Автор Тема: ВЪН СМЕШНОТО "РЪКОВОДСТВО"  (Прочетена 8897 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10525
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
Re: ВЪН СМЕШНОТО "РЪКОВОДСТВО"
« Отговор #30 -: 09 Октомври, 2009, 15:00 »
Преди "кризата" оправданието беше, че се търсел спонсор, който само да дава парите, а да не се меси.
Е къде такъв човек. Като даваш кинтите, много ясно, че имаш право да се месиш навсякъде в клуба. Кви са тия истории...
Сега кризата е удобна за оправдания, след кризата ще е нещо трето и така...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Only the dead fish follow the stream

ivo_dunav

• Напредващ
  • Публикации: 563
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
« Отговор #31 -: 09 Октомври, 2009, 15:10 »
Цитат на: "sanches35"
Да, хехе, прав си-това знаме е направено и финансирано от мен:)

Прав си за мнението си, радвам се, че си млад човек, на който му сече акъла...много и винаги ми е било хубаво, когато се запознавам с такива млади хора, като тебе!

Даа, непременно ще има няколко души, които ще се бъркат по-надълбоко в джобовете си, за да дават повечко парички, това е грижа на президента на феновете, както и моя, аз смея да твърдя, че познавам някои и други хора с възможности. Просто не трябва да ни е срам, а да отидем и да си поискаме, ако не първият, вторият, то петият ще подае ръка!!!А и аз мога да давам повечко например всеки месец. Ще се намерят хора, спокойно.
Както каза ти, трябва да се срещенем и да започнем някаква подготовка за преговори с кметчето! Но на мен ми се иска да имаме повече проценти участие в клуба...:), за да изискваме почвече...тогава ще можем да спираме автобуса с футболистите горе на Шипка и да им поставяме ултиматуми...:)

Радо, кажи на татко ти да ми звънне, ако не ми е сърдит още... Имаме много да си говорим, според мене!
Можем да се съберем в моя офис, не е голям, но поне 15-20 души можем да се съберем на първо четене!

Нека това събиране да бъде в почивен ден,и на мен ми се иска да присъствам. :)

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #32 -: 09 Октомври, 2009, 15:13 »
хахах, прави сте момчета, винаги ще има некво оправдание, че няма спонсор...Лично на мене и мой приятели, кметчето се кълнеше, преди около 1,5 година, че отива в София и ако трябва един месец в колата ще спял, но ще се върне със  спонсор. Много се зарадвахме за амбицията му тогава, но дори и една седмица не изкара в ...Хилтън...:)...а спонсор още с чакаме.

Спонсора няма да се появи, ако не види , че тима има здрави и верни фенове...които ще се многат, а от там и известноста на клуба, и парите съответно от билети и реклами! Именно затова се бях захванал да организирам транспорт на всеки мач на Дунав извън града, за да ни види цяла България, че ходим подир тима си навсякъде, но...има ли смисъл, като на мачовете идваха по 20 души, то повече смешно от колкото красиво. Затова ме беше яд на мнозина тук, дето само пишат! Аз исках да се появяваме навсякъде из България, целите облечени в сини дрехи, шалове, шапки и прочее, за да ни забележи рано или късно такъв силен човек, който да си каже: Ето, този син отбор има верни фенове, аз ще дам малко парички, които трява да поизпера и работата е готова!!! Представете си, какво ще е мнението на такъв човек, който вижда, че отбора е подкрепян неистово във Б група от нас, феновете и си вика, какво ли ще е ако Дунав го вкарам в А група?!!?!? Ето, това исках да помогна, понеже нямам толкова големи възможности да давам пари и на самият клуб...за сега поне. Аз ако имах парите, до сега да съм изгонил кметчето! и отбора да е в А група, каквото и да ми струва!
Но така е, давайте, решете кога да съберем, съжалявам, че съм зает тези дни -двата почивните, но от понеделник мога по всяко време да осигуря помещение , за да се съберем и да започнем да обсъждаме всичко, точка по точка, затова сме хора, да общуваме! В повече разговори, ще се родят повече идеи и неща, полезни за нас самите!!!

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
« Отговор #33 -: 09 Октомври, 2009, 15:14 »
ВЪН ШЕФОВЕТЕ ТАРИКАТИ ОТ ДУНАВ...ВЪН ТУРИСТИТЕ ОТ ОТБОРА...ВЪН ВРЪЗКАРИТЕ...ВЪН МАМИНИТЕ СИНЧЕТА И ТЕЗИ КОИТО НЕ МИЛЕЯТ ЗА ОТБОРА...ДУНАВ И ДО КРАЯ НА СВЕТА...БИЛИ СМЕ И ПО СЕЛАТА, ТАКА ЧЕ НИЩО НЕ МОЖЕ ДА НИ УПЛАШИ....ОХ АКО САМО БЯХМЕ ОКОЛО 100 чОВЕКА щЯХМЕ ДА ИМ ПОКАЖЕМ КАКВО ЗНАчИ ДУНАВ НА ТЕЯ ПАЛЯчОВЦИ ДЕТО МИ ПРАВЯТ 7 МОЛА И ДЕТО УЖ РАБОТЯТ ЗА "ВЪЗРАЖДАНЕТО" НА РУСЕ...ТА ТО В АТИНА НЯМА 7 МОЛА БЕ ТАРИКАТИ СМОТАНИ

И НЕКА ДА ПРЕДПОЛОЖА...И 7-ТЕ МОЛА СА ИЛИ ОБщИНСКИ ИЛИ ОБщИНАТА ИМА чАСТ ОТ ТЯХ  :4iki
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

Anonymous

• Фен
    • Профил
« Отговор #34 -: 09 Октомври, 2009, 15:24 »
Да, по-добре е да е в почивен ден събирането ни...
Хайде да кажем за неделя след обед...че ще пътувам утре и ще се върна в неделя около обед!
Ако искаме да се съберем де!

Пишете тук, който е сериозен, да дойде. Но който се запише тук, нека си остави и телефна, за да ви звънна до неделя сутринта и да знам дали има смисъл да се връщам по-рано от Балкана:)

Нямам търпение да се запознаем с от вас и да започнем нещо истинско, нещо ново, нещо истинско синьо...

Ахххххххххххххххххх, как нямах повечко власт и парици...мръсни комунистически свини! Щях да бия и да ги еба, всичките институции в Русе са пропити с корупция и мръсни игрички, поне сте грамотни момчета и четете вестници и из нета, нали?! До кога тези хора ще ни ебат, кажете ми бре хора, на мен ми писна отдавна...писна ми почти всичките ми приятели да бачкат в чужбина, или които са тук, за по 500-600 лв...смехория, писна ми да гледам изморените и нервни физиономии на хората, мрачните погледи и песимизма в народа...!

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10525
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
« Отговор #35 -: 09 Октомври, 2009, 15:24 »
Общината има участие само в този на кръговото заради залата. Там е ОК. Нека се строи и гради. Не са моловете проблема на Дунав...  :wink:
Only the dead fish follow the stream

*BACKO*

• Напредващ
  • Публикации: 459
    • Профил
« Отговор #36 -: 09 Октомври, 2009, 15:33 »
sanches35 Аз съм за да се видим в неделя! Ето ти моя номер за връзка( но ако ще ми зжъннеш моля те в неделя след 10:30  :lol:  но и да не ми зжъннеш аз съм 1000000% сиг че ще дойда) : 0887402210

Радо и той ще дойде . Предполагам че негожия номер го имаш.

П.п Аз ще съм отговорен за останалата част на нашата фракция да присъства

Anonymous

• Фен
    • Профил
« Отговор #37 -: 09 Октомври, 2009, 15:35 »
Да, така е, нека си строят, града имаше нужда от такива неща, но каква ще е ползата от всичките, не е наша грижа! Знам, че на кръговото мола ще е добре развит, тоя, на Ирис, ще е по-слаба работа, хепита, разни, кина и прочее, на болницата , Пламен Мегахима е вложил всичко, едвам ще го довърши, каквото продаде, там се влага...

Петър Караминчев едва ли ще го започнат скоро и ако да, кой ще пазари пък там, не знааам.Най-много да построят скъп квартал с малки кооперации или къши със скъпи дворове, не знам. колко станаха моловете, които изброих-4!
А, да първият , който ще пуснат е до мен, на Дунав мост, вчера при мен спаха едни от шефовете на фирмите, които работят там, имало много празни помещения и едва 40 % сключени договори с фирми наематели, но това са по думите на Венци и ортака му - инвеститорите...които естествено ще преувеличават малко или много... Голямо пране, хора, този Венци през 2001 година нямаше пари за едно шкембе чорба, смятайте кво става сега:):):)строи мол човека за 30 000 000 Евро, хехехе. Но на нас не ни пречат, да дават хляб на строителите, че и те семейства ранят. Всеки да си гледа работата...
Знаете ли, че първият етаж от мола на кръговото е нает от френската хранителна хиперверига Кеърфор, които имат 16 000 магазина по света с различни имена, посете сайта им...Наема ще е баснословен, договорът е за 10 + 10 +10 години!!! Без коментар! Е, не може ли част от тези наеми да отиват за спорта, а?!

Anonymous

• Фен
    • Профил
« Отговор #38 -: 09 Октомври, 2009, 15:37 »
ок, записах ти номера, Васко...на Радо го имам, ще се ще се чуя с него и баща му и ще се уговорим, той Радо сигурно сега чете и се радва, знам го аз, макар, че го бях ядосал лятото...:)

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
« Отговор #39 -: 09 Октомври, 2009, 15:46 »
Санчез...за "Карфур" знам ама за "Кеърфор" не съм чувал :o  да не са от спец-частите "КФОР" дето бяха в босна през 90-те години  :roll: ...хаха майтап...малко отклонение :)

ами момчета така така...дерзайте дано стане нещо...аз декември като се върна ще се радвам да се видя отново с вас и да действаме по-яко ако вие вече сте започнали нещо :)
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

FCDR

• Напредващ
  • Публикации: 310
    • Профил
    • http://www.facebook.com/Gadnia
« Отговор #40 -: 09 Октомври, 2009, 16:38 »
На мен бързо ми минава Миленски - еми добре звънкай и ще се съберем, обади се и на бащата да се оправите, ама ти звънкай.  айде САМО ДУНАВ
ДУНАВА НЕ ЩЕ ПРЕСЪХНЕ, НАШАТА ЛЮБОВ НЕ ЩЕ СЕ ИЗПАРИ

Anonymous

• Фен
    • Профил
« Отговор #41 -: 09 Октомври, 2009, 16:43 »
Добре, Радо! Довечера ще му се обадя!

Вильо, за първи път влязох в Карфур, така да бъде, през 2001 г в Париж, и се уплаших, като видех колко каси има-64 на брой, Метро в сравнение ми се струваше като селски магазин тогава, хехе..На околовръстното на Букурещ има един такъв магазин-пуснаха го още 2002 г, и когато ми домъчнее за красивият и спокоен западен свят си хващам пътя и отивам там със съпругата ми на пазар или да обядваме, там има още 5-6 големи хипремаркета различни, знаеш как ги правят големите фирми, на едно место-Икеа, Брицо, Метро, Карфур и прочее... Но понеже знам английски и така му викам аз Кеърфор, хехех...

В неделя ще имаме среща с момчетата и се надявам да положим началото на нещо голямо след време!!!

FCDR

• Напредващ
  • Публикации: 310
    • Профил
    • http://www.facebook.com/Gadnia
« Отговор #42 -: 09 Октомври, 2009, 16:52 »
добре Миленски :) до довечера по тела
ДУНАВА НЕ ЩЕ ПРЕСЪХНЕ, НАШАТА ЛЮБОВ НЕ ЩЕ СЕ ИЗПАРИ

*BACKO*

• Напредващ
  • Публикации: 459
    • Профил
« Отговор #43 -: 14 Октомври, 2009, 16:22 »
Миленски какво стана ?!?!? Много затихна работата?!

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
« Отговор #44 -: 16 Октомври, 2009, 16:30 »
Много бързо ви мина Ентусиазмът , таман и аз да се Навия да правя , това което се намисли , ааа то се спря да се пише по темата !
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM