Анкета

Трябва ли Никола Христов да си ходи?

ДА
19 (61.3%)
НЕ
9 (29%)
Не мога да преценя
3 (9.7%)

Общ брой гласове: 25

Гласуването приключено: 11 Ноември, 2008, 22:25

Автор Тема: Трябва ли Никола Христов да си ходи ?  (Прочетена 4810 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10477
  • Одобрение: +160/-47
    • Профил
Re: Трябва ли Никола Христов да си ходи ?
« Отговор #15 -: 17 Ноември, 2008, 11:04 »
Цитат на: "weeny da pooh"
При евентуално появяване на сериозен спонсор и обявяване на високи цели би изгърмял скоропостижно и на негово място би дошъл един Вили, Феро (пак), Г. Василев или Росен Барчовски  :lol:

И кой каза: "У-вол-не-ни-еееееееее"?

Е той Росен Барчовски вече е в Дунав, ама в един друг Дунав, в един друг спорт, където поне имаме  амбиции за нещо голямо  firstprize.gif
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Only the dead fish follow the stream

wehrmacht

• Напредващ
  • Публикации: 278
  • Одобрение: +10/-5
    • Профил
« Отговор #16 -: 17 Ноември, 2008, 11:08 »
Цитат на: "DUNAV-RUSE"
При евентуално появяване на сериозен спонсор и обявяване на високи цели би изгърмял скоропостижно и на негово място би дошъл един Вили, Феро (пак), Г. Василев или Росен Барчовски  :lol:

И кой каза: "У-вол-не-ни-еееееееее"?

Е той Росен Барчовски вече е в Дунав, ама в един друг Дунав, в един друг спорт, където поне имаме  амбиции за нещо голямо  firstprize.gif

:lol: Точно това имах предвид.
Иначе добре, че толкова услужливо ми разясни за спортовете, от които разбира Росен.  :lol:
ихтамнет

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #17 -: 17 Ноември, 2008, 11:10 »
Това далеч не бе за теб, все пак тук, в този форум има доста хора, които не споделят иначе доста приятните емоции, които докарва играта с оранжевата топка на феновете в последните години.  :wink:
Макар че честно казано не знам  да има човек, който да не знае кой е Росен Барчовски, ама все пак  :lol:

wehrmacht

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #18 -: 17 Ноември, 2008, 11:12 »
Цитат на: "fcdunav"
Вили  :shock:   :lol:   :roll:  :lol2:
Не че съм му фен на Вили ама минавава за добър треньор и евентуален сериозен спонсор БИ го цанил на работа, разглеждайки CV-тата на тоз и на оня.

Анадънмо?
ихтамнет

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #19 -: 17 Ноември, 2008, 11:14 »
Аз пък си мисля, че в този момент на мястото на Никола Христов може най-много да ни огрее да вземем Назиф Кадир...или чичо Краси от нивата край Етрополе  :lol:

wehrmacht

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #20 -: 17 Ноември, 2008, 11:20 »
Цитат на: "DUNAV-RUSE"
Това далеч не бе за теб, все пак тук, в този форум има доста хора, които не споделят иначе доста приятните емоции, които докарва играта с оранжевата топка на феновете в последните години.  :wink:
Макар че честно казано не знам  да има човек, който да не знае кой е Росен Барчовски, ама все пак  :lol:

ОК, мир!

Предлагам това тук да не го превръщаме в чат-форум.
Та като го казах това, що нашият сайт няма опция за чат, както съм виждал в други подобни?
Би било чудесно средство за избиване на емоции  :box:  пък и повечето постове ги виждам в една реплика. Само се сещам за темата Нафтекс - Дунав  :lol:
ихтамнет

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2002
  • Одобрение: +34/-3
    • Профил
« Отговор #21 -: 17 Ноември, 2008, 14:25 »
Цитат на: "fcdunav"
Вили  :shock:   :lol:   :roll:  :lol2:
Не че съм му фен на Вили ама минавава за добър треньор и евентуален сериозен спонсор БИ го цанил на работа, разглеждайки CV-тата на тоз и на оня.

Анадънмо?
Анадък.   :4iki

Нали знаеш, че Вили не е от най-долюбваните в Русе  :?
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

iliobg

• Напредващ
  • Публикации: 578
  • Одобрение: +4/-3
    • Профил
« Отговор #22 -: 23 Ноември, 2008, 23:46 »
Цитат на: "RiverBoys"
Докато съм жив,ще го уважавам като човек и футболист,но не мога да преценя става ли за треньор или не.Има и го този момент,че с тези футболисти повече от ТОП 4 както някой преди това каза,не може да се очаква.

Искам и да припомня на повечето потребители,че не трябва толкова цветущо да се обръщат към Никола Христво,защото той за нас е като Гунди или Панов за говеда или като Стоичков за чорбатите.Имайте малко повече уважение към футболисти които са направили много за любимият ни отбор.

Това сякаш аз съм го писал :)

marto_ol

• Напредващ
  • Публикации: 514
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
    • http://mbyrdarov.blogspot.com/
« Отговор #23 -: 26 Ноември, 2008, 13:43 »
Шефът на "Бенковски": Дръжте си Христов треньор на "Дунав"

"Чета във вестник "Утро", че феновете на "Дунав" пращат Никола Христов в Бяла. Искам да им кажа много внимателно - момчета, вашето намерение е обида за нашия клуб. "Бенковски" никога повече няма да ангажира този човек за наставник на отбора, защото е слаб треньор и алчен човек. Веднъж се излъгах с доверието си към него, втори път няма да допусна такава капитална грешка", заяви в телефонно обаждане вчера до редакцията на "Утро" президентът на беленския клуб Бисер Белчев. /в. "Утро"/

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #24 -: 26 Ноември, 2008, 14:46 »
Кои са тия бенковски?Кой е тоя Бисер Белчев? Да си взема Кольо във "В" група и да не слага повече билети от 5 лева.

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2002
  • Одобрение: +34/-3
    • Профил
« Отговор #25 -: 26 Ноември, 2008, 15:23 »
Много ме еб* пък мене какво мислела няк'ва селска пръчка за нас, дето по-далеч от тумбака си не вижда...
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.