Автор Тема: Екскурзия за Сфънту Георге - БК Дунав Еконт 02/12/2009  (Прочетена 12794 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
ВАСКО ти кво си мислиш е хроп Троп и още 1 бусче се взема , то ако беше така :) 3 автобуса да бяхме , ааа и кви замаци кви чудесии на БАСКЕТБОЛ ЛИ ОТИВАМЕ или на Гезме :) мен дори ако питате достатъчно е Брашов и после Сфънту вече , ааа  и в Синая съм бил :)
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM

*BACKO*

• Напредващ
  • Публикации: 459
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Някои с ходили в Румъния , други не.... Все пак тръгваме в 10:00 , мачът почва в 19:30 ! Все имаме време да спрем някаде и пак ще стигнем по-рано (2-3 часа предполагам) и да пием бири. :beer:

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
Не знам какво толкова искате да и видите на Румъния. Особено от Букурещ на горе е дива индия... Вярно, градовете са готини и китни, но иначе е тотална цигания...
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

erosso

• Напредващ
    • Профил
Аз пак искам с феновете на Шепши да Цокаме Бири :) мисля 15 - 20 лв да си обарна в Леи дано ми стигнат :) аааа и ако някой иска има много евтини сувенирчета в Синая и в Брашов ,
ааа вие видяхте ли колко са евтини атрибутите на техният отбор в Официялният им сайт имат Тениска за 15 леи , чадър за 10 леи най скъпото им бе 20 леи ама забравих кво беше

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
Цитат на: "erosso"
Аз пак искам с феновете на Шепши да Цокаме Бири :) мисля 15 - 20 лв да си обарна в Леи дано ми стигнат :) аааа и ако някой иска има много евтини сувенирчета в Синая и в Брашов ,
ааа вие видяхте ли колко са евтини атрибутите на техният отбор в Официялният им сайт имат Тениска за 15 леи , чадър за 10 леи най скъпото им бе 20 леи ама забравих кво беше
Я имаш им сайта зако не го даваш :D

*BACKO*

• Напредващ
    • Профил
www.sepsibc.com или нещо от сорта беше....  erosso ти не снимка ли с камерата до агитката?!Ако си снимал моляте качи и това клипче. Мерси много

*BACKO*

• Напредващ
    • Профил
Това го преценяват организаторите....аз претенции за по-ранно тръгване нямам.Дори ще ми е по-добре....

erosso

• Напредващ
    • Профил
ВЛЕЗТЕ В VBOX7. TAM СЪМ КАЧИЛ КЛИПОВЕ :)  firstprize.gif  :beer:  :beer:  :beer:

erosso

• Напредващ
    • Профил

Anonymous

• Фен
    • Профил
Мързел

*BACKO*

• Напредващ
    • Профил
Цитат
Русенските любители на баскетбола показаха нереален и неочаквано висок интерес към екскурзията за мача "Сфънту Георге" - Дунав Еконт Експрес от 4-тия кръг в турнира ФИБА Еврокъп. Момче от групата, която организира мероприятието, сподели за rusebasket.com, че са очаквали най-много 35 желаещи. За радост автобусът ще е пълен до дупка - всички 57 възможни места вече са заети. Дори мястото до шофьора, т.е. последното 57-мо, ще бъде заето от фен със синьо шалче!

Надяваме се след прибирането на Дунав от Израел да бъде осигурено още едно возило за феновете, останали извън списъка за рейса. "Сините" запалянковци ще се радват на луксозен автобус, купен преди година. Въпреки че въпросното превозно средство е най-голямото в Русе, което можеше да бъде резервирано, то се оказа недостатъчно, за да побере всички мераклии. Иначе офертата на Шеден Рейзен бе предпочетена пред други близо 20 достойни и не съвсем достойни предложения.

Лично аз, Васил Тодоров, авторът на статията, видях как двама фена бяха върнати около 18:20 днес, защото вече нямаше празно място. Същата участ сполетя по-рано и други любители на баскета и "синия" отбор. Да се надяваме, че те все пак ще имат възможността да видят момичетата на Георги Божков в Румъния. Надежда има, все пак остават повече от 10 дни до мача.

Не по-малко темпераментната агитка на "Сфънту Георге" с нетърпение очаква да посрещне своите приятели от Русе и да върне европейския жест, който получи на 12-ти ноември. Всички фенове демонстрираха кавалерско поведение преди, по време и след мача, игран миналата седмица. За мача ще пътуват и няколко русенски коли, което означава,че ще бъдем поне двойно повече, отколкото "зелените" в Русе.  

Заради записванията за пътуването момчетата, които се наеха с цялата организация, загърбиха приятелките си в името на общата кауза. Последните ще бъдат свободни отново в деня на мача ...

Благодаря на организаторите на екскурзията от името на цялото фенско войнство, което ще щурмува Карпатите! Всички очакваме да се видим на 2-ри декември и ...

САМО ДУНАВ ОТ РУСЕ!

Значи все още има надежда да отидем повече от 60-65 бройки

toni_12

• Нов
  • *
  • Публикации: 10
    • Профил
може ли някой да напише с какъв текст пеете хорто магико?

arjentinos

• Нов
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Това, че отиваме на мач не значи, че трябва да сме като коне с капаци. То по тая твойта логика erosso дай и да не ядем, защото отиваме на мач. Имаме предостатъчно време и ресурс за да си направим екскурзията запомняща се. А и все пак никой няма да те задължи да влезеш в замъка. Оставяме те в автобуса да пазиш тона на песента :)

erosso

• Напредващ
    • Профил
Аржентинос :) аз в замъка сам влизал охооо преди 3 год :) даже и снимки мога ти дам :) няма нищо лошо да се отбием на красиви места стига да не закаснеем да пиинем с приятелите ни от св.георги

Anonymous

• Фен
    • Профил
Еросо неиска много , много в БУкурещ , защото има километрични опашки и :X :Д