Автор Тема: Локомотив (Ст З) - Дунав 1:2  (Прочетена 14345 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
Re: Локомотив (Ст З) - ШМАТКИТЕ ОТ РУСЕ
« Отговор #30 -: 27 Март, 2009, 11:38 »
Цитат на: "Slamcho"
Ми аз нямам коментар за ръководството... Не смятам и да посетя следващ мач на тия кавали!!!!

Разбирам ,че си разочарован...от слабите игри...от подигравките с отбора....от троянските кончета вътре в отбора...от връзкарите...от слабия мениджмънт(за какъв мениджмънт ли говорим)...от плахото треньорско ръководство...от поредния безсмислен пролетен полусезон...че са кавали вярно е...и не само кавали...

Разберете всички,за да си правят тези игрички в отбора,значи налице е благоприятна почва за това,в продължение на много години,футболната общественост,ходеща на стадиона не постави под никакъв натиск съзтезатели,ръководство и т.н.Oтборът,колкото и зле да играеше,много рядко бе подлаган на журналистическа критика,или ако е имало журналистическа критика тя е била много рядко явление и прекалено "мека",но нали трябвало "спокойствие на отбора в този труден момент", "нека всички помогнем на Дунав"-такива репертоари от многото некадърни ръководители се чуваха. И игричките си продължаваха,увеличаваха се,пак се мълчеше,Дунав играеше безличен след безличен мач,безличен след безличен сезон,никаква реакция от трибуните,агитката пляскаше,така трябвало "ние сме дунавци","отборът не трябва да се изоставя","под напрежение са били","нищо догодина", и така година след година,времето си лети,а Дунава стои... и всичко това до едно време,когато на някои хора им писна и решиха да кажат гласно STOP

Нужно е на мача с Шумен да се съберем една групичка хора зад нашата скамейка и да изразим бурно несъгласието си със ставащото в клуба,чрез освирквания,това действие трябва да стане,независимо от резултата в Стара Загора...всеки освирквайки отбора е НЕСЪГЛАСЕН с моментното състояние,начинът да не отидеш на стадиона,показва пак несъгласие,но от това несъгласие няма смисъл.Целта на даден кръг хора от Дунав е на стадиона да има колкото се може по-малко хора,за да не се усеща и малкото натиск от трибуните!!!

Всякакъв вид подкрепа от трибуните със закачени знамена,пеене,пляскане и т.н. би бил смешен и не на място!!!Подкрепа получава този който я заслужава,а Дунав в момента,заслужават ли подкрепа??
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #31 -: 27 Март, 2009, 13:01 »
Мен лично много ме дразнят тия старци дето са големи специалисти като заседнат да чоплят семките и когато има някакъв протест от страна на феновете те почват да удумват именно нас,а не футболистите,което е много дразнещо  chair.gif

Напълно подкрепям Левенски и предлагам срещу Шумен цял мач да ги одумваме както беше срещу Любимец  chair.gif

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2243
  • Одобрение: +85/-7
    • Профил
« Отговор #32 -: 27 Март, 2009, 14:30 »
Тук съм напълно съгласен с Millwall_fen....Много години наред "Дунав" се е радвал на абсолютен "зрителски комфорт" ...  Ами хайде сега да видят обратната страна на медала тези нещастници...Аз си мислех ,че това ще се случи още на мача с Калиакра ,но сега предлагам на срещата с Шумен мощно освиркване от начало до край придружени с "Курви сте" и "Боклуци".....защото тези "футболисти" са точно такива
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

Anonymous

• Фен
    • Профил
« Отговор #33 -: 28 Март, 2009, 11:31 »
Пичове, усещате ли колко по-малко са на брой хората, които влизат във форумите тук, след мача с Калиакра?!?!?! Това е много тъжно, не знам какво ни чака, но другата седмица ще бъде още по-интересна. Знайте само, че трябва да подкрепим Миронов, защото ако не беяе той, нямаяе да ги има и тези наказания... Мирона има договор за 2 години и помнете, че той няма да остави отбора, колкото и да не среще подкрепа в нас, защото не е страхливец! Просто единствено на него можете да вярвате в  момента!!!

Айде за Стара Загора....какво се оклюмахте сега...Който ще иде, да звънне едно телефонче на 0888 773 228, за да знаем точната бройка!

Не се чудете, че пак ще ходим, аз лично съм обещал подкрепата си до май.2010 г и няма да се изметна!!! После ще видим кой ще е новият собственик на отбора и накъде ще поемем и ни е!!!

Обичам Русе, обичам синьото небе (свободата), обичам Дунав.

Anonymous

• Фен
    • Профил
« Отговор #34 -: 30 Март, 2009, 23:37 »
Хайде, момчета!!!
На чошек по 20 лв давам, който дойде с нас в Стара Загора, да викаме и подкрепяме младите в отбора, които наесен ще носят другите на гърба си!
Предложението ми е сериозно!

Има ли русенци???

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
« Отговор #35 -: 31 Март, 2009, 00:08 »
Милене :) познаваме се добре предполагам , :( не би трябвало 20 лв да са стимул за да дода на мач или да са стимул , на който и да е било , стимула е самото патуване и това да си няколко часа с приятели и да пиинете 1 бира ! :( вярно ,че в момента нямам пари , но колкото и да сам закъсал , няма да очаквам 20 лв или квото и да било от друг човек , :( мен проблема ми е , че гледам майка си която си счупи крака , и впрочем не би било проблем за половин ден да отсъствам, но наистина нямам финансова възможност в момента ;( :(  .... а мнението ми за теб е че си ПРИЯТНО БОЛЕН ДУНАВЕЦ , ако и други бяха като теб , мач с рома , нямаше да бъде само минало , ааа може би бъдещен мач !!!!!!!!!!!  :!:  :!:  :!:  :!:
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #36 -: 31 Март, 2009, 10:19 »
Тези  20 лв. са обида за всеки наричащ се фен!!!Ходенето до Стара Загора е напълно излишно ,подкрепата за отбора минава всякакви граници на безхаберието и безумието.Толкова за тоя мач,футболистчетата ни падат като путки,мисията невъзможна!!!

Обърнахте ли вснимание,че тази седмица се играха кръгове от вторите дивизии на Гърция,Испания,Италия,Франция,Холандият и т.н.Обаче българската  "Б" група почиваше,понеже бъкаше от национали в половината отбори  :4iki  :4iki  :4iki  :4iki  :4iki .Такива празноглавци са  от БФС,толкова са кухи и глупави,тези хора си нямат абсолютно никакво понятие от нищо.Беше зачеркнат от календара един добър уикенд за футбол,за сметка на това първенството ще се удължи до юни месец,до 30 градусовите жеги.

БФС-АМАТЬОРИ!!!

Anonymous

• Фен
    • Профил
« Отговор #37 -: 31 Март, 2009, 13:38 »
Така е, Миллуол-фен, но исках и да проверя колко души ще прочетат и напишат нещичко във форума след моето предложение за по 20 лв на човек, за да вика на мача...

Който ме познава, знае, че нямаше да падна чак до там...:)

Благодаря на ероссо за хубавите думи по мой адрес!!! Ако искаш, мога да ти заема сума, която по-нататък да ми върнеш, ти си прецени, знаеш, че никога не ни е било скучно заедно!!! Ще ни липсваш, защото ние отиваме!

С вас или без вас, модераторчета, ние отиваме, за да се посмеем, повеселим и повикаме поне едно полувреме заедно...а после ще пием биричка, е, аз пия ЖБ...(не джин)...:)

Хайде момци, до утре или най-късно четвъртък, звънете ми на 0888 773 228...

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
    • Профил
« Отговор #38 -: 31 Март, 2009, 23:51 »
Тука не е въпроса до парите. И до Стара Загора и до Бургас си платих двойно. Всеки може да сметне Варна-Русе-Ст. Загора-Русе-Варна за ок. 36 часа. Единствения мач, на който ще дойда е с Нафтекс, за да бъда с момчетата от агитката когато е най-важно за всички нас като общност да бъдем всички силни заедно и да премажем зелената измет ако ни се изпречи. На мача с Берое съм на сватба, и извинете ме, но приятеля ми заслужава да съм на сватбата му.
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

dunavec

• Фен
    • Профил
« Отговор #39 -: 01 Април, 2009, 00:01 »
Erosso, respect за мнението ти.

Anonymous

• Фен
    • Профил
« Отговор #40 -: 01 Април, 2009, 07:16 »
Абе не бил въпроса в парите...хехехехе
Когато дойдете на един такъв организиран транспорт, ще се убедите, че 10 лв са нещо мноооооооооооооооооооого за хората, хехехехехе

айде бегайте сега, и си слуяайте мачовете по радиото....

dunavec

• Фен
    • Профил
« Отговор #41 -: 01 Април, 2009, 22:23 »
Нали съм идвал...И в Бургас бях на мои разноски и в Ст. Загора с вас бях, като пътувах първо от Варна и после наобратно. И преди сме организирали екскурзии, знаем как е...

erosso

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #42 -: 02 Април, 2009, 01:51 »
мерси дунавец .... Милене :) знаем , че за някой 10 лв са мн пари ... признавам и за мен са много .. КОГАТО ГИ НЯМАМ.. аа и всичките ми познати са безработни , вярваме в синята идея и приятелите които открих около нея ... но,честно казано , мн хора не заслужават подкрепата ни. на мача с Марица казах на кмета ... аааа дано всеки мач бием така и тои се засмя леко и промармори нещо , вече разбрах кво е искал да каже... след другите резултати , че сигорно бълнувам !съвсем до скоро средно на мач на дунав имаше по 3000-4000 души ааа сега какво 300-400 .. душицццци , иначе респект ЗА ТЕЗИ КОИТО ОТИДАТ В ЗАРА !

erosso

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #43 -: 02 Април, 2009, 01:52 »
Цитат на: "Sanches"
Абе не бил въпроса в парите...хехехехе
Когато дойдете на един такъв организиран транспорт, ще се убедите, че 10 лв са нещо мноооооооооооооооооооого за хората, хехехехехе

айде бегайте сега, и си слуяайте мачовете по радиото....
абе милене :) ти не ме знаеш тука :) на мен ли казваш организиран транспорт нали с вас идвах три пати до сега :)

tisho_rs

• Фен
  • Публикации: 1159
  • Одобрение: +9/-10
    • Профил
« Отговор #44 -: 03 Април, 2009, 10:56 »
Betsafe
Lokomotiv Stara Zagora - Dunav Ruse   B PFG (East)   1,85   3,30   3,50