Автор Тема: Родопа - Дунав 1:0  (Прочетена 10596 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Родопа - Дунав
« Отговор #15 -: 27 Април, 2008, 22:31 »
Точно че един по един старите отбори трябва да се върнат за да има качествен футбол и публика по стадионите. Не може един отбор с публика 50 човека да ми играе в А група и да си ляга, на който си иска. Едно време за това е имало качествено първенство щото големите градове са играли в елита, стадиона е пълен и отбора се съобразява с публиката. А сега кво...излиза ми Беласица пред 500 човека и не им пука. За това всякакви Петричи, Санданскита, маргарини и т.н. да си знаят мястото в Б група. Защото те нямат никакви традиции и няма и да заимат. Това са временни явления, като Цонко и неговия отбор. Да си ритат Етър, Ботев Вр, Локо Горна, Дунав и т.н. Тогава шампионата ще е много по-интересен, оспорван и качествен. В това отношение приветствам завръщането на Черноморец, Пирин и Берое, които бяха в Б група. И се вижда, че резултатите им не са никак лоши.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

dunavec

• Фен
    • Профил
« Отговор #16 -: 27 Април, 2008, 22:32 »
Марек е едно от малките изключения на малък град с отбор с традиция в елита, както и Горна.

dunavec

• Фен
    • Профил
« Отговор #17 -: 27 Април, 2008, 22:35 »
Воистина воскресе! Да сте живи, здрави, прави и корави! :)

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
« Отговор #18 -: 27 Април, 2008, 22:36 »
dunavec сегашният Пирин е толкова Пирин колкото Черноморец Бургас София бяха отбор.Имам един приятел от Благоевград дето е върл Левскар,но познава отборите на Пирин и този истински Пирин с традициите не е в А нито в Б,а е във В група.Иначе за останалото съм съгласен с теб.

По темата не очаквам кой знае какво от отбора,защото е ясно,че Родопа иска да се върне,а ние просто няма за какво да се борим.Дано покажем ентусиазъм и желание и да ги бием ама не знам ние сме отбор с 2 лица  :P

dunavec

• Фен
    • Профил
« Отговор #19 -: 27 Април, 2008, 23:04 »
http://www.sportal.bg/video.php?video_id=5987

В потвърждение на казаното от мен случайно попаднах на мнение на агитката на Пирин. "Къде са Ботев Вр, къде са Дунав Русе"...

4I4O MUREY

• Фен
  • Публикации: 1024
    • Профил
« Отговор #20 -: 29 Април, 2008, 08:26 »
Според мен Сливен ще влязат директно в А-група и това е най-резонно. Наистина Сливен е град с футболни традиции, а на Лечков трябва да кажем браво за това което прави за отбора си като кмет и като бивш футболист.Родопа дори да ни бие няма как да стигне до бараж. Имат трудни гостувания. Най-вероятния втори е Несебър(това го предрече и Н.Христов още през зимата, може и да е имал някаква информация?!). Така или иначе този който играе на баража ми се струва , че ще отпадне от Миньор или от "Компирите". Отборчета като Калиакра, Несебър и др.п. ще са еднодневки в А-група, дори и да имат пари. Най-важно от всичко обаче е какво ще правим ние през следващия сезон? За сега само слухове се чуват и нищо отговорно като изявление от управата на клуба! chair.gif  :?:  :|

Deep

• Напредващ
  • Публикации: 456
    • Профил
« Отговор #21 -: 29 Април, 2008, 14:42 »
Важното е и втория от нашата група да влезе в елита,че да ние по лесно догодина.
АНТИ ЛЕВСКИ,АНТИ ЦСКА !!!!!!!!

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
« Отговор #22 -: 29 Април, 2008, 15:10 »
Защо трявба да ни е по-лесно не мога да разбера?Ние трябва да си гледаме нашата игра и да печелим именно срещу по-силни отбори за да вървим напред,защото ако влезем в А група там едва ли ще има слаби отбори.

4I4O MUREY

• Фен
    • Профил
« Отговор #23 -: 29 Април, 2008, 15:28 »
Цитат на: "Deep"
Важното е и втория от нашата група да влезе в елита,че да ние по лесно догодина.
Никой не ни пита как ще ни е по-лесно на нас. Освен това и никой не е казал, че Дунав през следващото първенство ще гони твърдо А-група. За съжаление!!! :box:  chair.gif

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10523
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
« Отговор #24 -: 29 Април, 2008, 15:30 »
Аз мисля, че отдавна казаха какво ще се гони следващия сезон и то неведнъж  :wink:
Предпочитам това да става на дела, а не с предконференции и обещания
Only the dead fish follow the stream

4I4O MUREY

• Фен
    • Профил
« Отговор #25 -: 30 Април, 2008, 08:20 »
DUNAV-ROUSSE и на мен много ми се иска да се борим за влизане в А-група през следващия сезон, но ако не се появят сериозни спонсори не виждам как това ще стане. А времето си лети, след 2 месеца започва подготовката за новото първенство. Някой да е чул нещо за новата селекция? Ето това са дела, даже най-важното дело за промоция в А-група! Ама няма такова нещо, нали? Поне за сега. Оставаме си с надеждата все пак..... :?:  :|

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10523
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
« Отговор #26 -: 30 Април, 2008, 08:39 »
Дори и някой да е чул нещо едва ли ако е наистина достоверна информацията ще я сподели. Аз лично вече се наслушах на "достоверни източници". За жалост ние нищо не можем да променим на този етап и остава да чакаме...
А това кой какво чул (недочул) са си несериозни работи. Тоя щял да напуска, оня щал да прави нещо друго, но никой не ще да казва откъде ги знае тия неща. Само догадки...и в някои случаи свободни съчинения.
Only the dead fish follow the stream

4I4O MUREY

• Фен
    • Профил
« Отговор #27 -: 30 Април, 2008, 10:05 »
Струва ми се , че ръководството изпадна в някакво "безветрие", всичко се носи бавно и безславно по течението. Най-ме притеснява липсата на информация за продължаване на договори на някои от футболистите с изтичащи такива. Това поне не би трябвало да е секретно и ако е сторено нещо такова би трябвало да се обяви официално. Ако тепърва ще се прави - твърде късно е за най-стойностните играчи. А ако не съумеем да задържим Ковачев и Каптиев например, това е сериозен знак за пезпаричие. Но хайде стига толкова по тази тема защото не й е тук мястото. Дано се представим достойно в Смолян. :beer:

iliobg

• Напредващ
  • Публикации: 586
  • Одобрение: +5/-5
    • Профил
« Отговор #28 -: 30 Април, 2008, 14:17 »
Аз отдана съм загубил оптимизма си, а и как да го имам като всичко е само на приказки.
Що се отнася до източниците, града не е голям, хората се познават, например Иво Кирилов от зимата разправя че няма да се влиза тази година защото няма пари... така и стана. Също от кухнята излезе информацията че Ковачев, Каптиев и Пинчера са пътници, за Иво не съм убеден че някой ще го вземе с тази игра...

Така че догодина хептен ще цъфнем, има да играем кървави дебита със Свиленград кой да остане в групата....

marto_ol

• Напредващ
  • Публикации: 514
    • Профил
    • http://mbyrdarov.blogspot.com/
« Отговор #29 -: 01 Май, 2008, 22:44 »
Съдийски назначения:
РОДОПА /См/ - ДУНАВ /Рс/
АН.ДОНЧЕВ ИВ. АТАНАСОВ АС.АТАНАСОВ