Автор Тема: Локомотив (Ст З) - Дунав 1:2  (Прочетена 14343 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Локомотив (Ст З) - ШМАТКИТЕ ОТ РУСЕ
« Отговор #15 -: 22 Март, 2009, 20:57 »
Цитат на: "marto_ol"
А някой мисли ли да ходи в Стара Загора ?
Ти нормален ли си аз вече даже ще се замислям дали да ходя на стадиона в Русе па камоли в Стара Загора :shock:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2243
  • Одобрение: +85/-7
    • Профил
« Отговор #16 -: 23 Март, 2009, 12:07 »
Агитката на Дунав обяви бойкот  

Ултрасите на русенския Дунав продължиха войната си срещу отбора, воден от местната легенда Мирослав Миронов, като официално обявиха бойкот на тима.
Както е известно, в събота феновете на речния тим изляха гнева си след домакинската загуба с 0:1 от Калиакра (Каварна) в 18-ия кръг на Източната "Б" група.

Футболистите на домакините бяха изпратени от терена с възгласи "Ку*ви, вие не сте от Дунав за разлика от нас". Запалянковците на трибуните бяха вбесени от бездушната игра на своя отбор.

Вчера от агитката обявиха, че влиза в сила бойкот. Привържениците се зарекоха, че няма да стъпят на стадиона за следващия домакински двубоя на отбора на Миронов. Той е в рамките на 20-ия кръг и трябва да се проведе по програма на 11 април от 17,00 часа. Съперник на Дунав е шуменският Волов.
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

C.Chivu

• Напредващ
  • Публикации: 212
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
« Отговор #17 -: 23 Март, 2009, 15:19 »
Май играчите от Еконт и ФК Дунав трябва да си разменят местата ... "балерините" да обличат потниците и в залата  chair.gif   :lol:
С Дунав завинаги!!!

Anonymous

• Фен
    • Профил
« Отговор #18 -: 24 Март, 2009, 13:38 »
Здравейте на истинските фенове, русенци и дунавци!!!

Знайте, че много ме боли, много, затова не пиша вече!

Имам важни срещи, свързани с Дунав, след това ще ви разкажа много неща!!!

А аз се двоумях между два микробуса с по 9 места и един автобус с 25, дори депозирах единият малкият, добре че са ми приятели момчетата и вероятно ще ми върнат парите... Лично аз исках да си карам единият-два сини красавци са!!! Юлиян ги знае! За сега ще почакат малко!

Изпълнен съм с огромна мъка, няма какво повече да ви кажа, освен, че ако не се направи тези дни нещо важно, то на нож и да ги изгоним от клуба мършите!!!

Но изчакайте малко, още няколко дена и ще ви разкажа всичко, което предстои да направим, с кого и какво сме говорили!

Дано съм си изградил някакво доверие сред вас!

Не ми се пише, аз лично в събота бях откачил и озверял, исках да ударя, да се сбия със всичките педали в клуба, но имаше прекалено много ченгета... не ми се пише нищо повече за сега!!! Мъчно ми е адски много, мъката е само около мен тези дни и не знам кога ще свърши този ад???

Искам да съм собственик на този отбор и да се нарека гордо РУСЕНЕЦ, когато го водя напред към всеки пореден град, където да играем поредният си мач. И винаги ще бъда в първата кола на колоната, която ще води след себе си отборът и феновете, които да го подкрепят. И всичко да бъде в синьо, колите, знамената, шапките ни, шалчетата ни, фланелките, бирата, ако щете(Туборг)... Тогава ще играем всички в този отбор, всички заедно и ще побеждаваме!!!

Но има време и това ще стане някой ден, ще видите... Когато най-после комунистическите свине от управата ни предложат клуба да бъде закупен и да стане 100% частна собственост с АД. До тогава те ще са големите некадърни босове на жалкия в момента Дунав... Какъвто е шефът, такъв е  и клубът!!! Страхливци са всичките до един!!! Мърши!

За кого бият камбаните-чувате ли ги?!?!?! Не са за нас, младите и силните всеки случай. Всяко начало си има и край, колкото и да е дълъг... Ще дойде и нашето време, слънцето огрява и кучият гъз някой ден!!!

Толкова отдавна не съм искал да остана сам, а сега ми се иска!!! Сега ми е тъжно, че всички ние-истинските русенци-искаме нещо съвсем лесно!!! Искаме нашият велик град да има велик отбор, който си има име, за което трябва да се играе мъжки! Но явно, че не си ли русенец, то не си мъж!!! Няколко момчета играят с мерак и постоянство, единият от тях е Хриси, едно момче, което истински обичам и ако някога има нужда от помощ, винаги може да ми се обади! Той знае как да ме намери! Сашо-голям играч, а толкова млад човек! Как да не ги обичаш тези момчета?!?!? А другите? Мърши...

Слънцето огрява и кучият гъз някой ден!!! Помнете, момчета!!! И бъдете сигурни, че Дунав някой ден отново ще е на върховете, отново ние ще пеем нашите любими песни, отново ще ходим по мачовете и терените на България, отново ще сме там, на стадионите, заедно, като едно цяло и тогава няма да ни е страх от никого...И тогава ще има истински футболисти, които ще обичат клуба, и ще играят за нас, защото без нас са едно нищо!!! А не обратното, защото те след като спрат да играят и никой няма да им подаде ръка за помощ, а ние ще имаме една инерция повече в живота ни!!!

Искам само още малко време и ще се опитам да направя и аз нещо по-сериозно за нашият любим Дунав!!! За сега се задоволявах единствено с щастливият блясък в очите на няколкото истински верни фена на отбора, когато пътувахме по пътищата на България, за да си мечтаем за поредната победа, която все оставаше някъде тъй далеч!!! За сега ми стигаше и да изпием по някоя и друга бира по пътя или по време на някоя от почивките ни , било на връх Шипка или на някоя бензиностанция, и то отново със същите тези момичета и момчета, които също си имат работа и главоболия в обикновенното ежедневие, които зарязваха всичко и идваха с нас да видят Дунава, макар и толкова далеч от Дунавската равнина!!! Всичките тези хора, които бяха с мен навсякъде, те ще са първите, които ще получат безплатни и доживотни места в ложата на първият ред на новият стадион на Дунав!!! Те са хората, които не са милионери, не са и добре подсигурени дори, а бяхме там, които също си имат своите житейски, здравословни, финансови проблеми, но ходеха и пак ще ходят, защото емблемата ДУНАВ е една магия, която те пленява до живот, ДУНАВ е една музика, която не се забравя и си я тананикаш винаги, когати ти е тъжно или весело!!! Целият съм в сълзи...

Истински русенци!!!
Нека застанем зад треньора Мирослав Миронов, защото той е русенец, нека му помогнем в този тежък момент за него, нека видят тъпите ни футболисти, че ние:
1.Ръководството, макар и с недоверие към него, но за сега няма по-добро;
2.Треньрския щаб;
3.И не на последно място - най-истинските фенове,
сме твърдно едно цяло и сме против всичките мърши, които се опитват да петнят името и емблемата ДУНАВ!!! Защото, ако някой иска да помогне на любимият си клуб, точно сега е моментът. В противен случай, не ми се иска да ви го казвам, но Дунав потъва все по-бързо и може да се окаже, че след няколко месеца може и да го няма... А никой от нас не иска и да си помисли за това, нали? Зайте, че много неща зависят от нас-феновете от РУСЕ!!! И не си мълчете!!!

Очаквайте пикантни подробности до петък!

Обичам Русе, обичам синьото (свободното) небе, обичам Дунав.

Anonymous

• Фен
    • Профил
« Отговор #19 -: 24 Март, 2009, 13:41 »
Ако има желаещи за Стара Загоа и гарата, нека ми пишат и потвърдят тук най-късно до 01.04. - 12.00 часа или да ми се обадят или СМС на 0888 773 228...

Трябва да знам, за да подсигурим добър транспорт!

Милен

djani

• Напредващ
  • Публикации: 194
    • Профил
« Отговор #20 -: 24 Март, 2009, 18:36 »
Санкциите в Източна Б група

Иван Вълков Дунав 3 мача150 лв

Стефан Крачунов 2 мача100 лв

Людмил Киров Дунав 1 мач500 лв

Samo_Dunav

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 49
    • Профил
« Отговор #21 -: 24 Март, 2009, 21:22 »
Sanches, съжалявам, че не те познавам. Би ли ми казал, кой си и какъв си ?

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
« Отговор #22 -: 24 Март, 2009, 21:25 »
Милене...не те познавам, но трябва да знаеш че и тези които сме на 1100 километра от Русе и можем да гледаме Дунав само 2-3 пъти в годината също ни е кофти и ни боли и всяка събота стоим пред компютрите в очакване на положителен резултат от лайвскора...и правим сметки с месеци наред кога ще сме в родния град и кой мач ще се падне да гледаме или на кое гостуване да отидем :?

МИЛЕН- ПРЕЗИДЕНТ :clap  firstprize.gif  :clap
ДУНАВ- НА ИСТИНСКИТЕ РУСЕНЦИ :clap
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

Anonymous

• Фен
    • Профил
« Отговор #23 -: 25 Март, 2009, 17:04 »
Имам предложение момци!!!  :football: На терена да излезем другия мач 11 човека от агитката и да играем вместо футболистите! Мисля, че по-добре ще се справим!  :clap  :clap  :clap  :clap  :clap  :clap  :clap  :clap  :clap

djani

• Напредващ
  • Публикации: 194
    • Профил
« Отговор #24 -: 26 Март, 2009, 06:35 »
Уволнения и глоби в Дунав

Няма да търпим повече невзрачни изяви, заканват се шефовете

Ръководството на Дунав премина към реализация на заплахите си, отправени миналата седмица. Първа жертва падна нападателят Иван Вълков. Играчът беше изгонен вчера от отбора заради липса на професионално отношение. Това съобщи членът на УС Валентин Христов. Освен това глоби между 10 и 30% бяха наложени на всички футболисти, като санкцията е пресонална според изявите на всеки. С 30% пък е глобен целият треньорски екип. На всичкото отгоре санкциите започват да текат от месец март и ще бъдат прекратени само при второ нареждане.
- Направихме персонален анализ на всеки от отбора - обясни Валентин Христов.
Според него наложените санкции са не само заради последната загуба от Калиакра в Русе, но и заради цялостното представяне на играчите от началото на пролетния сезон и през подготовката.
- Няма да търпим повече хора, които не искат да защитават цветовете на Дунав. Ако невзрачните изяви продължат, може да има и други изгонени, а ръководството на отбора ще реши чии договори да бъдат подновени - обясни още Христов.
В същото време треньорът на Дунав Мирослав Миронов се оплака, че отборът не може да намери съперник за конторла, тъй като "В" групите играят мачове помежду си, а другите състави предпочитат да играят по-близо до дома.

Росен Моллов

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #25 -: 26 Март, 2009, 10:21 »
Цитат
Първа жертва падна нападателят Иван Вълков. Играчът беше изгонен вчера от отбора заради липса на професионално отношение

Точно Иван Вълков е най-малко виновен.Той човека има 2-3 мача максимум този сезон и дай заради червения картон да си измием ръцете с него и с изгонването на Жардел,та видиш ли в Дунав се затягат редиците.А троянските коне Иво Кирилов,Росен Каптиев,Памуков,Емо Иванов,нека си стоят в отбора.Нека да са в разширената състав и откровенно некадърните Дамян,Панов,вратарчето и т.н.

Цитат
- Няма да търпим повече хора, които не искат да защитават цветовете на Дунав. Ако невзрачните изяви продължат, може да има и други изгонени, а ръководството на отбора ще реши чии договори да бъдат подновени - обясни още Христов.

За пореден път се видя ,че отбора се управлява от страхливи хора.Не се гонят главните виновници, замазва се положението,в Дунав на почит е некадърността и "синчетета на тати".

Цитат
Освен това глоби между 10 и 30% бяха наложени на всички футболисти, като санкцията е пресонална според изявите на всеки. С 30% пък е глобен целият треньорски екип. На всичкото отгоре санкциите започват да текат от месец март и ще бъдат прекратени само при второ нареждане.

Малко са им отрязали на някой футболистчета, и ако управлението на Дунав е прозрачно ,то трябваше да бъдат публикувани точните персонални глоби-(Пример Но 19-15%,Но 29-30%,Но 49-25% и т.н.),всичко си е по комунистически и след седмица-две глобите ще бъдат прекратени,играчите помилвани,тези добри агънца,видиш ли,защото са победили в Русе Шумен :D  :D  :D  :D
-Филипов ,няма ли да вардиш с Шумен  ? :clap  :clap  :clap  :clap  :clap Ако не друго, поне да се посмеем.

Ами това е,големите санкции в Дунав се отнесоха до Иван Вълков и Жардел,типично по комунистически измиха си ръцете с играчите ,които имат най-малка вина за сегашното състояние...ЖАЛКО РЪКОВОДСТВО...

Slamcho

• Напредващ
  • Публикации: 494
    • Профил
« Отговор #26 -: 26 Март, 2009, 12:49 »
Ми аз нямам коментар за ръководството... Не смятам и да посетя следващ мач на тия кавали!!!!
DUNAV FOREVER !

Anonymous

• Фен
    • Профил
« Отговор #27 -: 27 Март, 2009, 00:13 »
Модераторът го е написал точно, само ще добавя, педерастки работи, Вълков ви закопа, непрофесионално отношение, получил картон, оставил отбора с 10 човека,....иначе ги убивахме.....педерастки работи
       ,.....това горе за "наказанията" ако е 100% достоверно, ФК Дунав е егати мафиотската задруга, способна на всичко друго , но не и затова за което е събрана...

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
« Отговор #28 -: 27 Март, 2009, 00:21 »
И чии очи си мислят, че ще замажат така. Какво си мислят, че видиш ли като изгонили най-малко виновния за сегашното състояние на ДУНАВ, ние феновете ще започнем да им ръкопляскаме ли ? БОКЛУЦИ ТАКИВА, НИЕ СМЕ ОТ ДУНАВ - ВИЕ НЕ !!!

Очертава се безсмислена пролет с изключение на мачовете с Берое, Нафтекс и разходката до Любимец  :4iki
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
    • Профил
« Отговор #29 -: 27 Март, 2009, 01:27 »
С тия олигофрени в Русе и след 100 години ще сме на същия хал.
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА