Анкета

Кой ще стане шампион на източната Б група?

Дунав (Русе)
20 (62.5%)
Спартак (Варна)
8 (25%)
Светкавица (Търговище)
0 (0%)
Несебър (Несебър)
1 (3.1%)
Хасково (Хасково)
0 (0%)
Сливен 2000 (Сливен)
1 (3.1%)
Марица (Пловдив)
0 (0%)
Шумен 2001 (Шумен)
2 (6.3%)
Добруджа (Добрич)
0 (0%)
друг
0 (0%)

Общ брой гласове: 11

Гласуването приключено: 23 Юни, 2005, 15:46

Автор Тема: Източна Б група сезон 2005-2006  (Прочетена 15491 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5799
  • Одобрение: +89/-10
    • Профил
Източна Б група сезон 2005-2006
« -: 23 Юни, 2005, 15:46 »
Още е рано да се каже, защото подготовката на отборите тукощо започна, но може да си казвате мненията. Това са според мен потенцялните кандидати за първото място, нашият Дунав съм го вклучил само защото съм фен и така ми се иска, но не е реално да се борим за първите места.
« Последна редакция: 06 Юли, 2005, 19:14 от vivanov »

fcdunav

• Напредващ
  • Публикации: 500
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
    • http://www.fcdunav.com/
(Без заглавие)
« Отговор #1 -: 26 Юни, 2005, 17:21 »
Не мисля, че е толкова невъзможно да станем първи или втори в групата. Като спортно-технически качества не мисля, че сме на по-лошо ниво от другите отбори, въпросът според мен е да има спонсори, за да може да се дават по високи премии на футболистите при победи, а и да не закъсняват заплатите им.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от fcdunav »
Brigade Veterans Dunav Rousse Hooligans !

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #2 -: 27 Юни, 2005, 15:17 »
ebi gi u mamata vajnoto e da ostanem i da spynem nqkoi ot kandidatite za da gi vijdame i zanapred
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

Bashmaistora

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 43
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #3 -: 30 Юни, 2005, 07:27 »
Hehehe sled "mnogo umuvane" glasuvah za Dunav!
E 4e to ako nii ne stanem shampioni, koi be brat4e?  :shock:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Bashmaistora »

fcdunav

• Напредващ
  • Публикации: 500
    • Профил
    • http://www.fcdunav.com/
(Без заглавие)
« Отговор #4 -: 01 Юли, 2005, 22:20 »
Да бе и аз си мечтая за директна промоция в А група, но и на второто място ще съм доволен  :P
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от fcdunav »
Brigade Veterans Dunav Rousse Hooligans !

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #5 -: 01 Юли, 2005, 23:27 »
Абе чухте ли, нямало да ни дадат пари за атлетичната писта на градския, парите ще отидат в Сливен, където Лечков като кмет върши доста работа за спорта. Имали и те амбиции за А група, по вестниците пишат че имали един от най-модерните стадиони в страната!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от vivanov »

Footman

• Напредващ
  • Публикации: 659
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #6 -: 02 Юли, 2005, 09:21 »
vivanov написа:
Абе чухте ли, нямало да ни дадат пари за атлетичната писта на градския, парите ще отидат в Сливен, където Лечков като кмет върши доста работа за спорта.

Е ти това не го ли знаеш? В Русе нищо не се прави! Осветлението ни в Горна Оряховица отиде, парите за тартанова настилка в Сливен...
Лично аз никога не съм харесвал нашата кметица... Уж се яви като независим кмет а я видяхме... Дори сега се спряга името и за лидерския пост в ОДС. Не, че при Калчев беше по-добре... дори си беше по-зле. Трябва да се помисли за кой кмет сега да се гласува, тъй като Елеонора 99% си влиза в парламента и ще има нови кметски избори.

vivanov написа:
Имали и те амбиции за А група, по вестниците пишат че имали един от най-модерните стадиони в страната!

За А група наистина, че имат амбиции ама с говорене не става. Те дори по рано от нас отпаднаха за аматьорската купа, но ще се борят за промоция.
А това за стадиона се съмнявам... въпреки, че ще стане. Имам познат който ходи на бенефиса на Лечков и каза, че не е нищо особено. Въпреки, че Лечков наистина ще го стегне!
Ама нищо като им гостуваме ще отидем, ще видим, ще оценим
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Footman »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #7 -: 02 Юли, 2005, 16:22 »
shot ste slojili takiva sme6ni otbori kato sliven haskovo  marica pld ne moga da razbera  :D

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #8 -: 02 Юли, 2005, 21:43 »
А кои отбори да сложим, Калиакра, Миньор Раднево, Поморие?

Добруджа и Шумен от традиционните отбори, нямат тези възможности, поне така се очертава, иначе ако се промени нещо ....

нали затова има и "други", според теб кой отбор неспоменен горе, има възможност за първо място?
« Последна редакция: 02 Юли, 2005, 21:48 от vivanov »

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #9 -: 02 Юли, 2005, 21:47 »
Това го намирам за голямо недоразумение, в Горна Оряховица имат осветление, както и във Велико Търново, а в град като Русе, който е по-голям и от двата взети заедно, няма осветление на Градския стадион. Как става така? И Благоевград и Стара Загора имат осветление.

Footman

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #10 -: 03 Юли, 2005, 09:20 »
Цитат на: "vivanov"
Това го намирам за голямо недоразумение, в Горна Оряховица имат осветление, както и във Велико Търново, а в град като Русе, които е по-голям и от двата взети заедно, няма осветление на градския стадион. Как става така? И Благоевград и Стара Загора имат осветление.

Са, ако трябва да сме честни за какво ни е? Те грандовете не играят на осветление...
И да имаме осветление не виждам кой ще плаща...

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #11 -: 03 Юли, 2005, 14:42 »
Прав си че няма кой да плаща осветлението, ако имахме такова, но просто като престиж, а и като надежда за добро бъдеще.

В България не ни е нужно осветление, защото така и така почти никой не играе вечерта, но например през зимните месеци когато има мачове през седмицата, си е от предимство да се играе вечерта на осветление, от колкото следобеда, когато ученици и работещи нямат възможност да доидат на стадиона и т.н.

Просто град като Русе трябва да има такова нещо, не е кой знае какво особено, отбори от 4-та, 5-та лига в други страни имат осветление ...

А и нещо друго, за пълзотворни тренировки на всички юношески отбори, както и на мъжкия отбор през зимните месеци, когато се стъмва към 5 часа, е доста важно да могат да тренират и вечерта, поне така мисля.

Footman

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #12 -: 03 Юли, 2005, 19:33 »
Цитат на: "vivanov"
...но например през зимните месеци когато има мачове през седмицата, си е от предимство да се играе вечерта на осветление, от колкото следобеда, когато ученици и работещи нямат възможност да доидат на стадиона и т.н...

...А и нещо друго, за пълзотворни тренировки на всички ъуношески отбори, както и на мъжкия отбор през зимните месеци, когато се стъмва към 5 часа, е доста важно да могат да тренират и вечерта, поне така мисля.

Напълно си прав, но те за мачове няма да могат да извадят пари за осветление, камо ли за тренировки... :(  :oops:  :cry:

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #13 -: 03 Юли, 2005, 22:26 »
Е само казвам как е в други държави, които не са толкова футболни като нас, но стандартите са им определено различни.

Добавих в анкетата и Добруджа и Шумен, надявам се сега всички да са доволни.

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #14 -: 04 Юли, 2005, 21:47 »
eeeeeeee az glasuvah ve4e za drug i ti togava prebavi shumen  :lol: no kakto i da e