Автор Тема: Програма на ФК "Дунав" за сезон 2009/2010  (Прочетена 11440 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

El rio gigante

  • Фен
  • *****
  • Публикации: 10483
  • Одобрение: +160/-49
    • Профил
Този петък ще бъде теглен жребият за "А" и двете "Б" групи.
Първенството пък започва на 8/9 август. Така че паузата изобщо няма да е дълга тази година.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Only the dead fish follow the stream

Anonymous

  • Фен
  • *****
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Програма на ФК "Дунав" за сезон 2009/2010
« Отговор #1 -: 16 Юни, 2009, 23:14 »
Здравейте момчета!
Даа, нов сезон, нови надежди, но отново със старото ръководство...дано си е взело огромни поуки от последните 2-3 сезона!!!

И наистина е малка паузата, като се има пред вид, че Мирона ще ги събира нашите чак на 01.07., кой знае...само той си знае...:(....аз не знам вече нищо.

Преди малко на осветеното изкуствено игрище в Дружба 3 имаше леко мачле...тук бяха Пинчера, Люската и други...

Обичам Русе, обичам синьото небе, обичам Дунав!!!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

Valentin

  • Напредващ
  • ***
  • Публикации: 914
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
Re: Програма на ФК "Дунав" за сезон 2009/2010
« Отговор #2 -: 17 Юни, 2009, 12:24 »
Теренчето на Дружба е добро ритахме там както и на аристон ...


Иначе паузата е мн малка 20 дена само .. щом ги събира на 1 юли ..  Дано този сезон тфа ръководство да не прай същите лайна както мин. сезон
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

vilio

  • Напредващ
  • ***
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
Re: Програма на ФК "Дунав" за сезон 2009/2010
« Отговор #3 -: 17 Юни, 2009, 18:21 »
Санчез-да се обединим всички вече и да забравим кой какво правил,казал рекъл и т.н. кой колко допринесъл и т.н. .....Аз като съм в Гърция с какво мога да допренеса например...но това не ме прави по-малко фен на Дунав от всички вас нали?

така че нека да се обединим като един истински огромен син юмрук и да размазваме всеки и всички по пътя ни

ДУНАВ НА ДУНАВЦИТЕ...ОБЕДИНЕН ДУНАВ ....СИНЯТА ТОРСИДА НАПРЕД КЪМ 8 АВГУСТ firstprize.gif  :box:  chair.gif
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

rado9106

  • Напредващ
  • ***
  • Публикации: 268
  • Одобрение: +7/-2
    • Профил
Re: Програма на ФК "Дунав" за сезон 2009/2010
« Отговор #4 -: 18 Юни, 2009, 20:09 »
Ех как ми се иска този сезон да успеем да се класираме за "А" група :(
Ама това са само мечти,не само мои но и на другите привържаници Дунав !
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

FCDunavRuse1949

  • Напредващ
  • ***
  • Публикации: 288
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
Re: Програма на ФК "Дунав" за сезон 2009/2010
« Отговор #5 -: 18 Юни, 2009, 21:18 »
Надяваме се вече 18 години за това. Ще изкараме 19-та в надежди. Пък дано стане някакво чудо. Но за момента по-важното е да играят добър футбол, а не да гонят публиката от стадиона.
САМО ДУНАВ! :dunav4:  :dunav:  :dunflag:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

rusenec65

  • Фен
  • *****
  • Публикации: 1875
  • Одобрение: +54/-2
    • Профил
Re: Програма на ФК "Дунав" за сезон 2009/2010
« Отговор #6 -: 19 Юни, 2009, 11:49 »
АКО МОЖЕ  ДА СЕ ВЯРВА НА СПОРТ 1 ДУНАВ Е ДОМАКИН В ПЪРВИЯ КРЪГ СРЕЩУ СВИЛЕНГРАД....ДНЕС Е ТЕГЛЕНА ПРОГРАМАТА ЗА "А" И ДВЕТЕ "Б" ГРУПИ
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
ВЕСЕЛИН ВЕЛИКОВ-ЗАВИНАГИ ЕДИН ОТ НАС...
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

millwall_fan

  • Фен
  • *****
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
Re: Програма на ФК "Дунав" за сезон 2009/2010
« Отговор #7 -: 19 Юни, 2009, 11:54 »
Спартак Вн – Калиакра

Родопа – Спартак Пд

Шумен – Черноморец Балчик

Дунав – Свиленград

Несебър – Светкавица

Брестник – Локомотив Стара Загора

Орловец – Любимец

Миньор Раднево – Нафтекс
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

rusenec65

  • Фен
  • *****
  • Публикации: 1875
  • Одобрение: +54/-2
    • Профил
Re: Програма на ФК "Дунав" за сезон 2009/2010
« Отговор #8 -: 19 Юни, 2009, 12:06 »
Цитат на: "millwall_fan"
Спартак Вн – Калиакра

Родопа – Спартак Пд

Шумен – Черноморец Балчик

Дунав – Свиленград

Несебър – Светкавица

Брестник – Локомотив Стара Загора

Орловец – Любимец

Миньор Раднево – Нафтекс



http://www.bulgarian-football.com/bg/pib.html         ЕТО ТУК И ПЪЛНАТА ПРОГРАМА...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
ВЕСЕЛИН ВЕЛИКОВ-ЗАВИНАГИ ЕДИН ОТ НАС...
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

millwall_fan

  • Фен
  • *****
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
Re: Програма на ФК "Дунав" за сезон 2009/2010
« Отговор #9 -: 19 Юни, 2009, 12:14 »
2 кръг

15 август 2009, събота
Калиакра (Каварна) - Нафтекс (Бургас)
Любимец 2007 (Любимец) - Миньор (Раднево)
Локомотив (Стара Загора) - Орловец (Победа)
Светкавица 1922 (Търговище) - Брестник 1948 (Пловдив)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Несебър (Несебър)
Черноморец (Балчик) - Дунав (Русе)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Панайот Волов (Шумен)
Спартак (Варна) - Родопа (Смолян)

3 кръг

22 август 2009, събота
Родопа (Смолян) - Калиакра (Каварна)
Панайот Волов (Шумен) - Спартак (Варна)
Дунав (Русе) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Несебър (Несебър) - Черноморец (Балчик)
Брестник 1948 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Орловец (Победа) - Светкавица 1922 (Търговище)
Миньор (Раднево) - Локомотив (Стара Загора)
Нафтекс (Бургас) - Любимец 2007 (Любимец)

4 кръг

29 август 2009, събота
Калиакра (Каварна) - Любимец 2007 (Любимец)
Локомотив (Стара Загора) - Нафтекс (Бургас)
Светкавица 1922 (Търговище) - Миньор (Раднево)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Орловец (Победа)
Черноморец (Балчик) - Брестник 1948 (Пловдив)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Несебър (Несебър)
Спартак (Варна) - Дунав (Русе)
Родопа (Смолян) - Панайот Волов (Шумен)

5 кръг

12 септември 2009, събота
Панайот Волов (Шумен) - Калиакра (Каварна)
Дунав (Русе) - Родопа (Смолян)
Несебър (Несебър) - Спартак (Варна)
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Орловец (Победа) - Черноморец (Балчик)
Миньор (Раднево) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Нафтекс (Бургас) - Светкавица 1922 (Търговище)
Любимец 2007 (Любимец) - Локомотив (Стара Загора)

6 кръг

19 септември 2009, събота
Калиакра (Каварна) - Локомотив (Стара Загора)
Светкавица 1922 (Търговище) - Любимец 2007 (Любимец)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Нафтекс (Бургас)
Черноморец (Балчик) - Миньор (Раднево)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Орловец (Победа)
Спартак (Варна) - Брестник 1948 (Пловдив)
Родопа (Смолян) - Несебър (Несебър)
Панайот Волов (Шумен) - Дунав (Русе)

7 кръг

26 септември 2009, събота
Дунав (Русе) - Калиакра (Каварна)
Несебър (Несебър) - Панайот Волов (Шумен)
Брестник 1948 (Пловдив) - Родопа (Смолян)
Орловец (Победа) - Спартак (Варна)
Миньор (Раднево) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Нафтекс (Бургас) - Черноморец (Балчик)
Любимец 2007 (Любимец) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Локомотив (Стара Загора) - Светкавица 1922 (Търговище)

8 кръг

3 октомври 2009, събота
Калиакра (Каварна) - Светкавица 1922 (Търговище)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Локомотив (Стара Загора)
Черноморец (Балчик) - Любимец 2007 (Любимец)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Нафтекс (Бургас)
Спартак (Варна) - Миньор (Раднево)
Родопа (Смолян) - Орловец (Победа)
Панайот Волов (Шумен) - Брестник 1948 (Пловдив)
Дунав (Русе) - Несебър (Несебър)

9 кръг

17 октомври 2009, събота
Несебър (Несебър) - Калиакра (Каварна)
Брестник 1948 (Пловдив) - Дунав (Русе)
Орловец (Победа) - Панайот Волов (Шумен)
Миньор (Раднево) - Родопа (Смолян)
Нафтекс (Бургас) - Спартак (Варна)
Любимец 2007 (Любимец) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Локомотив (Стара Загора) - Черноморец (Балчик)
Светкавица 1922 (Търговище) - Свиленград 1921 (Свиленград)

10 кръг

24 октомври 2009, събота
Калиакра (Каварна) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Черноморец (Балчик) - Светкавица 1922 (Търговище)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора)
Спартак (Варна) - Любимец 2007 (Любимец)
Родопа (Смолян) - Нафтекс (Бургас)
Панайот Волов (Шумен) - Миньор (Раднево)
Дунав (Русе) - Орловец (Победа)
Несебър (Несебър) - Брестник 1948 (Пловдив)

11 кръг

31 октомври 2009, събота
Брестник 1948 (Пловдив) - Калиакра (Каварна)
Орловец (Победа) - Несебър (Несебър)
Миньор (Раднево) - Дунав (Русе)
Нафтекс (Бургас) - Панайот Волов (Шумен)
Любимец 2007 (Любимец) - Родопа (Смолян)
Локомотив (Стара Загора) - Спартак (Варна)
Светкавица 1922 (Търговище) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Черноморец (Балчик)

12 кръг

7 ноември 2009, събота
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Балчик)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Спартак (Варна) - Светкавица 1922 (Търговище)
Родопа (Смолян) - Локомотив (Стара Загора)
Панайот Волов (Шумен) - Любимец 2007 (Любимец)
Дунав (Русе) - Нафтекс (Бургас)
Несебър (Несебър) - Миньор (Раднево)
Брестник 1948 (Пловдив) - Орловец (Победа)

13 кръг

21 ноември 2009, събота
Орловец (Победа) - Калиакра (Каварна)
Миньор (Раднево) - Брестник 1948 (Пловдив)
Нафтекс (Бургас) - Несебър (Несебър)
Любимец 2007 (Любимец) - Дунав (Русе)
Локомотив (Стара Загора) - Панайот Волов (Шумен)
Светкавица 1922 (Търговище) - Родопа (Смолян)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Спартак (Варна)
Черноморец (Балчик) - Спартак-С 94 (Пловдив)

14 кръг

28 ноември 2009, събота
Калиакра (Каварна) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Спартак (Варна) - Черноморец (Балчик)
Родопа (Смолян) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Панайот Волов (Шумен) - Светкавица 1922 (Търговище)
Дунав (Русе) - Локомотив (Стара Загора)
Несебър (Несебър) - Любимец 2007 (Любимец)
Брестник 1948 (Пловдив) - Нафтекс (Бургас)
Орловец (Победа) - Миньор (Раднево)

15 кръг

5 декември 2009, събота
Миньор (Раднево) - Калиакра (Каварна)
Нафтекс (Бургас) - Орловец (Победа)
Любимец 2007 (Любимец) - Брестник 1948 (Пловдив)
Локомотив (Стара Загора) - Несебър (Несебър)
Светкавица 1922 (Търговище) - Дунав (Русе)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Панайот Волов (Шумен)
Черноморец (Балчик) - Родопа (Смолян)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Спартак (Варна)
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

Slamcho

  • Напредващ
  • ***
  • Публикации: 494
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Програма на ФК "Дунав" за сезон 2009/2010
« Отговор #10 -: 19 Юни, 2009, 12:29 »
Добре бензина нали щяха да се разпадат :roll:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
DUNAV FOREVER !

Anonymous

  • Фен
  • *****
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Програма на ФК "Дунав" за сезон 2009/2010
« Отговор #11 -: 19 Юни, 2009, 12:46 »
Благодаря за програмата, момчета!
Да питам само:

millwall_fan, тези Орловец за какво пък са при нас, на мястото на Добруджа ли или нещо друго има? Брестовик са на мястото на Марица, нали?
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

dimitrovv1991

  • Фен
  • *****
  • Публикации: 2005
  • Одобрение: +34/-3
    • Профил
Re: Програма на ФК "Дунав" за сезон 2009/2010
« Отговор #12 -: 19 Юни, 2009, 12:50 »
Страхотно ! По-добре неможеше и да се нареди ! Лятото съм в Балчик да бачкам и втори кръг сме там, а четвърти във Варна !!!  firstprize.gif  :clap
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

Svilengrad 1921

  • Стартиращ
  • **
  • Публикации: 36
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Програма на ФК "Дунав" за сезон 2009/2010
« Отговор #13 -: 19 Юни, 2009, 13:01 »
Пак ли с вас първи кръг бе :)
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

Anonymous

  • Фен
  • *****
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Програма на ФК "Дунав" за сезон 2009/2010
« Отговор #14 -: 19 Юни, 2009, 13:35 »
хахахаха 3 кръг ще бъде интересно уа в варна със спартак :wink:  тежак мач за отбора и за нас
програмата е доста интересна от сега неможе да говорим много
успех на драконите
САМО ДУНАВ РУСЕ  ЕДИН Е НА СВЕТА
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »