Автор Тема: Дунав (Русе) - Панайот Волов (Шумен) 3:1  (Прочетена 23869 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
Сега е точния момент да влезем.С промоцията ,интересът към Дунав ще се увеличи  :clap
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

Valentin

• Напредващ
  • Публикации: 914
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
Цитат на: "ivan_beroeca1986"
Сега тея пари дето плащате за вход за мача и парите дето просите в града да неги събирате за А група да правите суперзвезна селекция и 1вата цел шампионска титла.По хубаво да си останете поне още 1година в Б група докато си намерите стабилен спонсор.
Догодина ще е трудно вече  :wink: ! Очаквам победа,но не с 3:0,защото Волов са корав съперник и дано да има момчета от Шумен да попием някоя  :beer:
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
А пък щото Берое,са с финансовият гръб на Абрамович,айде мойте уважения към Берое,но всеки да си гледа собственият двор..

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10523
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
На мача с Волов трябва да се постараем пак да бъдем много, много хора  :wink:  След хубавия мач със Спартак и доброто представяне като публика трябва да затвърдим впечатленията. Така че агитация му е майката :)

няма да е лошо това с билетите да се организира отново от началото на седмицата...

Колкото до мача, трябва да победим отново на всяка цена. До края нямаме право да губим и точка у дома. Победа и срещу Шумен ще ни зареди с много вяра преди голямото дерби в Каварна.
Only the dead fish follow the stream

ДУНАВ

• Напредващ
  • Публикации: 522
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Здравейте !!
От много отдавна следя форума,но така и така не съм се регистрирал.Ходя на всеки мач на Дунав,на който имам възможност.
Честита победа над Спартак Варна бях там.Дори и агитката щеше да ме набие,но това е друг въпрос  :clap.

Въпросът ми е,дали ще се пуснат в продажба билети преди мача?Говоря през седмицата.

Ultra_Dunav

• Напредващ
  • Публикации: 237
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
тоз мач определено ще е по-труден ! Даже си мисля ,че е Х въпреки ,че много искам да ги праснем и тях и без това вече сме с 41 точки ако бием и тях и оп 44 :) ! Иначе момчетата от Шумен да пишат дали ще идват ?  :D  :beer:  :beer:  :beer:
ОТБОР ЛЮБИМ, ОТБОР НЕПОБЕДИМ! ДУНАВ РУСЕ!

Persona Non Grata

• Напредващ
  • Публикации: 678
  • Одобрение: +0/-2
    • Профил
Добре,че се засегна този въпрос,аз лично не знам дали за мача с Шумен ще се пуснат,но ме дразни едно нещо...

При положение,че 2 дена се продаваха билети из цяло Русе и то най-вече пред часовника,също така имаше отворена каса и в събота,накрая типично по русенски всички се юрнаха 10 минути преди началото на мача и накрая "закъснели","нямало билети"....Кой е виновен за това пак клуба,защото русенеца го мързи да си закупи билет по от рано и не стига,че всички знаят какви навалици стават точно преди началото на мача ами всички тогава все втурват....

Едни и същи боклуци
От различни села
Едните от Лефски
Другите от ЦС*КА

ДУНАВ

• Напредващ
  • Публикации: 522
    • Профил
Въпросът ми е,дали ще се пуснат в продажба билети преди мача?Говоря през седмицата.

siso93

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 53
    • Профил
Цитат на: "blue1990"
Добре,че се засегна този въпрос,аз лично не знам дали за мача с Шумен ще се пуснат,но ме дразни едно нещо...

При положение,че 2 дена се продаваха билети из цяло Русе и то най-вече пред часовника,също така имаше отворена каса и в събота,накрая типично по русенски всички се юрнаха 10 минути преди началото на мача и накрая "закъснели","нямало билети"....Кой е виновен за това пак клуба,защото русенеца го мързи да си закупи билет по от рано и не стига,че всички знаят какви навалици стават точно преди началото на мача ами всички тогава все втурват....

blue1990 тук не си напално прав защото при отваряне на трите каси нямаше да стане така а и има хотра които нямат възмойност да си купят по рано напримерно аз в петак бях вав Варна в събота отново не бях в Русе и неможах да си купя предварително така че от ръководството трябваше да се подготвят по добре (отваряне на трите каси) само един пример с бал4ик 2 каси работят с спартак 1 каса малко ми се струва безсмисленo това е мое мнение

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10523
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
Аз в няколко неофициални разговора го предложих, но и сега тук ще го напиша.
Питам се, няма ли някакъв начин ръководството на клуба да се свърже с търговски обекти на територията на Русе - от Кауфланд, през Практикер до други по-малки вериги и да се направи следното: В началото на седмицата да се разпределят билетите между търговците - по някаква договореност. После да се обявят местата, на които всеки може да си купи билет - това ще е полезна реклама особено за по-малките търговци, а по-едрите риби ще могат да използват това като реклама, че са съпричастни към каузата. Примерно, какво пречи на касите на по-големите хипермаркети да има една малка зона с подходящо направено плакатче, което да показва кой е следващия мач и там да се продават билетите?След това петък се събира остатъка от билети и се пуска после в деня на мача по касите.
Ако случайно билетите в даден търговски обект свършат, то да може да се искат допълнителни бройки и да бъдат доставени.

Аз разбирам, че това може да ви звучи много отнесено нанякъде, но аз мисля, че на клуба му трябва нещо по-гъвкаво като стратегия за продаването на билетите. Липсва комуникацията изобщо. Айде този сезон ще го изкараме така, ама догодина живот и здраве ако сме в елита, така няма да може да се продължава.
Only the dead fish follow the stream

Valentin

• Напредващ
  • Публикации: 914
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
Много си прав! Ето,че Берое с Булсатком как са се договорили(е там е по-различно,защото са им спонсори)! Може и ние пак да се пробваме с билетите ама някой път малко писва ако няма хора(както беше в идния четвъртак),но според мен сега ако пак се пуснат така ще има повече хора!
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
Вкарайте ме някак си на мача :( имам забрана за 1 год ,  ааа много искам да го гледам на лайф този мач :( защото е мн важен , и този път няма агитка която да ни провокира , а агитка с която на полувремето ще цокаме бирчок  :beer:  :beer:  :beer:
аааай кажете ми после как да не мразя Ушев :@  chair.gif  chair.gif
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
Как по принцип,може да се следи такова наказание ?? Айде на стадиона,няма да те пуснат ясно,но ако гледаш от клетката от към входа за гости,кой може да ти забрани ?

justafan

• Нов
  • *
  • Публикации: 12
    • Профил
Чикиджийски закон, написан така, че полицията да си оправдава собствения си произвол. Техните присъди не подлежат на обжалване, както и няма значение дали имаш свидетели. Утре ще те пишат по пресата и ще те отчитат като успех в борбата с хулиганите. А за мачовете много внимавай, защото ще те дебнат, за да докажат че си рецидивист и да те осъдят още по-тежко.

Bluefighter

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 75
    • Профил
Хайде, всички на стадиона в Неделя и дано да затвърдим добрата форма и игра , която показваме в последните срещи ! Но, наистина, това с билетите беше голяма глупост, ама както се казва - българска му работа. Нищо, важното е , че продължаваме да мачкаме !!! Шумен са ни абонати, така че, мисля че едно 2:0 е напълно обективно !
ДУНАВ,ОЛЕ!