Автор Тема: Дунав (Русе) - Любимец 2007 (Любимец) 0:1  (Прочетена 18333 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

iliobg

• Напредващ
  • Публикации: 586
  • Одобрение: +5/-5
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Любимец 2007 (Любимец) 0:1
« Отговор #135 -: 05 Декември, 2008, 10:07 »
Миронов сам по себе си не може да работи за А група по простата причина, че той не осигурява парите. Което значи че се изказва мааалко неподготвен. Не знам дали е цитиран неправилно, ама чак толкова да преиначават думите му не ми се вярва. Ще видим и каква селекция ще се направи, защото колкото и да разгръща потенциала повече от 4-5 място абсурд и то не защото сме изостанали, дори и сега да почваше първенството пак ще е същото. Това за юношите също не е лошо особено както се очертава нулев полусезон да се опита да наложи поне един-двама млади, друг е въпроса има ли изобщо кадърни юноши идващи отдолу.

Аз лично ще му дам шанс да поработи човека пък дано да промени нещо. Поне един полусезон нека да работи на спокойствие, пък другата  есен да видим за каква А група иде реч.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

Hello

• Напредващ
  • Публикации: 118
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #136 -: 05 Декември, 2008, 10:34 »
Цитат на: "iliobg"
Миронов сам по себе си не може да работи за А група по простата причина, че той не осигурява парите. Което значи че се изказва мааалко неподготвен. Не знам дали е цитиран неправилно, ама чак толкова да преиначават думите му не ми се вярва. Ще видим и каква селекция ще се направи, защото колкото и да разгръща потенциала повече от 4-5 място абсурд и то не защото сме изостанали, дори и сега да почваше първенството пак ще е същото. Това за юношите също не е лошо особено както се очертава нулев полусезон да се опита да наложи поне един-двама млади, друг е въпроса има ли изобщо кадърни юноши идващи отдолу.

Аз лично ще му дам шанс да поработи човека пък дано да промени нещо. Поне един полусезон нека да работи на спокойствие, пък другата  есен да видим за каква А група иде реч.

този път като никога, съм напълно съласен с илио.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10523
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
« Отговор #137 -: 05 Декември, 2008, 10:35 »
Цитат на: "iliobg"
Миронов сам по себе си не може да работи за А група по простата причина, че той не осигурява парите. Което значи че се изказва мааалко неподготвен.

Всъщност на самата пресконференция думите на Миронов за "А" група дойдоха в следствие на изказването на председателя на УС на ФК "Дунав". Миронов е перфектно запознат със ситуацията, че да си позволи празни приказки...поне според мен щом си е позволил да каже това, значи има нещо в предвид.

НО не думите са важни, а делата.  Но при всички случаи програмата ни позволява да направим една добра пролет при съответната селекция и ако не друго да изградим най-сетне някакъв отбор със стил и бъдеще.

P.S. Предлагам дискусията да я преместим в съответните теми в секция "Отбор"  :)
Only the dead fish follow the stream