Автор Тема: Спартак С-94 (Пловдив) - Дунав (Русе) 2:1  (Прочетена 25345 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10524
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
Тема за мача
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Only the dead fish follow the stream

ivo_dunav

• Напредващ
  • Публикации: 563
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
Тежко ще е ,но вземем ли този мач ,се откъсваме доста и предвид програмата на отбора ,можем да направим така ,че мачовете с Каварна и Несебър да не са от жизнено значение!Така че смело към победа  :clap

The Major

• Напредващ
  • Публикации: 980
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
Смятам, че има голяма вероятност този мач да е нулево равенство. Спартак имат една от най-добрите защити в групата ни. А и трудно отбелязват. Според мен ако вкараме гол мача е наш.

rado9106

• Напредващ
  • Публикации: 269
  • Одобрение: +7/-2
    • Профил
Бих казал че ще е много труден мач !
Един Х няма да е зеля ,а победа ще ни доиде ПЕРФЕКТНО !

dunav4o

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 29
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Неделя съм в Пловдив.САМО ДУНАВ

spartaka

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 66
    • Профил
    • http://www.koziroga.blogspot.com  (?????????? ????????)
Ето ме отново и мен,дойде и мач пак между нашите отбори,какво да кажа не се е променило кой знае какво,пак сме силен отбор,но незнам вече какво ще преценят шефовете и ще се играе ли или ще влезе пак лотарията,затова за мача толкова,но иначе искрено се радвам за Дунав,ето такива отбори имат място в А група,дано да го постигнете,а не някакви временни птички от малки градчета(без нещо против тях)Несебър или Каварна,а ние ще почваме да строим новият си стадион( в момента го планират) и тогава като стане,живот и здраве,ще гоним големите цели,лично го чух от нашите шефове,сега се били готвили за следващата единна Б група(евентуално),това е засега от мен,успех на отбора ви и все пак победа за Спартак,само знам,че няма да ви е лесно  :wink:  :wink:
Спартак Пловдив - един отбор завинаги в нашите сърца
http://http://spartakpd.info/

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
Знам само ,че много трудно играем срещу Спартак Пловдив,аз ще съм довелен и на хикс  :clap  :clap  :clap

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10524
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
Едно равенство тук перфектно ни устройва, макар че няма да е зле да ги излъжем по някакъв начин, но те са добър отбор. Дано наистина се представим добре и дано отново се радваме.
Only the dead fish follow the stream

*BACKO*

• Напредващ
  • Публикации: 459
    • Профил
Победата е задължителна, тъй като не се знае как ще се развият събитията ш мача със Спартак (Варна). Така че аз мисля за единственият вариянт - футболистите да се приберът с пълен комплект от точки...

spartaka

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 66
    • Профил
    • http://www.koziroga.blogspot.com  (?????????? ????????)
Ти едно мислиш,то друго става обаче  :)  :wink:  :wink:
Спартак Пловдив - един отбор завинаги в нашите сърца
http://http://spartakpd.info/

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
Аз ще съм доволен и на Х от този мач, с оглед на това, че следват два сравнително лесни мача срещу Спартак Варна и Волов и след това вече двубоите, в които би трябвало да сме навлезли в оптимална форма и да си проличи дали имаме сили за нещо...
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

Ultra_Dunav

• Напредващ
  • Публикации: 237
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
Трябва ни победа ! Един Х ще ни затрудни максимално , следващите мачове не трябва да се подценяват в никакъв случай! Спартак са силен отбор и ще ни е трудно , но се надявам и 0:1 да е , но победа да е ! Успех на момчетата !
ОТБОР ЛЮБИМ, ОТБОР НЕПОБЕДИМ! ДУНАВ РУСЕ!

Slamcho

• Напредващ
  • Публикации: 494
    • Профил
Дори най-грозните победи с по 1:0 са добре дошли  :wink:
DUNAV FOREVER !

DunaF

• Напредващ
  • Публикации: 209
    • Профил
За феновете се организира екскурзия до Пловдив. Може да заявите и се запишите на телефони: 0878 733 228 и 0888 773 228 и да потвърдите, като внесете 10 лв. в магазина „Големи дрехи за големи хора” на ул. Ан. Кънчев № 23 до четвъртък включително. Останалата по-голяма част от сумата, необходима за транспорта се поема от Милен Станчев / Санчес /, както вече го е правил доста пъти. За тези, които не са решили или не успеят да направят това не се гарантира място в автобуса. Тръгване в неделя, 06.00 ч. пред  Дома на културата.
[sign]ДУНАВ  РУСЕ[/sign]
А сега накъде? В група  А или Ве?

siso93

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 53
    • Профил
това е много важен мач за Дунав защото след това имаме още 4 ри мача навън с добруджа, калиакра, несебър и черноморец поморие и другите мачове са в Русе а аз съм на мнение че в Русе много трудно ще се намери отбор в нашата група които може да ни бие. При победа в Пловдив и в Добрич поне 2 ро място ще заемем дори и при три загуби в каварна несебър и поморие естествено ако си вземаме мачовете в Русе в което не трябва да се самняваме защото играем с Спартак Варна, Волов, Бресник, Раднево, Любимец и Светкавица (не че са слаби нищо лично спрямо тези отбори но в момента Дунав е много по силен от тези отбори) според мен това е мое мнение