Автор Тема: Програма за сезон 2008/09  (Прочетена 12852 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

millwall_fan

  • Фен
  • *****
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
Програма за сезон 2008/09
« -: 23 Юли, 2008, 12:07 »
1 кръг

Нафтекс – Берое

Аристон – Свиленград

Родопа – Светкавица

Любимец – Спартак Пд

Марица – Дунав

Миньор Раднево – Несебър

Калиакра – Черноморец Балчик

Локо СЗ – Волов Шумен
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

dimitrovv1991

  • Фен
  • *****
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
Re: Програма за сезон 2008/09
« Отговор #1 -: 23 Юли, 2008, 12:58 »
Източна "Б" футболна група - сезон 2008/09
Програма

I кръг

9-10 август 2008
Нафтекс (Бургас) - Берое (Стара Загора)
Аристон (Русе) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Родопа (Смолян) - Светкавица 1922 (Търговище)
Любимец 2007 (Любимец) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Марица 1921 (Пловдив) - Дунав (Русе)
Миньор (Раднево) - Несебър (Несебър)
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Балчик)
Локомотив (Стара Загора) - Панайот Волов (Шумен)

II кръг

Берое (Стара Загора) - Панайот Волов (Шумен)
Черноморец (Балчик) - Локомотив (Стара Загора)
Несебър (Несебър) - Калиакра (Каварна)
Дунав (Русе) - Миньор (Раднево)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)
Светкавица 1922 (Търговище) - Любимец 2007 (Любимец)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Родопа (Смолян)
Нафтекс (Бургас) - Аристон (Русе)

III кръг

Аристон (Русе) - Берое (Стара Загора)
Родопа (Смолян) - Нафтекс (Бургас)
Любимец 2007 (Любимец) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Марица 1921 (Пловдив) - Светкавица 1922 (Търговище)
Миньор (Раднево) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Калиакра (Каварна) - Дунав (Русе)
Локомотив (Стара Загора) - Несебър (Несебър)
Панайот Волов (Шумен) - Черноморец (Балчик)

IV кръг

Берое (Стара Загора) - Черноморец (Балчик)
Несебър (Несебър) - Панайот Волов (Шумен)
Дунав (Русе) - Локомотив (Стара Загора)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Калиакра (Каварна)
Светкавица 1922 (Търговище) - Миньор (Раднево)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Марица 1921 (Пловдив)
Нафтекс (Бургас) - Любимец 2007 (Любимец)
Аристон (Русе) - Родопа (Смолян)

V кръг

Родопа (Смолян) - Берое (Стара Загора)
Любимец 2007 (Любимец) - Аристон (Русе)
Марица 1921 (Пловдив) - Нафтекс (Бургас)
Миньор (Раднево) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Калиакра (Каварна) - Светкавица 1922 (Търговище)
Локомотив (Стара Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Панайот Волов (Шумен) - Дунав (Русе)
Черноморец (Балчик) - Несебър (Несебър)

VI кръг

Берое (Стара Загора) - Несебър (Несебър)
Дунав (Русе) - Черноморец (Балчик)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Панайот Волов (Шумен)
Светкавица 1922 (Търговище) - Локомотив (Стара Загора)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Калиакра (Каварна)
Нафтекс (Бургас) - Миньор (Раднево)
Аристон (Русе) - Марица 1921 (Пловдив)
Родопа (Смолян) - Любимец 2007 (Любимец)

VII кръг

Любимец 2007 (Любимец) - Берое (Стара Загора)
Марица 1921 (Пловдив) - Родопа (Смолян)
Миньор (Раднево) - Аристон (Русе)
Калиакра (Каварна) - Нафтекс (Бургас)
Локомотив (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Панайот Волов (Шумен) - Светкавица 1922 (Търговище)
Черноморец (Балчик) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Несебър (Несебър) - Дунав (Русе)

VIII кръг

Берое (Стара Загора) - Дунав (Русе)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Несебър (Несебър)
Светкавица 1922 (Търговище) - Черноморец (Балчик)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Панайот Волов (Шумен)
Нафтекс (Бургас) - Локомотив (Стара Загора)
Аристон (Русе) - Калиакра (Каварна)
Родопа (Смолян) - Миньор (Раднево)
Любимец 2007 (Любимец) - Марица 1921 (Пловдив)

IX кръг

Марица 1921 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)
Миньор (Раднево) - Любимец 2007 (Любимец)
Калиакра (Каварна) - Родопа (Смолян)
Локомотив (Стара Загора) - Аристон (Русе)
Панайот Волов (Шумен) - Нафтекс (Бургас)
Черноморец (Балчик) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Несебър (Несебър) - Светкавица 1922 (Търговище)
Дунав (Русе) - Спартак-С 94 (Пловдив)

X кръг

Берое (Стара Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Светкавица 1922 (Търговище) - Дунав (Русе)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Несебър (Несебър)
Нафтекс (Бургас) - Черноморец (Балчик)
Аристон (Русе) - Панайот Волов (Шумен)
Родопа (Смолян) - Локомотив (Стара Загора)
Любимец 2007 (Любимец) - Калиакра (Каварна)
Марица 1921 (Пловдив) - Миньор (Раднево)

XI кръг

Миньор (Раднево) - Берое (Стара Загора)
Калиакра (Каварна) - Марица 1921 (Пловдив)
Локомотив (Стара Загора) - Любимец 2007 (Любимец)
Панайот Волов (Шумен) - Родопа (Смолян)
Черноморец (Балчик) - Аристон (Русе)
Несебър (Несебър) - Нафтекс (Бургас)
Дунав (Русе) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Светкавица 1922 (Търговище)

XII кръг

Берое (Стара Загора) - Светкавица 1922 (Търговище)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Нафтекс (Бургас) - Дунав (Русе)
Аристон (Русе) - Несебър (Несебър)
Родопа (Смолян) - Черноморец (Балчик)
Любимец 2007 (Любимец) - Панайот Волов (Шумен)
Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора)
Миньор (Раднево) - Калиакра (Каварна)

XIII кръг

Калиакра (Каварна) - Берое (Стара Загора)
Локомотив (Стара Загора) - Миньор (Раднево)
Панайот Волов (Шумен) - Марица 1921 (Пловдив)
Черноморец (Балчик) - Любимец 2007 (Любимец)
Несебър (Несебър) - Родопа (Смолян)
Дунав (Русе) - Аристон (Русе)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Нафтекс (Бургас)
Светкавица 1922 (Търговище) - Свиленград 1921 (Свиленград)

XIV кръг

Берое (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Нафтекс (Бургас) - Светкавица 1922 (Търговище)
Аристон (Русе) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Родопа (Смолян) - Дунав (Русе)
Любимец 2007 (Любимец) - Несебър (Несебър)
Марица 1921 (Пловдив) - Черноморец (Балчик)
Миньор (Раднево) - Панайот Волов (Шумен)
Калиакра (Каварна) - Локомотив (Стара Загора)

XV кръг

Локомотив (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)
Панайот Волов (Шумен) - Калиакра (Каварна)
Черноморец (Балчик) - Миньор (Раднево)
Несебър (Несебър) - Марица 1921 (Пловдив)
Дунав (Русе) - Любимец 2007 (Любимец)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Родопа (Смолян)
Светкавица 1922 (Търговище) - Аристон (Русе)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Нафтекс (Бургас)
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

Anonymous

  • Фен
  • *****
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Програма за сезон 2008/09
« Отговор #2 -: 23 Юли, 2008, 13:04 »
От къде може да се види датите за мачовете
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

dimitrovv1991

  • Фен
  • *****
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
Re: Програма за сезон 2008/09
« Отговор #3 -: 23 Юли, 2008, 13:08 »
Още не са обявени. Казах на новините кога щеше да стане и това, но аз забравих :) Иначе дербитата в Русе ще са пролетта. И Волов, и нафта, и Берое идват пролетта...

Само Добруджа идват есента, което е добре, че все пак ще дойде някаква агитка :)
« Последна редакция: 23 Юли, 2008, 13:24 от Evg0` »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

Anonymous

  • Фен
  • *****
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Програма за сезон 2008/09
« Отговор #4 -: 23 Юли, 2008, 13:11 »
Цитат на: "Evg0`"
Още не са обявени. Казах на новините кога щеше да стане и това, но аз забравих :) Иначе дербитата в Русе ще са пролетта. И Волов, и нафта, и Берое идват пролетта...

Това ми харесва за нафтекс и берое
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

Anonymous

  • Фен
  • *****
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Програма за сезон 2008/09
« Отговор #5 -: 23 Юли, 2008, 13:26 »
:lol: Има каде да се ходи а мисля че трябва да отидем до зара и бургас ще има големи еоци повярваитеми а в каварна да не говорим там става голям купон с селяните
за програмата мога да кажа че е доста добра пролета идват повечето отбори коити са така наречените претенденти за елита което е плюс за нас
ЗАПОЧНА СЕ ДАВАИ ДУНАВ КЪМ ВЪРХА
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

Slamcho

  • Напредващ
  • ***
  • Публикации: 494
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Програма за сезон 2008/09
« Отговор #6 -: 23 Юли, 2008, 13:54 »
Много нови отбори има , и хубавото е че може да се вземат много точки от тях  :clap
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
DUNAV FOREVER !

Deep

  • Напредващ
  • ***
  • Публикации: 456
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Програма за сезон 2008/09
« Отговор #7 -: 27 Юли, 2008, 18:26 »
Давайте тази година да направим нещо свързано с гостуванията.Незнам фенклуба ли или Ривърсайд могат да се нагърбят с тази отговорност,но е време да продължим да следваме момчетата и извън Русе.Поне в по-важните мачове в Бургас,Каварна,Ст.Загора.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
АНТИ ЛЕВСКИ,АНТИ ЦСКА !!!!!!!!

Hello

  • Напредващ
  • ***
  • Публикации: 118
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Програма за сезон 2008/09
« Отговор #8 -: 31 Юли, 2008, 18:02 »
баи ти колио ша искара най мноу до след 8ия кр1г таи че не се притесняваите няма да изпаднем ако миро миронов поеме отбора от там нататак ...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

ДуНаВ`РуСе

  • Фен
  • *****
  • Публикации: 1274
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Програма за сезон 2008/09
« Отговор #9 -: 31 Юли, 2008, 21:23 »
Цитат на: "Hello"
баи ти колио ша искара най мноу до след 8ия кр1г таи че не се притесняваите няма да изпаднем ако миро миронов поеме отбора от там нататак ...
тоз пък и той гъзето за изпадане мисли  :lol:  :lol:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

Slamcho

  • Напредващ
  • ***
  • Публикации: 494
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Програма за сезон 2008/09
« Отговор #10 -: 01 Август, 2008, 02:09 »
А ти за влизане при "Най-добрите" ли мислиш  :4iki
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
DUNAV FOREVER !

dimitrovv1991

  • Фен
  • *****
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
Re: Програма за сезон 2008/09
« Отговор #11 -: 01 Август, 2008, 10:47 »
Цитат на: "Slamcho"
А ти за влизане при "Най-добрите" ли мислиш  :4iki
Да ти разправям доста по-вероятно е от изпадане  :4iki
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

model_86

  • Напредващ
  • ***
  • Публикации: 121
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Програма за сезон 2008/09
« Отговор #12 -: 04 Август, 2008, 13:37 »
Без Добруджа в Б група


Новият член на Източната Б група Добруджа няма да играе в професионалния футбол. Това стана ясно, след като днес БФС официално оповести програмата на двете Б-групи. Така според програмата за новия сезон отборите в Източната Б група остават 15 и всеки кръг ще има по един почиващ.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

Slamcho

  • Напредващ
  • ***
  • Публикации: 494
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Програма за сезон 2008/09
« Отговор #13 -: 04 Август, 2008, 14:25 »
Това с почиващите е голяма простотия - 5 дена преди началото на сезона , се оказва че ще са 15 отбора...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
DUNAV FOREVER !

Nerez

  • Стартиращ
  • **
  • Публикации: 69
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Програма за сезон 2008/09
« Отговор #14 -: 04 Август, 2008, 14:35 »
Мачовете на Дунав по дати и часове:

I кръг- 18.00 часа
09.08. /събота/ Марица /Пловдив/ - Дунав /Русе/
II кръг- 18.00 часа
16.08. /събота/ Дунав - Миньор Рд
III кръг- 20.00 часа
23.08. /събота/ Калиакра - Дунав
IV кръг – 18 часа
30.08. /събота/ Дунав - Локомотив СтЗ
V кръг – 17 часа
13.09. /събота/ Волов - Дунав
VI кръг – 17.00 часа
20.09. /събота/ Дунав - Черноморец Блч
VII кръг – 17.00 часа
27.09. /събота/ Несебър - Дунав
VIII кръг – 16.00 часa
04.10. /събота/ Берое СтЗ - Дунав
IX кръг -16.00 часа
19.10. /неделя/ Дунав - Спартак Пд
X кръг – 16.00 часа
25.10. /събота/ Светкавица - Дунав
XI кръг – 14.30 часа
01.11. /събота/ Дунав - Свиленград
XII кръг – 15.30 часа
08.11. /събота/ Нафтекс - Дунав
XIII кръг – 14.30 часа
15.11. /събота/ Дунав - почива
XIV кръг – 14.30 часа
22.11. /събота/ Родопа - Дунав
XV кръг – 14.30 часа
29.11. /събота/ Дунав - Любимец
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Дават ли ти - вземай, гонят ли те - вземай и бягай