Автор Тема: Любимец 2007 (Любимец) - Дунав (Русе) 0-1 (фенска среща)  (Прочетена 12431 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
Тъй като постоянно говоря с фенове от Волос по интернет и мача в свиленград е в сряда....най-добре да остане предложението за последния мач в Любимец което се пада на 30 километра и мом4етата от волос нямат нищо против да дойдат и там...те са пуснали тема в техния форум и вече са почнали организация....предлагам и ние отсега да почнем да се организираме....не че ни ебе нещо самия мач но поне да си направим шоуто с гръцките фенове....предлагам тая тема да я сложите горе в по-важните за да не пада надолу и хората да се зарибяват...дано и Санчес да я види тая тема и той помогне с квото може :o  макар 4е надали му е до тея работи сега
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
Дано се съберем повече и направим добра организация, че да не се излагаме пред момчетата от Волос :) Да пием бири, да викаме, снимки заедно туй-онуй. Още от сега заявявам, че съм твърдо на линия за тази среща  :beer:
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

The Major

• Напредващ
  • Публикации: 980
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
Ще е добре там да се насят някакви шалчета за размяна, или други фенартикули ( фанелки, календари, ключодържатели(не знам как се пише :D ) и други такива).

owen20

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 21
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
По добре елате в Свиленград да запиете че в Любимец са доста зле от страна на заведения(10км е разтоянието между двата града) ;) А може ли да дадете повече инфо за тия гърци.

Напред митничари !!!

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
Поразгледай в подфорума за чуждестранни гости. Има една тема с няколко страници около взаимоотношенията ни :)
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

Valentin

• Напредващ
  • Публикации: 914
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
Екскурзия ще има ли ?
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
трябва да има екскурзия там трябва да се отиде наи малко за да се видим с гърците за сега организацията не е от най силните ни но има време нека се съберем и се забавляваме яко firstprize.gif  :clap  :beer:  :beer:  :beer:  :beer:  :beer:  :wink:

hooligan number one

• Напредващ
  • Публикации: 147
    • Профил
Разбира се че ще отидем в любимец,най-малко един автобус,няма да се излагаме.Но-типично по български чакаме в последния момент да видим ко ще стане,утре пътуваме 12-човека за софия,така че в понеделник след като е минал мача на националите и изборите спокойно можем да мислим само за любимец за да може за ден два да организираме нещата.Както се очертава това ще бъде и събитието на годината във футболен план за нас привържениците на ДУНАВ,тая среща отдавна я чакаме и трябва да се представим подобаващо и ако всичко е окей ще се наложи скоро време и ние да връщаме визитата.

СЪБОТА 6-юни-100%ЛОЯЛНИ/100%НАЦИОНАЛНИ

Valentin

• Напредващ
    • Профил
Цитат на: "hooligan number one"
Разбира се че ще отидем в любимец,най-малко един автобус,няма да се излагаме.Но-типично по български чакаме в последния момент да видим ко ще стане,утре пътуваме 12-човека за софия,така че в понеделник след като е минал мача на националите и изборите спокойно можем да мислим само за любимец за да може за ден два да организираме нещата.Както се очертава това ще бъде и събитието на годината във футболен план за нас привържениците на ДУНАВ,тая среща отдавна я чакаме и трябва да се представим подобаващо и ако всичко е окей ще се наложи скоро време и ние да връщаме визитата.

СЪБОТА 6-юни-100%ЛОЯЛНИ/100%НАЦИОНАЛНИ
Дано да намеря с някой да дойда и дано се организира ексукзията до любимец :)
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

FCDR

• Напредващ
  • Публикации: 310
    • Профил
    • http://www.facebook.com/Gadnia
Събирайте се, Няма да се излагаме - Отиваме всички в Любимец
ДУНАВА НЕ ЩЕ ПРЕСЪХНЕ, НАШАТА ЛЮБОВ НЕ ЩЕ СЕ ИЗПАРИ

Valentin

• Напредващ
    • Профил
Момчета то хубаво ама аз като не ви познавам и съм на 15 год. :D тра намеря с някой да дойда :D

PS: кога се тръгва от русе , защото ако ще идвам и там да се запиша първо .. само да попитам , че съм 1 смяна и до 12:40 съм .. ама на 13 мое и да неходя :D .. пътят според мен е някъде 7-8 часа ?!? особено на шипка ..
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

marto_ol

• Напредващ
  • Публикации: 514
    • Профил
    • http://mbyrdarov.blogspot.com/
Цитат на: "Valentin Del Piero"
Момчета то хубаво ама аз като не ви познавам и съм на 15 год. :D тра намеря с някой да дойда :D

PS: кога се тръгва от русе , защото ако ще идвам и там да се запиша първо .. само да попитам , че съм 1 смяна и до 12:40 съм .. ама на 13 мое и да неходя :D .. пътят според мен е някъде 7-8 часа ?!? особено на шипка ..
13 е събота, и в събота ли учиш ?

Valentin

• Напредващ
    • Профил
Цитат на: "marto_ol"
Цитат на: "Valentin Del Piero"

13 е събота, и в събота ли учиш ?
обърках датите :D
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
    • Профил
пичове тъй като няма да мога да дойда, но все пак съм посредата на преговорите с гърците....и всички ме питат какво е станало.....еми гърците ще пътуват събота 10-15 човека.....но айде един да се намери и да им се обади....ето ви един телефон на техния организатор който ще пътува 0030/6982080682 -пича се казва Василис....0030 е кода на Гърция....говори перфектно англииски ми каза и ще иска да се разберете....айде някой да му се обади

п.с. мноо тъпо че няма да мога да дойда, но в понеделник имам изпит....само идиотското бфс слага мачове по средата на юни
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
Гръцка агитка вика за "сините" в Любимец

Агитката на "Дунав" не само ще тръгне след "Дунав" за последния мач срещу "Любимец", но ще посрещне здраво подкрепление от феновете на гръцкия "Ники" /Волос/, които специално ще прекосят българската граница.

"С гърците контактуваме по интернет от много дълго време и постоянно обменяме информация за представянето на нашите отбори. Разбрахме се да се видим преди мача, да поговорим на живо, а след това да обединим усилията си на трибуните", разказа Тихомир Вълков историята на побратимените агитки.

Феновете на "Дунав" ще имат възможност да резервират места в автобуса на път за Любимец, като се записавт от днес в магазина за дрехи за хора с по - едри габарити на улица "Ангел Кънчев". /в. "Утро"/