Анкета

Трябва ли Никола Христов да си ходи?

ДА
19 (61.3%)
НЕ
9 (29%)
Не мога да преценя
3 (9.7%)

Общ брой гласове: 25

Гласуването приключено: 11 Ноември, 2008, 22:25

Автор Тема: Трябва ли Никола Христов да си ходи ?  (Прочетена 6065 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

BeCkSa

• Напредващ
  • Публикации: 449
  • Одобрение: +6/-1
    • Профил
Ако отбора има някъкви по високи цели мисля че трябва Никола Христов да си ходи и да се обмисли друг вариант ....
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Трябва ли Никола Христов да си ходи ?
« Отговор #1 -: 11 Ноември, 2008, 16:14 »
Докато съм жив,ще го уважавам като човек и футболист,но не мога да преценя става ли за треньор или не.Има и го този момент,че с тези футболисти повече от ТОП 4 както някой преди това каза,не може да се очаква.

Искам и да припомня на повечето потребители,че не трябва толкова цветущо да се обръщат към Никола Христво,защото той за нас е като Гунди или Панов за говеда или като Стоичков за чорбатите.Имайте малко повече уважение към футболисти които са направили много за любимият ни отбор.

ivo_dunav

• Напредващ
  • Публикации: 563
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
« Отговор #2 -: 11 Ноември, 2008, 16:24 »
Според мен няма да се промени нищо съществено с евентуалната смяна на Никола Христов.При положение че от ръководството не са обявени цели за влизане,нещо повече според мен не искат да влизаме,незнам треньора какво е виновен.Просто футболистите играят безцелно и изпадат в някаква дупка от липсата на цели.Иначе като цяло отбора има нужда от някакво освежаване,но по скоро това може да стане с нови футболисти,отколкото с нов треньор.И аз призовавам феновете да запазят уважението си към Никола Христов,защото той е дал страшно много на отбора.

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
« Отговор #3 -: 11 Ноември, 2008, 16:44 »
Ако искаме да си живуркаме около 4-7 място - бат' Кольо е идеален. Но смятам, че това място задоволява хората от Бяла, където според мен му е мястото на Кольо Христов. Ако искаме повече - друг треньор. Просто човека си живее в 80те ...
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

BeCkSa

• Напредващ
  • Публикации: 449
  • Одобрение: +6/-1
    • Профил
« Отговор #4 -: 11 Ноември, 2008, 16:47 »
Никой не омаловажава успехите на Кольо Христов и това какво е дал на отбора но мисля че няма какво повече да даде дори 3-4 място неможем да гоним с него ако продалжаваме така 7-8 очаквам

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #5 -: 11 Ноември, 2008, 19:39 »
Едно ръководство с амбиции ВЕДНАГА БИ ГО ИЗРИТАЛО!!!!.Този човек няма амбиция  :4iki  :4iki  :4iki

КОЛЬООООО В БЯЛА,КОЛЬОООО В БЯЛАААААА!!!

ivo_dunav

• Напредващ
  • Публикации: 563
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
« Отговор #6 -: 11 Ноември, 2008, 19:49 »
Там е работата,че не Кольо,а ръководството няма амбиций.
п.с.според мен де.....

Anonymous

• Фен
    • Профил
« Отговор #7 -: 11 Ноември, 2008, 20:41 »
Цитат на: "ivo_dunav"
Там е работата,че не Кольо,а ръководството няма амбиций.
п.с.според мен де.....

E затова става на дума..

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10523
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
« Отговор #8 -: 11 Ноември, 2008, 22:23 »
За да има ръководството амбиции нали трябва да ги подплати с нещо? Търсенето на спонсор, какъвто ни трябва е много трудно, наистина адски трудно. Аз лично да ви кажа очаквам скорошно положително развитие по този въпрос. Тогава промените ще дойдат от самосебе си.
Иначе Никола Христов е една наша легенда и каквото и да става трябва да имаме уважение към него.
Only the dead fish follow the stream

4I4O MUREY

• Фен
  • Публикации: 1024
    • Профил
« Отговор #9 -: 12 Ноември, 2008, 08:36 »
Виждам, че почти всички сте напипали правилната посока на мислене. Каквото и да кажа само ще ви повторя. Лично аз ще изчакам да видя какво ще направи ръководството през зимата. Иначе ние всички сме за просперитета на Дунав, но ако няма сериозни спонсори и амбиции няма да има! И тогава и Фергюсън с Моуриньо да дойдат - все тая.

FCDR

• Напредващ
  • Публикации: 310
    • Профил
    • http://www.facebook.com/Gadnia
« Отговор #10 -: 12 Ноември, 2008, 09:38 »
трябва да си ходи да.
ДУНАВА НЕ ЩЕ ПРЕСЪХНЕ, НАШАТА ЛЮБОВ НЕ ЩЕ СЕ ИЗПАРИ

Anonymous

• Фен
    • Профил
« Отговор #11 -: 17 Ноември, 2008, 00:19 »
Вие си знаете най-добре, но мисля че резултатите ви са много добри с оглед на футболистите с които разполагате. За да имате по-големи амбиции първо са ви необходими 4-5 футболисти и едва тогава може да се коментира как се справя треньора. Защото много се съмнявам, че с този потенциал е възможно да се изпреварят отбори като нашия или Берое, които разполагат с доста опитни и доказани футболисти. Иначе, ще бъде прекрасно, ако наистина се намесите сериозно в борбата за първо място. Трябва ви още малко и ще бъде наистина интересно!

Поздрави от Бургас!

4I4O MUREY

• Фен
  • Публикации: 1024
    • Профил
« Отговор #12 -: 17 Ноември, 2008, 08:17 »
Цитат на: "Само Нафта!"
Вие си знаете най-добре, но мисля че резултатите ви са много добри с оглед на футболистите с които разполагате. За да имате по-големи амбиции първо са ви необходими 4-5 футболисти и едва тогава може да се коментира как се справя треньора. Защото много се съмнявам, че с този потенциал е възможно да се изпреварят отбори като нашия или Берое, които разполагат с доста опитни и доказани футболисти. Иначе, ще бъде прекрасно, ако наистина се намесите сериозно в борбата за първо място. Трябва ви още малко и ще бъде наистина интересно!

Поздрави от Бургас!
Еми как да имаме футболисти като вие ни вземахте в Бургас 3-4 от най-добрите. С тях и с вашите пари щяхме да сме на светлинни години пред челото на Б група :box:  :P  chair.gif

wehrmacht

• Напредващ
  • Публикации: 358
  • Одобрение: +13/-5
    • Профил
Кой Развя Бялата Кърпичка
« Отговор #13 -: 17 Ноември, 2008, 10:50 »
Олд-скуул тренер с ретрограден начин на мислене, поведение, тренировъчна постановка и т.н. Достойнствата му като футболист от време оно са съвсем друг въпрос.

Проблемът обаче е, че за моментната дългосрочна перспектива за развитието на клуба, разбирай никаква, той пасва идеално като дялан камък. В комбинация с амбициите и качествата на футболистите са си просто като дупе и гащи. Не виждам кой би разрушил този толкова плодоносен тандем, поне за сега. При евентуално появяване на сериозен спонсор и обявяване на високи цели би изгърмял скоропостижно и на негово място би дошъл един Вили, Феро (пак), Г. Василев или Росен Барчовски  :lol:

И кой каза: "У-вол-не-ни-еееееееее"?
ихтамнет

fcdunav

• Напредващ
  • Публикации: 500
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
    • http://www.fcdunav.com/
« Отговор #14 -: 17 Ноември, 2008, 10:53 »
Вили  :shock:   :lol:   :roll:  :lol2:
Brigade Veterans Dunav Rousse Hooligans !