Автор Тема: Приятелите ни от Спартак се завърнаха.  (Прочетена 4053 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
Re: Приятелите ни от Спартак се завърнаха.
« Отговор #15 -: 03 Юни, 2009, 12:56 »
Не ми е ясно защо спорите,ЯСНО Е ЕДНО-СПАРТАК ВАРНА 100% ВЛИЗА В "А" ГРУПА С МИНИМУМ 10 ТОЧКИ ПРЕДНИНА ПРЕД ВТОРИЯ,А ДУНАВ ПАК ЩЕ СА 7-8!!!Това е ,в Русе не се работи,цялото ръководство и треньорите са демотивирани относно "А" Група,оправдания с бази,лайна и т.н.Дунав са 8-ми ,Любимец 4-ти и незнам на какво отгоре се перчим?
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

Fen82

• Напредващ
  • Публикации: 100
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Приятелите ни от Спартак се завърнаха.
« Отговор #16 -: 03 Юни, 2009, 19:30 »
Цитат на: "dunavec"
Като говорим за намаляване на фенска маса, точно на вашето отборче публиката се топи като лански сняг, тъй че не знам за какво ми говориш. На Левски и ЦСКА сте по 3000, на дербито си пак се изложихте. Колкото до предлагането на пари...имаме фенове с възможности, които организираха няколко екскурзии... Колкото до тапета, сигурен съм че при 21 вас просто няма да ви има на сектора...и всички ще са забравили агитката на Спартак Варна.
Добре ве философе, ти с твоята фенска маса продължавай да гледаш-Каварна, Балчик и т.н още 20 год щом те кефи :D Ама нещо по 100 човека ви пишат на мач, че  това е в резултат на честната игра която предлагате :wink: Хубаво е, че живееш във Варна за да можеш да видиш на живо някой мач от А група, а и да ни направиш статистика на зрителите, че винаги забравям да погледна.Колкото до феновете ви с пари....май се даваха по 10-20 лв на тоя който отиде :wink: Няма смисъл от спорове знаем се firstprize.gif
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »