Автор Тема: Купа на България - сезон 2009/2010  (Прочетена 30719 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

marto_ol

• Напредващ
  • Публикации: 514
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
    • http://mbyrdarov.blogspot.com/
Re: Купа на България - сезон 2009/2010
« Отговор #300 -: 25 Ноември, 2009, 20:18 »
Зае*ете футбола, насочете вниманието си към утрешния двубой с "Динамо" (Москва). И още 5 страници да се изпишат, отбора няма да се оправи. Всяка година една и съща история, няма смисъл да си хабим нервите за нещо очаквано.
Отбора трудно ще се оправи, вярвам, че нещата могат да се оправят, ако следващия мандат Божидар Йотов не е кмет на Русе. Това е единствената алтернатива, другао яче няма.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

<N>

• Нов
  • *
  • Публикации: 15
    • Профил
« Отговор #301 -: 26 Ноември, 2009, 00:47 »
нищо не можете да направите с/у такива ръководства /вашето и нашето бившо/ които искат само да смучат пари от отборите, да ги перът и т.н. , а за феновете които искат да гледат футбол на високо ниво.... за тях им дреме през патките...

4I4O MUREY

• Фен
  • Публикации: 1024
    • Профил
« Отговор #302 -: 26 Ноември, 2009, 09:32 »
Като пиша за вина на обществеността ви се струват глупости, защото няма европейско мислене в България и респективно в Русе. 20 години демокрация явно не са били достатъчни да се отърсим от тоталитарния страх. Като говоря с европейци от западна европа, те се чудят как търпим това или онова и защо не протестираме, защо не се борим за правата си  и т.н.  Не познават манталитета ни, затова се чудят. Няма по-търпелив народ от българина. Нали щяхте да организирате протест пред общината, пред кмета, че и Санчес се беше ангажирал за някаква акция и нищо. Вярно , че с един протест нищо особено няма да се промени , но ако натиска е постоянен... А сега така на кого му пука за Дунав? 200 души ходят на мач, това общественост ли е? Явно няма интерес към този спорт в Русе, защо да се пилеят тогава общински пари? Аз ако съм на мястото на общинските съветници така ще разсъждавам при тая ситуация. Е , лесно е да се пише, трудно е да се организира , ама мене ме боли за отбора и като не мога да направя друго, споделям с вас мъката си. Извинете ме ако съм ви загубил времето с глупостите си. :?

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
« Отговор #303 -: 26 Ноември, 2009, 14:09 »
Аз бях на мача в Поморие. Нашите започнаха с голямо разиграване в нашето поле и около центъра, после до 10 мин имахме два добри изтрела и Джуджето едно излизане сам срещу вратаря им, но не стреля... След това , след техната първа атака и изтрел ни вкараха гол. И толкова ни беше играта. За цел мач немахме един изтрел в очертанията на вратата им... А вратарчето ни е пълна нула, вторият гол му измъкнаха топката от ръцете, имам много снимки, ще ги покажа. Личеше си, че нашите момчета не искат да стрелят във вратат им, стигахме до стрелкови позиции, особо след 60 минута, но не им се продължаваше в този  турнир... Така си личеще!!! Пуснаха Кулинов накрая, но нямаш, както и всичко друго. Хубчев се заяждаше с нашите футболисти, педала!!!  Мръсно копеленце е той де.
Толкова за мача-младите момченца от Бургас ни сцепиха, много бягат тези младоци бре!!!

4I4O MUREY

• Фен
  • Публикации: 1024
    • Профил
« Отговор #304 -: 26 Ноември, 2009, 15:02 »
Санчес благодаря за информацията. Друго е когато наш човек е бил на мястото на събитието. Сега картинката става напълно ясна. Няма пари за по-нататъшно участие и...падаме. Това е практика в българския футбол. Почти всички отбори които отпаднаха в този кръг го направиха съвсем съзнателно и планово. Поне младите ни резерви показаха ли някакви умения и желание за изява? Майната й на купата, дано се намерят пари за 1 заплата и 2 премии, та срещу Светкавица титулярите да играят отговорно и с желание.

Anonymous

• Фен
    • Профил
« Отговор #305 -: 26 Ноември, 2009, 19:39 »
Ами Мирона пусна чак в 80 мин или там некъде Кулинов, ай кажете ми има ли време за игра? Другите , имаше едно момче 11 номер, много игра, аз не ги познавам или поне не от далече, много се жори това момченце, Шанкулов влезе и той около края, все искаше топката, ама все зад защитниците на Поморие стоеше, как да ми я подадат там?!?! Кирилов едва вървеше по терена второто полувреме...Абе не знам, но наистина срещу Светкавица ще си проличи истината!!!

Бъди здрав, чичо Муреи!

Anonymous

• Фен
    • Профил
« Отговор #306 -: 26 Ноември, 2009, 19:51 »
Можете да разгледате неколко снимки от вчерашният немислим мач на Дунав с Поморие...

Тук ще видите: Пинчера в компанията на Кулеманса, загрявки на Кулинов-младши и Владко Каптиев, който така и не влезе до края на предрешения мач, и не на последно место: прекрасния стадион на Поморие, който е като една картичка...

http://stefanibg.com/index.php?option=c ... wEO&id=391

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
« Отговор #307 -: 27 Ноември, 2009, 10:31 »
Вижте Хората , Малък Отбор , Без Традиций , Без големи приказки за промоции в "А" група и така нататък , Какъв Стадион имат само , Верно много ще кажете сега ама то има много малко места за публика , но само вижте тревното и Супер спретнатото Съоръжение... Къде са те къде сме ние , Прегази Музовски ....
Жалко скоро тръгваме на 21 год без "А" група , как после няма да ни сравняват с Селата , като дори 1 отбор в А група нямаме ....  chair.gif  chair.gif  chair.gif
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
« Отговор #308 -: 27 Ноември, 2009, 10:36 »
Благодаря Санчес за снимковият Материал :) ако над 50% от отборите в Б групите имаха такива съоражения , много деца щяха да искат да тренират , а не да ходят по дискотеки и да пушат от 14 год възраст , и тогава щяхме да имаме много добри млади момчета , така мисля поне аз , сега аз ако видя такова стадионче хубаво ще искам да играя супер мн на него да тренирам да се раздавам , аа ако видя стадионче като нашето на Локомотив Русе , малееей напправо ще отида в Зала дунав да тренирам Баскетбол , защото човек се отвръщава от такива игрища ....
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM

The Major

• Напредващ
  • Публикации: 980
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
« Отговор #309 -: 27 Ноември, 2009, 16:40 »
Все пак не забравяйте, че поморие влизат в проекта за развитие на футбола в бургас и региона. А всички знаем кой го спонсорира.