Автор Тема: Дунав (Русе) - Черноморец (Балчик) 1:0  (Прочетена 21550 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10523
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
Re: [06.03.2010 14:00] Дунав (Русе) - Черноморец (Балчик)
« Отговор #30 -: 01 Март, 2010, 22:26 »
Цитат на: "Valentin Del Piero"
Цитат на: "DUNAV-RUSE"
Хора, вижте в Ruse24 горе какво има  :wink:
Хехе браво! Това може ли да го преснимам и да го залепя на информационното табло в даскало ?

А къде е пречката ? :wink:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Only the dead fish follow the stream

justafan

• Нов
  • *
  • Публикации: 12
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #31 -: 02 Март, 2010, 09:23 »
Извинете ме, че Ви се меся, но вместо да коментирате как може да привлечете хората на стадиона и да давате идеи, просто реализирайте някоя от тях. От прочетеното бих Ви препоръчал да направите флаери с призив за подкрепа и да минете по всяко заведение, капанче с вестници, магазин и каквото още се сетите и да ги помолите за съдействие. Да ги раздават на клиентите или просто да седят на масите, като рекламна брошура. Направете няколко ефектни плаката, които да хващат окото и ги разлепете на ключови места с голям пътникопоток. 2-3000 флаера плюс 100-тина плаката според мен ще ви свършат работа. А и сумата няма да е кой знае колко голяма. Помолете ваши приятели да споменат по радио, в репортаж по телевизията, в спортните емисии, мисля че няма да ви откажат, особено ако става дума да се направи на местно ниво. Едва ли ще имате кой знае какъв грандиозен успех, но според мен ще успеете да увеличите чувствително бройката хора на стадиона. Успех!

П.С. Манталитета ще го промените само с постоянство при Вас.

П.П.С. Не чакайте ръководството, действайте независимо от тях и покажете че го можете. Хората няма да се впечатлят от призива на ръководството, ще се впечатлят от вашите действия. Казвам Ви го от личен опит.

Valentin

• Напредващ
  • Публикации: 914
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
« Отговор #32 -: 02 Март, 2010, 09:29 »
Цитат на: "justafan"
Извинете ме, че Ви се меся, но вместо да коментирате как може да привлечете хората на стадиона и да давате идеи, просто реализирайте някоя от тях. От прочетеното бих Ви препоръчал да направите флаери с призив за подкрепа и да минете по всяко заведение, капанче с вестници, магазин и каквото още се сетите и да ги помолите за съдействие. Да ги раздават на клиентите или просто да седят на масите, като рекламна брошура. Направете няколко ефектни плаката, които да хващат окото и ги разлепете на ключови места с голям пътникопоток. 2-3000 флаера плюс 100-тина плаката според мен ще ви свършат работа. А и сумата няма да е кой знае колко голяма. Помолете ваши приятели да споменат по радио, в репортаж по телевизията, в спортните емисии, мисля че няма да ви откажат, особено ако става дума да се направи на местно ниво. Едва ли ще имате кой знае какъв грандиозен успех, но според мен ще успеете да увеличите чувствително бройката хора на стадиона. Успех!
Добра идея,но кой ще ги даде тези пари ;s сега събираме за събота за хорео агитката и малко трудно се събират пари,но се събират... Ако имахме някой спонсор друго яче ще е :) .. аз мисля тука чрез майка ми да направя към 100 флаера и да ги раздавам с някой...
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

justafan

• Нов
  • *
  • Публикации: 12
    • Профил
« Отговор #33 -: 02 Март, 2010, 09:46 »
Не знам доколко Ви е дерби мача с Балчик, но защо не отложите хореото за мача със Спартак Варна, мисля че той ще е по-интересен и важен, а и с по-голям заряд. Предполагам ще има и варненци, което предполага и надвикване с тях. А тези пари, които ще съберете сега, ги използвайте за агитация сред хората, за да може на мача със Спартак стадиона да се напълни доколкото е възможно. Не е важно дали ще направиш нещо, важно е да е в точния момент. Нямате много време до събота, предвид националния празник утре, но почнете с малко, а събраните пари ги използвайте практично. Колкото до спонсори, забравете за тях. Те ще се появят, когато видят че има смисъл, дотогава само трябва да си свършите работата. Не е лесно, но с упорит труд ще се получи. Помислете за заможни фенове в Русе. Говорете с тях, а след изпълнение на замисленото им дайте точен отчет за какво са изразходвани парите им. Само така ще може да разчитате отново на тях.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #34 -: 02 Март, 2010, 13:51 »
В момента се оформят някакви диплянки за мача в събота. Иначе вие бъдете активни и канете всички, които познавате  :wink:
Иначе за нас всеки мач е финал и изобщо няма по-малко важна среща.

САМО ДУНАВ

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #35 -: 02 Март, 2010, 14:38 »
И междудругото играта на нерви и тънки намеци вече започва

Цитат от интервюто на наставника на Несебър Георги Василев

Цитат
"Свиленград е сериозен отбор, не се поддаваме на информациите, че се разпадат. А може би са се разпадали само за срещата с Дунав, за нас може и да се съживят.

:D  :D  :D

ivo_dunav

• Напредващ
  • Публикации: 563
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
« Отговор #36 -: 02 Март, 2010, 14:49 »
Хахаха тоя е голям смешник,какво дрънкалосва простотии  chair.gif

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #37 -: 02 Март, 2010, 15:03 »
Просто им е малко кофти, че сме с над 15 пъти по-малък бюджет от тях, биха ни в Русе по един абсолютно скандален начин, а пак сме пред тях с шанс дори да им дръпнем сериозно в следващите няколко кръга....кофти история  :wink:

FCDunavRuse1949

• Напредващ
  • Публикации: 288
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
« Отговор #38 -: 02 Март, 2010, 15:04 »
И междудругото играта на нерви и тънки намеци вече започва

Цитат от интервюто на наставника на Несебър Георги Василев

Цитат
"Свиленград е сериозен отбор, не се поддаваме на информациите, че се разпадат. А може би са се разпадали само за срещата с Дунав, за нас може и да се съживят.

:D  :D  :D
Хахахахахахахахха, отдавна не съм се смял така от сърце :D
Няма да е лошо да отиде да се прегледа...

*BACKO*

• Напредващ
  • Публикации: 459
    • Профил
« Отговор #39 -: 02 Март, 2010, 16:23 »
Ще е перфектно даже ако за мача им със Свиленград митничарите се "съживят" . Пък после да обвинява, които и каквото си ще .... Пък ние вече да сме си направили един лек аванс от към точки...  firstprize.gif

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #40 -: 02 Март, 2010, 16:39 »
Миронов пък каза, че други два отбора откровено започнали да се изнервят от очертаващата се ситуация и очаква и да няма феърплей и някои отбори откровено да почнат да уговарят мачове.  :)
Иначе потвърди, че колкото и да тежко, отбора играе мач за мач и дава всичко от себе си и си пожела наистина мечтата да се осъществи в края на сезона въпреки всичко.

А междудругото разбрах от хора от Търговище, че Несебър цял мач се е бил окопал в собствената си половина и цял мач не са излезли напред. Така че това 0:0 им е като подарък.

ivo_dunav

• Напредващ
  • Публикации: 563
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
« Отговор #41 -: 02 Март, 2010, 16:47 »
Да правят каквото си искат.Винаги съм бил на мнение,че ДУНАВ реши ли да влезе никой не може да го спре дори и с уговорени мачове.А за село каварна съм 100 % сиг че пак няма да влязат,просто им е такъв манталитета.  :4iki

Valentin

• Напредващ
  • Публикации: 914
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
« Отговор #42 -: 02 Март, 2010, 16:55 »
Миронов пък каза, че други два отбора откровено започнали да се изнервят от очертаващата се ситуация и очаква и да няма феърплей и някои отбори откровено да почнат да уговарят мачове.  :)
Иначе потвърди, че колкото и да тежко, отбора играе мач за мач и дава всичко от себе си и си пожела наистина мечтата да се осъществи в края на сезона въпреки всичко.
Абе нали БФС уж щяха да наказват вече заради такива прояви... Нали идваха тука от УЕФА да видят в какво "добро" положение се намираме!

Айде със здраве и събота да покажем,че в Русе публиакта я има! Оооо Дунав обичам аз, оооо винаги сме със вас!
« Последна редакция: 02 Март, 2010, 17:50 от Valentin »
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #43 -: 02 Март, 2010, 17:15 »
Цитат на: "Valentin Del Piero"
Абе нали БФС уж щяха да наказват вече заради такива прояви... Нали идваха тука от УЕФА да видят в какво "добро" положение се намираме!
А ето и малко статистика от 16 кръг на Нашата А група за посещаемост  :mrgreen:

Литекс (Ловеч) - Локомотив (Мездра) - 690 зрители, все едно гледаме Волов-Спартак
Славия 1913 (София) - Спортист 1924 (Своге) - 250 зрители - трагедия, все едно гледаме Несебър-Спартак плд
Миньор (Перник) - Пирин Благоевград (Благоевград) - 880 зрители - все едно гледаме мача Балчик-Дунав
Сливен 2000 (Сливен) - Монтана 1921 (Монтана)  - 350 зрители, воеводите де са покриха и те?
ЦСКА (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)   - 2 980 зрители, Е това е малко по-добра цифра,но за А група е срам  :nice все едно гледаме Дунав-Добруджа макар,че не бяхме чак толкова,но близо...
Локомотив (София) - Берое (Стара Загора)  - 720 зрители , да отбележа,че беройци бяха около 400 човека :d , Гледаме мача Калиакра Краварна-Несебър
Черно море (Варна) - Черноморец Бургас (Бургас) - 1 300 зрители(морското дерби  :?: ) гледаме мача Дунав-Поморие...
Каде отидоха феновете в "студа" макар,че не беше чак толкова студено... Ем отговора е пред телевизора пуснали някой английски мач,испански или др. и от време на време цъкат на про или на ринг да видят какво става :X Срам е за БЪЛГАРИЯ ТОВА! Anti modern football , Liberta per gli ultras ! БФС трябва най-сетне нещо да направи! Да гледат господата от БФС някой запис на Реформа в Бг футбол ли как беше по ринг и да действат,защото скоро и без публика ще останат занемарените стадиони...
Айде със здраве и събота да покажем,че в Русе публиакта я има! Оооо Дунав обичам аз, оооо винаги сме със вас!

Че от към посещаемост "А" група е зле,това е явно,но тези цифри за които говориш си слагам главата,че са изключително нереални.Понеже живея в София и имам отлична представа горе-долу колко човека приблизително има на стадионите.Предполагам,че си ги копирал от bulgarian-football.com.Та на Локо Сф - Берое имаше доста повече хора от средната им посещаемост,общата бройка на стадиона,беше най-малко 1000 човека (не,че е повод за гордост ) На ЦСКА - Локо ПД е абсурдно да се говори,че е имало 3000 човека,толкова пълен сектор Г не бях виждал от доста време насам..Сектор В И А си бяха прилично запълнени,а сектора за гости бяха поне 1000 човека.
Черно море - Черноморец минимум 4000 души,дунавец може да каже,ако е гледал мача,че толкова пълен стадион варненци не са имали от доста време.
Другите мачове,абсолютно също е намалена истинската бройка,точно Литекс този мач имаше някаква прилична бройка а били 250 души ??? Невъзможно..

Slamcho

• Напредващ
  • Публикации: 494
    • Профил
« Отговор #44 -: 02 Март, 2010, 17:47 »
Даже за Черно Море коментатора на мача каза 5000-5500   :wink:  А иначе Локомитов (Пд) имаха цял сектор фенове , което малко отбори го правят  :roll:
DUNAV FOREVER !