Автор Тема: Дунав (Русе) - Несебър (Несебър) 1:0  (Прочетена 1937 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5802
  • Одобрение: +90/-10
    • Профил
Maч без значение, няма да се продава, най-много играе равен в букмейкърските къщи ...

Къде е ръководството да каже какво се промени след изгонването на 3-мата играчи и какви мерки срещу подигравката на останалите играчи с екипа на Дунав ще се предприемат?
Никой не му пука, така е най-добре, на тихо и спокоино, всеки гледа как да оправи себе си зад удобната завеса наречена ФК ДУНАВ РУСЕ.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Дунав - Несебър (събота, 17:00 ч.)
« Отговор #1 -: 23 Април, 2009, 13:22 »
Победа, и пак победа, ние пееееееееееееееем само за победа!!!
Вальо Христов да ме хвани за щепсала...кмета също...лисици-млисици, джуджетата ..... и те да увиснат на неуморния!!!

Хайде на стадиона, за да подкрепяме Криси и Въргов, и за да увикаме кметското отборче и гелосаните педерасти в отбора...

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10523
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
Re: Дунав - Несебър (събота, 17:00 ч.)
« Отговор #2 -: 23 Април, 2009, 15:36 »
Цитат на: "vivanov"
Maч без значение, няма да се продава, най-много играе равен в букмейкърските къщи ...

Къде е ръководството да каже какво се промени след изгонването на 3-мата играчи и какви мерки срещу подигравката на останалите играчи с екипа на Дунав ще се предприемат?
Никой не му пука, така е най-добре, на тихо и спокоино, всеки гледа как да оправи себе си зад удобната завеса наречена ФК ДУНАВ РУСЕ.

За мача си мисля, че ще вземем втора домакинска победа за пролетта, което обаче няма да реши генералните проблеми на отбора...за жалост.
Дано лятото има нови собственици и нови управленци начело на клуба, защото в момента това е живуркане. Да кажеш, че се гради нещо с перспектива - терени, база, ДЮШ, играчи....а то нищо. Ако няма някаква промяна лятото в посока обновяване на структурата на клуба следващия сезон не ни чака нищо добро и клуба нищо чудно да се озове в конфузната ситуация от есента на 2005-а  :roll:

P.S.

Това май е новина от сезон 2001/2002 (още преди на следващия сезон отборът да фалира). Дали предложението не е пак актуално.  :lol:
Only the dead fish follow the stream

Samo_Dunav

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 49
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Несебър (Несебър) събота, 17:00 ч.
« Отговор #3 -: 23 Април, 2009, 22:13 »
P.S.

Това май е новина от сезон 2001/2002 (още преди на следващия сезон отборът да фалира). Дали предложението не е пак актуално. :lol:[/quote]

Това звучи доста зловешто :shock:  :(

tisho_rs

• Фен
  • Публикации: 1159
  • Одобрение: +9/-10
    • Профил
« Отговор #4 -: 23 Април, 2009, 22:59 »
може и да е от сезон 2001/2002 но и за момента е актуално
По добре тикви на стадиона отколкото курви . . .
Тикви като онези в парламента -който ще продължавам да ги наричам така -който знаят какви кратуни са когато се гледат в огледалата,когато се бръснат сутрин ще знаят какви мръсници са,какви гадни копелета са.
Дано тиквите узреят защото клечките в кибрита ми свършват.
Младоста ми мина ,косата ми опада да стане живота ми добър.
Инача за кво да живеем в тази държава-да обикаляме панелките си,да газим дупките,да сменяме един след друг боклуци на власт.
Без бази,стадиони-толкоз . . .

PS:малко се отплеснах от темата,извинявам се  . . .

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
« Отговор #5 -: 24 Април, 2009, 10:29 »
Мамка и държава...Прав си за всичко тук, Тишка....В понеделник заминавам за Германия, после ще се върна през Швейцария, малко на почивка...Пътувал съм стотици пъти из Европа, и винаги ме е било болно и толкова ме е яд, като гледам как живеят тези хора там, но те са заслужили този живот, а ние тук - не!!!

Защото сме овце, най-болнавите и прости овце на света...българинът требва да му се влачат червата от глад и мизерия по земята, че тогава да скочи да се вдигне на революция!!!  Мамиту ви да еба аз на всички комунисти и мръсни гадни педали, турци гадни. дето ебахте и продължавате да ни ебете красивата ни държава!!! Да пукнете дано и децата ви и те, дето поне от тях не ви е срам!!!

Докато съм жив ще уча моите деца да крадат от тази така наречена държава България, защото това е грях, да не лъжеш моментното състояние на държвата!!! Какво е направила тя за нас, някой ще ме пита пък какво аз съм направил за нея...Ами плащам си най-малкото което е всички дължими такси и данъци, за да ме оставят на мира а карам по дупките и траповете...да ме е страх нощно време дали ще си намеря колата сутрин...дали няма да изнасилят децата ми...пукнете, гадни резаци и комунисти...някой ден ще всичко се връша, кучето огрява и куият гъз някой ден...но, тогава ще ревете от нола, като ви шибаме, там, където най-боли!!!