Автор Тема: Спартак С-94 (Пловдив) - Дунав (Русе) 2:1  (Прочетена 25336 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
Цитат на: "Valentin Del Piero"
Какво да си говорим... От Русе някъде 4 или 5 момчета ще ходят до ловеч да гледат Латекса срещу Левски... Също така и от там червените в Русе и те ще ходят някъде 4 човека... Вместо да дойдат да подкрепят градския отбор те ще ми ходят на село Ловеч...

за какви червени говориш на литекс и левски , кой луд фен трябва да е, че да е от цска , а да гледа литекс и левски, няма логика. В интерес на истината аз и много други сигурно ще ходим на  Левски - ЦСКА на 27 ама това е друга тема :)  , сега първо съм в Пловдив :)  :box:  firstprize.gif  firstprize.gif  firstprize.gif
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5802
  • Одобрение: +90/-10
    • Профил
А някой знае ли конкретно колко пари ще вземем от телевизионните права и дали има разлика дали си домакин или гост и ако да, каква?

Този полусезон е различен от последните, има мирис на промяна, дано господ е с нас и до края.
Като си спомня как вяло започнахме сезона ... след вездушната загуба в Балчик ми се беше изпарил оптимизма.

spartaka

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 66
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
    • http://www.koziroga.blogspot.com  (?????????? ????????)
Цитат на: "vivanov"
А някой знае ли конкретно колко пари ще вземем от телевизионните права и дали има разлика дали си домакин или гост и ако да, каква?

Този полусезон е различен от последните, има мирис на промяна, дано господ е с нас и до края.
Като си спомня как вяло започнахме сезона ... след вездушната загуба в Балчик ми се беше изпарил оптимизма.
Мога само да ти кажа,че сега са в процес на изчисляване на отборите от Б група,кой колко ще вземе,поне така прочетох преди няколко дена в спортала,а и си мисля,че щеше да е хубаво да дават този мач сега по тв,мисля си че щеше да си е редно,ама нали все гледат да дават повече от запада,нали са шопска телевизия,кво да се прави,на нас ни дадоха само 1 мач със варненския Спартак,дано поне за вас това да е истина и да можете да си гледате отбора в толкова мачове ;)
Спартак Пловдив - един отбор завинаги в нашите сърца
http://http://spartakpd.info/

erosso

• Напредващ
    • Профил
сега Повече от всякога трябва да се отиде в Пловдив , също така нз дали ви прави впечатление , но всичките ни 2 мача до сега бяха на терени , на каквито ние си проведохме подготовката , сякаш и времето е с нас. а сега и с пловдив и Спартак ( ВН ) се очаква да са лоши терените ;) така че това мисля че е в наш + донякъде :)  firstprize.gif  firstprize.gif  firstprize.gif  firstprize.gif  :clap  :clap  :clap

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
Мое мнение е ,че един снежен или мокър и прогизнал терен, изравнява силите на терена,според мене, ако срещу Балчик терена си беше нормален,щяхме да победим много по-лесно и по резултатно.

ivan_beroeca1986

• Нов
  • *
  • Публикации: 10
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Имате четери много трудни мача ако ги вземете 1во място вие в кърпа вързано ако и този шанс изтървате ще играете с папагалите в б група.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10523
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
Бедният Дунав се сплотява в кръчма

Ръководството на изпадналия във върла финансова криза лидер на Източната "Б" група Дунав планира сплотяване на колектива на маса.
Шефовете на русенския клуб наблягат на сплотяването на редиците преди предстоящия мач срещу Спартак в Пловдив. Дунав редовно си правеше такива сбирки в специално кръчме в русенския кв. "Дружба" на три-четири пъти през есенния полусезон. За последно отборът се събра на маса на Коледа. "Сега през пролетта добрите традиции трябва да се спазват, за да влезем в "А" група", каза членът на УС Валентин Христов.

7 дни спорт

:D  :D  :D
Only the dead fish follow the stream

tisho_rs

• Фен
  • Публикации: 1159
  • Одобрение: +9/-10
    • Профил
no coment  :D  :D  :D

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
Тоя Росен Моллов ,какви глупости пише,последните 4-5 негови статии в 7 дни спорт са все такива,финансова криза,бедност,ще кажеш ,че само в Дунав се усеща липса на пари.ДА напише нещо позитивно за отбора,не съм видял,да еба копелето му  :4iki  :4iki  :4iki

erosso

• Напредващ
    • Профил
Цитат на: "millwall_fan"
Тоя Росен Моллов ,какви глупости пише,последните 4-5 негови статии в 7 дни спорт са все такива,финансова криза,бедност,ще кажеш ,че само в Дунав се усеща липса на пари.ДА напише нещо позитивно за отбора,не съм видял,да еба копелето му  :4iki  :4iki  :4iki

еееей тука си много прав , баси песимиста , да го ева , сякаш не иска ДУНАВ да влезне в "А"   chair.gif  chair.gif

erosso

• Напредващ
    • Профил
14.03.2010 г. /Неделя/ 15.00 ч.
СПАРТАК /Пд/ - ДУНАВ /Рс/ Г.ЙОРДАНОВ Й.РОНКОВ ПЛ. ХИНКОВ Гб Гб Лч
4-ти ВЛ. ОВЧАРОВ См

дано Габровчанина свири 50-50 :) , само да попитам това първенство до сега имали свирена Дузпа за нас :)  :roll:  :roll:  :beer:  :beer:  :beer:  :beer:

FCDunavRuse1949

• Напредващ
  • Публикации: 288
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
http://stat.pfl.bg/cgi/players.cgi?DB:c ... at-09_bul@ - статистика за рефера ни.

Valentin

• Напредващ
  • Публикации: 914
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
Цитат на: "FCDunavRuse1949"
http://stat.pfl.bg/cgi/players.cgi?DB:c10;!ID:60!!refstat-09_bul@ - статистика за рефера ни.
за 13 срещи над 70 картона ин ито една дуспа... леле   :mrgreen:
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10523
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
Цитат на: "erosso"
4-ти ВЛ. ОВЧАРОВ См

дано Габровчанина свири 50-50 :) , само да попитам това първенство до сега имали свирена Дузпа за нас :)  :roll:  :roll:  :beer:  :beer:  :beer:  :beer:

Не, няма свирена дузпа в наша полза, въпреки че поводи за това имаше и то не малко   :wink:  chair.gif
Only the dead fish follow the stream

The Major

• Напредващ
  • Публикации: 980
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
Цитат на: "erosso"
4-ти ВЛ. ОВЧАРОВ См

Дано свири по правилата, а не 50-50...