Автор Тема: Сливен - Дунав 1:0  (Прочетена 16878 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Nerez

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 69
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Сливен-Дунав 15:30,22.03.2008
« Отговор #30 -: 17 Март, 2008, 12:02 »
Говорих с хора, които са били на тази сбирка, включително и председателя, и се оказва, че предложилите 100 лв, 30 лв и т.н. са от ривърсайд. Щом е така, организирайте вие екскурзия, а не разказвайте "приказки" по форумите (щото нали знаете, че приказките са нереални).
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Дават ли ти - вземай, гонят ли те - вземай и бягай

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
« Отговор #31 -: 17 Март, 2008, 12:54 »
Ще ги смачкаме :beer:   firstprize.gif

4I4O MUREY

• Фен
  • Публикации: 1024
    • Профил
« Отговор #32 -: 17 Март, 2008, 13:01 »
За мача със Сливен ще трябва яка подкрепа. Агитката трябва да е единна. Не се карайте за глупости. Каквото било - било. Подайте си ръка и организирайте посещението на мача. Той спонсорът няма да се сети за вас, ами дано обещае двойна премия на футболистите. Парите(ранътъ) правят борбЪТЪ. Сливен не ни превъзхождат с нищо. Освен с поста който заема Лечков. Ако съдиите свирят 50 на 50 имаме шанс поне за равен. И имайте предвид , че на чужд терен сме по-добри отколкото в къщи. От лични наблюдения го знам. С повечко късмет и пълно себераздаване може да измъкнем в Сливен някоя точица. Вярно, че ни трябва победа но да не сме максималисти. След като К. Христов каза , че ще се борим за А-група, аз имам вече по-голяма надежда. Може да са имали някакви разговори със спонсора на 4 очи. Може пък и той да има някакви скрити козове. Знае ли се? С вашата подкрепа в Сливен ще сме равностоен противник. Те бележат повече от нас , но пък ние имаме опитна защита и добри разбивачи. Борба му е майката , пък ще видим кой става за А-група и кой не става. До тогава има много време.

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #33 -: 17 Март, 2008, 17:13 »
Моето мнение за отбора на Сливен е ,че не са нищо особено.Но имат Лечков,наказаха чичовото за 1 година ,не игра 6 мача, и хоп,през зимната пауза го върнаха в отбора.
При нормално съдийство ,съм на мнение, че може да победим.

ИСКАМ ДА БЛАГОДАРЯ НА МОМЧЕТАТА ЗА ПОБЕДАТА ИМ СРЕЩУ НЕСЕБЪР,И ЧЕ ОПРОВЕРГАХА СЛУХОВЕТЕ ЗА ДОГОВОРКИ.
firstprize.gif  firstprize.gif  firstprize.gif

millwall_fan

• Фен
    • Профил
« Отговор #34 -: 17 Март, 2008, 17:20 »
Цитат на: "Nerez"
Относно екскурзия до Сливен - ръководството на "Дунав" и най-вече Вальо Христов не ще и да чуе за осигуряване на автобуси за феновете през този полусезон след простотиите в  Плевен.
През следващите дни ще се търсят други хора с достатъчно пари, които да помогнат, но предполагам разбирате, че човек, който не е част от футболния тим едва ли ще се навие да дава ей така средства за автобуси за феновете.
За следващите гостувания, особено ако "Дунав" върви добре в първенството, може фенклубът да организира платена екскурзия и средствата за наемането на буса, шофьора и т.н. да дойдат от пътуващите. Но има време дотогава, първо трябва да се види различните компании какви оферти предлагат, каква точно ще е цената на човек до определеното място и т.н.

Не може ли да се пътува без разрешението на Вальо Христов  :4iki  :4iki  :4iki
И помниш ли за гостуването на Спартак Пловдив като беше платено,колко човека се записаха,точно 6
 :thumbsdownn  а на безплатните екскурзии,автобусът се пълнеше.Не се надявай,много хора от фенклуба да извадят лев и да си платят гостуване.
А да разбирам ли,че фенклуба си търси спонсор...??? :slap  :slap  :slap

Footman

• Напредващ
  • Публикации: 659
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
« Отговор #35 -: 17 Март, 2008, 17:47 »
Именно C_L 27 разказа тази история, но преди си спомням като правихме опити за платена екскурзия и на никой не му се даваха пари. Иначе освен фен-клуба гледам и Riverside имат такава идея за платена екскурзия.

Цитат на: "millwall_fan"
а на безплатните екскурзии,автобусът се пълнеше.
Като фен на Дунав ме е срам да го напиша, но имаше безплатни ексурзии на, които оставаха по 10-15 празни места. А май на мача с Хасково само половината автобус се напълни.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5802
  • Одобрение: +90/-10
    • Профил
« Отговор #36 -: 17 Март, 2008, 18:18 »
Това може и да се дължи на малко информация извън фенклуба. За една платена екскурзия може да се пише по вестниците и да се съберат различни привърженици на отбора, не само хора от фенклуба ...

Nerez

• Стартиращ
  • **
    • Профил
« Отговор #37 -: 17 Март, 2008, 19:17 »
millwall_fan, не прочетох някъде да си се извинил задето занимаваше хората във форума как мача с Несебър бил уговорен в началото на януари, как свръзката била Личев и т.н. Когато го направиш, тогава може да се гледа по-сериозно на постовете ти. А иначе е най-лесно да седиш пред компютъра, да говориш наизуст и да обвиняваш...

DR.KUCHO

• Напредващ
  • Публикации: 596
    • Профил
« Отговор #38 -: 17 Март, 2008, 19:55 »
Nerez и сега като не можеш да отговориш на въпроса и се хващаш за някви слухове и уговорки.Чуло е нещо момчето написало го е ко толкова нали за това е форум всеки да си каже мнението.

millwall_fan

• Фен
    • Профил
« Отговор #39 -: 17 Март, 2008, 19:58 »
Цитат на: "Nerez"
millwall_fan, не прочетох някъде да си се извинил задето занимаваше хората във форума как мача с Несебър бил уговорен в началото на януари, как свръзката била Личев и т.н. Когато го направиш, тогава може да се гледа по-сериозно на постовете ти. А иначе е най-лесно да седиш пред компютъра, да говориш наизуст и да обвиняваш...

Виж кво екс-журналистче,пиша от повече от 2 години в тоя форум,и хората мисля ,че гледат достатъчно сериозно на моите постове.Когато беше репортер в Темпо ,бях писал мнение в твоя защита след мача с Раднево в Русе.
А ако не гледаш сериозно на моите постове,това е твой проблем,честно казано мнението ти за мене не ме интересува.Не мисля ,че дължа някому извинение,така виждах нещата преди мача,така писах.Мисля ,че много несериозно взе да се изхвърляш.

И ако имаш нещо към мене,недей писа като на Дългия сина му,а ми пиши на ЛС.Нека не занимаваме останалите форумци с глупости.

Nerez

• Стартиращ
  • **
    • Профил
« Отговор #40 -: 17 Март, 2008, 20:22 »
Нямам нищо "към" тебе и против тебе лично, че да ти пиша ЛС, но ти явно се ядосваш много, когато някой не е съгласен с теб и не приемаш мнения, различни от твоето  :wink:  Въпросът е приключен, мисля?
(Не съм забравил подкрепата ти, но това не означава, че не трябва да има критика в други случаи, както се казва - в спора се ражда истината)

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10523
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
« Отговор #41 -: 17 Март, 2008, 21:51 »
Днес Валентин Христов беше в предавенето на КИС и обясни ситуацията. Дунав ще атакува "А" група още този сезон. отбора се готви сериозно за мача срещу Сливен и за него няма да е никаква изненада ако победим или изобщо вземем нещо от Сливен.

В Сливен ще е голяма битка срещу 11 човека и цяла организация в лицето на БФС...

Колкото до враждите между феновете, разните декларации, ваденето на кирливите ризи - това няма да доведе до нищо конструктивно поне според мен...Не трябва да се затварят вратите за диалог. Феновете независимо там как се самоопределят (Фенклуб, Riverside, Семка ултрас или квото там друго) трябва да сме единни...защото както виждате сме сами срещу всички. Ако не си помогнем сами и на нашият отбор, друг няма кой да го направи  :wink:   :)
Only the dead fish follow the stream

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
« Отговор #42 -: 17 Март, 2008, 22:09 »
Всички Сте много ЗЛЕ, АЗ ЧЛЕНУВАМ В ФЕН-КЛУБА НА ЦСКА ЗА РУСЕ И МОГА ДА ВИ КАЖА ЧЕ ВСИЧКО Е МНОГО ОРГАНИЗИРАНО И ЕДНА ЕКСУРЗИЙКА ДО СОФИЯ НИ СТРУВА ПО 15 - ДО 2О МАКСИМУМ 25 ЛВ И ТО ЗА МАЧОВЕ ОТ ЕВРОТУРНИРИТЕ. НАПРИМЕР ЗА МАЧА С ХАМБУРГЕР БЕШЕ 20 ЛВ С ЛИВЪРПУЛ 25 ААА ТУКА СЕ СКРАНДЗЯТ МАЙ НЯКОИ ЗА 10 - 15 ЛВ  НЕЗНАМ МОЕТО МНЕНИЕ Е ЧЕ НЯМА ОРГАНИЗАЦИЯ УСПЕХ НА ДУНАВ МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА МОМЧЕТАТА ОСОБЕНО СРЕЩУ  НЕСЕБЪР :)  firstprize.gif
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM

Deep

• Напредващ
  • Публикации: 456
    • Профил
« Отговор #43 -: 17 Март, 2008, 22:36 »
Чорбар гледай си твоя мизерен отбор и твойта мизерна организация.Най-мразя акъл от говедата и чорбата...Това са си наши проблеми,може да ги решим,може и така да си останат,но не се гъзим на софийските лайна,а въпреки трудностите ходим по стадиона всяка събота и живеем и страдаме с отбора.
АНТИ ЛЕВСКИ,АНТИ ЦСКА !!!!!!!!

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5802
  • Одобрение: +90/-10
    • Профил
« Отговор #44 -: 18 Март, 2008, 02:34 »
Организацията на автобус наистина не е толкова трудна, просто трябва да има човек готов да се заеме с нея. Пита се една автобусна фирма, колко ще иска за да предостави автобус и шофьор за 1 ден и километрите до Сливен и обратно. Да речем 800 лева, във автобуса да има места за 50 човека. Да изхождаме, че няма да се напълни и смятаме с 40 души, излизат 20 лева на човек, отиване и връщане (само едната посока до София е вече повече!), а ако се напълни, печалбата остава за фенклуба и така. А ако им се обещае някаква реклама на фирмата превозвач или редовна работа с фенклуба, може да се говори за някакво намаление на цената и така.