Автор Тема: Родопа (Смолян) - Дунав (Русе) 4:1  (Прочетена 22582 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10523
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
Родопа (Смолян) - Дунав (Русе) 4:1
« -: 10 Ноември, 2008, 21:40 »
Тема за мача
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Only the dead fish follow the stream

ceco

• Напредващ
  • Публикации: 291
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: 22 ноември 2008 14:30 Родопа (Смолян) - Дунав (Русе)
« Отговор #1 -: 11 Ноември, 2008, 00:11 »
Тея Родопа са в по - голяма криза и от нас! Трябва да вземем 3те точки, за да измием срама от последните кръгове и вярвам, че ще го направим! Победата е задължителна и съм сигурен, че много хора в Русе ще са недоволни дори и от равенство, за това балерините ни със скъпите екипи (скъпи, заради емблемата) са длъжни да победят!

The Major

• Напредващ
  • Публикации: 980
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
« Отговор #2 -: 11 Ноември, 2008, 00:44 »
От следващите два мача ако вземем 6 точки и зимата вземем някои в нападение и някои по крилата да играе, ще имаме някакви шансове за ТОП 4.
ПС: Не ги ли е срам... Отбор като Дунав русе да се надява на ТОП 4 в Б група.

bobbi_Mk

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 91
    • Профил
« Отговор #3 -: 11 Ноември, 2008, 01:30 »
Не ме питайте защо ... но ми се налага всяка година по няколко пъти да ходя в Смолян. Сигурен съм, че футболистите си мислят същото, докато пътуват към Смолян, каквото и аз. Сигурен съм, че Родопа, никой не ги иска в А група, нито в Б група. По съвсем човешко-технически причини ...  :clap
The heaven is for everyone.

marto_ol

• Напредващ
  • Публикации: 514
    • Профил
    • http://mbyrdarov.blogspot.com/
« Отговор #4 -: 11 Ноември, 2008, 15:24 »
Цитат на: "bobbi_Mk"
Не ме питайте защо ... но ми се налага всяка година по няколко пъти да ходя в Смолян. Сигурен съм, че футболистите си мислят същото, докато пътуват към Смолян, каквото и аз. Сигурен съм, че Родопа, никой не ги иска в А група, нито в Б група. По съвсем човешко-технически причини ...  :clap
Мда, така си е, две години подред ходих в Смолян. Пътя е ужасен, от Пловдив до Смолян са 100 - 105 км, минимум за 2 часа и нещо се минават и то при слабо движение. През 300 - 400 метра завой.......
     Надявам за поне равенство в Смолян, сигурен съм,че Люси Киров ще играе много надъхано срещу Дунав. Да се надяваме тази седмица да се получат благоприятни резултати за нас в групата.

bobbi_Mk

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 91
    • Профил
« Отговор #5 -: 11 Ноември, 2008, 20:33 »
Мдаааа ... като гледам класирането, Родопа са като нас. С много подготовка, с големи възможности, но без желание за А група. Първото полувреме ще покаже.
Аз днес докато си работех, си мислех за нашия отбор...
За какво ходим на работа? - за пари. Да си плащаме сметките (и бъдещите сметки). С футболистите същата работа. Те работят до 35-тата си година примерно и след това, разчитат на инвестициите които са направили. А тези които са играли за чест и слава, продължават и на стари години с болки и контузии да поддържат форма и да се опитват да са на ниво и да играят. Така че въпросът опира до парите.
"Б" Група си е една хранилка ... много добра. Едни искат да ходят на горе, други не искат да ходят на долу. Дава се мило и драго.
И напълно ги разбирам футболистите. Те са на работа. Професионалисти са.
Като каже шефа, падай - падаш сто пъти. За това ти се плаща. Като ти каже бягай - багаш колкото сили имаш - ще ти се плати.
Мача с Родопа ще има заряд (бонуси), ако Родопито иска да гърчи майсторите. При това положение нашите ще играят здраво - първото полувреме и ще поведат. На почивката, Родопито ще каже, момчета ... ето ви мангизи за кебапчета, за бира ... а успокойте се малко? - и Родопето ще вземе мача.
Ако и на Родопето й е през оназ работа майсторската група, ще потичат малко момчетата на терена, ще врътнат един равен в знак на мир и любов... и това е. Пък може и да си ги набием за урок на другите. Да видят кви сме зли. Нали трябва да си поддържаме имиджа - щот имиджа струва пари.
И така до следващия мач. Все има такива дето не искат да ходят на долу и такива дето искат да ходят на горе. На нас ни е все едно. ние сме постоянното присъствие. Ние сме двигателят на Б-група.
Сигурен съм че футболистите ни получават супер пари и си ги заработват най-важното. Не ги обвинявам ни най-малко. Всички ходим на работа за пари. В "А" група, това няма да бъде възможно. Там ние ще бъдем донори... мъ... дори нямаме и кво да даряваме  chair.gif
А кажете, къде е грешката в логическото ми мислене?
The heaven is for everyone.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #6 -: 11 Ноември, 2008, 22:34 »
В Смолян никога не сме постигали дори точка (не сме вкарвали и гол). Тази година обаче правим на пух и прах всякакви традиции

1. Митът за непристъпната русенска крепост рухна страшно
2. Няма ги традиционно слабите резулатати като гост, което си беше пословично за нашия отбор през миналите години
3. Спечелихме за пръв път мач като гост на Светкавица в историята си.
4. ....надявам се това да е спечелване на трите точки в Смолян. И то не защото ще променят значително ситуацията ни, а заради чест...май само туй ни остана все още. Макар че в сегашната действителност фрази като "чест и слава" ми звучат доста изкуствено, идeaлистично и кухо....  :roll:

ceco

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #7 -: 12 Ноември, 2008, 16:25 »
Цитат на: "DUNAV-RUSE"
В Смолян никога не сме постигали дори точка (не сме вкарвали и гол). Тази година обаче правим на пух и прах всякакви традиции

1. Митът за непристъпната русенска крепост рухна страшно
2. Няма ги традиционно слабите резулатати като гост, което си беше пословично за нашия отбор през миналите години
3. Спечелихме за пръв път мач като гост на Светкавица в историята си.
4. ....надявам се това да е спечелване на трите точки в Смолян. И то не защото ще променят значително ситуацията ни, а заради чест...май само туй ни остана все още. Макар че в сегашната действителност фрази като "чест и слава" ми звучат доста изкуствено, идeaлистично и кухо....  :roll:
традициите не са това което бяха   :lol:

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
« Отговор #8 -: 12 Ноември, 2008, 22:41 »
бах маааму...ся са сетих за един СУПЕРКУЛТОВ ма4 от сезон 99/00.....последен кръг на есенния полусезон,гостуване на спартак в плевен...дунав бяха 2ри, а спартак 1ви....а зад нас искър и черно море....помня тогава 4е поведохме с 0-1, после плевен изравниха 1-1 и боби направи 1-2....стадиона в плевен имаше над 10000,а ся там ходят по 50 човека....и така дунав зимуваха на върха и после пролетта на 2000 година извъртяха едни домакински хиксчета firstprize.gif  с етър и берое 2000(и 2та отбора се бореха да не изпаднат) и така накрая свършихме 4-ти, на 3 точки след спартак плевен....и в А група влязоха морето,спартак плевен и искър....даже после бра4едите ми от разград(които също имаха добър отбор) ми звъняха да ме питат как така дунав е бил в плевен, пък аз им казах 4е отиваме в А група да играйм с левски и цска....пък то ко стана след туй

ееех спомени спомени :(  :(  :(  :(  :(
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #9 -: 13 Ноември, 2008, 08:00 »
В Смолян официален повторен дебют като титуляр ще направи защитникът Борислав Илиев  :)

4I4O MUREY

• Фен
  • Публикации: 1024
    • Профил
« Отговор #10 -: 13 Ноември, 2008, 08:31 »
Тия дни Дунав няма ли да изиграят една контрола? Тъкмо да проверят бойната готовност на новата ни защитна формация. Знам, че трудно се намира противник, но може да е и с някой от дублиращите отобори от А-група.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #11 -: 13 Ноември, 2008, 09:09 »
Тази събота имат двустранна игра на Градския стадион.
Сносен съперник няма как да се намери, когато всички останали играят. Всъщност единствения вариант е контрола с Преслав (Велики Преслав), които също почиват в Североизточната "В" група. С тях играхме контрола миналата зима във Велики Преслав, завършила 1-3 в наша полза

ceco

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #12 -: 13 Ноември, 2008, 16:09 »
краен Родопа (Смолян) 2 - 1 Черноморец Бургас (Бургас)
 1:1 Десислав Русев 100'
2:1 Румен Калчев 116'  
0:1 Бамба 98'
Този мач е завършил преди броени минути за купата на България! Родопа обръща елитния Черноморец в продълженията, а бургазлии имат доста стабилен отбор от това което наблюдавам и за мен това си е чиста изненада!

The Major

• Напредващ
  • Публикации: 980
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
« Отговор #13 -: 13 Ноември, 2008, 16:48 »
от това което прочетох в спортните страници разбрах, че черноморец са били с половината титуляри...

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2243
  • Одобрение: +85/-7
    • Профил
« Отговор #14 -: 13 Ноември, 2008, 16:52 »
Е да се надяваме сега, че Родопа ще се изморени и че ще ни подценят малко...
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ