Автор Тема: Да помогнем на "erosso"  (Прочетена 8282 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Bluefighter

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 75
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Да помогнем на "erosso"
« -: 23 Март, 2010, 10:09 »
Скъпи приятели, нека се обединим и помогнем на нашия съгражданин ! По много несправедлив начин беше осъден да плати глоба от 500 лева, поради факта, че един ДРОГИРАН ЛУМПЕН от агитката на Спартак хвърли горяща факла към феновете на Дунав (Русе) !!! Очаквам предложения, нека да покажем, че сме единни  :D

P.S : САМО ДУНАВ, ОЛЕ !
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
ДУНАВ,ОЛЕ!

sanches2010

• Напредващ
  • Публикации: 338
  • Одобрение: +5/-14
    • Профил
Re: Да помогнем на "erosso"
« Отговор #1 -: 23 Март, 2010, 13:23 »
Кажете къде да събираме парите и да идвам...
Ако Юлиян иска, нека е във самият фен клуб ...
Ако не иска, мога да предложа в Магазина за големи хора, срещу подпис в тетрадка и под записване...

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2243
  • Одобрение: +85/-7
    • Профил
« Отговор #2 -: 23 Март, 2010, 13:34 »
Аз също ще помогна...кажете къде и кога !!!   Нека да помогнем на един несправедливо осъден човек ,а и доколкото си спомням "erosso" e споменавал ,че има и болна майка за която се грижи !!!!!
        СЕГА Е МОМЕНТА ,НЕКА ВСИЧКИ ПОМОГНАТ !!!!!!!!!!!!!!!!!
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

Ultra_Dunav

• Напредващ
  • Публикации: 237
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
« Отговор #3 -: 23 Март, 2010, 13:38 »
Твърдо съм ЗА ! Дет има една дума всеки по 2 лв да даде ще се съберат ! Или може пред стадиона да се събират също преди мача с Волов примерно !? Всеки да пусне каквото има !
ОТБОР ЛЮБИМ, ОТБОР НЕПОБЕДИМ! ДУНАВ РУСЕ!

DunaF

• Напредващ
  • Публикации: 209
    • Профил
« Отговор #4 -: 23 Март, 2010, 14:10 »
Цитат на: "Ultra_Dunav"
Твърдо съм ЗА ! Дет има една дума всеки по 2 лв да даде ще се съберат ! Или може пред стадиона да се събират също преди мача с Волов примерно !? Всеки да пусне каквото има !

Може и пред Полицията, Съдебната палата или на самия стадион. Нека всички да видят това, което органите на реда не поискаха и не посмяха да видят. Ако се съберат повече средства и има правна възможност да се обжалва решението, да се използват за това. Мога да посоча добър адвокат.
[sign]ДУНАВ  РУСЕ[/sign]
А сега накъде? В група  А или Ве?

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
« Отговор #5 -: 23 Март, 2010, 14:37 »
:cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  , Това което прочетох , него очаквах , не защото в трудни моменти не сте се доказвали че можете да правите чудеса , а защото никога не съм срещал такава подкрепа дори от приятели си ... четох всичките мнения и честно да ви кажа всяка една прочетена буква докосна сърцето ми
и сгря душата ми .   БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ВСИЧКО КОЕТО ПРАВИТЕ , КАКТО НЯКОЙ БЕШЕ КАЗАЛ В ПРЕДИШНИ ПОСТОВЕ В ТЕМАТА ЗА МАЧА С СПАРТАК ВН ,  СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА

Ако и след всичките тези премеждия и унижавания които понесах в районното , все едно и аз бях като онези дроги от Варна , ако след всичко това и глобите и 1 год без мачове , НЕ ВЛЕЗНЕМ В "А" ГРУПА ЩЕ СЕ НАТЪЖА СУПЕР МНОГО   :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  

ДУНАВЦИ СТЕ БИЛИ И ДУНАВЦИ ЩЕ СТЕ СИ  - БЛАГОДАРЯ ВИ ! ! !
[/b][/size]
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM

DunaF

• Напредващ
  • Публикации: 209
    • Профил
« Отговор #6 -: 23 Март, 2010, 14:41 »
И точно за коя факла става въпрос? Наблюдавах мача от отсрещната страна на стадиона и видях, как от Варненската агитка хвърлиха запалена факла към нашата публика. После тази факла се мяташе 3 пъти между двете страни. Участваха 6 човека, а арестуваха и осъдиха последният. А на подбудителя за тези действия му пожелаха приятен път.

Без коментар, господа офицери!
[sign]ДУНАВ  РУСЕ[/sign]
А сега накъде? В група  А или Ве?

ivo_dunav

• Напредващ
  • Публикации: 563
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
« Отговор #7 -: 23 Март, 2010, 14:58 »
Наистина ,и аз не мога да си обясня как може такава несправедливост!На няколко места четох ,че ТОЙ Я Е ЗАПАЛИЛ И ТОЙ Я Е ХВЪРЛИЛ!  chair.gif  Първо на стадиона всички съвсем ясно видяха че не беше така ,второ аз си изтеглих мача от тракера и там също много ясно се вижда кой пали факлата и кой пръв я хвърля!Незнам дано да може нещо да се направи ,обжалване или и аз нзм какво ,но не може така!И на всичкото тогоре на варненските п*тки никой нищо не им каза ,потрошиха ни стадиона ,замеряха ни публиката и накрая нишите обвиняват?!

Valentin

• Напредващ
  • Публикации: 914
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
« Отговор #8 -: 23 Март, 2010, 15:13 »
Цитат на: "DunaF"
И точно за коя факла става въпрос? Наблюдавах мача от отсрещната страна на стадиона и видях, как от Варненската агитка хвърлиха запалена факла към нашата публика. После тази факла се мяташе 3 пъти между двете страни. Участваха 6 човека, а арестуваха и осъдиха последният. А на подбудителя за тези действия му пожелаха приятен път.

Без коментар, господа офицери!
От агитката притичахме до тоя сектор,за да свършим работата на полицаите,защото те нарпаво гледаха... След като я запалиха и метнаха факлата явно зъптиетата са се стреснали и видели еросо и айде той бил виновен! 100% съм сигурен,че повечето полицаи са видяли от къде е хвърлена и запалена факлата! НИе искахме просто да им върнем нещата и да предпазим публиката! Викам да помогнем и на tndrrr ...
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

Bluefighter

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 75
    • Профил
« Отговор #9 -: 23 Март, 2010, 15:33 »
Ами, приятели, вижте сега ! За мен, както каза колегата по-горе, много добре ще е преди мача с Волов , до входа, да съберем пари от всички които искат да помогнат !!! Нека направим някаква организация, ето това е едно предложение и го вземето на сериозно ! За повече информация как да помогнем пишете ми на скайпа, "sleidera" ! Можем да напечатаме на Word-a нещо и ще го разлепим :) Ще се съберем така 5,10 младежи и ще събираме... ???? Чакам да се приеме предложението
ДУНАВ,ОЛЕ!

Ultra_Dunav

• Напредващ
  • Публикации: 237
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
« Отговор #10 -: 23 Март, 2010, 18:22 »
Еми това ще да е най-адекватното ,което можем да направим ! Да предположим ,че на мача ще има поне 3 000 души и всеки желаещ да пусне и по 1 лв ще е достатъчно, така с минимални усилия и разходи за всички ни ще премахнем едно не малко бреме от плещите на 1 , 2 -ма наши фена ! Дано акцията да завърши с успех !
ОТБОР ЛЮБИМ, ОТБОР НЕПОБЕДИМ! ДУНАВ РУСЕ!

dunav4o

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 29
    • Профил
« Отговор #11 -: 23 Март, 2010, 19:27 »
И аз ще помогна

iliobg

• Напредващ
  • Публикации: 586
  • Одобрение: +5/-5
    • Профил
« Отговор #12 -: 23 Март, 2010, 20:18 »
Аз също ще помогна, като го решите пишете тук къде ще се събират парите.

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
« Отговор #13 -: 23 Март, 2010, 22:01 »
Цитат на: "Ultra_Dunav"
Еми това ще да е най-адекватното ,което можем да направим ! Да предположим ,че на мача ще има поне 3 000 души и всеки желаещ да пусне и по 1 лв ще е достатъчно, така с минимални усилия и разходи за всички ни ще премахнем едно не малко бреме от плещите на 1 , 2 -ма наши фена ! Дано акцията да завърши с успех !

3000 ееее бройка която ще е 100 % на мача , аз лично прогнозирам 5000 на стадиона , но 3000 лв са много бе тука става дуам за по малко пари така че по 0,40 -50 стотинки да пуснат
и всичко е ок
ще съм ви благодарен ако това стане , както и за tndrr

Един за всички , Всички за един  , наща работа такава стана май :П
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #14 -: 23 Март, 2010, 22:06 »
Очаквам лично аз,повече от 5 000 човека в неделя,и часът е далеч по удобен от това 11ч.Много зависи от времето,топло време без дъжд -над 5 000!