Автор Тема: Световни квалификации ЮАР 2010  (Прочетена 12211 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

The Major

• Напредващ
  • Публикации: 980
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
Световни квалификации ЮАР 2010
« -: 06 Септември, 2008, 23:40 »
Мача ни с Черна гора на мен лично ми напомня за мача Дунав - Локо (СтЗ). По едно полувреме и за двата отбора. Пропуснахме нашите полужения в началото и бяхме наказани. Срамно е да се върнем от страна която е измислена преди година само с 1 точка. И то точка измъкната в 92 мин. Самият факт, че не бихме с 2 гола разлика трябва да е позорен. Като се замисля по-добре беше да паднем, защото утре за националите ни няма да има никакви критики. Ще има само 1 герой  - Благой Георгиев. А ако бяхме паднали, поне щеше да се дигне малко врява и някои хора да поговорят. Друг е въпроса, че можеби само с приказките щяха да си останат...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

marto_ol

• Напредващ
  • Публикации: 514
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
    • http://mbyrdarov.blogspot.com/
Re: Световни квалификации ЮАР 2010
« Отговор #1 -: 07 Септември, 2008, 11:10 »
Цитат
Димитър Бербатов – Като за начало едната точка не е зле
:clap  :clap  :clap  :clap  :clap  :clap  :clap  :clap  :clap  :clap

mart0s

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 79
    • Профил
« Отговор #2 -: 07 Септември, 2008, 12:33 »
И аз съм на мнение тази точка е добре щото и другите отбори ще бъдат затруднени в Подгорица

Slex

• Фен
  • Публикации: 1255
  • Одобрение: +25/-6
    • Профил
« Отговор #3 -: 07 Септември, 2008, 12:37 »
Каквото и да си говорим, Черна гора не отстъпва по нищо на нашия отбор и даже и тук ще ни бъде трудно срещу тях. Те нашите халфове играят във Васлуй и Славия, а техните във Фиорентина и Спортинг Лисабон. И си пролича по играта.

ДуНаВ`РуСе

• Фен
  • Публикации: 1274
    • Профил
« Отговор #4 -: 07 Септември, 2008, 12:59 »
Димитър Бербатов вчера пък беше ебахти дървото! Чак по едно време почнах да му се смея. Човека го мързи да скача за високи топки,да пресира защитниците изобщо трагедия! Кой му е виновен че нашия мамин хубавец изтърва сам срещу вратаря! Много слаб мач за наще,ние Черна Гора неможе да бием представете си другия мач срещу Италия Лука Тони и компания ще ни надупчат головете!

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
« Отговор #5 -: 07 Септември, 2008, 13:08 »
Колко ще надупчат незнам... Те и те с клизма у 90 минута биха Кипър... Тази слабата група ако не я спечелим или ако не фанем 2рото място просто няма по-жалки от нас ...
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

Footman

• Напредващ
  • Публикации: 659
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
« Отговор #6 -: 09 Септември, 2008, 22:18 »
Цитат на: "Evg0`"
Колко ще надупчат незнам... Те и те с клизма у 90 минута биха Кипър... Тази слабата група ако не я спечелим или ако не фанем 2рото място просто няма по-жалки от нас ...
Ами именно групата за мен въобще не е слаба. Ако няма кардинални промени Черна гора и в София, ще вземе точка. Кипър се видя, че не са слаб отбор и срещу тях може да се спънем... на Италия не ми се вярва да им вземем точка.

Като цяло според мен, ще пропуснем и 2010, освен ако няма кардинални промени и не стане чудо.

Цитат
Цитат на: "marto_ol"
Цитат
Димитър Бербатов – Като за начало едната точка не е зле
:clap  :clap  :clap  :clap  :clap  :clap  :clap  :clap  :clap  :clap

Цитат на: "mart0s"
И аз съм на мнение тази точка е добре щото и другите отбори ще бъдат затруднени в Подгорица
Ей това мислене не мога да го разбера... как може да се радвате на точка в Черна гора. Съгласен съм, че и на другите отбори там, ще им е трудно, но именно сега можехме малко да дръпнем.

Цитат на: "simossss`"
Димитър Бербатов вчера пък беше ебахти дървото! Чак по едно време почнах да му се смея. Човека го мързи да скача за високи топки,да пресира защитниците изобщо трагедия! Кой му е виновен че нашия мамин хубавец изтърва сам срещу вратаря! Много слаб мач за наще,ние Черна Гора неможе да бием представете си другия мач срещу Италия Лука Тони и компания ще ни надупчат головете!
Не мога да разбера не му се играе и се пази за клубния си отбор ли, или просто в националния не може да играе поради съотборниците си.

Бербатов за последните години е вкарвал само на "гигантите" Люксембург и Малта, както и преди 3-4 години срещу Хърватска. Приятелския мач срещу другите гиганти Босна и Херциговина не ми се коментира. Просто започва да ме хваща голям яд, на моменти мисля че няма смисъл да го пускат, по добре други нападатели да играят (не, че имаме). Не може халфове и защитници да вкарват болшинството от головете.

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
« Отговор #7 -: 09 Септември, 2008, 23:00 »
Голямо критикуване на Бербата обаче... Значи като играе и като вкарва е най-добрия, е звездата, е страхотен. А като направи слаб мач веднага - дърво, боклук, смотаняк и т.н. ... Разберете, че разполагаме в момента с това. Националния отбор се върти около 3ма души - Марто Петров, Стилян Петров и Бербата. Когато 1 отсъства и още 1 от тях няма ден видяхме какво става в Подгорица... Кипър не са нищо особено. На клубно ниво, че дръпнаха - да. Но преди година-две ги смачкахме в Кипър  на някакво турнирче, така че тях не ги смятам за опасност. Повече се чудя какво ще правим с Ирландия...  :clap
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

ДуНаВ`РуСе

• Фен
    • Профил
« Отговор #8 -: 09 Септември, 2008, 23:04 »
евго аз никъде не съм казал че бербатов е звезда,ако е звезда няма да изпуска такива положения!  :twisted:

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
« Отговор #9 -: 09 Септември, 2008, 23:05 »
Бербатов не става за нищо chair.gif

ДуНаВ`РуСе

• Фен
    • Профил
« Отговор #10 -: 09 Септември, 2008, 23:10 »
е браво тедо е това е истината !  :wink:

The Major

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #11 -: 09 Септември, 2008, 23:11 »
Цитат на: "-tedo"
Бербатов не става за нищо chair.gif
Ако не ставаше за нищо щеше ли да е по-скъп от кремиковци и БТК взети заедно?

ДуНаВ`РуСе

• Фен
    • Профил
« Отговор #12 -: 09 Септември, 2008, 23:13 »
виждаме го колко става сам срещу вратаря 7 метрова врата,вратаря кът му е седнал е 1 метър и той гъзето неможе да я вкара закакво си говорим!  :wink:

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
« Отговор #13 -: 09 Септември, 2008, 23:17 »
Добре като струва повече от кремиковци и БТК защо е такова дърво и не бележи за национала ?

The Major

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #14 -: 09 Септември, 2008, 23:18 »
Цитат на: "simossss`"
виждаме го колко става сам срещу вратаря 7 метрова врата,вратаря кът му е седнал е 1 метър и той гъзето неможе да я вкара закакво си говорим!  :wink:
Това че в националния последните години не е топреализатор не значи, че на клубно ниво не играе. А за националния отбор последния добър мач който направи беше 1 контрола с курция дето ги бихме 3:1 май. срещу Беларус вкара 2 гола ама след това спря да играе. А именно последния добър мач на наще беше срешу Беларус като гости. Тогава Мъри беше треньор - човек който повече действа а по-малко говори и когато е виновен си признава а не обвинява съдийте.

Цитат на: "-tedo"
Добре като струва повече от кремиковци и БТК защо е такова дърво и не бележи за национала ?
Защото позицията на която тои играе пълноценно не е самотен таран забит самичък в противниковото наказателно. В най-добрите му мачове за тотнъм бяха кодато играеше зад Кийн.

Същото важи и за Стилян Петров. Когато беше капитан предния път когато Марков беше главен селекционер, Стенли играеше като атакуващ централен полузащитник и се стравяше отлично и точно затова беше капитан. А след това при Стоичков почнаха да го слагат като упорен халф и си личеше, че не се чувства комфортно. Той камата хубо се опитваше да използва схемата на левски (от времето на Мъри) ама като няма нужните футболисти и футболната грамотност необходима за футболен селекционер...