Автор Тема: Спартак С-94 (Пловдив) - Дунав (Русе) 2:1  (Прочетена 25335 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

spartaka

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 66
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
    • http://www.koziroga.blogspot.com  (?????????? ????????)
Цитат на: "siso93"
това е много важен мач за Дунав защото след това имаме още 4 ри мача навън с добруджа, калиакра, несебър и черноморец поморие и другите мачове са в Русе а аз съм на мнение че в Русе много трудно ще се намери отбор в нашата група които може да ни бие. При победа в Пловдив и в Добрич поне 2 ро място ще заемем дори и при три загуби в каварна несебър и поморие естествено ако си вземаме мачовете в Русе в което не трябва да се самняваме защото играем с Спартак Варна, Волов, Бресник, Раднево, Любимец и Светкавица (не че са слаби нищо лично спрямо тези отбори но в момента Дунав е много по силен от тези отбори) според мен това е мое мнение
Бъркаш се сериозно колега,особенно за Любимец,а също за Брестник и Шумен донякъде,тези мачове няма да са ви сигурни,да знаеш в тази група няма нищо сигурно,много са равностойни отборите им амного добри,друг е въпроса кога се напряга даденият отбор,ако ме разбираш накъде бия,само си спомни миналия сезон Берое-Любимец(просто за справка),няма лесни мачове такива тънки сметки не трябва да се правят,ако искате да влизате трябва навсякъде да играете,нали знаеш,с/и първите винаги се доказват другите  :wink:  :wink:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Спартак Пловдив - един отбор завинаги в нашите сърца
http://http://spartakpd.info/

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10523
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
Миро Миронов го каза. Всеки мач е финал за нас и нямаме лесни мачове до края. На върха е много хубаво, но  е адски ветровито. Всеки играе на максимум срещу лидерите. Добре е, че и ние играем на максимум - така трябва да е. Лесно няма да ни е абсолютно никъде, но се надявам да успеем в мисията си :)
Предстоящото гостуване е тежко за всеки един отбор в групата. Спартак са много силен отбор, но както всички останали си имат своите слабости. Дано ги нацелим и извлечем максимума от срещата.
Only the dead fish follow the stream

dunav4o

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 29
    • Профил
Трябва да бием задължително,но един Х  може да стане.Спартак са силен отбор и не са за подценяване.

Persona Non Grata

• Напредващ
  • Публикации: 678
  • Одобрение: +0/-2
    • Профил
Не мога само да разбера защо във всяка една тема трябва да се пишат едни и същи глупости...и да се повтаря едно и също....

По-различно от:

Трябва да бием
Дано бием
Х също ни устройва
Х е добре,ама победа по-добре

Вземете елате всички в Пловдив вместо да повтаряте едно и също..

Едни и същи боклуци
От различни села
Едните от Лефски
Другите от ЦС*КА

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
Цитат на: "blue1990"
Не мога само да разбера защо във всяка една тема трябва да се пишат едни и същи глупости...и да се повтаря едно и също....

По-различно от:

Трябва да бием
Дано бием
Х също ни устройва
Х е добре,ама победа по-добре

Вземете елате всички в Пловдив вместо да повтаряте едно и също..

Ти какво искаш да се пише,разбирачо?

NORTH-VANDALS

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 62
    • Профил
ВСИЧКИ В ПЛОВДИВ ТОВА Е  :beer:
НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ОТСТЪПИМ !

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
не Паци момчето иска да ти каже че цяла седмица тука се пишат глупости...като дойде мача в събота, към 5 часа следобяд ще видим кой крив, кой прав....дотогава гледайте как да се организирате...тоест как да отидете всички в пловдив....футбола е вече такова нещо че нищо не се знае....както може да ги бием с 0-2, така могат и да ни напълнят кошницата с 3-4 шиша....пича от пловдив ви го каза....и кой е тоя тапанар дето прави някви сметки, ако сме били паднели в поморие несебър и каляри, па ако сме биели всички тука сме били минимум втори-я са скрий някъде бе пайташев

ВСИЧКИ В ПЛОВДИВ, А НЕ ПО ФОРУМИТЕ И ФЕСБУК...

с нетърпение чакам 4 април, за да можем ЗАЕДНО да превземем ОТНОВО каварна
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

C.Chivu

• Напредващ
  • Публикации: 212
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
Мисля, че целта на всяка една тема в раздел МАЧОВЕ е всеки един от влизащите тук да даде мнението си по повод предтоящият мач. Ако никой не си даваше мнението темата щеше да е празна или пълна с някакви глупости.
Другото е че може би не всеки има възможност да отиде до Пловдив - било то финансова или някаква друга.
 И последно според мен има хора, които няма да патуват на екскурзията поради факта, че се организира от Санчес. Нищо лично
 Успех на момчетата и лек път на решилите да посетят мача в Пловдив!    :beer:  :clap
С Дунав завинаги!!!

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
Цитат на: "vilio"
не Паци момчето иска да ти каже че цяла седмица тука се пишат глупости...като дойде мача в събота, към 5 часа следобяд ще видим кой крив, кой прав....дотогава гледайте как да се организирате...тоест как да отидете всички в пловдив....футбола е вече такова нещо че нищо не се знае....както може да ги бием с 0-2, така могат и да ни напълнят кошницата с 3-4 шиша....пича от пловдив ви го каза....и кой е тоя тапанар дето прави някви сметки, ако сме били паднели в поморие несебър и каляри, па ако сме биели всички тука сме били минимум втори-я са скрий някъде бе пайташев

ВСИЧКИ В ПЛОВДИВ, А НЕ ПО ФОРУМИТЕ И ФЕСБУК...

с нетърпение чакам 4 април, за да можем ЗАЕДНО да превземем ОТНОВО каварна
С свиленград бях , и сега отивам , някой да ме е виждал по време на мач или 10-15 мин след мач да поствам мнения тук , според мен по време на мач , в форума трябва максимално малко хора ад има:)  така че мощно към пловдив :)
вече имам чуството че ми е късметлийско на гостувания
последните ми три гостувания 0:0 в Стара загора с Берое , Светкавица  0:1 за ДУНАВ и сега с Свиленград 1:2 :)
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
мда бе Ерко аз те подкрепям...смисъл исках да кажа че не е важно тука кво се пише. а какво ще покажат момчетата на терена...ами айде в пловдив...ти нямаш допуснат гол на чужд терен...аз пък от 2 пъти в каварна - едно 2-2 и едно 3-3...е сега третия път вече ще е 0-2  :roll:
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
Има хора ,четящи форума ,които не са от Русе ,а и доста не живеят в България,по време на мач да жомат ли,или да не влизат 2 часа в сайта?
Лично аз съм доволен от посещаемостта срещу Балчик,на този студ 1 500 човека,никак не е малко!

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
за тях хора не говорим , въобще говоря за онези , които са си тука и на топличко гледат вишата лига на англия и наща А група , а после само чакат с нетърпение да чуят как са свършили дунав , а после ако паднат викат ееето продажници кво да ги гледам тези , а ако бият ааа другият ма4  и аз съм там , и ако пак е такова времето никви ги няма :( това не ми харесва , защотото от такива фенове никой отбор няма полза  !
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM

BeCkSa

• Напредващ
  • Публикации: 449
  • Одобрение: +7/-1
    • Профил
Момчета незнам може би сте гледали програмата на Ринг за Б групите от 8 мача общо предават 4 наши
Дунав-Спартак(Варна)
Калиакра-Дунав
Несебър-Дунав
Черноморец(Поморие)-Дунав

Мисля че ще вземем хубави пари с оглед на това че 50 процента от мачовете са наши по 2 имат Вихрен и Банско.. Откога несъм гледал Дунав по телевизията...при гостуване

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
    • Профил
Абе и аз гледах Арсенал и Манчестър, ама те бяха след нашия мач, тъй че първо си отидох на Дунав, после си гледах другите и то бая пиене се изпи. :)
Иначе доволно, ще вземем някой лев и от ТВ права, и от домакинските срещи. И с парите на Общината и фирмите ще изкараме.
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

Valentin

• Напредващ
  • Публикации: 914
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
Какво да си говорим... От Русе някъде 4 или 5 момчета ще ходят до ловеч да гледат Латекса срещу Левски... Също така и от там червените в Русе и те ще ходят някъде 4 човека... Вместо да дойдат да подкрепят градския отбор те ще ми ходят на село Ловеч...
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!