият кръг в който и двата тима спечелиха  :D  Тъй че нищо не се знае ... Относно купуването на мачове, мисля че дори и в Б група тая година е по чисто от всяка друга година заради кризата  :4iki  Най добре си е хикс. А и ние не сме много сигурни до края с тия гостувания, особено това на Помория. Калиакра имат мач със Спартак Пд и Брестник.
"Ако от лъжите порастваха коси - Боби Михайлов щеше да е Фелайни ! ''

gat3way

• Напредващ
  • Публикации: 484
    • Профил
« Отговор #162 -: 11 Април, 2010, 13:41 »
Това е вярно, но мачът им повече е гостуване, при това на пловдивския Спартак. Според мен там ще ги поотупат.

spartaka

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 66
    • Профил
    • http://www.koziroga.blogspot.com  (?????????? ????????)
« Отговор #163 -: 11 Април, 2010, 13:46 »
Момчета,аз пак се включвам,гледах го мача,по-добре играхте почти през целия мач,ама накрая.........криво,иначе чета тук някои хора как се надъхват че ще праснете лесно Брестник,ама да ви кажа биха ни 0-2 в Пловдив,мача го гледах на живо,надиграха ни след 20 минута тотално,незнам наще ли пак неще са играли,ама направо не ми се гледаше мача,така че не отписвайте мача с Брестник,супер коварни са,а и ако ви прави впечатление са в серия от някъде 5-6 поредни победи в групата.А за това че Каварна имат гостувания и на нас и на Брестник,бъдете сигурни че там ще губят точки,особенно както ненавиждаме тоя Цоню,дано им разкажем играта,винаги е плюл с/у нас,това е от мен,айде успех занапред.

P.S. а и в групата всички отбори са много равностойни,тая източната е желязна,така че лесно мачове няма,както казват някои от вашите фенове,че идвали по-лесни мачове,така че с едно наум  :idea:  :idea:
Спартак Пловдив - един отбор завинаги в нашите сърца
http://http://spartakpd.info/

papimed24

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 39
    • Профил
« Отговор #164 -: 11 Април, 2010, 13:51 »
Цитат на: "gat3way"
Според мен е по-добър вариант Калиакра да бият, отколкото Несебър да бият. Несебър ще си купи всички останали мачове, а и са по-добър отбор. Калиакра обаче все някъде ще се издънят.

Чисто математически най-добре е един  Х между двата отбора. А "Калиакра" е с мач по-малко. Ние почиваме в предпоследния кръг, а в последния почива "Несебър".

И така, нашата програма е 4 домакинства - срещу Брестник, Миньор, Любимец и Светкавица и 2 гостувания - срещу Добруджа и Поморие. Жалко е че трябва пак да правим сметки, но ми се струва, че нито Калиакра, нито Несебър ще загубят някъде точки,освен разбира се в мача помежду си.  Затова е най-добре 1 хикс между тях.