Автор Тема: Родопа (Смолян) - Дунав (Русе) 4:1  (Прочетена 22583 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

C.Chivu

• Напредващ
  • Публикации: 212
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
Re: Родопа (Смолян) - Дунав (Русе) 4:1
« Отговор #195 -: 27 Ноември, 2008, 16:09 »
Вили вероятно ще поеме Ботев Пловдив ... Кой ще поеме Дунав ... треньори много и всякакви ..
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
С Дунав завинаги!!!

iliobg

• Напредващ
  • Публикации: 586
  • Одобрение: +5/-5
    • Профил
« Отговор #196 -: 27 Ноември, 2008, 17:18 »
Мистър Христов поддържа тезата че Дунав има потенциал, но не го показва поради слабия треньор. Нека господин Христов да погледне съставите на Берое, Нафтекс и Родопа донякъде Спартак и Калакра. Значи той иска с 10 лв да напазарува от Халите за 20 лв. Само че Никола Христов няма как да направи 10-те лева на 20. И се очудва че Кристиян бил звезда, ми как няма да е като няма една равностойна резерва в защитната линия, Крачунов, Томчев да не говорим за Дамян са пълнеж, а с няколко дупки в отбора какво да се очаква.
И още нещо ми направи впечатление, Лисика имал добри мачове?? Много ме разсмя.
Абе я вижте състава от защитата единствено Кристиян се откроява като се има предвид че той е преквалифициран нападател, та в защитата имаме 3 дупки, от халфовете Любо и Въргов играят от дъжд на вятър, Въргов освен някой прек да направи друго не ми е правил впечатление, Любо бърка мнооого топки, единствено Иво и бат Недялко са по стабилни. Отпред имаме само Каптиев.... Т.е в състава имаме 4-5 дуки, т.е 4-5 играчи не са равностйни на останалите....

А това с училището беше плосък опит да намекне че Никола Христов работи и в училище. А защо той работи там? Някой пита ли се? Най-вероятно ръководството му дава смешна заплата с опцията да не го спира от работата в училището. Следва въпроса защо аджаба ръководствто се е спряло на тоя вариант? Много просто, давай там да кретаме, без много пари, без селекции и т.н. тях това ги устройва!

И г-н Георги Христов, примера с учениците е нелеп по простата причина че не всички ученици могат да изкарат 6-ци колкото и да е добър учителя.
В един клас от 26 човека не може всички да са отличници ако ще и учителя да е магьосник, а ако отиде класа на олимпияда по математикя, обаче в класа няма отличници защото всеки по-умен ученик отива в математическата паралелка. Какво правим тогава уважаеми г-н Христов ааа? Вие ли ще им решавате задачите?

Не бяхте ли вие тоя който възхваляхахте Никола Христов от страниците на вашия вестник, как бил спасителни вариант и как въпреки остарелите си методи на тренировки постига успехи?

А защо няма нищо против ръководството? Спомням си преди когато бяха Приста ойл също нишо не се пишеше по вестниците. Ааа били силните на деня, аааа не ви стиска... пък бат' ти Кольо що да не го опюем...

jinga

• Нов
  • *
  • Публикации: 15
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #197 -: 27 Ноември, 2008, 17:42 »
БРАВО НА илибог!!!
Това е най-адекватното мнение на човек от форума по тая тема!!! Всички много плчете Никола Христов ама мислите ли, че той като си отиде и следващия ще поеме отговорноста както той го прави досега. Нима никой не вижда, че той индиректно казва, че в отбора пари за А група няма и няма да има на този етап???????!!! Вие да не сте слепи?! Относно платената статия в платения вестник написана от платения журналист мога само да кажа, че ако той действително искаше да постави въпроса за Дунав на дневен ред трябваше да атакува не Никола Христов а ръководството ама май не му стиска защото ще си загуби работата и лиже гъза на кмета! По-смешна статия не съм чел. Всичко е вярно в нея, но ръководството си измива ръцете с тренъора!! Това е истината, който не го вижда значи е сляп!!! Като дойде новия тренъор какво си мислите, че ще доведе съ себе си новите спонсори с много пари, които ще направят селекция за А група ли? Едва ли!!! Тука е мястото да кажа, че фенклуба трябва да се намеси поне с декларация до медиите в Русе за публичен диспут на тема ФК Дунав! Футболният а не баскетболния! Дано някой да се вслуша в това, което казвам! САМО ДУНАВ и Бог да пази България!

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
« Отговор #198 -: 27 Ноември, 2008, 17:57 »
Цитат на: "iliobg"
Не бяхте ли вие тоя който възхваляхахте Никола Христов от страниците на вашия вестник, как бил спасителни вариант и как въпреки остарелите си методи на тренировки постига успехи?
Тук това е може би най-вярното нещо, което ти написа. Но също се бъркаш, че и г-н Георги Христов си е променил мнението. През цялата статия се изтъква как бай ти Кольо става само за спасителен вариянт. Човек, който за половин сезон да поеме отбора, колкото да го спаси. Големи цели с хора-мишки няма как да се гонят...
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2243
  • Одобрение: +85/-7
    • Профил
« Отговор #199 -: 27 Ноември, 2008, 17:58 »
Цитат на: "iliobg"
Мистър Христов поддържа тезата че Дунав има потенциал, но не го показва поради слабия треньор. Нека господин Христов да погледне съставите на Берое, Нафтекс и Родопа донякъде Спартак и Калакра. Значи той иска с 10 лв да напазарува от Халите за 20 лв. Само че Никола Христов няма как да направи 10-те лева на 20. И се очудва че Кристиян бил звезда, ми как няма да е като няма една равностойна резерва в защитната линия, Крачунов, Томчев да не говорим за Дамян са пълнеж, а с няколко дупки в отбора какво да се очаква.
И още нещо ми направи впечатление, Лисика имал добри мачове?? Много ме разсмя.
Абе я вижте състава от защитата единствено Кристиян се откроява като се има предвид че той е преквалифициран нападател, та в защитата имаме 3 дупки, от халфовете Любо и Въргов играят от дъжд на вятър, Въргов освен някой прек да направи друго не ми е правил впечатление, Любо бърка мнооого топки, единствено Иво и бат Недялко са по стабилни. Отпред имаме само Каптиев.... Т.е в състава имаме 4-5 дуки, т.е 4-5 играчи не са равностйни на останалите....

А това с училището беше плосък опит да намекне че Никола Христов работи и в училище. А защо той работи там? Някой пита ли се? Най-вероятно ръководството му дава смешна заплата с опцията да не го спира от работата в училището. Следва въпроса защо аджаба ръководствто се е спряло на тоя вариант? Много просто, давай там да кретаме, без много пари, без селекции и т.н. тях това ги устройва!

И г-н Георги Христов, примера с учениците е нелеп по простата причина че не всички ученици могат да изкарат 6-ци колкото и да е добър учителя.
В един клас от 26 човека не може всички да са отличници ако ще и учителя да е магьосник, а ако отиде класа на олимпияда по математикя, обаче в класа няма отличници защото всеки по-умен ученик отива в математическата паралелка. Какво правим тогава уважаеми г-н Христов ааа? Вие ли ще им решавате задачите?

А защо няма нищо против ръководството? Спомням си преди когато бяха Приста ойл също нишо не се пишеше по вестниците. Ааа били силните на деня, аааа не ви стиска... пък бат' ти Кольо що да не го опюем...

Отличен коментар...браво ILIOBG...А аз като видя в събота Георги Христов ще го попитам кога ще напише статия за кмета и неговите обещания за спонсор генерален ....
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
« Отговор #200 -: 27 Ноември, 2008, 17:59 »
Някой тук беше написал нещо за баскетбола. Малко да развеселя всички тук - може да вземем плаката от залата - "Момичета, Русе ви обича" и да им го вдигнем на целия отбор  :nice  :4iki
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

Hello

• Напредващ
  • Публикации: 118
    • Профил
« Отговор #201 -: 27 Ноември, 2008, 21:07 »
Трениор в отбора си има и неговото име е Мирослав Миронов и възможно най-бързо трябва да заеме поста за да не може повече бай-колъо да действа негативно върху отбора. Относно Илио тоя колъо да не е някъв любовник на твой роднина от женски пол та ти таи яко му правиш свирчоци. той старюхата на мач не става от пейката била му побеляла косата от многото преживявания като тренъор,аиде ,моля ви се той гледа колкот се може да лапне повече въобще не му дреме за отбора толкова колкото казвате иначе нямаше да вземе 20 хилядарки напред като подписваше договор. Къв точно е всеки го разбра недейте става смешни като го защитавате повече

а относно гошо христов ,тая чикия винаги е внасял раздори в съблеканите на отборите на дунав дори и когато бяха мариян и феро пак така си ги плюеше понеже те не му цепят басма и не го броят за жив когато ги търси за интервюта.

П.С нищо лично против никой просто такива са ми наблюденията .

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
    • Профил
« Отговор #202 -: 27 Ноември, 2008, 21:17 »
Миро Миронов е най-добрия възможен вариант. Да изгради отбор, който да обиграва на пролет, и на есенес пак да се пробваме.
Иначе другия вариант си е баш Мариянчо.  :nice
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10523
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
« Отговор #203 -: 27 Ноември, 2008, 22:21 »
Цитат на: "dunavec"
Иначе другия вариант си е баш Мариянчо.  :nice

Това последното даже и на шега не бива да се казва  :!:
Опазил ни Господ
Only the dead fish follow the stream

dunavec

• Фен
    • Профил
« Отговор #204 -: 27 Ноември, 2008, 23:17 »
Той минава за техен човек и ако поискат могат да го направят. :wink:  Лошото е, че с тая световна криза фирмите може да спрат да дават за Дунав...

dunavec

• Фен
    • Профил
« Отговор #205 -: 27 Ноември, 2008, 23:22 »
Иначе Жоро Христов отново е на висота в коментара си и хем е деликатен, хем обективен и точен. Той май си остава единствения спортен журналист с позиция в печата на нашия град.

iliobg

• Напредващ
  • Публикации: 586
  • Одобрение: +5/-5
    • Профил
« Отговор #206 -: 27 Ноември, 2008, 23:29 »
Цитат на: "Hello"
Трениор в отбора си има и неговото име е Мирослав Миронов и възможно най-бързо трябва да заеме поста за да не може повече бай-колъо да действа негативно върху отбора. Относно Илио тоя колъо да не е някъв любовник на твой роднина от женски пол та ти таи яко му правиш свирчоци. той старюхата на мач не става от пейката била му побеляла косата от многото преживявания като тренъор,аиде ,моля ви се той гледа колкот се може да лапне повече въобще не му дреме за отбора толкова колкото казвате иначе нямаше да вземе 20 хилядарки напред като подписваше договор. Къв точно е всеки го разбра недейте става смешни като го защитавате повече

а относно гошо христов ,тая чикия винаги е внасял раздори в съблеканите на отборите на дунав дори и когато бяха мариян и феро пак така си ги плюеше понеже те не му цепят басма и не го броят за жив когато ги търси за интервюта.

П.С нищо лично против никой просто такива са ми наблюденията .

Ето и нагледен пример за моята теза. Тоя убавец тук прави по 5 грешки на изречение въпреки усилията на учителя си по български език!

Бе не знам кой е взел 20 хилядарки, ама ти без пари ли искаш да работи? Ти без пари ли работиш? То като те гледам как пишеш не знам и каква работа можеш да свършиш, ама това е друга тема.

Бат ви Кольо не е идеален, всеки си има кусури. Нито ми е роднина, нито ми е любовник, при други обстоятелства и аз бих бил срещу него просто защото Дунав е най-важен. Обаче при нулева селекция, без пари, без амбиции от ръководството за каква мотивация говорим и за каква А група. Не го защитавам като човек който прави кой знае какво, а като най-малко виновния за настоящата ситуация. Аз не чух никой от ръководството да излезе и да обяви позиция, и как иначе като на тях им е пределно ясно че с тая селекция не може да се очаква нищо повече. Крият се за бат ви Кольо и не смеят да го уволнят защото няма кой да сложат на негово място, всеки уважаващ себе си треньор ще иска селекция, пари и т.н.

Що се отнася до Миронов аз не съм го видял на стадиона досега не знам и дали е на работа в клуба изобщо? Но и господ да дойде само с тоя бюджет нищо по-добро от 4-8 място не ни чака!

Hello

• Напредващ
  • Публикации: 118
    • Профил
« Отговор #207 -: 27 Ноември, 2008, 23:35 »
аз къдет и коат тря сам писал квот тря ся тука са иска само ут мене да не пиша на латиница тъй чи пруфесуре моляти са недей се фашта на реплики от типа като те гледам и тем подобни...

Що се отнася до Миронов назначен е в клуба като шеф на школата не си го виждал на мачовето явно ,защото не го познаваш човека може би не е гледал само 1 2 мача аз го срещам доста често на стадиона и на тренировките на отбора когато присъствам понякога.