Автор Тема: Дунав (Русе) - ОФК Миньор (Раднево) 2:1  (Прочетена 15148 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

iliobg

• Напредващ
  • Публикации: 586
  • Одобрение: +5/-5
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - ОФК Миньор (Раднево) 2:1
« Отговор #120 -: 18 Април, 2008, 17:12 »
Аз пък не съм.....

Моите почитания към Иво и Пинчера.... с Иво са свързани най-добрите мачове на Дунав в последните години.... но годините си казват думата, по твоята логика дай да играят до 60 години защото някога са играли добре..
Смешно е да се сравняват Олимпиакос и Дунав, И Джорджевич с Иво Кирилов.
Какви ръководни постове какви 5 лева то не се знае дали догодина ще остане някой от сегашните играчи, и ръководство. Тук ситуацията , ръководствата и играчите се сменят всяка година, да не е акто в "белите" държави
Аз съм убеден че ако беша на последните няколко мача с Хасково, Шумен и Миньор щеше да си на същото мнение. Едно е да загубиш след борба и себераздаване съвсем друго да се разхождаш на терена да отбиеш номера...
Иначе че вината като цяло е в ръководстото спор няма, лошото е че няма алтернатива.... ако кмета бие отбой, заминаваме пак по зоните.... абе умряла работа като цяло...

Дано само не продадат мача с бяла че голям резил ще бъде
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #121 -: 18 Април, 2008, 17:29 »
Бе всеки си е прав по отделно.Вильо и аз в голяма частност съм съгласен с теб,защото същото,което става с Олимпиакос става с друг мой любим европейски отбор,но както и да е няма какво да коментирам.Не мисля обаче,че всеки,който не е съгласен с теб и има гледна точка трябва да е тъп,тъпанар или еди къв си.Въобще всички ние български фенове на Дунав не трябва да се убиждаме,а да се уважаваме нали?Нормално е всеки да има различно мнение от другия,но не са убидите правилният начин да ги изразиш.

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
« Отговор #122 -: 19 Април, 2008, 11:55 »
мале как ще го продават бе....да не смеят че ще мога само тоз мач да гледам този полусезон и ще имам 2ма приятели гърци с мене....абсурд....само да се излагаме :box:  :box:  :box:
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #123 -: 19 Април, 2008, 13:29 »
да бе и аз за този мач се връщам хах .Вилио не сравняваше нито Дунав с Олимпиакос , нито Иво с Джорджевич,а показваше отношението на едни фенове към един играч и отношението на едни други фенове към един друг играч.Съгласете се с мен , че и двамата са дали много на отбора си,но когато Сърбина изиграе слаб мач или няколко подред феновете не го нападат първосигнално,защото той ги е радвам адски много пъти. Моето мнение е ,че ако Дунав искаха да влизат нямаше да изиграят такива мачове и на играчите им е казано отгоре да не се напрягат много много .Аз съм сигорен обаче,че на Бяла ще скочим,защото Н.Христов беше много обиден и засегнат от тях есента и ще им го връщаме !!!