Автор Тема: Програма за сезон 2008/09  (Прочетена 12853 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

tisho_rs

  • Фен
  • *****
  • Публикации: 1159
  • Одобрение: +9/-10
    • Профил
Re: Програма за сезон 2008/09
« Отговор #60 -: 24 Февруари, 2009, 17:12 »
Мачове през уикенда за първенство НЯМА ДА ИМА.
Старта е отложен за следващата седмица.
През седмицата мачове за купата -отборите който играят в сряда за Купата играят  в неделя.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

millwall_fan

  • Фен
  • *****
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
Re: Програма за сезон 2008/09
« Отговор #61 -: 24 Февруари, 2009, 17:20 »
А Групата чета сега,че е отложена,но това означава ли ,че и мачовете от Б група са отложени?

Иначе моята гледна точка е следната,по-добре е че мачовете бяха отложени.Нямаше смисъл да се блъска в този сняг и кал.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

tisho_rs

  • Фен
  • *****
  • Публикации: 1159
  • Одобрение: +9/-10
    • Профил
Re: Програма за сезон 2008/09
« Отговор #62 -: 24 Февруари, 2009, 17:23 »
да отложени са
без А и Б група тази седмица.
Първите мачове за годината ще са в сряда за Купата на България.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

millwall_fan

  • Фен
  • *****
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
Re: Програма за сезон 2008/09
« Отговор #63 -: 24 Февруари, 2009, 17:37 »
Я копни къде пише за Б група,понеже аз навсякъде чета А група ,че няма да има.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

Anonymous

  • Фен
  • *****
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Програма за сезон 2008/09
« Отговор #64 -: 24 Февруари, 2009, 17:44 »
Цитат на: "millwall_fan"
Я копни къде пише за Б група,понеже аз навсякъде чета А група ,че няма да има.
http://sportal.bg/news.php?id=159761 тия са луди КУР ЗА БФС
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

model_86

  • Напредващ
  • ***
  • Публикации: 121
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Програма за сезон 2008/09
« Отговор #65 -: 24 Февруари, 2009, 19:26 »
КУР ЭА ПЕДАЛИТЕ ОТ БФС

 :box:  :box:  :box:  :twisted:  :twisted:  :evil:  :evil:  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif

Бях си направил на работа така смените ,че да почивам през събота за домакинските мачове . chair.gif  chair.gif Сега тотална ми се разбиват смените  с мачовете :4iki  .Как в другите държави се играе а тук не може . chair.gif
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

Anonymous

  • Фен
  • *****
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Програма за сезон 2008/09
« Отговор #66 -: 04 Март, 2009, 14:27 »
Първенство на България за сезон 2008/2009, програма за
Източна Б група - пролетен полусезон:

16-и кръг - 15.30:
7 март (събота) Берое (Стара Загора)- Нафтекс (Бургас)
Светкавица (Търговище)- Родопа (Смолян)
Спартак (Пловдив)- Любимец
Дунав (Русе)- Марица (Пловдив)
Черноморец (Балчик)- Калиакра (Каварна)
Волов (Шумен)- Локомотив (Стара Загора)
8 март (неделя) Несебър- Миньор (Раднево)
Свиленград- почива

17-и кръг - 15.30
14 март (събота)
Волов- Берое
Локомотив (СтЗ)- Черноморец (Бч)
Миньор (Рд)- Дунав
Любимец- Светкавица
Родопа- Свиленград
Калиакра- Несебър 17.30
15 март (неделя) Марица- Спартак (Пд)
Нафтекс- почива

18-и кръг- 15.30
21 март (събота)
Нафтекс- Родопа
Свиленград- Любимец
Светкавица- Марица
Спартак (Пд)- Миньор (Рд)
Дунав- Калиакра
Несебър- Локомотив (СтЗ)
Черноморец (Бч)- Волов
Берое- почива

19-и кръг- 17.00
4 април (събота)
Черноморец (Бч)- Берое
Волов- Несебър
Локомотив (СтЗ)- Дунав
Калиакра- Спартак (Пд) 17.30
Миньор (Рд)- Светкавица
Марица- Свиленград
Любимец- Нафтекс
Родопа- почива

20-и кръг- 17.00
11 април (събота)
Берое- Родопа
Нафтекс- Марица
Свиленград- Миньор (Рд)
Светкавица- Калиакра
Дунав- Волов
Несебър- Черноморец (Бч)
12 април (неделя) Спартак (Пд)- Локомотив (СтЗ)
Любимец- почива

21-и кръг- 17.00
18 април (събота)
Несебър- Берое
Черноморец (Бч)- Дунав
Волов- Спартак (Пд)
Локомотив (СтЗ)- Светкавица
Калиакра- Свиленград 19.00
Миньор (Рд)- Нафтекс
Любимец- Родопа
Марица- почива

22-и кръг- 17.00
25 април (събота)
Берое- Любимец
Родопа- Марица
Нафтекс- Калиакра
Свиленград- Локомотив (СтЗ)
Светкавица- Волов
Дунав- Несебър
26 април (неделя) Спартак (Пд)- Черноморец (Бч)
Миньор (Рд)- почива

23-и кръг- 18.00
2 май (събота)
Дунав- Берое
Несебър- Спартак (Пд)
Черноморец (Бч)- Свиткавица
Волов- Свиленград
Локомотив (СтЗ)- Нафтекс
Миньор (Рд)- Родопа
Марица- Любимец
Калиакра- почива

24-и кръг- 18.00
9 май (събота)
Берое- Марица
Любимец- Миньор (Рд)
Родопа- Калиакра
Нафтекс- Волов
Свиленград- Черноморец (Бч)
Светкавица- Несебър
Спартак (Пд)- Дунав
Локомотив (СтЗ)- почива

25-и кръг- 18.00
16 май (събота)
Спартак (Пд)- Берое
Дунав- Светкавица
Несебър- Свиленград
Черноморец (Бч)- Нафтекс
Локомотив (СтЗ)- Родопа
Калиакра- Любимец 20.00
Миньор (Рд)- Марица
Волов- почива

26-и кръг- 18.00
20 май (сряда)
Берое- Миньор (Рд)
Марица- Калиакра
Любимец- Локомотив (СтЗ)
Родопа- Волов
Нафтекс- Несебър
Свиленград- Дунав
Светкавица- Спартак (Пд)
Черноморец (Бч)- почива

27-и кръг- 18.00
24 май (събота)
Светкавица- Берое
Спартак (Пд)- Свиленград
Дунав- Нафтекс
Черноморец (Бч)- Родопа
Волов- Любимец
Локомотив (Стз)- Марица
Калиакра- Миньор (Рд) 20.00
Несебър- почива

28-и кръг- 18.00
30 май (събота)
Берое- Калиакра
Миньор (Рд)- Локомотив (СтЗ)
Марица- Волов
Любимец- Черноморец (Бч)
Родопа- Несебър
Нафтекс- Спартак (Пд)
Свиленград- Светкавица
Дунав- почива

29-и кръг- 18.00
7 юни (неделя)
Свиленград- Берое
Светкавица- Нафтекс
Дунав- Родопа
Несебър- Любимец
Черноморец (Бч)- Марица
Волов- Миньор (Рд)
Локомотив (СтЗ)- Калиакра
Спартак (Пд)- почива

30-и кръг- 18.00
13 юни (събота)
Берое- Локомотив (СтЗ)
Калиакра- Волов
Миньор (Рд)- Черноморец (Бч)
Марица- Несебър
Любимец- Дунав
Родопа- Спартак (Пд)
Нафтекс- Свиленград
Светкавица- почива
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

The Major

  • Напредващ
  • ***
  • Публикации: 980
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
Re: Програма за сезон 2008/09
« Отговор #67 -: 04 Март, 2009, 16:43 »
Мисля, че без да правим геройства можем да си вземем първите 6 мача. Просто играем в толкова слаба група... Има само 3-4 отбора които се борят за 2 места.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

tisho_rs

  • Фен
  • *****
  • Публикации: 1159
  • Одобрение: +9/-10
    • Профил
Re: Програма за сезон 2008/09
« Отговор #68 -: 04 Март, 2009, 16:54 »
кви първи 6 мача бе
те първите 2 не могат да вземат ти ми говориш за 6
 :lol:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

tisho_rs

  • Фен
  • *****
  • Публикации: 1159
  • Одобрение: +9/-10
    • Профил
Re: Програма за сезон 2008/09
« Отговор #69 -: 04 Март, 2009, 17:13 »
Дунав - Марица (Пд) –
съдии от София

главен съдия       Георги ДИМИТРОВ (Сф)
страничен съдия  Павлин Михайлов (Сф)
страничен съдия  Младен Маринов (Сф)

4-ти съдия           Веселин Гацев (Шн)
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »