Автор Тема: Спартак Пд - Дунав 3:1  (Прочетена 6610 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10523
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
Спартак Пд - Дунав 3:1
« -: 07 Май, 2008, 21:32 »
За протокола трябва да отбележим и този мач. Още малко остана до края на тоя безмислен и загубен сезон
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Only the dead fish follow the stream

ДуНаВ`РуСе

• Фен
  • Публикации: 1274
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Спартак Пд - Дунав 11 май 18:00 (fcdunav.com LIVE)
« Отговор #1 -: 09 Май, 2008, 22:37 »
Източна "Б" група
Несебър - Хасково: Р. Христов: Занев, Ганев
Свиленград - Волов: Г. Игнатов; Ив. Колев, Коцовски
Спартак - Дунав: Ив. Лазаров; П. Георгиев, П. Иванов
Сливен - Нафтекс: Ст. Ставров; П. Павлов, Г. Дойнов
Марица - Миньор: Ас. Николов; Шиндаров, Г. Георгиев
Светкавица - Калиакра: В. Петровски: Славов, Милушев
Родопа - Бенковски: М. Лазаров; Киров, К. Георгиев

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
« Отговор #2 -: 11 Май, 2008, 09:47 »
Дунав пак скочи срещу БФС

Дунав отново скочи срещу БФС. Този път заради наказанието на Росен Каптиев, който няма да играе един мач и трябва да плати 2500 лв. глоба. Играчът не получи картон при равния 1:1 със Светкавица, той бе наказан по доклад. Предишния път в Русе пък бяха недоволни от преместването на мача с Калиакра от събота за неделя. - Това е безобразие. Съдиите вече направо се гаврят с Дунав, изригна членът на УС на Дунав Валентин Христов. - Не стига, че ни заклаха и позволиха на Светкавица да изравни с единствeния си удар от засада, а сега ни лишават от голмайстора ни заради протеста му срещу несправедливия гол.

Преди днешния мач със Спартак в Пловдив Дунав отново има проблеми в защита. Заради контузия няма да играе Дамян Дамянов. Халфът Людмил Киров пък има проблеми с шефовете на отбора. Той изобщо не попадна в групата за предишния мач със Светкавица и все още не е ясно дали ще играе и срещу Спартак. Пловдивчани ще са без Мурад и Ивайло Димитров - Шведа, които получиха червени картони в предишния двубой срещу Миньор. Въпреки това от щаба на Спартак са оптимисти и се надяват на победа.

"7 дни спорт"
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5801
  • Одобрение: +89/-10
    • Профил
« Отговор #3 -: 11 Май, 2008, 20:05 »
Спартак (Пловдив)   3 : 1   Дунав (Русе)
1:0 Иван Площаков 3'
2:0 Иван Площаков 48'
3:0 Йордан Христов 59'       
3:1 Атанас Въргов 68'
ст. "Тодор Диев", Пловдив; 200 зрители

Това е ...

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #4 -: 11 Май, 2008, 20:23 »
Аз пък се включвам силно развеселен от цялата пародия в нашата група. Както разбрахте Родопа Смолян загуби като домакин от Бенковски Бяла с 1-2. В 4-тата минута Родопа резонно си повежда. Всичко си върви нормално до 88-мата минута, когато диктора в Смолян съобщава, че Калиакра бие Светкавица с гол от ИЗМИСЛЕНА ДУЗПА. Тогава играчите от Смолян оставят свободно тима от Бяла да си вкара 2 гола, като след изпълнението на центъра след първия гол играч на Родопа дава пас на състезател от Бенковски, за който остава само да пробяга известна дистанция и да забоде втори гол за тима на гостите, необезспокояван от абсолютно НИКОЙ. Може би пропуснах, че през цялото това време играчите от Смолян седят на едно място  :lol:  :lol:  :lol:

spurs

• Напредващ
  • Публикации: 280
    • Профил
Re: Спартак Пд - Дунав 3:1
« Отговор #5 -: 11 Май, 2008, 20:52 »
Идват ми 2 мисли в главата.....1-во които иска футбола да оцелее ще стиска палци за Миньор Пк в баража...колкото и да не ми се вярва , че ще го кажа, но по-добре да си возиш собствените футболисти в багажник отколкото да купуваш съдии....мръсна работа в нашта група....
2-ро ... ДОГОДИНА БЕЗ ИЗВИНЕНИЕ....>ДУНАВ  В А ГРУПА.Може би никога не е имало по слабо първенство от това.....и няма скоро да има такава слаба Б група като нашата СЛЕДВАЩИЯ сезон.Моля разберете ме....НИЕ СМЕ ДУНАВ ОТ РУСЕ.Русе не е Бяла.Не е Раднево.Не е Несебър.Не е Шумен.Не е Свиленград.Даже и КАВАРНА не е .ЩЕ МЕ Е  СРАМ АКО ДОГОДИНА ДУНАВ НЕ СПЕЧЕЛИ БЕЗАПЕЛАЦИОННО ГРУПАТА >А ВАС  Г-н Йотов.... ?
Live And Let Die Tonight!!!Every Night!!!

iliobg

• Напредващ
  • Публикации: 586
  • Одобрение: +5/-5
    • Профил
« Отговор #6 -: 11 Май, 2008, 21:14 »
хахаха, ти вярваш ли си? Догодина златната среда батка, от де пари за А група ти ли ще извадиш  :lol:

spurs

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #7 -: 11 Май, 2008, 21:17 »
Много работи мога да ти кажа , но предпочитам да замълча....Ако за теб в живота всичко е пари ... Върви изкараи да издържаш отбора.Иначе всеки може да казва другия да извади.Имах мнение за теб , че мислиш преди да пишеш а  не след това....

spurs

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #8 -: 11 Май, 2008, 21:20 »
За да не бъда голословен залагам (събирам) по каса бира , че догодина сме в А група.....нека мнението ми да се изнесе на топик в главната страница:)

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
« Отговор #9 -: 11 Май, 2008, 21:50 »
Е Родопа закво не си биха бе щяха да са с равен брой точки и има  още 1 мач  :?:

Deep

• Напредващ
  • Публикации: 456
    • Профил
« Отговор #10 -: 11 Май, 2008, 22:29 »
Все си мисля,че ако Родопа искаха да уговарят мача,нямаше да е в последните 2-3 мин,някак си много очевадно ще е.Иначе за нашия мач,не очаквах да загубим от Спартак,тази година който ги хвана той ги би.
АНТИ ЛЕВСКИ,АНТИ ЦСКА !!!!!!!!

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #11 -: 11 Май, 2008, 22:33 »
Е те са чакали как е мача в Търговище. След като диктора в Смолян е съобщил новината са пуснали 2 гола на Бенковски по начина, който описах по-горе  :wink:

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
    • Профил
« Отговор #12 -: 11 Май, 2008, 22:40 »
След като Вили остави Калиакра не се знае дали ще има кой да ги води като хората на баража. И аз предпочитам Миньор. Все пак групата ще заприлича на нещо с Миньор и Сливен в елита. Колкото до Родопа и Бенковски, не виждам смисъл от тези пародийни отбори, Родопа вече са правили подобни изпълнения с Левски, а Бенковски цяла пролет се чудят кой мач да купят, не знам с такива три точки за къде са и за какво са им...Иначе да, край на този безсмислен пореден пролетен полусезон, в който на футболистите им е ясно, че няма за кво да играят и само се разхождат по игрището. Който може ще се спасява това лято от Дунав, не знам какви амбиции и какво що...но хората са недоволни и аз мисля, че на г-н Йотов това му е ясно, едва ли има някой в тоя град дето да се кефи на подобен отбор.
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

spurs

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #13 -: 11 Май, 2008, 23:11 »
Естествено , че никои не се кефи на отборите ни последните 15 години....За това догодина ще е нашата година:)
Но това настрана...Емоцията ще е уикенда в Бяла....Аз съм там за шоуто и нека съдията бъде с Търговище:)

Deep

• Напредващ
  • Публикации: 456
    • Профил
« Отговор #14 -: 11 Май, 2008, 23:42 »
Радвам се на оптимизма ти,но какво те кара да вярваш,че догодина отбора ни ще бъде с друго лице ? Не съм вярвал,че ще го кажя някога,но като гледам как вървят нещата за отбора ни,май е най-добре Бобокови да се върнат.Поне при тях ще сме финансови обезпеченни.
АНТИ ЛЕВСКИ,АНТИ ЦСКА !!!!!!!!