Автор Тема: Сливен - Дунав 1:0  (Прочетена 16874 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ДуНаВ`РуСе

• Фен
  • Публикации: 1274
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Сливен - Дунав 1:0
« Отговор #150 -: 27 Март, 2008, 13:39 »
еми аз се чуда как може да сме изтървали толкова много ! поне едно от тия сичките положения да беше влязло за х поне!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

4I4O MUREY

• Фен
  • Публикации: 1024
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #151 -: 27 Март, 2008, 15:02 »
Цитат на: "[DUNAV
SiMo"]еми аз се чуда как може да сме изтървали толкова много ! поне едно от тия сичките положения да беше влязло за х поне!
Няма какво да се чудиш. Толкова си могат нашите нападатели. Всичките ни победи са с по един гол разлика , с изключение на мача с Несебър. И все пак да загубиш от първия в класирането на негов терен е нормално. Но какво да кажем за загубите от Бяла , от Свиленград , от Сливен в Русе, как допуснахме равен със Спартак в Русе? Това са поне 8 загубени с лека ръка точки. Сега въпреки тази загуба от Сливен можеше да сме първи или втори! Късно, късно се сетиха  за А-група. Изпуснахме питомното, сега ще гоним дивото. А догодина ще е още по-трудно. И каква мащабна селекция ще почне от април не ми е ясно. От къде ще ги вземат тези играчи? И с какви пари? То де що има свестен играч го прибират грандовете. Дори Мездра ни изпревари. Нейсе, надеждата умира последна.

ivo_dunav

• Напредващ
  • Публикации: 563
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
« Отговор #152 -: 27 Март, 2008, 20:31 »
http://www.vbox7.com/play:1d8fefc4             после викат че не били цигани  :D