Автор Тема: Дунав - Калиакра 0:1  (Прочетена 15401 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: МЪРШИТЕ-Калиакра (събота 15:30)
« Отговор #15 -: 15 Март, 2009, 21:48 »
Така се прави двойно финансиране. Хем отбора оцелява, хем дава, на който трябва, хем има и "премии", но само за някои. Да не мислите, че всички вземат пари. Продават мача няколко от опитните и това е.
Аз съм чувал как сме вземали пари и от два отбора едновременно, че на полувремето са се чудили кого да бият, да падат ли...Циркът е голям, а ако ни надушат може и да ни изхвърлят за корупция. Един път вече сме изпадали от А група за черна каса.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
« Отговор #16 -: 15 Март, 2009, 21:48 »
Вижте коментара на 4 страница последния от темата миньор раднево - дунав на t7cr10x

Аз предлагам така да направил им спретнем една хореохрафия .....

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
    • Профил
« Отговор #17 -: 15 Март, 2009, 21:50 »
Не знам, ама на Калиакра им трябват точки, на Балчик, на Берое...Не ми се мисли какво падане ще става. Една година паднахме 14 пъти пролетта и май направихме само един равен. И аз тогава излязох и казах, че ще паднем 14 мача и после ме плюха, и накрая хуй в гъза им стана.
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
« Отговор #18 -: 15 Март, 2009, 22:07 »
Освен всичко, може и да закачим знамената на обратно. В знак на протест към мъртвите души (най-малкото...)...  :box:
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

tisho_rs

• Фен
  • Публикации: 1159
  • Одобрение: +9/-10
    • Профил
« Отговор #19 -: 15 Март, 2009, 22:45 »
предлагам да спрем да пишем за тия тъпи п....
има мъжки баскетбол-ето сега в сряда идва един много сериозен отбор в лицето на Балкан на Жоро Младенов,в неделя ЛукОйл . . .
Женски -шампионат,купа,волейбол-много по приятни теми от тези мърши.

Anonymous

• Фен
    • Профил
« Отговор #20 -: 15 Март, 2009, 23:23 »
Аз в събота каквото мога ще направя ... И ще съм там ...

fcdunav

• Напредващ
  • Публикации: 500
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
    • http://www.fcdunav.com/
« Отговор #21 -: 15 Март, 2009, 23:51 »
dunavforever94   разбирам младостта и ентусиазма ти, но не е нужно във всяка тема да пишеш по 10 твои си простотии.
Brigade Veterans Dunav Rousse Hooligans !

Anonymous

• Фен
    • Профил
« Отговор #22 -: 16 Март, 2009, 10:59 »
Всичко е такава голяма игра, че ние, обикновенните хорица, които истински милеем за Дунав никога няма да разберем...

Погледнете цялата ни тъй наречена държава бе, хорица...Има ли такава още, има ли все още останали хора, мъге, политици с морал, честни сърца, които ако сега изкочат Левски или Караджата да не ги е срам да ги погледнат в очите и да се нарекат родолюбци!?

Кой от всичките лайняри, наречени политици, кметове, водачи на народа ще ми дадете за пример!!! Дайте ми един-от най-високите етажи на властадо най-ниските, който и да е той!!! И ми кажете, ето на тоя човечец ние верваме!!!

Срам ме е , че съм бълграин, като отида отатък Унгария...срам ме е от децата ми, защото единият ми син, който е само на 5 годинки, ме пита скоро: Тате, защо само в България е толкова мръсно и всеки хвърля цигарата си през стъклото на колата си или хартийките по паркингите? А е само на 5 години!!! Какво да му кажа, освен, че нямам търпение да го махна от тази държава, като порасне!!!

Всичко е толкова прогнило, тази мафийка, наречена комунизъм, те самите те не са го сънували тоя комунизъм, гадовете свински... Защо се възроди Дунав, пак ще ви кажа, за да се изнасят пари от там!!! Защото това е спорта с най-много играчи, с най-многоброеен колектив и съответно най-големи разходи, които могат да са 2 и 200...

Пука му на другаря Христов или Йотов за клуба... Но, задайте си и въпроса, ако тия гадове не спечелят изборите наесен кой ще ръководи клуба?!?! Замислете се за миг само!!!

И дано до един мислете като мен, че клуба трябва да се сложи на масата и да се продаде на някой собственик, който наистина има пари и ще го изтреля в А група...Общината ако иска да си остави проценти акции, това си нейна работа или да са няколко акционери... Но сега хем реват, че нямат пари за повече, хем не го и продават...Къде е истината тогава, другари????? Кажете ни, искаме да знаем и имаме право, Дунав не е лично ваша собственост!!!

Та, кой мисли нас, кой мисли за нашите деца, кой мисли за нашият по-добър живот, кой мисли за Русе, кой мисли за родината ни , за България - единствената държава в Европа, която не си е променяла името от самото създаване, това знаете ли го, другари?!?!?!?! Президента ли - комунист - историк, който цял живот не е дал нещо на народа си, премиера ни - комунистче недоносено, който дори не знае какво е да имаш семейство и деца, и няма един ден трудов стаж, не е ходил в казарма, Председател на Народното събрание ли-комунист, нашият кмет ли - независимият комунист...хехехехехе...... Еееееххх, хора, и въпреки това, знайте, че ние, обикновените хора сме по-щастливи от вас, защото....Можем да ядем когато си искаме и каквото си искаме, можем да пием когато и каквото си искаме, можем да говорим каквото си искаме, можем да обичаме колкото си искаме, например Дунав и града си, който е най-красивият в България, бил съм навсякъде и знам, че е така, можем да викаме когто сме на мачовете на Дунав без да знаем, че е  продаден мача, можем да отидем или да не отидем повече на стадиона!!!

Но знайте, приятели мои, че рано или късно всеки получава според заслуженото си през живота!!! Скорошни примери: Калчев умря гада сам в болницата, дори семейство нямаше, което да бъде около него!!! Имаше пари, нали, да, е, и!? Да ги е вземал с него, не е!!! Само дето забави развитието на града ни с около 10 годинки и е почернил живота на много хорица...Сега тук, в нашият град все още има негови протежета, макар и далеч по-страхливи от него и с много по-слаби връзки...Нека да не се поддаваме и да не им лягаме, защото съдбата не ни е отредила да сме страхливци , като тях и да се крием зад щита на власта!!! Тези хора и техните деца някой ден ще тънат в забрава и мизерия, а ние, уважаеми приятели пак ще сме по стадионите и пак ще подкрепяме нашият велик и обичан от нас небесносим клуб Дунав!!! Искам да прегърна всички фенове на отбора ни, н емблемата по-точно и на името... Толкова ме боли, че не можем да сме силни и обединени , като другите фенове, какво като сме в Б група...нека да им покажем на скапаните футболисти, че не е нужно да се наричаш професионалист, за да играеш или милееш за клуба си...Ах, тези нещастници, нашите "обичани" идоли от отбора...как не ви е срам бе, копелета малки, не мога да ви гледам, мамка ви на вас и на целият треньорски щаб... Тази седмица ще видите какво се казва освиркване, този път няма да ви простим, ще ви ракатаем, та дори и да разтурите отбора!!! Говеда, изроди жалки! Некадърни малки педалчета с гелосаните глави... Та вие не можете да бягате дори, хехехехе.... Не ни заслужавате, само се огледайте, копеленца малки, колко отбора от Б групите имат като нашата агитка и феновете, които ви подкрепяме навсякъде?!?!

Толкова, до тук бяхме всичките, само още една единствена среща може би ще посетим-тази в Балчик, но зависи какво ще се случи тук в Русе преди това... Нямате право да се подигравате с нас, педалчета такива...имахте късмета, че не бяхме се насмукали като хората навръщане от Раднево, имаше доста хора с предложения да ви спрем автобуса и да се качим горе и да ви пребием, некадърници такива... Но следващият път ви обещавам, че ще го направим, каквото ще да става после!!!Поне няколко педали от вас ще си го получите яко от нас, феновете, които трябва да се научите да уважавате!!! Както ние ви обичаме и уважавахме до скоро, педалчета малки!!

И така!!! На кого ли му пука чак толкова, та се вживявам... Не знам, дано да има поне няколко човека като мен, иначе този отбор е загубен!!!

Обичам Русе, обичам синьото небе, обичам Дунав.

Samo_Dunav

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 49
    • Профил
« Отговор #23 -: 16 Март, 2009, 13:33 »
По принцип не съм екстремист, но ще стана. Предлагм ви да ги замярваме както агитката на Ботев !!! chair.gif

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #24 -: 16 Март, 2009, 13:44 »
Цитат на: "Samo_Dunav"
По принцип не съм екстремист, но ще стана. Предлагм ви да ги замярваме както агитката на Ботев !!! chair.gif

С развалени яйца ли? :clap  :clap  :clap  :clap  :clap
Не сме 10 000 на стадиона,че да хвърлиш нещо и да се скриеш.Иначе с удоволствие бих ги замерял  :D  :D  :D  :D  :D

Anonymous

• Фен
    • Профил
« Отговор #25 -: 16 Март, 2009, 15:51 »
С гръб към футболистите "НИЕ СМЕ ДУНАВ , ВИЕ НЕ"

Аз ще се сдобия с най-различни ленти ...  :4iki

И след края на мача с яйца ... мощно ;d

ЕДИТ: За мача лична карта + 14 години ли трябват :?

Samo_Dunav

• Стартиращ
  • **
    • Профил
« Отговор #26 -: 16 Март, 2009, 15:54 »
Това за яйцата е много добра идея :!:  :beer:

Samo_Dunav

• Стартиращ
  • **
    • Профил
« Отговор #27 -: 16 Март, 2009, 15:56 »
И не ти трябват години.

Anonymous

• Фен
    • Профил
« Отговор #28 -: 16 Март, 2009, 16:04 »
И не ти трябват години.
Мерси много .. все пак имам вече лична карта ;) айде спирам да спамя , че админа ме предупреди..

The Major

• Напредващ
  • Публикации: 980
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
« Отговор #29 -: 16 Март, 2009, 16:29 »
Цитат на: "dunavforever94"
И не ти трябват години.
Мерси много .. все пак имам вече лична карта ;) айде спирам да спамя , че админа ме предупреди..
АМИН
------------
Сега казвайте ще закачаме ли знамената на обратно, ще бъдем ли с гръб и в кой сектор ще сме?