Автор Тема: Свиленград 1921 - Дунав (Русе) 1:2  (Прочетена 20655 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Valentin

• Напредващ
  • Публикации: 914
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
Re: [27.02.2010 14:00] Свиленград 1921 - Дунав (Русе)
« Отговор #15 -: 22 Февруари, 2010, 00:59 »
А кои са тези 15 човека ?
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

DunaF

• Напредващ
  • Публикации: 209
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #16 -: 22 Февруари, 2010, 03:14 »
Цитат на: "ivo_dunav"
Санес,явно доста си напред,да те попитам само колко лева пусна в урната за Дунав или колко пари преведе по сметката?
Не зная Санчес колко пари е дарил за Дунав, но зная, че 2 години  спонсорира пътуванията на агитката и част от бирите на някои ДонКихотовци!!!
[sign]ДУНАВ  РУСЕ[/sign]
А сега накъде? В група  А или Ве?

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
« Отговор #17 -: 22 Февруари, 2010, 15:03 »
2 години са 3 гостувания, така ли ? Браво на него. Трябва да му дадем Нобелова награда...
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

The Major

• Напредващ
  • Публикации: 980
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
« Отговор #18 -: 22 Февруари, 2010, 15:30 »
Цитат на: "sanches2010"
Слушайте, момчета: както писах вчера, не искам да се заяждам с никого тук....
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

DunaF

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #19 -: 22 Февруари, 2010, 16:17 »
Цитат на: "Evg0`"
2 години са 3 гостувания, така ли ? Браво на него. Трябва да му дадем Нобелова награда...
Аз мога да броя до повече от Три! А колко пъти Санчес организираше пътувания на феновете, но незнайно защо те предпочитаха собствен превоз или въобще не идваха. По-скоро не идваха. И екскурзиите се извършваха в "тесен кръг". Човека дава достатъчно от себе си, а получава само оплюване. Не е най-безгрешния, както и ти, както и аз. От ревност, злоба или от какво няколко пъти му се бойкотираха организираните посещения на мачовете. Не съм видял друг да извади 200 лв. и да каже: "Хайде до еди къде си да подкрепим Дунав Русе". До колкото го познавам човека не иска и не очаква награда, а го прави от сърце за отбора любим.
Ако съм засегнал някого, да бъда извинен. Не съм от никоя партия.
[sign]ДУНАВ  РУСЕ[/sign]

ivo_dunav

• Напредващ
  • Публикации: 563
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
« Отговор #20 -: 22 Февруари, 2010, 17:52 »
Цитат на: "DunaF"
Аз мога да броя до повече от Три! А колко пъти Санчес организираше пътувания на феновете, но незнайно защо те предпочитаха собствен превоз или въобще не идваха. По-скоро не идваха. И екскурзиите се извършваха в "тесен кръг". Човека дава достатъчно от себе си, а получава само оплюване. Не е най-безгрешния, както и ти, както и аз. От ревност, злоба или от какво няколко пъти му се бойкотираха организираните посещения на мачовете. Не съм видял друг да извади 200 лв. и да каже: "Хайде до еди къде си да подкрепим Дунав Русе". До колкото го познавам човека не иска и не очаква награда, а го прави от сърце за отбора любим.
1-во този човек непрекъсното се заяжда с хората и то незнайно защо.Аз лично нямам нищо против него и не го познавам,а заключенията си вадя от неговите постове,тук във форума.2-ро това наистина е страхотно ,че организира екскурзии и т.н. , но не виждам причина да го изтъква чак до толкова.Всеки по един или друг начин се опитва да помогне на отбора с каквото може,но аз не съм видял никой друг да започне да се бие в гърдите "аз това направих и т.н" .....

BeCkSa

• Напредващ
  • Публикации: 449
  • Одобрение: +7/-1
    • Профил
« Отговор #21 -: 22 Февруари, 2010, 20:16 »
Абе вие само се карате тука вместо да коментирате мача кой кво напраил що направил и кво гнием ли в Б група гнием не виждам къв е смисала само да са карате има тука 3 коментара за мача.Моето мнение че на основа никаквата подготовка най-много Х да вземем дай боже Еврофутбол да дадат коефицент може и да победим.Като цяло сме като единици много по стойностния и по класния отбор те имат предимство че са на юг и имаха по добри условия за подготовка на фона на Студа тук.Мисля че в момента е по важно да видим колко пари ще гласува общината като помощ и дали ще бъде поне половината пари който каза Вальо Христов именно 500 000 1/2 са 250 000 другата част се надявам да даде някой спонсор дори еднократно дори и да сме боксува круша в А група искам да го видя този отбор там! Дано победим все пак и САМО ДУНАВ !

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
« Отговор #22 -: 22 Февруари, 2010, 21:41 »
По думите на Мирона от мачовете със Свиленград и Балчик и Х-овете са ни напълно напълно достатъчни. Просто се очаква съдиите да ни режат зверски.
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
« Отговор #23 -: 22 Февруари, 2010, 23:33 »
и аз мисля че , квото е направил санчес ако всеки който има възможност направи същотото ще е файда .. той предпочита да влага пари за феновете за патуване защотото там знае къде му отиват парите , докато ако ги дари в урничката на дунав .... не се знае какво точно ще се получи с тях !!!
Аз съм му благодарен , благодарение на неговите екскурзии посетих  стадиона в Зара , В Несебър и този в Търговище...
така че да е жив и здрав , ааа за някой хора , не можете по постовете тука само да го преценявате човека. а тези които го плюят , да го правят не в форума а на стадиона или на патуванията които той организира :) така се прави ако имаш да казваш нещо го правиш в очите , ако не , мълчиш това според мен !
ааа отностно мача нз кой ще ни реже и кой не , достатъчно сме зле с подготовката , единствената ми надежда е другите да са се уморили от далгите лагери , а ние поне да сме пълни с енергия !  firstprize.gif  :beer:  :beer:
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM

Svilengrad 1921

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 36
    • Профил
« Отговор #24 -: 23 Февруари, 2010, 03:18 »
Чакаме Ви! :beer:

The Major

• Напредващ
  • Публикации: 980
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
« Отговор #25 -: 23 Февруари, 2010, 11:30 »
Цитат на: "DunaF"
Ти сега ще му лапаш пишката ли, какво?
Всеки пост на Милен предизвиква тъпи дискусии в форума, породени от някакви форумни анонимници и хора които пишат само за да се заядат и да изтъкнат колко са им големи пишките.
Аз не помня феновете да сме се отказвали от това да пътуваме с него. Имаше едно гостуване до Балчик, където просто повечето хора решиха да пътуват няколко дена по-рано...
Колкото до мача, аз се надявам да не пече много слънце. Все пак разчитам на Пинчера да отбележе някой гол, или да дава изгодни позиции на Владо. Имам съмнения единствено за дефанзивната игра на халфовете ни. Бат Недялко е незаменим боец. Не само за нас, за всеки отбор от Б група такъв играч е без алтернатива. Южняците са много надъхани, първо защото сме лидери, и второ заради добрата подготовка коята направиха. Смятам, че ако успеем да наложим нашия стил на игра до 20-тата минута, без да допускаме гол, те ще се пропукат сами.
Аз лично няма да съм изненадан на победа с 2-1 с гол на нашите момчета след 75'.

Valentin

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #26 -: 23 Февруари, 2010, 14:50 »
Ще има ли поход към Свиленград ?
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

sanches2010

• Напредващ
  • Публикации: 338
  • Одобрение: +5/-14
    • Профил
« Отговор #27 -: 23 Февруари, 2010, 15:48 »
Благодаря отново,че сте ме затрили за пореден път от форума и нямах достъп 2-3 дена...отново бан по ip адрес, хаха...Благодаря за детското любопитство на Del Piero :) Искрено благодаря на тези които,са надраснали времето си и са били в казармата :) И най-вече на тези който ме разбират и не са против това,че искам да помагам с нещо,макар и малко!Защото тук май се оформят личности,който наистина не искат Дунав да е победител и да е в "А" група!
Благодаря ти ДунаФ,за това че някои най-после ме поддържа и ме подкрепи!
Благодаря и на Erosso той знае за какво!!!
Никога не сам се бил в гърдите ,момчета!
Само ако знаете с какво настроение отивам на мачовете,нямаше да смеете и думичка да ме оплювате!
Нека заровим томахавката и да бъдем от един отбор,както сме и...
Нямам против никого вие сами се настройвате!
Бих предпочел да се настройвате и имате такав хъз и в агитката,която искате да сме,а не само у дома,пред компа и печката!!!
Бъдете здрави!
Момчета от Свиленград, дайте някакъв телефон за  вразка с вас!
Моя номер е 0888/773 228

DunaF

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #28 -: 23 Февруари, 2010, 15:57 »
1. Честата употреба на вулгаризми се наказва.

2. Не се допуска псуването, ругаенето и обиждането на други потребители. Дори и да бъдете провокирани, грубият ви отговор ще бъде наказан.
« Последна редакция: 23 Февруари, 2010, 16:10 от DunaF »
[sign]ДУНАВ  РУСЕ[/sign]

Valentin

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #29 -: 23 Февруари, 2010, 15:58 »
Извадка от форума на Добруджанци,които и те се запътват към Юг и мислят да ходят до Свиленград...

Чичо Тошко
DDFC Sofia каза:
Ето че зимната подготовка изтече и идва ред на първия пролетен кръг. Аз мисля да се грабна и да отида до Любимец с влака и да се върна с автобуса на футболистите. Ако има някой друг желаещ нека да пише и да направим някаква организация.

Гара/Спирка        Заминава    Пристига
ДОБРИЧ » СИНДЕЛ РАЗПРЕДЕЛИТ.        22:04    23:27
СИНДЕЛ РАЗПРЕДЕЛИТ. » ПЛОВДИВ       23:39    05:13
ПЛОВДИВ » ЛЮБИМЕЦ       05:40    08:51

Цени: РЕДОВНА ТАРИФА      22.80лв, НАМАЛЕНА (50%) ТАРИФА      11.40лв, Пътуване на малки групи (от 3 до 6 души)   РЕДОВНА ТАРИФА    19.30лв

Студентите и учениците имат цяла седмица да си изкарат карта за 50% намаление.

Цитат на: Свиленград 1921 в Днес в 03:12:49
Здравейте! Като гледам фенове от Русе и Добрич ще идват към нашия край, без значение че едните ще са във Любимец, то е само на 10-12 км от Свиленград. Предлагам да не спирате на гара Любимец, а да продължите 1 гара напред. Ние и без това в същия ден ще се събираме по бира, защото имаме мач с Дунав, и няма да е зле да дойдете насам за втори път да пием биричка, пък и без това ако останете в Любимец не ви виждам какво ще правите, но Вие си знаете, аз само предлагам! После се връщате с рейс Свиленград-Хасково, който минава през Любимец, мисля че на всеки час бяха тези рейсове. А за Дунав, ако и те се присъединят ще стане велика среща!

Dochev_Dobrich каза:
По принцип ние засега обмисляме варианта да ходим, не сме казали, че 100% е сигурно! Доста път си е откъдето и да го погледнеш! Иначе идеята е много добра да се съберем 3-те агитки заедно на по бира   преди мачовете! Лично аз бях и на 2-те гостувания - и в Свиленград и в Русе и си изкарах супер! Другите момчета от агитката също останаха много доволни! До 1-2 дена ще стане ясно каква ще ни е програмата за уикенда!
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!