Автор Тема: Да помогнем на "erosso"  (Прочетена 6400 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ceco

• Напредващ
  • Публикации: 291
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Да помогнем на "erosso"
« Отговор #15 -: 23 Март, 2010, 22:11 »
Дано да има урна или нещо подобно в подкрепа на Ерко, с удоволствие и аз ще помогна за да се плати глобата за тази несправедлива присъда! Трябва да се направи нещо и по въпроса с лишаването да гледа мачовете на Дунав за 1 година, това е нелепо!!!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

Valentin

• Напредващ
  • Публикации: 914
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
« Отговор #16 -: 23 Март, 2010, 22:15 »
Само униформените да не я земат... или да направят с  нея нещо,че тогава никой неможе да ги отърве униформените...
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

C.Chivu

• Напредващ
  • Публикации: 212
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
« Отговор #17 -: 23 Март, 2010, 23:28 »
Момчета нека помогнем на Еросо, а останалите пари (ако има такива) дарим на Дарин Тодоров голмайстора на Шумен! Нека направим нещо добро, нека дадем шанс за живот на това младо момче. Това е като да се лишим от кутия цигари или 2-3 бири. Знам че има наистина истински хора сред нашата публика. Нека го покажем и бъдем човечни.
С Дунав завинаги!!!

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
« Отговор #18 -: 23 Март, 2010, 23:58 »
Цитат на: "C.Chivu"
Момчета нека помогнем на Еросо, а останалите пари (ако има такива) дарим на Дарин Тодоров голмайстора на Шумен! Нека направим нещо добро, нека дадем шанс за живот на това младо момче. Това е като да се лишим от кутия цигари или 2-3 бири. Знам че има наистина истински хора сред нашата публика. Нека го покажем и бъдем човечни.

и аз искам ако се съберат пари да се дадат и за Дарин Тодоров, не защото е млад , а защото сме хора и трябва да си помагаме , а и Шумен са ни приятели !  firstprize.gif  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :beer:
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM

DunaF

• Напредващ
  • Публикации: 209
    • Профил
« Отговор #19 -: 24 Март, 2010, 12:47 »
Питам МВР, охраняващо спортното мероприятие какво направиха когато:
http://ruse24.bg/pic/4009/11.html, видно от тази снимка и от много други
феновете от Варна запалиха над 20 факли и ги хвърляха върху стадиона, настилката и върху русенската публика? Това действие законно ли е, има ли арестувани, съдени и въобще по какъв начин и как реагираха органите на реда? Хвърляха се и други твърди предмети. Какво направиха и как организираха сигурността на всички зрители? Бяха ли подготвени и реагираха ли адекватно? Или най -лесно бе да задържат един от потърпевшите за последното връщане на факлата към инициатора и го осъдят за назидание...?
Имам и още много въпроси, но от уважение към институцията ще ги задам по-късно, ако не съм удовлетворен от този.
Съществуват много снимки и видео. За действията на някои, и бездействията на други.
[sign]ДУНАВ  РУСЕ[/sign]
А сега накъде? В група  А или Ве?

C.Chivu

• Напредващ
  • Публикации: 212
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
« Отговор #20 -: 24 Март, 2010, 17:23 »
Благодаря за съдействието на нашия приятел от сайта русебаскет !!! :dunav4:  
www.rusebasket.com
С Дунав завинаги!!!

ivailo_tasev

• Нов
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #21 -: 24 Март, 2010, 22:21 »
Подкрепям твърдо erosso!Такава държава като нашата наистина няма!20 дрогирани путки си правиха каквото си искат на наша земя!Аз питам - къде е контролния ни орган?Къде е справедливоста?Защо не се арестува всеки един от тези гагаузи?Предлагам дарителската кампания да се проведе пред съда!И наистина да го подкрепим момчето!

fenka_dunav_tedi

• Нов
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #22 -: 25 Март, 2010, 15:20 »
Съгласна съм и аз ще помогна ... от страна на униформените това наистина е НЕСПРАВЕДЛИВО !!!

САМО ДУНАВ !!!

vzlatev

• Напредващ
  • Публикации: 230
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
    • http://ruse.start.bg
« Отговор #23 -: 25 Март, 2010, 15:45 »
и аз ще помогна.
Да живее Дунав-Русе!

erosso

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #24 -: 26 Март, 2010, 23:56 »
Пред входа , на мача с волов както и на баскетболите ще има урна !
ще съм благодарен на всеки който помогне с мъничко дори !

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #25 -: 27 Март, 2010, 13:57 »
Цитат
30 000 лева са събрани до момента по банков път за пострадалия при катастрофа Дарин Тодоров. Необходими са още 90 000 лева, за да може Дарин да замине на рехабилитация в Израел. Лечението му ще струва 80 000 долара. Футболистът на Волов катастрофира на 17 януари, след като колата му се блъсна в камион.

Преди няколко дни нападателят бе изписан от реанимацията на варненската болница, тъй като състоянието му се подобрява значително с всеки изминал ден. Тъй като родителите на Дарин не могат да се справят с лечението в домашни условия, от болницата направили компромис да настанят футболиста в друго отделение с лекарско наблюдение, което струва по 75 лева на ден.

В последните дни Дарин отговаря на думите на майка си, която купила футболна топка за по-бързото възстановяване на възприятията на сина си. Нападателят от три дни не пуска от ръце кълбото, което обнадеждава всички лекари и специалисти.

До момента 10 футболни клуба са помогнали - Черноморец Балчик, Несебър, Черно море, Шумен, Берое, Славия, Литекс, Калиакра, Черноморец Бургас и Вихрен

siso93

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 53
    • Профил
« Отговор #26 -: 27 Март, 2010, 16:08 »
Цитат на: "millwall_fan"
Цитат
30 000 лева са събрани до момента по банков път за пострадалия при катастрофа Дарин Тодоров. Необходими са още 90 000 лева, за да може Дарин да замине на рехабилитация в Израел. Лечението му ще струва 80 000 долара. Футболистът на Волов катастрофира на 17 януари, след като колата му се блъсна в камион.

Преди няколко дни нападателят бе изписан от реанимацията на варненската болница, тъй като състоянието му се подобрява значително с всеки изминал ден. Тъй като родителите на Дарин не могат да се справят с лечението в домашни условия, от болницата направили компромис да настанят футболиста в друго отделение с лекарско наблюдение, което струва по 75 лева на ден.

В последните дни Дарин отговаря на думите на майка си, която купила футболна топка за по-бързото възстановяване на възприятията на сина си. Нападателят от три дни не пуска от ръце кълбото, което обнадеждава всички лекари и специалисти.

До момента 10 футболни клуба са помогнали - Черноморец Балчик, Несебър, Черно море, Шумен, Берое, Славия, Литекс, Калиакра, Черноморец Бургас и Вихрен

ами нека помогнем и ние нека в урните в които ще се събират пари за Ерко да се събират и за Дарин Тодорво ако на стадиона утре има 3000 по 1 лв са 3000 лв 500 лв за Ерко и другите за Дарин Тодоров например

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 1875
  • Одобрение: +54/-2
    • Профил
« Отговор #27 -: 27 Март, 2010, 19:31 »
Цитат на: "siso93"
Цитат на: "millwall_fan"
Цитат

ами нека помогнем и ние нека в урните в които ще се събират пари за Ерко да се събират и за Дарин Тодорво ако на стадиона утре има 3000 по 1 лв са 3000 лв 500 лв за Ерко и другите за Дарин Тодоров например

КАТЕГОРИЧНО ПОДКРЕПЯМ ИДЕЯТА ОСВЕН НА ЕРКО ДА ПОМОГНЕМ И НА ДАРИН ТОДОРОВ...НЕКА БЪДЕМ ХОРА В ТОЗИ ТРУДЕН МОМЕНТ.ГЛЕДАМ,ЧЕ ДОСТА ФУТБОЛНИ КЛУБОВЕ ПОДПОМАГАТ ДАРИН...ТАКА ЧЕ НЕКА И НИЕ ДА СЕ ВКЛЮЧИМ И ДА МУ ПОМОГНЕМ ДА СЕ ВЪЗСТАНОВИ ...ДА НЕ ЗАБРАВЯМЕ ,ЧЕ ОСВЕН ФУТБОЛНИ ПРИСТРАСТИЯ ,ТОЗИ ЖИВОТ СИ ИМА И ЧИСТО ЧОВЕШКИ ИЗМЕРЕНИЯ .....
ВЕСЕЛИН ВЕЛИКОВ-ЗАВИНАГИ ЕДИН ОТ НАС...
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

erosso

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #28 -: 27 Март, 2010, 21:57 »
ДАНО :) честно и аз ще дам 1 - 2 левчета за Дарин :) дано както каза някой 3000 , не вярвам всеки да пусне по 1 лв , ама дано ме упреваргаят хората

siso93

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 53
    • Профил
« Отговор #29 -: 27 Март, 2010, 22:13 »
Цитат на: "erosso"
ДАНО :) честно и аз ще дам 1 - 2 левчета за Дарин :) дано както каза някой 3000 , не вярвам всеки да пусне по 1 лв , ама дано ме упреваргаят хората

да не всички ще пуснат но някой може да пусна по 2 лв например така че може да се съберат окло  2000 лв за Дарин Тодоров без тези пари  за тебе които ще се събират