Автор Тема: Дунав (Русе) - Нафтекс (Бургас) 1:3  (Прочетена 11999 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10525
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Нафтекс (Бургас)
« Отговор #30 -: 24 Май, 2009, 08:30 »
Само не разбирам защо се сърдят като им се казва, че са заводски отбор.
Нима в дъното на основаването на този клуб не стои Нефтохим - Бургас, а от 2000-та ли беше (може да е и 2001 не си спомням точно) клубът беше прекръстен на името на друга фирма - Нафтекс АД.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Only the dead fish follow the stream

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #31 -: 24 Май, 2009, 09:08 »
хе истината боли но те са си такива
а защо се убиждат незнам аз навремето си спомням един отбор от бургас черноморец не бяха лош отбор тогаваа тези заводи си имаха първенство такаче не е убидно да ти кажат истината ако бях на тяхно място нямаше да се засягам ама те за си такива малоумни розови момичета и сега като вземат да ме хранят ммммммммм
днес за мен мача е 1 ще ги разбием тези от другите може и да падаме но от завода никога
НАПРЕД ДРАКОНИ

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5803
  • Одобрение: +90/-10
    • Профил
« Отговор #32 -: 24 Май, 2009, 11:08 »
... До морето обаче се говори, че след края на първенството тимът ще бъде закрит, защото босът на "Петрол" Митко Събев възнамерява да пренасочи всички инвестиции в ръководения от Красимир Балъков "Черноморец". /в. "Утро"/

Нали нямахте нищо общо повече с Черноморец?

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
« Отговор #33 -: 24 Май, 2009, 11:17 »
mo4eta, ako ne drugo, daite pone da ne se izlagame...imat stadion za koito samo nie mojem da si me4taem...i stadiona im go napraviha to4no po vremeto kogato bqha zavodski otbor....imat bazi za milioni, grada im se razviva...aide ne bydete takiva kone s kapaci v kraq na krai6tata...i az znam 4e shte biem dnes, no koi ni e vinoven 4e imame smotano rakovodstvo....sori ama kirilizatora ne6to ne ba4ka
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

tisho_rs

• Фен
  • Публикации: 1159
  • Одобрение: +9/-10
    • Профил
« Отговор #34 -: 24 Май, 2009, 11:49 »
какъвто и отбор да са Нафтекс в момента са много пред нас във всяко едно отношение-като изключим може би клуба в исторически план в миналото.
Дано днес стане добър мач за нашите стандарти.

FCDunavRuse1949

• Напредващ
  • Публикации: 288
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
« Отговор #35 -: 24 Май, 2009, 13:03 »
Дано стане добър мач. Мачът ще е Х, според мен 1:1.

tisho_rs

• Фен
  • Публикации: 1159
  • Одобрение: +9/-10
    • Профил
« Отговор #36 -: 24 Май, 2009, 19:53 »
сега се прибирам от стадиона.
Дунав Нафтекс 1-3
Кво да кажа -страшно безидейна игра,то и по публиката си личи,горките Дунав много сме слаби.Този Миронов ако разбира от футбол аз тогава съм научен сътрудник от БАН.
Ай честит ни русенски футбол.

FCDunavRuse1949

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #37 -: 24 Май, 2009, 20:36 »
Много слаба игра....имахме известен малшанс (3 греди ударихме), но в защита сме гола вода! Как с тази игра не се борим за оцеляване не знам..
Нафтекс не показаха, че са по-добри от нас в играта, НО СИ ВКАРВАТ ПОЛОЖЕНИЯТА!

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #38 -: 24 Май, 2009, 20:38 »
Хубав мач стана като цяло. Имаше голове и положения (за нещастие паднахме, но това отдавна няма значение)
Не мисля, че заслужавахме да загубим, въпреки че сме адски зле в нападение (че и в защита). Но може би логичното се случи. Късметлийския Х с Търговище предната седмица ни се върна днес, където пък заслужавахме поне равен. Нафтекс не са кой знае какво, но си вкараха положенията.
Първия гол за Нафтекс стана след изпълнение на пряк-свободен удар и грешна преценка на Антонов (трябва да отбележим, че слънцето му пречеше и той не успя да прецени добре нещата). При идентична ситуация минутка по-късно обаче Антонов спаси сигурен втори гол.
Нашия изравнителен стана след много красива атака - пас на Цирков към Хубенов, който от аут линията отклони към Боби Илиев (нашия голмайстор)  :D  и той вкара.
Второто полувреме получихме два нелепи гола след комични грешки в защита, въпреки че наще определено си даваха зор, но явно нямат качества момчетата, какво да правим. Пропуснаха си ситуациите, а в нападение определено сме пълна трагикомедия.

FCDunavRuse1949

• Напредващ
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Нафтекс (Бургас) 1:3
« Отговор #39 -: 24 Май, 2009, 21:07 »
Между другото около мен видях и Светлин Симеонов-Пинчера. Гледаше си мача, заедно с колеги от Бургас, подкрепяше си Нафтекс и хич не му пукаше, че до скоро е бил в Дунав...или поне не го показа.

iliobg

• Напредващ
  • Публикации: 586
  • Одобрение: +5/-5
    • Профил
« Отговор #40 -: 24 Май, 2009, 21:42 »
Дамян има бал  :lol:  :lol:

С играчи като Дамян, Лисика, Крачуна, Цирков и разни ромски перли до никъде няма да стигнем. Всъщност ние играем без защита, там само един Боби дето се мъчи, останалите 3-ма не знят къде се намират.

Догодина ще е поредния слаб сезон!

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2243
  • Одобрение: +85/-7
    • Профил
« Отговор #41 -: 24 Май, 2009, 22:02 »
Цитат на: "iliobg"

С играчи като Дамян, Лисика, Крачуна, Цирков и разни ромски перли до никъде няма да стигнем. Всъщност ние играем без защита, там само един Боби дето се мъчи, останалите 3-ма не знят къде се намират.

Е нали Крачуна беше страхотен талант дето елитни отбори се биели за него ама той предпочел "Дунав".....
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

ceco

• Напредващ
  • Публикации: 291
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #42 -: 24 Май, 2009, 22:16 »
Цитат на: "rusenec65"

Е нали Крачуна беше страхотен талант дето елитни отбори се биели за него ама той предпочел "Дунав".....
То таланти при нас колкото щеш, ама с какъвто се събереш такъв ставаш!

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #43 -: 24 Май, 2009, 22:34 »

С играчи като Дамян, Лисика, Крачуна, Цирков и разни ромски перли до никъде няма да стигнем.

То защото сме се запътили с пълна сила нанякъде  :lol:
С тези анимационни герои - толкова.

iliobg

• Напредващ
  • Публикации: 586
  • Одобрение: +5/-5
    • Профил
« Отговор #44 -: 24 Май, 2009, 23:01 »
Да бе ама те са го искали за носач на екипите, не за футболист  :lol:

Той и Цирков е талант, ама вече втора година го налагат като десен бег и никакъв прогрес. Дамян не знам кой го държи в отбора ама той и за махалата не става! Първия гол стана след негова греша, фала за гола де, при другите 2 гола пак беше като муха без глава. Да не говорим по време на мача колко нелепи грешки направи. Лисика горкия топката като срещне крака му отскача на 3-4 метра, стои на тъча и никой не му подава... да не са луди да опропасти атаката...пак

Мъчат се там няколко стари кучета ама то няколко човека не могат да носят целия отбор.

Миронов и той големия специалист, изгони Християнов пък държи разни некадърници.

Кольо Вън! Кольо в Бяла....Къде е сега оня от Утро да напише статия? Омаскари Бат' Кольо сега си трай. Миронов вика "Аз ще работя за Дунав в А Група", май е имал предвид А окръжна  :lol:  :lol:  

Напиши пак цяла страница... кого изгони бай ти Миро....защо...Защо отбора стана боксова круша. Или ще му дадем шанс и догодина? Те младите ще израстнат, лисика изживява втора младост, ще вземем и на Крачуна брат му и ще атакуваме челото  :lol:  :lol:  :lol: